Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Uzice - Priboj timetable

tuesday, 21.05.2019.
07:05 09:15 (02:10)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 07:05
Stapari, Railway station
arr. 07:18
dep. 07:19
9 km
arr. 07:24
dep. 07:24
13 km
arr. 07:28
dep. 07:28
16 km
arr. 07:32
dep. 07:33
19 km
arr. 07:43
dep. 07:44
28 km
arr. 07:53
dep. 07:53
38 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 08:08
dep. 08:08
46 km
Jablanica kod Cajetine, Railway station
arr. 08:19
dep. 08:19
53 km
Strpci, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
64 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:52
69 km
Priboj, Railway station
arr. 09:06
dep. 09:07
77 km
arr. 09:15
81 km
09:30 12:10 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 09:30
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 10:00
dep. 10:00
25.1 km
Kokin Brod
arr. 10:37
dep. 10:37
56.2 km
Nova Varos, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
66.4 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 11:30
dep. 11:30
92.2 km
Priboj, Bus station
arr. 12:10
121.5 km
11:45 14:15 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 11:45
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 12:12
dep. 12:12
-116.8 km
Nova Varos, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
66.4 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 13:35
dep. 13:35
92.2 km
Priboj, Bus station
arr. 14:15
121.5 km
12:08 13:54 (01:46)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 12:08
arr. 12:40
dep. 12:41
28 km
Priboj, Railway station
arr. 13:54
77 km
13:15 15:45 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 13:15
Zlatibor
arr. 13:45
dep. 13:45
25.1 km
Kokin Brod
arr. 14:22
dep. 14:22
56.2 km
Nova Varos, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
66.4 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 15:05
dep. 15:05
92.2 km
Priboj, Bus station
arr. 15:45
121.5 km
14:45 17:40 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 24.06.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 14:45
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 15:15
dep. 15:15
-203.5 km
Kokin Brod
arr. 16:00
dep. 16:00
56.2 km
Nova Varos, Bus station
arr. 16:14
dep. 16:15
66.4 km
Prijepolje, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
93.4 km
Priboj, Bus station
arr. 17:40
123.4 km
16:25 18:33 (02:08)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 16:25
Stapari, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:44
9 km
arr. 16:49
dep. 16:49
13 km
arr. 16:53
dep. 16:53
16 km
arr. 16:57
dep. 16:58
19 km
arr. 17:08
dep. 17:08
28 km
arr. 17:17
dep. 17:17
38 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 17:32
dep. 17:32
46 km
Jablanica kod Cajetine, Railway station
arr. 17:43
dep. 17:43
53 km
Strpci, Railway station
arr. 17:59
dep. 17:59
64 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 18:10
dep. 18:10
69 km
Priboj, Railway station
arr. 18:24
dep. 18:25
77 km
arr. 18:33
81 km
17:45 20:20 (02:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 17:45
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 18:15
dep. 18:15
25.1 km
Kokin Brod
arr. 18:52
dep. 18:52
56.2 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
66.4 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 19:35
dep. 19:35
92.2 km
Priboj, Bus station
arr. 20:20
121.5 km
17:45 20:45 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 17:45
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 18:40
dep. 18:40
27 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
73 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 20:00
dep. 20:00
100 km
Priboj, Bus station
arr. 20:45
129 km
18:00 20:30 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 18:00
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 18:15
dep. 18:15
12 km
Cajetina
arr. 18:25
dep. 18:25
23 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 18:35
dep. 18:35
27 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 19:00
dep. 19:00
44 km
Draglica
arr. 19:10
dep. 19:10
48 km
Draglica, Tavnik
arr. 19:15
dep. 19:15
53 km
Negbina
arr. 19:20
dep. 19:20
60 km
Kokin Brod
arr. 19:30
dep. 19:30
65 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
74 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 20:00
dep. 20:00
82 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 20:10
dep. 20:10
89 km
Pribojske Celice, Druglici
arr. 20:15
dep. 20:15
95 km
Banja kod Priboja, Brana
arr. 20:20
dep. 20:20
99 km
Priboj, Poljice
arr. 20:25
dep. 20:25
105 km
Priboj, Bus station
arr. 20:30
108 km
18:48 21:04 (02:16)
Teretna
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Teretna
dep. 18:48
Uzice, Railway station
arr. 18:52
dep. 19:02
3 km
Stapari, Railway station
arr. 19:15
dep. 19:15
12 km
arr. 19:20
dep. 19:20
16 km
arr. 19:24
dep. 19:24
19 km
arr. 19:38
dep. 19:38
31 km
arr. 19:48
dep. 19:48
41 km
Jablanica kod Cajetine, Ribnica Zlatiborska
arr. 20:03
dep. 20:03
49 km
Strpci, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:30
67 km
Raca kod Priboja, Railway station
arr. 20:41
dep. 20:41
72 km
Priboj, Railway station
arr. 20:55
dep. 20:56
80 km
arr. 21:04
84 km
20:00 22:40 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 20:00
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 20:30
dep. 20:30
25.1 km
Nova Varos, Bus station
arr. 21:20
dep. 21:20
66.4 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 22:00
dep. 22:00
92.2 km
Priboj, Bus station
arr. 22:40
121.5 km
21:45 00:15 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 21:45
Zlatibor
arr. 22:15
dep. 22:15
25.1 km
Kokin Brod
arr. 22:50
dep. 22:50
56.2 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:05
dep. 23:05
66.4 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 23:35
dep. 23:35
92.2 km
Priboj, Bus station
arr. 00:15
121.5 km
 
Departures on: wednesday, 22.05.2019.
00:18 02:06 (01:48)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 00:18
Priboj, Railway station
arr. 02:06
77 km

Naselja Uzice i Priboj su međusobno udaljena ~107 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 46min., a najduže 03h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 00:18 h, dok je poslednji polazak u 21:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.