Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Uzice - Kragujevac timetable

thursday, 22.11.2018.
05:20 08:10 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 05:20
Sevojno, Portirnica
arr. 05:28
dep. 05:28
7 km
Uzici
arr. 05:34
dep. 05:34
12 km
Pozega, Bus station
arr. 05:48
dep. 05:48
24 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 05:55
dep. 05:55
30 km
Jelen Do
arr. 06:00
dep. 06:00
34 km
Ovcar Banja
arr. 06:11
dep. 06:11
43 km
Cacak, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:45
60 km
Konjevici
arr. 06:51
dep. 06:51
65 km
Preljina
arr. 06:56
dep. 06:56
67 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:01
dep. 07:01
73 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:08
dep. 07:08
76 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:23
dep. 07:23
83 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:33
dep. 07:33
87 km
Knic
arr. 07:48
dep. 07:48
96 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:53
dep. 07:53
101 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:00
dep. 08:00
108 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:10
118 km
07:40 10:15 (02:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 07:40
Pozega, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
24 km
Cacak, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
60 km
Konjevici
arr. 09:06
dep. 09:06
65 km
Preljina
arr. 09:09
dep. 09:09
67 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:18
dep. 09:18
73 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:24
dep. 09:24
79 km
Bumbarevo Brdo
arr. 09:36
dep. 09:36
88 km
Knic
arr. 09:45
dep. 09:45
98 km
Dragobraca, Skola
arr. 10:02
dep. 10:02
109 km
Kragujevac, Diletova kafana
arr. 10:06
dep. 10:06
-39 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:15
119 km
08:15 10:45 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 08:15
Sevojno, Portirnica
arr. 08:25
dep. 08:25
7 km
Pozega, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
24 km
Jelen Do
arr. 08:50
dep. 08:50
34 km
Ovcar Banja
arr. 09:00
dep. 09:00
43 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:30
60 km
Preljina
arr. 09:40
dep. 09:40
67 km
Stancici
arr. 09:45
dep. 09:45
72 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
79 km
Bresnica kod Cacka
arr. 10:00
dep. 10:00
85 km
Knic
arr. 10:15
dep. 10:15
97 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 10:25
dep. 10:25
102 km
Dragobraca
arr. 10:35
dep. 10:35
108 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:45
119 km
09:45 12:30 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 09:45
Cacak, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
60 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 12:20
dep. 12:20
113 km
Kragujevac, Pijaca
arr. 12:25
dep. 12:25
117 km
Kragujevac, Bus station
arr. 12:30
119 km
14:10 16:45 (02:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 14:10
Sevojno
arr. 14:20
dep. 14:20
7 km
Uzici
arr. 14:25
dep. 14:25
12 km
Pozega, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
24 km
Jelen Do
arr. 14:50
dep. 14:50
34 km
Ovcar Banja
arr. 15:00
dep. 15:00
41 km
Cacak, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
60 km
Konjevici
arr. 15:35
dep. 15:35
65 km
Preljina
arr. 15:40
dep. 15:40
67 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
73 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
79 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:55
dep. 15:55
85 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
89 km
Knic
arr. 16:10
dep. 16:10
96 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:20
dep. 16:20
101 km
Dragobraca
arr. 16:30
dep. 16:30
107 km
Kragujevac, Z. Pijaca
arr. 16:40
dep. 16:40
115 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:45
117 km
16:55 20:15 (03:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 16:55
Kragujevac, Bus station
arr. 20:15
115 km
17:45 20:15 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 17:45
Pozega, Bus station
arr. 18:06
dep. 18:20
23.6 km
Cacak, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
58.6 km
Kragujevac, Bus station
arr. 20:15
116.6 km

Naselja Uzice i Kragujevac su međusobno udaljena ~118 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 30min., a najduže 03h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 17:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.