Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Uzice - Kraljevo timetable

sunday, 16.02.2020.
07:50 09:40 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 07:50
Pozega, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
24 km
Ovcar Banja
arr. 08:40
dep. 08:40
43 km
Cacak, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
60 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
100 km
09:15 11:09 (01:54)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 09:15
Pozega, Bus station
arr. 09:39
dep. 09:39
23.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:09
98.6 km
09:17 11:26 (02:09)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 09:17
Uzice, Teretna
arr. 09:21
dep. 09:21
3 km
Sevojno, Railway station
arr. 09:26
dep. 09:27
10 km
Zlakusa, ZS
arr. 09:32
dep. 09:32
16 km
Uzici, Railway station
arr. 09:35
dep. 09:36
18 km
Rasna, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:39
24 km
Pozega, Railway station
arr. 09:44
dep. 10:00
30 km
arr. 10:05
dep. 10:05
37 km
Gugalj, Railway station
arr. 10:07
dep. 10:07
41 km
arr. 10:09
dep. 10:10
43 km
Jelen Do, Railway station
arr. 10:12
dep. 10:12
49 km
Ovcar Banja, Railway station
arr. 10:18
dep. 10:19
53 km
Prijevor, Railway station
arr. 10:25
dep. 10:26
64 km
Trbusani, Railway station
arr. 10:29
dep. 10:29
69 km
Cacak, Railway station
arr. 10:33
dep. 10:46
75 km
Baluga (Trnavska), Railway station
arr. 10:51
dep. 10:51
83 km
Zablace kod Cacka, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:56
85 km
Kukici, Railway station
arr. 10:59
dep. 10:59
88 km
Mrsinci, Railway station
arr. 11:02
dep. 11:03
90 km
Goricani, Railway station
arr. 11:07
dep. 11:07
94 km
Samaila, Railway station
arr. 11:11
dep. 11:12
99 km
Mrsac, Railway station
arr. 11:15
dep. 11:15
102 km
Adrani, Railway station
arr. 11:18
dep. 11:19
105 km
Kraljevo, Railway station
arr. 11:26
113 km
10:56 12:40 (01:44)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 10:56
Sevojno, Portirnica
arr. 11:03
dep. 11:03
6.3 km
Pozega, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
23.6 km
Cacak, Bus station
arr. 11:59
dep. 12:00
58.6 km
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
66.6 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
78.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
100.6 km
15:00 17:02 (02:02)
Bus stationSUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 15:00
Sevojno
arr. 15:10
dep. 15:10
7 km
Uzici, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
12 km
Pozega, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
24 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:35
dep. 15:35
30 km
Jelen Do
arr. 15:40
dep. 15:40
34 km
Ovcar Banja
arr. 15:50
dep. 15:50
43 km
Meduvrsje
arr. 15:55
dep. 15:55
51 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
60 km
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
69 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
73 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
79 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
85 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
88 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
107 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
108 km
16:00 17:45 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 16:00
Pozega, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
24 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
43 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
60 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
101 km
21:55 23:57 (26:02)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 21:55
Uzice, Teretna
arr. 21:59
dep. 22:00
3 km
Sevojno, Railway station
arr. 22:05
dep. 22:05
10 km
Zlakusa, ZS
arr. 22:11
dep. 22:11
16 km
Uzici, Railway station
arr. 22:14
dep. 22:15
18 km
Rasna, Railway station
arr. 22:18
dep. 22:18
24 km
Pozega, Railway station
arr. 22:23
dep. 22:45
30 km
arr. 22:50
dep. 22:50
37 km
Gugalj, Railway station
arr. 22:52
dep. 22:52
41 km
arr. 22:54
dep. 22:55
43 km
Jelen Do, Railway station
arr. 22:57
dep. 22:57
49 km
Ovcar Banja, Railway station
arr. 23:03
dep. 23:03
53 km
Prijevor, Railway station
arr. 23:09
dep. 23:09
64 km
Trbusani, Railway station
arr. 23:12
dep. 23:12
69 km
Cacak, Railway station
arr. 23:16
dep. 23:17
75 km
Baluga (Trnavska), Railway station
arr. 23:22
dep. 23:22
83 km
Zablace kod Cacka, Railway station
arr. 23:26
dep. 23:27
85 km
Kukici, Railway station
arr. 23:30
dep. 23:30
88 km
Mrsinci, Railway station
arr. 23:33
dep. 23:34
90 km
Goricani, Railway station
arr. 23:38
dep. 23:38
94 km
Samaila, Railway station
arr. 23:42
dep. 23:43
99 km
Mrsac, Railway station
arr. 23:46
dep. 23:46
102 km
Adrani, Railway station
arr. 23:49
dep. 23:50
105 km
Kraljevo, Railway station
arr. 23:57
113 km

Naselja Uzice i Kraljevo su međusobno udaljena ~105 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 44min., a najduže 26h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 07:50 h, dok je poslednji polazak u 21:55 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Uzice - Kraljevo iznosi od 5,61 EUR do 5,61 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.