Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Uzice - Pozarevac timetable

thursday, 18.07.2019.
05:20 10:25 (05:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 05:20
Sevojno, Portirnica
arr. 05:28
dep. 05:28
7 km
Uzici
arr. 05:34
dep. 05:34
12 km
Pozega, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:48
24 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 05:55
dep. 05:55
30 km
Jelen Do
arr. 06:00
dep. 06:00
34 km
Ovcar Banja
arr. 06:11
dep. 06:11
43 km
Cacak, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:45
60 km
Konjevici
arr. 06:51
dep. 06:51
65 km
Preljina
arr. 06:56
dep. 06:56
67 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:01
dep. 07:01
73 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:08
dep. 07:08
76 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:23
dep. 07:23
83 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:33
dep. 07:33
87 km
Knic
arr. 07:48
dep. 07:48
96 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:53
dep. 07:53
101 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:00
dep. 08:00
108 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
118 km
Botunje
arr. 08:25
dep. 08:25
129 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 08:30
dep. 08:30
134 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 08:35
dep. 08:35
138 km
Batocina, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
143 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
146 km
Lapovo Varosica, Varos
arr. 08:50
dep. 08:50
152 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
157 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:20
167 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 09:28
dep. 09:28
173 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
177 km
Zabari, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
183 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 09:48
dep. 09:48
188 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 09:54
dep. 09:54
193 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 10:03
dep. 10:03
198 km
Simicevo, Dom
arr. 10:05
dep. 10:05
200 km
Poljana, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
203 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:25
213 km
Uzice - Pozarevac timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
05:20 10:25 (05:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 05:20
Sevojno, Portirnica
arr. 05:28
dep. 05:28
7 km
Uzici
arr. 05:34
dep. 05:34
12 km
Pozega, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:48
24 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 05:55
dep. 05:55
30 km
Jelen Do
arr. 06:00
dep. 06:00
34 km
Ovcar Banja
arr. 06:11
dep. 06:11
43 km
Cacak, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:45
60 km
Konjevici
arr. 06:51
dep. 06:51
65 km
Preljina
arr. 06:56
dep. 06:56
67 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:01
dep. 07:01
73 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:08
dep. 07:08
76 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:23
dep. 07:23
83 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:33
dep. 07:33
87 km
Knic
arr. 07:48
dep. 07:48
96 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:53
dep. 07:53
101 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:00
dep. 08:00
108 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
118 km
Botunje
arr. 08:25
dep. 08:25
129 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 08:30
dep. 08:30
134 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 08:35
dep. 08:35
138 km
Batocina, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
143 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
146 km
Lapovo Varosica, Varos
arr. 08:50
dep. 08:50
152 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
157 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:20
167 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 09:28
dep. 09:28
173 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
177 km
Zabari, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
183 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 09:48
dep. 09:48
188 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 09:54
dep. 09:54
193 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 10:03
dep. 10:03
198 km
Simicevo, Dom
arr. 10:05
dep. 10:05
200 km
Poljana, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
203 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:25
213 km
Uzice - Pozarevac timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
05:20 10:25 (05:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 05:20
Sevojno, Portirnica
arr. 05:28
dep. 05:28
7 km
Uzici
arr. 05:34
dep. 05:34
12 km
Pozega, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:48
24 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 05:55
dep. 05:55
30 km
Jelen Do
arr. 06:00
dep. 06:00
34 km
Ovcar Banja
arr. 06:11
dep. 06:11
43 km
Cacak, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:45
60 km
Konjevici
arr. 06:51
dep. 06:51
65 km
Preljina
arr. 06:56
dep. 06:56
67 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:01
dep. 07:01
73 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:08
dep. 07:08
76 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:23
dep. 07:23
83 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:33
dep. 07:33
87 km
Knic
arr. 07:48
dep. 07:48
96 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:53
dep. 07:53
101 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:00
dep. 08:00
108 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
118 km
Botunje
arr. 08:25
dep. 08:25
129 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 08:30
dep. 08:30
134 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 08:35
dep. 08:35
138 km
Batocina, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
143 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
146 km
Lapovo Varosica, Varos
arr. 08:50
dep. 08:50
152 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
157 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:20
167 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 09:28
dep. 09:28
173 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
177 km
Zabari, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
183 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 09:48
dep. 09:48
188 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 09:54
dep. 09:54
193 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 10:03
dep. 10:03
198 km
Simicevo, Dom
arr. 10:05
dep. 10:05
200 km
Poljana, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
203 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:25
213 km
Uzice - Pozarevac timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
05:20 10:25 (05:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 05:20
Sevojno, Portirnica
arr. 05:28
dep. 05:28
7 km
Uzici
arr. 05:34
dep. 05:34
12 km
Pozega, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:48
24 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 05:55
dep. 05:55
30 km
Jelen Do
arr. 06:00
dep. 06:00
34 km
Ovcar Banja
arr. 06:11
dep. 06:11
43 km
Cacak, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:45
60 km
Konjevici
arr. 06:51
dep. 06:51
65 km
Preljina
arr. 06:56
dep. 06:56
67 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:01
dep. 07:01
73 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:08
dep. 07:08
76 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:23
dep. 07:23
83 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:33
dep. 07:33
87 km
Knic
arr. 07:48
dep. 07:48
96 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:53
dep. 07:53
101 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:00
dep. 08:00
108 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
118 km
Botunje
arr. 08:25
dep. 08:25
129 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 08:30
dep. 08:30
134 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 08:35
dep. 08:35
138 km
Batocina, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
143 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
146 km
Lapovo Varosica, Varos
arr. 08:50
dep. 08:50
152 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
157 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:20
167 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 09:28
dep. 09:28
173 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
177 km
Zabari, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
183 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 09:48
dep. 09:48
188 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 09:54
dep. 09:54
193 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 10:03
dep. 10:03
198 km
Simicevo, Dom
arr. 10:05
dep. 10:05
200 km
Poljana, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
203 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:25
213 km
Uzice - Pozarevac timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:20 10:25 (05:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 05:20
Sevojno, Portirnica
arr. 05:28
dep. 05:28
7 km
Uzici
arr. 05:34
dep. 05:34
12 km
Pozega, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:48
24 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 05:55
dep. 05:55
30 km
Jelen Do
arr. 06:00
dep. 06:00
34 km
Ovcar Banja
arr. 06:11
dep. 06:11
43 km
Cacak, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:45
60 km
Konjevici
arr. 06:51
dep. 06:51
65 km
Preljina
arr. 06:56
dep. 06:56
67 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:01
dep. 07:01
73 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:08
dep. 07:08
76 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:23
dep. 07:23
83 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:33
dep. 07:33
87 km
Knic
arr. 07:48
dep. 07:48
96 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:53
dep. 07:53
101 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:00
dep. 08:00
108 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
118 km
Botunje
arr. 08:25
dep. 08:25
129 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 08:30
dep. 08:30
134 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 08:35
dep. 08:35
138 km
Batocina, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
143 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
146 km
Lapovo Varosica, Varos
arr. 08:50
dep. 08:50
152 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
157 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:20
167 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 09:28
dep. 09:28
173 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
177 km
Zabari, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
183 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 09:48
dep. 09:48
188 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 09:54
dep. 09:54
193 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 10:03
dep. 10:03
198 km
Simicevo, Dom
arr. 10:05
dep. 10:05
200 km
Poljana, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
203 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:25
213 km
Uzice - Pozarevac timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
05:20 10:25 (05:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 05:20
Sevojno, Portirnica
arr. 05:28
dep. 05:28
7 km
Uzici
arr. 05:34
dep. 05:34
12 km
Pozega, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:48
24 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 05:55
dep. 05:55
30 km
Jelen Do
arr. 06:00
dep. 06:00
34 km
Ovcar Banja
arr. 06:11
dep. 06:11
43 km
Cacak, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:45
60 km
Konjevici
arr. 06:51
dep. 06:51
65 km
Preljina
arr. 06:56
dep. 06:56
67 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:01
dep. 07:01
73 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:08
dep. 07:08
76 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:23
dep. 07:23
83 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:33
dep. 07:33
87 km
Knic
arr. 07:48
dep. 07:48
96 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:53
dep. 07:53
101 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:00
dep. 08:00
108 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
118 km
Botunje
arr. 08:25
dep. 08:25
129 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 08:30
dep. 08:30
134 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 08:35
dep. 08:35
138 km
Batocina, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
143 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
146 km
Lapovo Varosica, Varos
arr. 08:50
dep. 08:50
152 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
157 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:20
167 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 09:28
dep. 09:28
173 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
177 km
Zabari, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
183 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 09:48
dep. 09:48
188 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 09:54
dep. 09:54
193 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 10:03
dep. 10:03
198 km
Simicevo, Dom
arr. 10:05
dep. 10:05
200 km
Poljana, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
203 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:25
213 km
Uzice - Pozarevac timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
05:20 10:25 (05:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 05:20
Sevojno, Portirnica
arr. 05:28
dep. 05:28
7 km
Uzici
arr. 05:34
dep. 05:34
12 km
Pozega, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:48
24 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 05:55
dep. 05:55
30 km
Jelen Do
arr. 06:00
dep. 06:00
34 km
Ovcar Banja
arr. 06:11
dep. 06:11
43 km
Cacak, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:45
60 km
Konjevici
arr. 06:51
dep. 06:51
65 km
Preljina
arr. 06:56
dep. 06:56
67 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:01
dep. 07:01
73 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:08
dep. 07:08
76 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:23
dep. 07:23
83 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:33
dep. 07:33
87 km
Knic
arr. 07:48
dep. 07:48
96 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:53
dep. 07:53
101 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:00
dep. 08:00
108 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
118 km
Botunje
arr. 08:25
dep. 08:25
129 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 08:30
dep. 08:30
134 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 08:35
dep. 08:35
138 km
Batocina, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
143 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
146 km
Lapovo Varosica, Varos
arr. 08:50
dep. 08:50
152 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
157 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:20
167 km
Kusiljevo, Kafana "Kocil", zadruga
arr. 09:28
dep. 09:28
173 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
177 km
Zabari, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
183 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 09:48
dep. 09:48
188 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 09:54
dep. 09:54
193 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 10:03
dep. 10:03
198 km
Simicevo, Dom
arr. 10:05
dep. 10:05
200 km
Poljana, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
203 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:25
213 km

Naselja Uzice i Pozarevac su međusobno udaljena ~213 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 05min., a najduže 05h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 05:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.