Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Uzice - Loznica timetable

monday, 17.02.2020.
11:20 15:50 (04:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 11:20
Volujac kod Uzica, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
10.6 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 11:49
dep. 11:49
13.2 km
Zaglavak
arr. 12:05
dep. 12:05
23.1 km
Zlodol
arr. 12:08
dep. 12:08
25.7 km
Pilica, Nikolica brdo
arr. 12:13
dep. 12:13
28.6 km
Pilica
arr. 12:22
dep. 12:22
34.1 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
39.5 km
Crvica
arr. 12:48
dep. 12:48
45.5 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 12:56
dep. 12:56
52.5 km
Ovcinja
arr. 13:00
dep. 13:00
55.2 km
Gvozdac
arr. 13:03
dep. 13:03
57.1 km
Okletac
arr. 13:07
dep. 13:07
61.6 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 13:18
dep. 13:18
69.3 km
Drlace
arr. 13:26
dep. 13:26
75.9 km
Vrhpolje
arr. 13:31
dep. 13:31
80.6 km
Ljubovija, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
89.2 km
Lonjin, Usce
arr. 13:56
dep. 13:56
97.1 km
Uzovnica
arr. 13:59
dep. 13:59
99.6 km
Crnca, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
105.2 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 14:11
dep. 14:11
109.4 km
Culine, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
116.9 km
Amajic, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
120.5 km
Budisic, 2
arr. 14:46
dep. 14:46
123.1 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 15:00
dep. 15:00
130.9 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 15:10
dep. 15:10
137 km
Donja Borina, Intersection
arr. 15:17
dep. 15:17
140.3 km
Brasina, Dom - centar
arr. 15:20
dep. 15:20
142.6 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 15:36
dep. 15:36
151.4 km
Loznica, Bus station
arr. 15:50
157.5 km
Uzice - Loznica timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
11:20 15:50 (04:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 11:20
Volujac kod Uzica, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
10.6 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 11:49
dep. 11:49
13.2 km
Zaglavak
arr. 12:05
dep. 12:05
23.1 km
Zlodol
arr. 12:08
dep. 12:08
25.7 km
Pilica, Nikolica brdo
arr. 12:13
dep. 12:13
28.6 km
Pilica
arr. 12:22
dep. 12:22
34.1 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
39.5 km
Crvica
arr. 12:48
dep. 12:48
45.5 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 12:56
dep. 12:56
52.5 km
Ovcinja
arr. 13:00
dep. 13:00
55.2 km
Gvozdac
arr. 13:03
dep. 13:03
57.1 km
Okletac
arr. 13:07
dep. 13:07
61.6 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 13:18
dep. 13:18
69.3 km
Drlace
arr. 13:26
dep. 13:26
75.9 km
Vrhpolje
arr. 13:31
dep. 13:31
80.6 km
Ljubovija, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
89.2 km
Lonjin, Usce
arr. 13:56
dep. 13:56
97.1 km
Uzovnica
arr. 13:59
dep. 13:59
99.6 km
Crnca, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
105.2 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 14:11
dep. 14:11
109.4 km
Culine, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
116.9 km
Amajic, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
120.5 km
Budisic, 2
arr. 14:46
dep. 14:46
123.1 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 15:00
dep. 15:00
130.9 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 15:10
dep. 15:10
137 km
Donja Borina, Intersection
arr. 15:17
dep. 15:17
140.3 km
Brasina, Dom - centar
arr. 15:20
dep. 15:20
142.6 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 15:36
dep. 15:36
151.4 km
Loznica, Bus station
arr. 15:50
157.5 km
Uzice - Loznica timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
11:20 15:50 (04:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 11:20
Volujac kod Uzica, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
10.6 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 11:49
dep. 11:49
13.2 km
Zaglavak
arr. 12:05
dep. 12:05
23.1 km
Zlodol
arr. 12:08
dep. 12:08
25.7 km
Pilica, Nikolica brdo
arr. 12:13
dep. 12:13
28.6 km
Pilica
arr. 12:22
dep. 12:22
34.1 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
39.5 km
Crvica
arr. 12:48
dep. 12:48
45.5 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 12:56
dep. 12:56
52.5 km
Ovcinja
arr. 13:00
dep. 13:00
55.2 km
Gvozdac
arr. 13:03
dep. 13:03
57.1 km
Okletac
arr. 13:07
dep. 13:07
61.6 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 13:18
dep. 13:18
69.3 km
Drlace
arr. 13:26
dep. 13:26
75.9 km
Vrhpolje
arr. 13:31
dep. 13:31
80.6 km
Ljubovija, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
89.2 km
Lonjin, Usce
arr. 13:56
dep. 13:56
97.1 km
Uzovnica
arr. 13:59
dep. 13:59
99.6 km
Crnca, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
105.2 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 14:11
dep. 14:11
109.4 km
Culine, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
116.9 km
Amajic, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
120.5 km
Budisic, 2
arr. 14:46
dep. 14:46
123.1 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 15:00
dep. 15:00
130.9 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 15:10
dep. 15:10
137 km
Donja Borina, Intersection
arr. 15:17
dep. 15:17
140.3 km
Brasina, Dom - centar
arr. 15:20
dep. 15:20
142.6 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 15:36
dep. 15:36
151.4 km
Loznica, Bus station
arr. 15:50
157.5 km
Uzice - Loznica timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
11:20 15:50 (04:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 11:20
Volujac kod Uzica, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
10.6 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 11:49
dep. 11:49
13.2 km
Zaglavak
arr. 12:05
dep. 12:05
23.1 km
Zlodol
arr. 12:08
dep. 12:08
25.7 km
Pilica, Nikolica brdo
arr. 12:13
dep. 12:13
28.6 km
Pilica
arr. 12:22
dep. 12:22
34.1 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
39.5 km
Crvica
arr. 12:48
dep. 12:48
45.5 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 12:56
dep. 12:56
52.5 km
Ovcinja
arr. 13:00
dep. 13:00
55.2 km
Gvozdac
arr. 13:03
dep. 13:03
57.1 km
Okletac
arr. 13:07
dep. 13:07
61.6 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 13:18
dep. 13:18
69.3 km
Drlace
arr. 13:26
dep. 13:26
75.9 km
Vrhpolje
arr. 13:31
dep. 13:31
80.6 km
Ljubovija, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
89.2 km
Lonjin, Usce
arr. 13:56
dep. 13:56
97.1 km
Uzovnica
arr. 13:59
dep. 13:59
99.6 km
Crnca, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
105.2 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 14:11
dep. 14:11
109.4 km
Culine, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
116.9 km
Amajic, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
120.5 km
Budisic, 2
arr. 14:46
dep. 14:46
123.1 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 15:00
dep. 15:00
130.9 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 15:10
dep. 15:10
137 km
Donja Borina, Intersection
arr. 15:17
dep. 15:17
140.3 km
Brasina, Dom - centar
arr. 15:20
dep. 15:20
142.6 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 15:36
dep. 15:36
151.4 km
Loznica, Bus station
arr. 15:50
157.5 km
Uzice - Loznica timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
11:20 15:50 (04:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 11:20
Volujac kod Uzica, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
10.6 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 11:49
dep. 11:49
13.2 km
Zaglavak
arr. 12:05
dep. 12:05
23.1 km
Zlodol
arr. 12:08
dep. 12:08
25.7 km
Pilica, Nikolica brdo
arr. 12:13
dep. 12:13
28.6 km
Pilica
arr. 12:22
dep. 12:22
34.1 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
39.5 km
Crvica
arr. 12:48
dep. 12:48
45.5 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 12:56
dep. 12:56
52.5 km
Ovcinja
arr. 13:00
dep. 13:00
55.2 km
Gvozdac
arr. 13:03
dep. 13:03
57.1 km
Okletac
arr. 13:07
dep. 13:07
61.6 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 13:18
dep. 13:18
69.3 km
Drlace
arr. 13:26
dep. 13:26
75.9 km
Vrhpolje
arr. 13:31
dep. 13:31
80.6 km
Ljubovija, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
89.2 km
Lonjin, Usce
arr. 13:56
dep. 13:56
97.1 km
Uzovnica
arr. 13:59
dep. 13:59
99.6 km
Crnca, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
105.2 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 14:11
dep. 14:11
109.4 km
Culine, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
116.9 km
Amajic, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
120.5 km
Budisic, 2
arr. 14:46
dep. 14:46
123.1 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 15:00
dep. 15:00
130.9 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 15:10
dep. 15:10
137 km
Donja Borina, Intersection
arr. 15:17
dep. 15:17
140.3 km
Brasina, Dom - centar
arr. 15:20
dep. 15:20
142.6 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 15:36
dep. 15:36
151.4 km
Loznica, Bus station
arr. 15:50
157.5 km
Uzice - Loznica timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
11:20 15:50 (04:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 11:20
Volujac kod Uzica, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
10.6 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 11:49
dep. 11:49
13.2 km
Zaglavak
arr. 12:05
dep. 12:05
23.1 km
Zlodol
arr. 12:08
dep. 12:08
25.7 km
Pilica, Nikolica brdo
arr. 12:13
dep. 12:13
28.6 km
Pilica
arr. 12:22
dep. 12:22
34.1 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
39.5 km
Crvica
arr. 12:48
dep. 12:48
45.5 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 12:56
dep. 12:56
52.5 km
Ovcinja
arr. 13:00
dep. 13:00
55.2 km
Gvozdac
arr. 13:03
dep. 13:03
57.1 km
Okletac
arr. 13:07
dep. 13:07
61.6 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 13:18
dep. 13:18
69.3 km
Drlace
arr. 13:26
dep. 13:26
75.9 km
Vrhpolje
arr. 13:31
dep. 13:31
80.6 km
Ljubovija, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
89.2 km
Lonjin, Usce
arr. 13:56
dep. 13:56
97.1 km
Uzovnica
arr. 13:59
dep. 13:59
99.6 km
Crnca, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
105.2 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 14:11
dep. 14:11
109.4 km
Culine, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
116.9 km
Amajic, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
120.5 km
Budisic, 2
arr. 14:46
dep. 14:46
123.1 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 15:00
dep. 15:00
130.9 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 15:10
dep. 15:10
137 km
Donja Borina, Intersection
arr. 15:17
dep. 15:17
140.3 km
Brasina, Dom - centar
arr. 15:20
dep. 15:20
142.6 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 15:36
dep. 15:36
151.4 km
Loznica, Bus station
arr. 15:50
157.5 km
Uzice - Loznica timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
11:20 15:50 (04:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 11:20
Volujac kod Uzica, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
10.6 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 11:49
dep. 11:49
13.2 km
Zaglavak
arr. 12:05
dep. 12:05
23.1 km
Zlodol
arr. 12:08
dep. 12:08
25.7 km
Pilica, Nikolica brdo
arr. 12:13
dep. 12:13
28.6 km
Pilica
arr. 12:22
dep. 12:22
34.1 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
39.5 km
Crvica
arr. 12:48
dep. 12:48
45.5 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 12:56
dep. 12:56
52.5 km
Ovcinja
arr. 13:00
dep. 13:00
55.2 km
Gvozdac
arr. 13:03
dep. 13:03
57.1 km
Okletac
arr. 13:07
dep. 13:07
61.6 km
Bacevci kod Bajine Baste
arr. 13:18
dep. 13:18
69.3 km
Drlace
arr. 13:26
dep. 13:26
75.9 km
Vrhpolje
arr. 13:31
dep. 13:31
80.6 km
Ljubovija, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
89.2 km
Lonjin, Usce
arr. 13:56
dep. 13:56
97.1 km
Uzovnica
arr. 13:59
dep. 13:59
99.6 km
Crnca, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
105.2 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 14:11
dep. 14:11
109.4 km
Culine, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
116.9 km
Amajic, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
120.5 km
Budisic, 2
arr. 14:46
dep. 14:46
123.1 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 15:00
dep. 15:00
130.9 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 15:10
dep. 15:10
137 km
Donja Borina, Intersection
arr. 15:17
dep. 15:17
140.3 km
Brasina, Dom - centar
arr. 15:20
dep. 15:20
142.6 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 15:36
dep. 15:36
151.4 km
Loznica, Bus station
arr. 15:50
157.5 km

Naselja Uzice i Loznica su međusobno udaljena ~158 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 30min., a najduže 04h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 11:20 h, dok je poslednji polazak u 11:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.