Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Uzice - Priboj timetable

wednesday, 08.07.2020.
07:05 09:15 (02:10)
Railway stationRailway station - Poljice
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 07:05
Stapari, Railway station
arr. 07:18
dep. 07:19
9 km
arr. 07:24
dep. 07:24
13 km
arr. 07:28
dep. 07:28
16 km
arr. 07:32
dep. 07:33
19 km
arr. 07:43
dep. 07:44
28 km
arr. 07:53
dep. 07:53
38 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 08:08
dep. 08:08
46 km
Jablanica kod Cajetine, Railway station
arr. 08:19
dep. 08:24
53 km
Strpci, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
64 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:52
69 km
Priboj, Railway station
arr. 09:06
dep. 09:07
77 km
arr. 09:15
81 km
09:30 12:10 (02:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 09:30
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 10:00
dep. 10:00
25.1 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 10:37
dep. 10:37
56.2 km
Nova Varos, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
66.4 km
Prijepolje, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
92.2 km
Priboj, Bus station
arr. 12:10
121.5 km
11:45 14:15 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 11:45
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 12:12
dep. 12:12
25.1 km
Nova Varos, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
66.4 km
Prijepolje, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
92.2 km
Priboj, Bus station
arr. 14:15
121.5 km
13:15 15:45 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 13:15
Zlatibor
arr. 13:45
dep. 13:45
25.1 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
56.2 km
Nova Varos, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
66.4 km
Prijepolje, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:05
92.2 km
Priboj, Bus station
arr. 15:45
121.5 km
16:04 18:33 (02:29)
TeretnaRailway station - Poljice
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Teretna
dep. 16:04
Uzice, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:25
3 km
Stapari, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:44
12 km
arr. 16:49
dep. 16:49
16 km
arr. 16:53
dep. 16:53
19 km
arr. 16:57
dep. 16:58
22 km
arr. 17:08
dep. 17:08
31 km
arr. 17:17
dep. 17:17
41 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 17:32
dep. 17:32
49 km
Jablanica kod Cajetine, Railway station
arr. 17:43
dep. 17:43
56 km
Strpci, Railway station
arr. 17:59
dep. 17:59
67 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 18:10
dep. 18:10
72 km
Priboj, Railway station
arr. 18:24
dep. 18:25
80 km
arr. 18:33
84 km
17:45 20:20 (02:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 17:45
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 18:15
dep. 18:15
25.1 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 18:52
dep. 18:52
56.2 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
66.4 km
Prijepolje, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
92.2 km
Priboj, Bus station
arr. 20:20
121.5 km
17:45 20:45 (03:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 17:45
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 18:40
dep. 18:40
27 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
73 km
Prijepolje, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
100 km
Priboj, Bus station
arr. 20:45
129 km
18:00 20:30 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 18:00
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 18:15
dep. 18:15
12 km
Cajetina
arr. 18:25
dep. 18:25
23 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 18:35
dep. 18:35
27 km
Dobroselica kod Cajetine, Vodice
arr. 19:00
dep. 19:00
44 km
Draglica
arr. 19:10
dep. 19:10
48 km
Draglica, Tavnik
arr. 19:15
dep. 19:15
53 km
Negbina
arr. 19:20
dep. 19:20
60 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
65 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
74 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 20:00
dep. 20:00
82 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 20:10
dep. 20:10
89 km
Pribojske Celice, Druglici
arr. 20:15
dep. 20:15
95 km
Banja kod Priboja, Brana
arr. 20:20
dep. 20:20
99 km
Priboj, Poljice
arr. 20:25
dep. 20:25
105 km
Priboj, Bus station
arr. 20:30
108 km
19:18 21:27 (02:09)
TeretnaRailway station - Poljice
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Teretna
dep. 19:18
Uzice, Railway station
arr. 19:22
dep. 19:27
3 km
Stapari, Railway station
arr. 19:40
dep. 19:40
12 km
arr. 19:45
dep. 19:45
16 km
arr. 19:49
dep. 19:49
19 km
arr. 20:02
dep. 20:03
31 km
arr. 20:12
dep. 20:12
41 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 20:27
dep. 20:27
49 km
Strpci, Railway station
arr. 20:53
dep. 20:53
67 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 21:04
dep. 21:04
72 km
Priboj, Railway station
arr. 21:18
dep. 21:19
80 km
arr. 21:27
84 km
21:45 00:15 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 21:45
Zlatibor
arr. 22:15
dep. 22:15
25.1 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 22:50
dep. 22:50
56.2 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:05
dep. 23:05
66.4 km
Prijepolje, Bus station
arr. 23:35
dep. 23:35
92.2 km
Priboj, Bus station
arr. 00:15
121.5 km

Naselja Uzice i Priboj su međusobno udaljena ~110 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 09min., a najduže 03h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 07:05 h, dok je poslednji polazak u 21:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.