Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Uzice - Priboj timetable

thursday, 16.08.2018.
00:46 02:43 (01:57)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 00:46
Priboj, Railway station
arr. 02:43
77 km
01:25 03:31 (02:06)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 01:25
Priboj, Railway station
arr. 03:31
77 km
07:10 09:23 (02:13)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 07:10
Stapari, Railway station
arr. 07:23
dep. 07:23
9 km
arr. 07:29
dep. 07:29
13 km
arr. 07:34
dep. 07:34
16 km
arr. 07:39
dep. 07:39
19 km
arr. 07:53
dep. 07:54
28 km
arr. 08:03
dep. 08:04
38 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 08:19
dep. 08:19
46 km
Jablanica kod Cajetine, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
53 km
Strpci, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:49
64 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:00
69 km
Priboj, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:15
77 km
arr. 09:23
81 km
09:30 12:10 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 09:30
Zlatibor, Pijaca
arr. 10:00
dep. 10:00
25.1 km
Kokin Brod
arr. 10:37
dep. 10:37
56.2 km
Nova Varos, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
66.4 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 11:30
dep. 11:30
92.2 km
Priboj, Bus station
arr. 12:10
121.5 km
11:45 14:15 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 11:45
Zlatibor, Pijaca
arr. 12:12
dep. 12:12
25.1 km
Nova Varos, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
66.4 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 13:35
dep. 13:35
92.2 km
Priboj, Bus station
arr. 14:15
121.5 km
12:40 14:33 (01:53)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 12:40
arr. 13:19
dep. 13:19
28 km
Priboj, Railway station
arr. 14:33
77 km
13:35 16:15 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 13:35
Zlatibor, Pijaca
arr. 14:15
dep. 14:15
27 km
Nova Varos, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
74 km
Nova Varos, Ribnjak
arr. 15:19
dep. 15:19
76 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 15:29
dep. 15:29
85 km
Bistrica kod Nove Varoši, Donja Bistrica
arr. 15:57
dep. 15:57
111 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 15:45
dep. 15:45
100 km
Pribojske Celice, Druglici
arr. 16:02
dep. 16:02
117 km
Priboj, Poljice
arr. 16:13
dep. 16:13
128 km
Priboj, Bus station
arr. 16:15
130 km
16:20 19:20 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 16:20
Zlatibor
arr. 16:50
dep. 16:50
25.1 km
Kokin Brod
arr. 17:35
dep. 17:35
56.2 km
Nova Varos, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
66.4 km
Prijepolje, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
92.2 km
Priboj, Bus station
arr. 19:20
121.5 km
17:45 20:20 (02:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 17:45
Zlatibor, Pijaca
arr. 18:15
dep. 18:15
25.1 km
Kokin Brod
arr. 18:52
dep. 18:52
56.2 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
66.4 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 19:35
dep. 19:35
92.2 km
Priboj, Bus station
arr. 20:20
121.5 km
17:45 20:45 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 17:45
Zlatibor, Pijaca
arr. 18:40
dep. 18:40
27 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
73 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 20:00
dep. 20:00
100 km
Priboj, Bus station
arr. 20:45
129 km
18:00 20:30 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 18:00
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 18:15
dep. 18:15
12 km
Cajetina
arr. 18:25
dep. 18:25
23 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 18:35
dep. 18:35
27 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 19:00
dep. 19:00
44 km
Draglica
arr. 19:10
dep. 19:10
48 km
Draglica, Tavnik
arr. 19:15
dep. 19:15
53 km
Negbina
arr. 19:20
dep. 19:20
60 km
Kokin Brod
arr. 19:30
dep. 19:30
65 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
74 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 20:00
dep. 20:00
82 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 20:10
dep. 20:10
89 km
Pribojske Celice, Druglici
arr. 20:15
dep. 20:15
95 km
Banja kod Priboja, Brana
arr. 20:20
dep. 20:20
99 km
Priboj, Poljice
arr. 20:25
dep. 20:25
105 km
Priboj, Bus station
arr. 20:30
108 km
19:50 22:02 (02:12)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 19:50
Stapari, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:03
9 km
arr. 20:08
dep. 20:08
13 km
arr. 20:13
dep. 20:13
16 km
arr. 20:18
dep. 20:19
19 km
arr. 20:33
dep. 20:34
28 km
arr. 20:43
dep. 20:44
38 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 20:59
dep. 20:59
46 km
Jablanica kod Cajetine, Railway station
arr. 21:10
dep. 21:11
53 km
Strpci, Railway station
arr. 21:28
dep. 21:28
64 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 21:39
dep. 21:39
69 km
Priboj, Railway station
arr. 21:53
dep. 21:54
77 km
arr. 22:02
81 km
20:00 22:40 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 20:00
Zlatibor, Pijaca
arr. 20:30
dep. 20:30
25.1 km
Nova Varos, Bus station
arr. 21:20
dep. 21:20
66.4 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 22:00
dep. 22:00
92.2 km
Priboj, Bus station
arr. 22:40
121.5 km

Naselja Uzice i Priboj su međusobno udaljena ~106 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 53min., a najduže 03h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 00:46 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.