Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Uzice - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 22.11.2018.
02:40 06:09 (03:29)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 02:40
Uzice, Teretna
arr. 02:44
dep. 02:44
3 km
Pozega, Railway station
arr. 03:01
dep. 03:02
30 km
Kalenici, Railway station
arr. 03:18
dep. 03:18
42 km
Kosjeric, Railway station
arr. 03:33
dep. 03:34
55 km
arr. 03:45
dep. 03:45
64 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 03:51
dep. 03:51
68 km
arr. 03:58
dep. 03:58
73 km
Valjevo, Railway station
arr. 04:34
dep. 04:35
103 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 04:39
dep. 04:39
108 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 04:44
dep. 04:45
115 km
Slovac, Railway station
arr. 04:52
dep. 04:53
124 km
Lajkovac, Railway station
arr. 04:59
dep. 05:00
131 km
Lazarevac, Railway station
arr. 05:06
dep. 05:07
138 km
Vreoci, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
147 km
Stepojevac, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:21
155 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 05:32
dep. 05:33
169 km
arr. 05:42
dep. 05:43
180 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 05:51
dep. 05:52
190 km
arr. 06:09
206 km
04:00 07:16 (03:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 04:00
Sevojno, Portirnica
arr. 04:07
dep. 04:07
6.3 km
Pozega, Bus station
arr. 04:24
dep. 04:24
23.6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:01
dep. 07:01
189.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:16
197.8 km
04:41 08:20 (03:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 04:41
Pozega, Bus station
arr. 05:10
dep. 05:10
23.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:20
197.8 km
04:50 08:16 (03:26)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 04:50
Sevojno, Railway station
arr. 04:59
dep. 05:00
10 km
Pozega, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
30 km
Kosjeric, Railway station
arr. 05:42
dep. 05:43
55 km
arr. 05:55
dep. 05:56
64 km
arr. 06:08
dep. 06:09
73 km
Valjevo, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:46
103 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 06:55
dep. 06:56
115 km
Lajkovac, Railway station
arr. 07:08
dep. 07:09
131 km
Lazarevac, Railway station
arr. 07:15
dep. 07:21
138 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 07:42
dep. 07:42
169 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:59
dep. 07:59
190 km
arr. 08:16
206 km
05:30 08:46 (03:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 05:30
Sevojno, Portirnica
arr. 05:37
dep. 05:37
6.3 km
Pozega, Bus station
arr. 05:54
dep. 05:54
23.6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:31
dep. 08:31
189.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:46
197.8 km
06:00 09:00 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 06:00
Sevojno, Portirnica
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Pozega, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
24 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:00
206 km
07:05 10:42 (03:37)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 07:05
Sevojno, Railway station
arr. 07:14
dep. 07:15
10 km
Pozega, Railway station
arr. 07:28
dep. 07:41
30 km
Kosjeric, Railway station
arr. 08:09
dep. 08:09
55 km
Valjevo, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
103 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:15
115 km
Lajkovac, Railway station
arr. 09:27
dep. 09:28
131 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:34
dep. 09:35
138 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 09:52
dep. 10:02
164 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 10:07
dep. 10:08
169 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 10:24
dep. 10:25
190 km
arr. 10:42
206 km
08:40 12:00 (03:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 08:40
Sevojno, Portirnica
arr. 08:47
dep. 08:47
6.3 km
Pozega, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
23.6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:42
dep. 11:42
189.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:00
197.8 km
09:15 13:30 (04:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 09:15
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:30
206 km
10:10 14:02 (03:52)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 10:10
Uzice, Teretna
arr. 10:14
dep. 10:15
3 km
Sevojno, Railway station
arr. 10:20
dep. 10:21
10 km
Zlakusa, ZS
arr. 10:26
dep. 10:26
16 km
Uzici, Railway station
arr. 10:29
dep. 10:30
18 km
Rasna, Railway station
arr. 10:33
dep. 10:33
24 km
Pozega, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:45
30 km
Otanj, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:55
38 km
Kalenici, Railway station
arr. 11:01
dep. 11:02
42 km
Tubici, Railway station
arr. 11:10
dep. 11:10
51 km
Kosjeric, Railway station
arr. 11:17
dep. 11:18
55 km
arr. 11:29
dep. 11:33
64 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 11:39
dep. 11:39
68 km
arr. 11:46
dep. 11:47
73 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 11:59
dep. 12:00
84 km
Valjevo, Gradac
arr. 12:13
dep. 12:14
94 km
Valjevo, Railway station
arr. 12:26
dep. 12:27
103 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 12:32
dep. 12:32
108 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:38
115 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 12:41
dep. 12:41
118 km
Slovac, Railway station
arr. 12:45
dep. 12:46
124 km
Lajkovac, Railway station
arr. 12:52
dep. 12:53
131 km
Lazarevac, Railway station
arr. 12:59
dep. 13:00
138 km
Vreoci, Railway station
arr. 13:06
dep. 13:06
147 km
Stepojevac, Railway station
arr. 13:17
dep. 13:17
155 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 13:28
dep. 13:28
172 km
arr. 13:37
dep. 13:37
180 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 13:45
dep. 13:45
190 km
arr. 14:02
206 km
10:30 13:59 (03:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 10:30
Pozega, Bus station
arr. 10:58
dep. 10:58
23.6 km
Lucani, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
33.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:44
dep. 13:44
193.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:59
201.9 km
10:35 15:15 (04:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 10:35
Sevojno
arr. 10:41
dep. 10:41
7 km
Pozega, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
24 km
Jelen Do, Krat. Stena
arr. 11:09
dep. 11:09
30 km
Jelen Do
arr. 11:24
dep. 11:24
34 km
Ovcar Banja
arr. 11:33
dep. 11:33
43 km
Cacak, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
60 km
Preljina
arr. 12:01
dep. 12:01
67 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:09
dep. 12:09
75 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:40
82 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:52
dep. 12:52
94 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:05
dep. 13:05
106 km
Ljig, Bus station
arr. 13:11
dep. 13:11
123 km
arr. 13:19
dep. 13:19
132 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:28
dep. 13:28
142 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:15
204 km
12:15 15:40 (03:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 12:15
Sevojno, Portirnica
arr. 12:22
dep. 12:22
6.3 km
Pozega, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
23.6 km
Lucani, Bus station
arr. 12:54
dep. 12:54
33.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:23
dep. 15:23
193.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:40
201.9 km
12:45 16:15 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 12:45
Pozega, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
25 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:15
204 km
14:15 18:39 (04:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 10,68 EUR
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 14:15
Lucani, Bus station
arr. 14:45
dep. 15:00
30.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
dep. 18:30
206.1 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:39
209.9 km
14:50 18:35 (03:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 14:50
Pozega, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
23.6 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:20
dep. 18:20
195.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:35
204.4 km
14:55 18:47 (03:52)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 14:55
Uzice, Teretna
arr. 14:59
dep. 14:59
3 km
Sevojno, Railway station
arr. 15:04
dep. 15:05
10 km
Zlakusa, ZS
arr. 15:10
dep. 15:10
16 km
Rasna, Railway station
arr. 15:21
dep. 15:21
24 km
Pozega, Railway station
arr. 15:26
dep. 15:27
30 km
Glumac, Railway station
arr. 15:34
dep. 15:34
36 km
Otanj, Railway station
arr. 15:38
dep. 15:38
38 km
Kalenici, Railway station
arr. 15:44
dep. 15:45
42 km
Kosjeric, Railway station
arr. 15:59
dep. 16:00
55 km
arr. 16:11
dep. 16:11
64 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 16:17
dep. 16:17
68 km
arr. 16:24
dep. 16:24
73 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 16:36
dep. 16:36
84 km
Valjevo, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:07
103 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 17:11
dep. 17:11
108 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:17
115 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 17:20
dep. 17:20
118 km
Slovac, Railway station
arr. 17:24
dep. 17:25
124 km
Lajkovac, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
131 km
Lazarevac, Railway station
arr. 17:38
dep. 17:39
138 km
Vreoci, Railway station
arr. 17:45
dep. 17:45
147 km
Stepojevac, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
155 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 18:09
dep. 18:09
164 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 18:14
dep. 18:14
172 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 18:30
dep. 18:30
190 km
arr. 18:47
206 km
15:40 19:02 (03:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 15:40
Sevojno, Portirnica
arr. 15:47
dep. 15:47
6.3 km
Pozega, Bus station
arr. 16:04
dep. 16:04
23.6 km
Lucani, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
33.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:47
dep. 18:47
193.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:02
201.9 km
16:36 19:48 (03:12)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 16:36
Pozega, Railway station
arr. 16:57
dep. 16:58
30 km
Kosjeric, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:27
55 km
Valjevo, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:24
103 km
Lajkovac, Railway station
arr. 18:45
dep. 18:46
131 km
Lazarevac, Railway station
arr. 18:52
dep. 18:53
138 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 19:38
dep. 19:39
196 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 19:48
206 km
17:30 20:52 (03:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 17:30
Sevojno, Portirnica
arr. 17:37
dep. 17:37
6.3 km
Pozega, Bus station
arr. 17:54
dep. 17:54
23.6 km
Lucani, Bus station
arr. 18:08
dep. 18:08
33.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:37
dep. 20:37
193.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:52
201.9 km
18:00 21:10 (03:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 18:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:10
196.6 km
18:10 21:21 (03:11)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 18:10
Sevojno, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:19
10 km
Pozega, Railway station
arr. 18:32
dep. 18:33
30 km
Kosjeric, Railway station
arr. 19:01
dep. 19:02
55 km
Valjevo, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:59
103 km
Lajkovac, Railway station
arr. 20:18
dep. 20:19
131 km
Lazarevac, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:26
138 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 20:47
dep. 20:47
169 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 21:03
dep. 21:04
190 km
arr. 21:21
206 km
19:24 22:46 (03:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 19:24
Sevojno, Portirnica
arr. 19:31
dep. 19:31
6.3 km
Pozega, Bus station
arr. 19:48
dep. 19:48
23.6 km
Lucani, Bus station
arr. 20:02
dep. 20:02
33.7 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 22:31
dep. 22:31
193.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:46
201.9 km
20:05 00:15 (04:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 20:05
Pozega, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
24 km
Cacak, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
60 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 00:15
200 km
 
Departures on: friday, 23.11.2018.
03:15 06:29 (03:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Railway station
dep. 03:15
Pozega, Railway station
arr. 03:36
dep. 03:37
30 km
Kosjeric, Railway station
arr. 04:06
dep. 04:07
55 km
Valjevo, Railway station
arr. 05:03
dep. 05:04
103 km
Lajkovac, Railway station
arr. 05:25
dep. 05:26
131 km
Lazarevac, Railway station
arr. 05:33
dep. 05:34
138 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 06:19
dep. 06:20
196 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 06:29
206 km

Naselja Uzice i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~204 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 00min., a najduže 04h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 02:40 h, dok je poslednji polazak u 20:05 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Uzice - Beograd (Belgrade) iznosi od 10,68 EUR do 10,68 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.