Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Uzice - Mokra Gora timetable

wednesday, 21.11.2018.
06:30 07:42 (01:12)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 06:30
arr. 06:32
dep. 06:32
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 06:33
dep. 06:33
0.8 km
Uzice, Treska
arr. 06:36
dep. 06:36
1.5 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 06:37
dep. 06:37
2 km
Uzice, Kostica
arr. 06:38
dep. 06:38
2.6 km
Uzice, Terazije
arr. 06:40
dep. 06:40
3.2 km
Uzice, Sekcija
arr. 06:41
dep. 06:41
3.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 06:43
dep. 06:43
4.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 06:44
dep. 06:44
5.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 06:45
dep. 06:45
6.5 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
7.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
9.5 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 06:50
dep. 06:50
10.4 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 06:52
dep. 06:52
11.8 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 06:55
dep. 06:55
13.5 km
Stapari, Gredica
arr. 06:56
dep. 06:56
14.3 km
Stapari, Garaza
arr. 06:58
dep. 06:58
15.2 km
Stapari, Dolovi
arr. 06:59
dep. 06:59
16.3 km
Stapari, Jasike
arr. 07:01
dep. 07:01
17.8 km
Stapari, Ponikve rampa
arr. 07:03
dep. 07:03
18.8 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 07:04
dep. 07:04
19.3 km
arr. 07:08
dep. 07:08
21.5 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 07:10
dep. 07:10
22.9 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 07:12
dep. 07:12
23.9 km
Bioska, Kostica most
arr. 07:14
dep. 07:14
26 km
Bioska, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
27.6 km
Bioska, Crveni vir
arr. 07:20
dep. 07:20
30 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 07:24
dep. 07:24
32.9 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 07:30
dep. 07:30
36.1 km
Vitasi, Karaici
arr. 07:33
dep. 07:33
39.8 km
Mokra Gora, Magistrala
arr. 07:42
49.4 km
15:05 16:17 (01:12)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 15:05
arr. 15:07
dep. 15:07
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 15:08
dep. 15:08
0.8 km
Uzice, Treska
arr. 15:11
dep. 15:11
1.5 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 15:12
dep. 15:12
2 km
Uzice, Kostica
arr. 15:13
dep. 15:13
2.6 km
Uzice, Terazije
arr. 15:15
dep. 15:15
3.2 km
Uzice, Sekcija
arr. 15:16
dep. 15:16
3.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 15:18
dep. 15:18
4.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 15:19
dep. 15:19
5.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 15:20
dep. 15:20
6.5 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 15:22
dep. 15:22
7.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
9.5 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 15:25
dep. 15:25
10.4 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 15:27
dep. 15:27
11.8 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 15:30
dep. 15:30
13.5 km
Stapari, Gredica
arr. 15:31
dep. 15:31
14.3 km
Stapari, Garaza
arr. 15:33
dep. 15:33
15.2 km
Stapari, Dolovi
arr. 15:34
dep. 15:34
16.3 km
Stapari, Jasike
arr. 15:36
dep. 15:36
17.8 km
Stapari, Ponikve rampa
arr. 15:38
dep. 15:38
18.8 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 15:39
dep. 15:39
19.3 km
arr. 15:43
dep. 15:43
21.5 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 15:45
dep. 15:45
22.9 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 15:47
dep. 15:47
23.9 km
Bioska, Kostica most
arr. 15:49
dep. 15:49
26 km
Bioska, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
27.6 km
Bioska, Crveni vir
arr. 15:55
dep. 15:55
30 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 15:59
dep. 15:59
32.9 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 16:05
dep. 16:05
36.1 km
Vitasi, Karaici
arr. 16:08
dep. 16:08
39.8 km
Mokra Gora, Magistrala
arr. 16:17
49.4 km
 
Departures on: thursday, 22.11.2018.
06:30 07:42 (01:12)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 06:30
arr. 06:32
dep. 06:32
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 06:33
dep. 06:33
0.8 km
Uzice, Treska
arr. 06:36
dep. 06:36
1.5 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 06:37
dep. 06:37
2 km
Uzice, Kostica
arr. 06:38
dep. 06:38
2.6 km
Uzice, Terazije
arr. 06:40
dep. 06:40
3.2 km
Uzice, Sekcija
arr. 06:41
dep. 06:41
3.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 06:43
dep. 06:43
4.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 06:44
dep. 06:44
5.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 06:45
dep. 06:45
6.5 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
7.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
9.5 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 06:50
dep. 06:50
10.4 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 06:52
dep. 06:52
11.8 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 06:55
dep. 06:55
13.5 km
Stapari, Gredica
arr. 06:56
dep. 06:56
14.3 km
Stapari, Garaza
arr. 06:58
dep. 06:58
15.2 km
Stapari, Dolovi
arr. 06:59
dep. 06:59
16.3 km
Stapari, Jasike
arr. 07:01
dep. 07:01
17.8 km
Stapari, Ponikve rampa
arr. 07:03
dep. 07:03
18.8 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 07:04
dep. 07:04
19.3 km
arr. 07:08
dep. 07:08
21.5 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 07:10
dep. 07:10
22.9 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 07:12
dep. 07:12
23.9 km
Bioska, Kostica most
arr. 07:14
dep. 07:14
26 km
Bioska, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
27.6 km
Bioska, Crveni vir
arr. 07:20
dep. 07:20
30 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 07:24
dep. 07:24
32.9 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 07:30
dep. 07:30
36.1 km
Vitasi, Karaici
arr. 07:33
dep. 07:33
39.8 km
Mokra Gora, Magistrala
arr. 07:42
49.4 km
15:05 16:17 (01:12)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 15:05
arr. 15:07
dep. 15:07
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 15:08
dep. 15:08
0.8 km
Uzice, Treska
arr. 15:11
dep. 15:11
1.5 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 15:12
dep. 15:12
2 km
Uzice, Kostica
arr. 15:13
dep. 15:13
2.6 km
Uzice, Terazije
arr. 15:15
dep. 15:15
3.2 km
Uzice, Sekcija
arr. 15:16
dep. 15:16
3.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 15:18
dep. 15:18
4.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 15:19
dep. 15:19
5.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 15:20
dep. 15:20
6.5 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 15:22
dep. 15:22
7.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
9.5 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 15:25
dep. 15:25
10.4 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 15:27
dep. 15:27
11.8 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 15:30
dep. 15:30
13.5 km
Stapari, Gredica
arr. 15:31
dep. 15:31
14.3 km
Stapari, Garaza
arr. 15:33
dep. 15:33
15.2 km
Stapari, Dolovi
arr. 15:34
dep. 15:34
16.3 km
Stapari, Jasike
arr. 15:36
dep. 15:36
17.8 km
Stapari, Ponikve rampa
arr. 15:38
dep. 15:38
18.8 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 15:39
dep. 15:39
19.3 km
arr. 15:43
dep. 15:43
21.5 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 15:45
dep. 15:45
22.9 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 15:47
dep. 15:47
23.9 km
Bioska, Kostica most
arr. 15:49
dep. 15:49
26 km
Bioska, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
27.6 km
Bioska, Crveni vir
arr. 15:55
dep. 15:55
30 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 15:59
dep. 15:59
32.9 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 16:05
dep. 16:05
36.1 km
Vitasi, Karaici
arr. 16:08
dep. 16:08
39.8 km
Mokra Gora, Magistrala
arr. 16:17
49.4 km
 
Departures on: friday, 23.11.2018.
06:30 07:42 (01:12)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 06:30
arr. 06:32
dep. 06:32
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 06:33
dep. 06:33
0.8 km
Uzice, Treska
arr. 06:36
dep. 06:36
1.5 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 06:37
dep. 06:37
2 km
Uzice, Kostica
arr. 06:38
dep. 06:38
2.6 km
Uzice, Terazije
arr. 06:40
dep. 06:40
3.2 km
Uzice, Sekcija
arr. 06:41
dep. 06:41
3.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 06:43
dep. 06:43
4.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 06:44
dep. 06:44
5.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 06:45
dep. 06:45
6.5 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
7.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
9.5 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 06:50
dep. 06:50
10.4 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 06:52
dep. 06:52
11.8 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 06:55
dep. 06:55
13.5 km
Stapari, Gredica
arr. 06:56
dep. 06:56
14.3 km
Stapari, Garaza
arr. 06:58
dep. 06:58
15.2 km
Stapari, Dolovi
arr. 06:59
dep. 06:59
16.3 km
Stapari, Jasike
arr. 07:01
dep. 07:01
17.8 km
Stapari, Ponikve rampa
arr. 07:03
dep. 07:03
18.8 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 07:04
dep. 07:04
19.3 km
arr. 07:08
dep. 07:08
21.5 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 07:10
dep. 07:10
22.9 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 07:12
dep. 07:12
23.9 km
Bioska, Kostica most
arr. 07:14
dep. 07:14
26 km
Bioska, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
27.6 km
Bioska, Crveni vir
arr. 07:20
dep. 07:20
30 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 07:24
dep. 07:24
32.9 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 07:30
dep. 07:30
36.1 km
Vitasi, Karaici
arr. 07:33
dep. 07:33
39.8 km
Mokra Gora, Magistrala
arr. 07:42
49.4 km
15:05 16:17 (01:12)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 15:05
arr. 15:07
dep. 15:07
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 15:08
dep. 15:08
0.8 km
Uzice, Treska
arr. 15:11
dep. 15:11
1.5 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 15:12
dep. 15:12
2 km
Uzice, Kostica
arr. 15:13
dep. 15:13
2.6 km
Uzice, Terazije
arr. 15:15
dep. 15:15
3.2 km
Uzice, Sekcija
arr. 15:16
dep. 15:16
3.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 15:18
dep. 15:18
4.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 15:19
dep. 15:19
5.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 15:20
dep. 15:20
6.5 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 15:22
dep. 15:22
7.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
9.5 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 15:25
dep. 15:25
10.4 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 15:27
dep. 15:27
11.8 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 15:30
dep. 15:30
13.5 km
Stapari, Gredica
arr. 15:31
dep. 15:31
14.3 km
Stapari, Garaza
arr. 15:33
dep. 15:33
15.2 km
Stapari, Dolovi
arr. 15:34
dep. 15:34
16.3 km
Stapari, Jasike
arr. 15:36
dep. 15:36
17.8 km
Stapari, Ponikve rampa
arr. 15:38
dep. 15:38
18.8 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 15:39
dep. 15:39
19.3 km
arr. 15:43
dep. 15:43
21.5 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 15:45
dep. 15:45
22.9 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 15:47
dep. 15:47
23.9 km
Bioska, Kostica most
arr. 15:49
dep. 15:49
26 km
Bioska, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
27.6 km
Bioska, Crveni vir
arr. 15:55
dep. 15:55
30 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 15:59
dep. 15:59
32.9 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 16:05
dep. 16:05
36.1 km
Vitasi, Karaici
arr. 16:08
dep. 16:08
39.8 km
Mokra Gora, Magistrala
arr. 16:17
49.4 km
 
Departures on: saturday, 24.11.2018.
06:30 07:42 (01:12)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 06:30
arr. 06:32
dep. 06:32
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 06:33
dep. 06:33
0.8 km
Uzice, Treska
arr. 06:36
dep. 06:36
1.5 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 06:37
dep. 06:37
2 km
Uzice, Kostica
arr. 06:38
dep. 06:38
2.6 km
Uzice, Terazije
arr. 06:40
dep. 06:40
3.2 km
Uzice, Sekcija
arr. 06:41
dep. 06:41
3.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 06:43
dep. 06:43
4.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 06:44
dep. 06:44
5.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 06:45
dep. 06:45
6.5 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
7.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
9.5 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 06:50
dep. 06:50
10.4 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 06:52
dep. 06:52
11.8 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 06:55
dep. 06:55
13.5 km
Stapari, Gredica
arr. 06:56
dep. 06:56
14.3 km
Stapari, Garaza
arr. 06:58
dep. 06:58
15.2 km
Stapari, Dolovi
arr. 06:59
dep. 06:59
16.3 km
Stapari, Jasike
arr. 07:01
dep. 07:01
17.8 km
Stapari, Ponikve rampa
arr. 07:03
dep. 07:03
18.8 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 07:04
dep. 07:04
19.3 km
arr. 07:08
dep. 07:08
21.5 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 07:10
dep. 07:10
22.9 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 07:12
dep. 07:12
23.9 km
Bioska, Kostica most
arr. 07:14
dep. 07:14
26 km
Bioska, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
27.6 km
Bioska, Crveni vir
arr. 07:20
dep. 07:20
30 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 07:24
dep. 07:24
32.9 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 07:30
dep. 07:30
36.1 km
Vitasi, Karaici
arr. 07:33
dep. 07:33
39.8 km
Mokra Gora, Magistrala
arr. 07:42
49.4 km

Naselja Uzice i Mokra Gora su međusobno udaljena ~50 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 12min., a najduže 01h i 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 15:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.