Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Uzice - Ravni kod Uzica timetable

tuesday, 16.07.2019.
06:30 07:20 (00:50)
Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 06:30
Uzice, Javna garaza
arr. 06:32
dep. 06:32
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 06:34
dep. 06:34
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 06:36
dep. 06:36
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 06:40
dep. 06:40
5.6 km
arr. 06:41
dep. 06:41
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 06:42
dep. 06:42
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 06:43
dep. 06:43
7.9 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
8.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 06:45
dep. 06:45
9.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 06:46
dep. 06:46
9.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 06:47
dep. 06:47
10.3 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 06:48
dep. 06:48
11.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovic
arr. 06:50
dep. 06:50
11.7 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 06:51
dep. 06:51
12.6 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 06:54
dep. 06:54
14 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 06:56
dep. 06:56
15.6 km
Skrzuti, Mramor
arr. 06:59
dep. 06:59
28.6 km
Skrzuti, Zunjica cesma
arr. 07:02
dep. 07:02
29.9 km
Skrzuti, Laudzin most
arr. 07:05
dep. 07:05
31 km
Skrzuti, Dikovica kafana
arr. 07:08
dep. 07:08
32.4 km
Ravni kod Uzica, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
33 km
Ravni kod Uzica, Ravanjsko polje
arr. 07:20
35.8 km
11:30 12:55 (01:25)
Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 11:30
Uzice, Javna garaza
arr. 11:32
dep. 11:32
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 11:34
dep. 11:34
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 11:36
dep. 11:36
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 11:40
dep. 11:40
5.6 km
arr. 11:41
dep. 11:41
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 11:42
dep. 11:42
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 11:43
dep. 11:43
7.9 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 11:44
dep. 11:44
8.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 11:45
dep. 11:45
9.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 11:46
dep. 11:46
9.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 11:47
dep. 11:47
10.3 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 11:48
dep. 11:48
11.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovic
arr. 11:50
dep. 11:50
11.7 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 11:51
dep. 11:51
12.6 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 11:54
dep. 11:54
14 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 11:56
dep. 11:56
15.6 km
Zbojstica, Lugovi 2
arr. 12:00
dep. 12:00
17 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 12:01
dep. 12:01
17.2 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 12:05
dep. 12:05
18.2 km
Zbojstica, Tablica
arr. 12:09
dep. 12:09
19.3 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 12:11
dep. 12:11
20.4 km
Dreznik, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
22.4 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 12:17
dep. 12:17
22.8 km
Zbojstica, Tablica
arr. 12:21
dep. 12:21
23.4 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 12:25
dep. 12:25
24.6 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 12:27
dep. 12:27
25.6 km
Zbojstica, Lugovi 3
arr. 12:30
dep. 12:30
27.4 km
Skrzuti, Mramor
arr. 12:34
dep. 12:34
28.6 km
Skrzuti, Zunjica cesma
arr. 12:37
dep. 12:37
29.9 km
Skrzuti, Laudzin most
arr. 12:40
dep. 12:40
31 km
Skrzuti, Dikovica kafana
arr. 12:43
dep. 12:43
32.4 km
Ravni kod Uzica, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
33 km
Ravni kod Uzica, Ravanjsko polje
arr. 12:55
35.8 km
15:15 15:55 (00:40)
Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 15:15
Uzice, Javna garaza
arr. 15:17
dep. 15:17
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 15:19
dep. 15:19
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 15:21
dep. 15:21
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 15:25
dep. 15:25
5.6 km
arr. 15:26
dep. 15:26
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 15:27
dep. 15:27
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 15:28
dep. 15:28
7.9 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
8.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 15:30
dep. 15:30
9.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 15:31
dep. 15:31
9.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 15:32
dep. 15:32
10.3 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 15:33
dep. 15:33
11.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovic
arr. 15:35
dep. 15:35
11.7 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 15:36
dep. 15:36
12.6 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 15:39
dep. 15:39
14 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 15:41
dep. 15:41
15.6 km
Skrzuti, Mramor
arr. 15:44
dep. 15:44
28.6 km
Skrzuti, Zunjica cesma
arr. 15:47
dep. 15:47
29.9 km
Skrzuti, Laudzin most
arr. 15:50
dep. 15:50
31 km
Skrzuti, Dikovica kafana
arr. 15:53
dep. 15:53
32.4 km
Ravni kod Uzica, Center
arr. 15:55
33 km
20:15 21:30 (01:15)
Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 20:15
Uzice, Javna garaza
arr. 20:17
dep. 20:17
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 20:19
dep. 20:19
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 20:21
dep. 20:21
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 20:25
dep. 20:25
5.6 km
arr. 20:26
dep. 20:26
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 20:27
dep. 20:27
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 20:28
dep. 20:28
7.9 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 20:29
dep. 20:29
8.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 20:30
dep. 20:30
9.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 20:31
dep. 20:31
9.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 20:32
dep. 20:32
10.3 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 20:33
dep. 20:33
11.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovic
arr. 20:35
dep. 20:35
11.7 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 20:36
dep. 20:36
12.6 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 20:39
dep. 20:39
14 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 20:41
dep. 20:41
15.6 km
Zbojstica, Lugovi 2
arr. 20:45
dep. 20:45
17 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 20:46
dep. 20:46
17.2 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 20:50
dep. 20:50
18.2 km
Zbojstica, Tablica
arr. 20:54
dep. 20:54
19.3 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 20:56
dep. 20:56
20.4 km
Dreznik, Center
arr. 21:00
dep. 21:00
22.4 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 21:02
dep. 21:02
22.8 km
Zbojstica, Tablica
arr. 21:06
dep. 21:06
23.4 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 21:10
dep. 21:10
24.6 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 21:12
dep. 21:12
25.6 km
Zbojstica, Lugovi 3
arr. 21:15
dep. 21:15
27.4 km
Skrzuti, Mramor
arr. 21:19
dep. 21:19
28.6 km
Skrzuti, Zunjica cesma
arr. 21:22
dep. 21:22
29.9 km
Skrzuti, Laudzin most
arr. 21:25
dep. 21:25
31 km
Skrzuti, Dikovica kafana
arr. 21:28
dep. 21:28
32.4 km
Ravni kod Uzica, Center
arr. 21:30
33 km
Uzice - Ravni kod Uzica timetable
Departures on: wednesday, 17.07.2019.
06:30 07:20 (00:50)
Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 06:30
Uzice, Javna garaza
arr. 06:32
dep. 06:32
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 06:34
dep. 06:34
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 06:36
dep. 06:36
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 06:40
dep. 06:40
5.6 km
arr. 06:41
dep. 06:41
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 06:42
dep. 06:42
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 06:43
dep. 06:43
7.9 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
8.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 06:45
dep. 06:45
9.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 06:46
dep. 06:46
9.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 06:47
dep. 06:47
10.3 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 06:48
dep. 06:48
11.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovic
arr. 06:50
dep. 06:50
11.7 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 06:51
dep. 06:51
12.6 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 06:54
dep. 06:54
14 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 06:56
dep. 06:56
15.6 km
Skrzuti, Mramor
arr. 06:59
dep. 06:59
28.6 km
Skrzuti, Zunjica cesma
arr. 07:02
dep. 07:02
29.9 km
Skrzuti, Laudzin most
arr. 07:05
dep. 07:05
31 km
Skrzuti, Dikovica kafana
arr. 07:08
dep. 07:08
32.4 km
Ravni kod Uzica, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
33 km
Ravni kod Uzica, Ravanjsko polje
arr. 07:20
35.8 km
11:30 12:55 (01:25)
Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 11:30
Uzice, Javna garaza
arr. 11:32
dep. 11:32
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 11:34
dep. 11:34
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 11:36
dep. 11:36
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 11:40
dep. 11:40
5.6 km
arr. 11:41
dep. 11:41
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 11:42
dep. 11:42
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 11:43
dep. 11:43
7.9 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 11:44
dep. 11:44
8.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 11:45
dep. 11:45
9.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 11:46
dep. 11:46
9.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 11:47
dep. 11:47
10.3 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 11:48
dep. 11:48
11.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovic
arr. 11:50
dep. 11:50
11.7 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 11:51
dep. 11:51
12.6 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 11:54
dep. 11:54
14 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 11:56
dep. 11:56
15.6 km
Zbojstica, Lugovi 2
arr. 12:00
dep. 12:00
17 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 12:01
dep. 12:01
17.2 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 12:05
dep. 12:05
18.2 km
Zbojstica, Tablica
arr. 12:09
dep. 12:09
19.3 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 12:11
dep. 12:11
20.4 km
Dreznik, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
22.4 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 12:17
dep. 12:17
22.8 km
Zbojstica, Tablica
arr. 12:21
dep. 12:21
23.4 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 12:25
dep. 12:25
24.6 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 12:27
dep. 12:27
25.6 km
Zbojstica, Lugovi 3
arr. 12:30
dep. 12:30
27.4 km
Skrzuti, Mramor
arr. 12:34
dep. 12:34
28.6 km
Skrzuti, Zunjica cesma
arr. 12:37
dep. 12:37
29.9 km
Skrzuti, Laudzin most
arr. 12:40
dep. 12:40
31 km
Skrzuti, Dikovica kafana
arr. 12:43
dep. 12:43
32.4 km
Ravni kod Uzica, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
33 km
Ravni kod Uzica, Ravanjsko polje
arr. 12:55
35.8 km
15:15 15:55 (00:40)
Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 15:15
Uzice, Javna garaza
arr. 15:17
dep. 15:17
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 15:19
dep. 15:19
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 15:21
dep. 15:21
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 15:25
dep. 15:25
5.6 km
arr. 15:26
dep. 15:26
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 15:27
dep. 15:27
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 15:28
dep. 15:28
7.9 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
8.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 15:30
dep. 15:30
9.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 15:31
dep. 15:31
9.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 15:32
dep. 15:32
10.3 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 15:33
dep. 15:33
11.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovic
arr. 15:35
dep. 15:35
11.7 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 15:36
dep. 15:36
12.6 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 15:39
dep. 15:39
14 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 15:41
dep. 15:41
15.6 km
Skrzuti, Mramor
arr. 15:44
dep. 15:44
28.6 km
Skrzuti, Zunjica cesma
arr. 15:47
dep. 15:47
29.9 km
Skrzuti, Laudzin most
arr. 15:50
dep. 15:50
31 km
Skrzuti, Dikovica kafana
arr. 15:53
dep. 15:53
32.4 km
Ravni kod Uzica, Center
arr. 15:55
33 km
20:15 21:30 (01:15)
Ribar
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Ribar
dep. 20:15
Uzice, Javna garaza
arr. 20:17
dep. 20:17
0.5 km
Uzice, Zlatiborski put
arr. 20:19
dep. 20:19
1.6 km
Uzice, Tamburica rampa
arr. 20:21
dep. 20:21
3.8 km
Drijetanj, Ancina kafana
arr. 20:25
dep. 20:25
5.6 km
arr. 20:26
dep. 20:26
6.6 km
Drijetanj, Prljevica polje
arr. 20:27
dep. 20:27
7.5 km
Drijetanj, Motel (magistrala)
arr. 20:28
dep. 20:28
7.9 km
Bela Zemlja (Mackat), Intersection
arr. 20:29
dep. 20:29
8.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac
arr. 20:30
dep. 20:30
9.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Dautovac 2
arr. 20:31
dep. 20:31
9.6 km
Bela Zemlja (Mackat), Ljubanjska raskrsnica
arr. 20:32
dep. 20:32
10.3 km
Bela Zemlja (Mackat), Poljana
arr. 20:33
dep. 20:33
11.2 km
Bela Zemlja (Mackat), Kuburovic
arr. 20:35
dep. 20:35
11.7 km
Bela Zemlja (Mackat), Bucevske kuce
arr. 20:36
dep. 20:36
12.6 km
Zbojstica, Obrenovica kuce
arr. 20:39
dep. 20:39
14 km
Zbojstica, Kaldrma
arr. 20:41
dep. 20:41
15.6 km
Zbojstica, Lugovi 2
arr. 20:45
dep. 20:45
17 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 20:46
dep. 20:46
17.2 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 20:50
dep. 20:50
18.2 km
Zbojstica, Tablica
arr. 20:54
dep. 20:54
19.3 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 20:56
dep. 20:56
20.4 km
Dreznik, Center
arr. 21:00
dep. 21:00
22.4 km
Dreznik, Trafostanica
arr. 21:02
dep. 21:02
22.8 km
Zbojstica, Tablica
arr. 21:06
dep. 21:06
23.4 km
Zbojstica, Jovanetica bara
arr. 21:10
dep. 21:10
24.6 km
Zbojstica, Lugovi
arr. 21:12
dep. 21:12
25.6 km
Zbojstica, Lugovi 3
arr. 21:15
dep. 21:15
27.4 km
Skrzuti, Mramor
arr. 21:19
dep. 21:19
28.6 km
Skrzuti, Zunjica cesma
arr. 21:22
dep. 21:22
29.9 km
Skrzuti, Laudzin most
arr. 21:25
dep. 21:25
31 km
Skrzuti, Dikovica kafana
arr. 21:28
dep. 21:28
32.4 km
Ravni kod Uzica, Center
arr. 21:30
33 km

Naselja Uzice i Ravni kod Uzica su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.