Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Uzice - Kremna timetable

wednesday, 23.10.2019.
06:30 07:30 (01:00)
Bus stationKonaciste Sargan
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 06:30
arr. 06:32
dep. 06:32
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 06:33
dep. 06:33
0.8 km
Uzice, Treska
arr. 06:36
dep. 06:36
1.5 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 06:37
dep. 06:37
2 km
Uzice, Kostica
arr. 06:38
dep. 06:38
2.6 km
Uzice, Terazije
arr. 06:40
dep. 06:40
3.2 km
Uzice, Sekcija
arr. 06:41
dep. 06:41
3.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 06:43
dep. 06:43
4.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 06:44
dep. 06:44
5.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 06:45
dep. 06:45
6.5 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
7.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
9.5 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 06:50
dep. 06:50
10.4 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 06:52
dep. 06:52
11.8 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 06:55
dep. 06:55
13.5 km
Stapari, Gredica
arr. 06:56
dep. 06:56
14.3 km
Stapari, Garaza
arr. 06:58
dep. 06:58
15.2 km
Stapari, Dolovi
arr. 06:59
dep. 06:59
16.3 km
Stapari, Jasike
arr. 07:01
dep. 07:01
17.8 km
Stapari, Ponikve rampa
arr. 07:03
dep. 07:03
18.8 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 07:04
dep. 07:04
19.3 km
arr. 07:08
dep. 07:08
21.5 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 07:10
dep. 07:10
22.9 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 07:12
dep. 07:12
23.9 km
Bioska, Kostica most
arr. 07:14
dep. 07:14
26 km
Bioska, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
27.6 km
Bioska, Crveni vir
arr. 07:20
dep. 07:20
30 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 07:24
dep. 07:24
32.9 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 07:30
36.1 km
10:40 11:40 (01:00)
Bus stationKonaciste Sargan
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 10:40
arr. 10:42
dep. 10:42
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 10:43
dep. 10:43
0.8 km
Uzice, Treska
arr. 10:46
dep. 10:46
1.5 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 10:47
dep. 10:47
2 km
Uzice, Kostica
arr. 10:48
dep. 10:48
2.6 km
Uzice, Terazije
arr. 10:50
dep. 10:50
3.2 km
Uzice, Sekcija
arr. 10:51
dep. 10:51
3.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 10:53
dep. 10:53
4.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 10:54
dep. 10:54
5.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 10:55
dep. 10:55
6.5 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 10:57
dep. 10:57
7.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 10:59
dep. 10:59
9.5 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 11:00
dep. 11:00
10.4 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 11:02
dep. 11:02
11.8 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 11:05
dep. 11:05
13.5 km
Stapari, Gredica
arr. 11:06
dep. 11:06
14.3 km
Stapari, Garaza
arr. 11:08
dep. 11:08
15.2 km
Stapari, Dolovi
arr. 11:09
dep. 11:09
16.3 km
Stapari, Jasike
arr. 11:11
dep. 11:11
17.8 km
Stapari, Ponikve rampa
arr. 11:13
dep. 11:13
18.8 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 11:14
dep. 11:14
19.3 km
arr. 11:18
dep. 11:18
21.5 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 11:20
dep. 11:20
22.9 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 11:22
dep. 11:22
23.9 km
Bioska, Kostica most
arr. 11:24
dep. 11:24
26 km
Bioska, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
27.6 km
Bioska, Crveni vir
arr. 11:30
dep. 11:30
30 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 11:34
dep. 11:34
32.9 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 11:40
36.1 km
13:30 14:40 (01:10)
Bus stationKonaciste Sargan
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 13:30
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 13:45
dep. 13:45
9 km
Mackat
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 14:40
36 km
15:05 16:05 (01:00)
Bus stationKonaciste Sargan
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 15:05
arr. 15:07
dep. 15:07
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 15:08
dep. 15:08
0.8 km
Uzice, Treska
arr. 15:11
dep. 15:11
1.5 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 15:12
dep. 15:12
2 km
Uzice, Kostica
arr. 15:13
dep. 15:13
2.6 km
Uzice, Terazije
arr. 15:15
dep. 15:15
3.2 km
Uzice, Sekcija
arr. 15:16
dep. 15:16
3.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 15:18
dep. 15:18
4.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 15:19
dep. 15:19
5.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 15:20
dep. 15:20
6.5 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 15:22
dep. 15:22
7.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
9.5 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 15:25
dep. 15:25
10.4 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 15:27
dep. 15:27
11.8 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 15:30
dep. 15:30
13.5 km
Stapari, Gredica
arr. 15:31
dep. 15:31
14.3 km
Stapari, Garaza
arr. 15:33
dep. 15:33
15.2 km
Stapari, Dolovi
arr. 15:34
dep. 15:34
16.3 km
Stapari, Jasike
arr. 15:36
dep. 15:36
17.8 km
Stapari, Ponikve rampa
arr. 15:38
dep. 15:38
18.8 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 15:39
dep. 15:39
19.3 km
arr. 15:43
dep. 15:43
21.5 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 15:45
dep. 15:45
22.9 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 15:47
dep. 15:47
23.9 km
Bioska, Kostica most
arr. 15:49
dep. 15:49
26 km
Bioska, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
27.6 km
Bioska, Crveni vir
arr. 15:55
dep. 15:55
30 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 15:59
dep. 15:59
32.9 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 16:05
36.1 km
16:30 17:30 (01:00)
Bus stationKonaciste Sargan
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 16:30
arr. 16:32
dep. 16:32
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 16:33
dep. 16:33
0.8 km
Uzice, Treska
arr. 16:36
dep. 16:36
1.5 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 16:37
dep. 16:37
2 km
Uzice, Kostica
arr. 16:38
dep. 16:38
2.6 km
Uzice, Terazije
arr. 16:40
dep. 16:40
3.2 km
Uzice, Sekcija
arr. 16:41
dep. 16:41
3.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 16:43
dep. 16:43
4.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 16:44
dep. 16:44
5.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 16:45
dep. 16:45
6.5 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 16:47
dep. 16:47
7.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
9.5 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 16:50
dep. 16:50
10.4 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 16:52
dep. 16:52
11.8 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 16:55
dep. 16:55
13.5 km
Stapari, Gredica
arr. 16:56
dep. 16:56
14.3 km
Stapari, Garaza
arr. 16:58
dep. 16:58
15.2 km
Stapari, Dolovi
arr. 16:59
dep. 16:59
16.3 km
Stapari, Jasike
arr. 17:01
dep. 17:01
17.8 km
Stapari, Ponikve rampa
arr. 17:03
dep. 17:03
18.8 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 17:04
dep. 17:04
19.3 km
arr. 17:08
dep. 17:08
21.5 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 17:10
dep. 17:10
22.9 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 17:12
dep. 17:12
23.9 km
Bioska, Kostica most
arr. 17:14
dep. 17:14
26 km
Bioska, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
27.6 km
Bioska, Crveni vir
arr. 17:20
dep. 17:20
30 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 17:24
dep. 17:24
32.9 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 17:30
36.1 km
20:15 21:15 (01:00)
Bus stationKonaciste Sargan
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 20:15
arr. 20:17
dep. 20:17
0.5 km
Uzice, Hotel
arr. 20:18
dep. 20:18
0.8 km
Uzice, Treska
arr. 20:21
dep. 20:21
1.5 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 20:22
dep. 20:22
2 km
Uzice, Kostica
arr. 20:23
dep. 20:23
2.6 km
Uzice, Terazije
arr. 20:25
dep. 20:25
3.2 km
Uzice, Sekcija
arr. 20:26
dep. 20:26
3.8 km
Uzice, Duboki potok
arr. 20:28
dep. 20:28
4.6 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 20:29
dep. 20:29
5.4 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 20:30
dep. 20:30
6.5 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 20:32
dep. 20:32
7.9 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 20:34
dep. 20:34
9.5 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 20:35
dep. 20:35
10.4 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 20:37
dep. 20:37
11.8 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 20:40
dep. 20:40
13.5 km
Stapari, Gredica
arr. 20:41
dep. 20:41
14.3 km
Stapari, Garaza
arr. 20:43
dep. 20:43
15.2 km
Stapari, Dolovi
arr. 20:44
dep. 20:44
16.3 km
Stapari, Jasike
arr. 20:46
dep. 20:46
17.8 km
Stapari, Ponikve rampa
arr. 20:48
dep. 20:48
18.8 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 20:49
dep. 20:49
19.3 km
arr. 20:53
dep. 20:53
21.5 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 20:55
dep. 20:55
22.9 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 20:57
dep. 20:57
23.9 km
Bioska, Kostica most
arr. 20:59
dep. 20:59
26 km
Bioska, Center
arr. 21:01
dep. 21:01
27.6 km
Bioska, Crveni vir
arr. 21:05
dep. 21:05
30 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 21:09
dep. 21:09
32.9 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 21:15
36.1 km
22:13 23:28 (01:15)
Magdalenina cesmaKonaciste Sargan
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:13
Uzice, Kozara
arr. 22:15
dep. 22:15
0.7 km
Uzice, Senjak
arr. 22:17
dep. 22:17
2.4 km
Uzice, Krčagovo
arr. 22:19
dep. 22:19
3.2 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 22:20
dep. 22:20
3.5 km
Uzice, Spomenik
arr. 22:21
dep. 22:21
3.8 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 22:22
dep. 22:22
4.3 km
arr. 22:30
dep. 22:30
5.7 km
Uzice, Hotel
arr. 22:31
dep. 22:31
6.1 km
Uzice, Treska
arr. 22:34
dep. 22:34
6.7 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 22:35
dep. 22:35
7.3 km
Uzice, Kostica
arr. 22:36
dep. 22:36
7.8 km
Uzice, Terazije
arr. 22:38
dep. 22:38
8.4 km
Uzice, Sekcija
arr. 22:39
dep. 22:39
9.1 km
Uzice, Duboki potok
arr. 22:41
dep. 22:41
9.8 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 22:42
dep. 22:42
10.7 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 22:43
dep. 22:43
11.7 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 22:45
dep. 22:45
13.1 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 22:47
dep. 22:47
13.7 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 22:48
dep. 22:48
14.6 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 22:50
dep. 22:50
16 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 22:53
dep. 22:53
17.7 km
Stapari, Gredica
arr. 22:54
dep. 22:54
18.5 km
Stapari, Garaza
arr. 22:56
dep. 22:56
19.5 km
Stapari, Dolovi
arr. 22:57
dep. 22:57
20.5 km
Stapari, Jasike
arr. 22:59
dep. 22:59
22 km
Stapari, Ponikve rampa
arr. 23:01
dep. 23:01
23 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 23:02
dep. 23:02
23.5 km
arr. 23:06
dep. 23:06
25.7 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 23:08
dep. 23:08
27.2 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 23:10
dep. 23:10
28.2 km
Bioska, Kostica most
arr. 23:12
dep. 23:12
30.2 km
Bioska, Center
arr. 23:14
dep. 23:14
31.8 km
Bioska, Crveni vir
arr. 23:18
dep. 23:18
34.2 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 23:22
dep. 23:22
37.1 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 23:28
40.3 km

Naselja Uzice i Kremna su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 22:13 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.