Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Uzice - Aleksinac timetable

monday, 03.08.2020.
07:50 12:10 (04:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 07:50
Pozega, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
24 km
Ovcar Banja
arr. 08:40
dep. 08:40
43 km
Cacak, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
60 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
100 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:25
121 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
129 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
147 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:10
162 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
183 km
Razanj, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
199 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
222 km
10:56 15:15 (04:19)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 10:56
Sevojno, Portirnica
arr. 11:03
dep. 11:03
6.3 km
Pozega, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
23.6 km
Cacak, Bus station
arr. 11:59
dep. 12:00
58.6 km
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
66.6 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
78.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
100.6 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
125.6 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
135.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
164.6 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:30
dep. 14:30
178.6 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
183.6 km
Pojate
arr. 14:42
dep. 14:42
186.6 km
Razanj, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
199.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:15
225.6 km
15:00 19:45 (04:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 15:00
Sevojno
arr. 15:10
dep. 15:10
7 km
Uzici, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
12 km
Pozega, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
24 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:35
dep. 15:35
30 km
Jelen Do
arr. 15:40
dep. 15:40
34 km
Ovcar Banja
arr. 15:50
dep. 15:50
43 km
Meduvrsje
arr. 15:55
dep. 15:55
51 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
60 km
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
69 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
73 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
79 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
85 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
88 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
107 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
108 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
109 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
117 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
121 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
124 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
128 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
132 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
142 km
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
150 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
156 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:45
171 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:00
dep. 19:00
185.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
190.5 km
Pojate
arr. 19:10
dep. 19:10
194.5 km
Razanj, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
208 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 19:25
dep. 19:25
212 km
Rutevac, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
219 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:45
231 km
16:00 20:20 (04:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 16:00
Pozega, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
24 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
43 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
60 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
101 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
128 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
140 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
169 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
175 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
194 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
229 km
Uzice - Aleksinac timetable
Departures on: tuesday, 04.08.2020.
07:50 12:10 (04:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 07:50
Pozega, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
24 km
Ovcar Banja
arr. 08:40
dep. 08:40
43 km
Cacak, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
60 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
100 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:25
121 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
129 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
147 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:10
162 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
183 km
Razanj, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
199 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
222 km
10:56 15:15 (04:19)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 10:56
Sevojno, Portirnica
arr. 11:03
dep. 11:03
6.3 km
Pozega, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
23.6 km
Cacak, Bus station
arr. 11:59
dep. 12:00
58.6 km
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
66.6 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
78.6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
100.6 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
125.6 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
135.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
164.6 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:30
dep. 14:30
178.6 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
183.6 km
Pojate
arr. 14:42
dep. 14:42
186.6 km
Razanj, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
199.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:15
225.6 km
15:00 19:45 (04:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 15:00
Sevojno
arr. 15:10
dep. 15:10
7 km
Uzici, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
12 km
Pozega, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
24 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:35
dep. 15:35
30 km
Jelen Do
arr. 15:40
dep. 15:40
34 km
Ovcar Banja
arr. 15:50
dep. 15:50
43 km
Meduvrsje
arr. 15:55
dep. 15:55
51 km
Cacak, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
60 km
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
69 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
73 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
79 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
85 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
88 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
107 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
108 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
109 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
117 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
121 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
124 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
128 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
132 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
142 km
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
150 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
156 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:45
171 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:00
dep. 19:00
185.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
190.5 km
Pojate
arr. 19:10
dep. 19:10
194.5 km
Razanj, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
208 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 19:25
dep. 19:25
212 km
Rutevac, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
219 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:45
231 km
16:00 20:20 (04:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Uzice, Bus station
dep. 16:00
Pozega, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
24 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
43 km
Cacak, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
60 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
101 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
128 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
140 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
169 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
175 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
194 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
229 km

Naselja Uzice i Aleksinac su međusobno udaljena ~227 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 19min., a najduže 04h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Uzice je u 07:50 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Uzice - Aleksinac iznosi od 11,22 EUR do 11,22 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.