Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Uzice - Novi Sad timetable

thursday, 15.11.2018.
10:15 15:39 (05:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 10:15
Kosjeric, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
48.5 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:45
93.9 km
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 12:53
dep. 12:53
96.7 km
Gola Glava
arr. 13:18
dep. 13:18
116.7 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 13:20
dep. 13:20
117.5 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
125.1 km
Draginje
arr. 13:42
dep. 13:42
134.8 km
Matijevac
arr. 13:48
dep. 13:48
142.4 km
Lojanice
arr. 13:51
dep. 13:51
146 km
Ridjake
arr. 13:55
dep. 13:55
148.7 km
Sabac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
161.5 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 14:29
dep. 14:29
179.9 km
Jarak, 5
arr. 14:33
dep. 14:33
183.8 km
Irig, Bus station
arr. 15:01
dep. 15:01
207.5 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 15:03
dep. 15:03
208.6 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 15:32
dep. 15:32
228.6 km
arr. 15:39
231.5 km
10:35 16:47 (06:12)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 10:35
Sevojno
arr. 10:41
dep. 10:41
7 km
Pozega, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
24 km
Jelen Do, Krat. Stena
arr. 11:09
dep. 11:09
30 km
Jelen Do
arr. 11:24
dep. 11:24
34 km
Ovcar Banja
arr. 11:33
dep. 11:33
43 km
Cacak, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
60 km
Preljina
arr. 12:01
dep. 12:01
67 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:09
dep. 12:09
75 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:40
82 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:52
dep. 12:52
94 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:05
dep. 13:05
106 km
Ljig, Bus station
arr. 13:11
dep. 13:11
123 km
arr. 13:19
dep. 13:19
132 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:28
dep. 13:28
142 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
204 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:27
dep. 15:27
210 km
arr. 16:47
284 km
14:20 19:45 (05:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 14:20
Kosjeric, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
40 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
90 km
Koceljeva, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
125 km
Sabac, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
160 km
Ruma, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
195 km
arr. 19:45
235 km
15:45 20:45 (05:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 15:45
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
58 km
arr. 20:45
280 km
16:45 21:44 (04:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 16:45
Kosjeric, AS
arr. 17:41
dep. 17:41
38 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:51
dep. 18:51
86 km
Koceljeva, Bus station
arr. 19:32
dep. 19:32
120 km
Sabac, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
157 km
Ruma, Bus station
arr. 20:48
dep. 20:48
193 km
Irig, Bus station
arr. 21:06
dep. 21:06
207 km
arr. 21:44
234 km
 
Departures on: friday, 16.11.2018.
10:15 15:39 (05:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 10:15
Kosjeric, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
48.5 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:45
93.9 km
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 12:53
dep. 12:53
96.7 km
Gola Glava
arr. 13:18
dep. 13:18
116.7 km
Druzetic kod Koceljeve, Presade
arr. 13:20
dep. 13:20
117.5 km
Koceljeva, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
125.1 km
Draginje
arr. 13:42
dep. 13:42
134.8 km
Matijevac
arr. 13:48
dep. 13:48
142.4 km
Lojanice
arr. 13:51
dep. 13:51
146 km
Ridjake
arr. 13:55
dep. 13:55
148.7 km
Sabac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
161.5 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 14:29
dep. 14:29
179.9 km
Jarak, 5
arr. 14:33
dep. 14:33
183.8 km
Irig, Bus station
arr. 15:01
dep. 15:01
207.5 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 15:03
dep. 15:03
208.6 km
Novi Sad, B. Oslobođenja apoteka
arr. 15:32
dep. 15:32
228.6 km
arr. 15:39
231.5 km
10:35 16:47 (06:12)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 10:35
Sevojno
arr. 10:41
dep. 10:41
7 km
Pozega, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
24 km
Jelen Do, Krat. Stena
arr. 11:09
dep. 11:09
30 km
Jelen Do
arr. 11:24
dep. 11:24
34 km
Ovcar Banja
arr. 11:33
dep. 11:33
43 km
Cacak, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
60 km
Preljina
arr. 12:01
dep. 12:01
67 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:09
dep. 12:09
75 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:40
82 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:52
dep. 12:52
94 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:05
dep. 13:05
106 km
Ljig, Bus station
arr. 13:11
dep. 13:11
123 km
arr. 13:19
dep. 13:19
132 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:28
dep. 13:28
142 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
204 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:27
dep. 15:27
210 km
arr. 16:47
284 km
14:20 19:45 (05:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 14:20
Kosjeric, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
40 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
90 km
Koceljeva, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
125 km
Sabac, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
160 km
Ruma, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
195 km
arr. 19:45
235 km
15:45 20:45 (05:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 15:45
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
58 km
arr. 20:45
280 km
16:45 21:44 (04:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 16:45
Kosjeric, AS
arr. 17:41
dep. 17:41
38 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:51
dep. 18:51
86 km
Koceljeva, Bus station
arr. 19:32
dep. 19:32
120 km
Sabac, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
157 km
Ruma, Bus station
arr. 20:48
dep. 20:48
193 km
Irig, Bus station
arr. 21:06
dep. 21:06
207 km
arr. 21:44
234 km

Naselja Uzice i Novi Sad su međusobno udaljena ~253 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 59min., a najduže 06h i 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 10:15 h, dok je poslednji polazak u 16:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.