Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ušće kod Kraljeva - Polumir timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:14 05:28 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Railway station
dep. 05:14
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 05:19
dep. 05:20
4 km
Polumir, Railway station
arr. 05:28
10 km
05:30 05:44 (00:14)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 05:30
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 05:33
dep. 05:33
1.4 km
Polumir, Pusto polje
arr. 05:35
dep. 05:35
4.4 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 05:38
dep. 05:38
4.4 km
Polumir, Cerje
arr. 05:40
dep. 05:40
6.4 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 05:41
dep. 05:41
7.4 km
Polumir, Most
arr. 05:44
10.4 km
07:09 07:25 (00:16)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 07:09
Polumir, Most
arr. 07:25
14 km
07:15 07:29 (00:14)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 07:15
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 07:18
dep. 07:18
1.4 km
Polumir, Pusto polje
arr. 07:20
dep. 07:20
4.4 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 07:23
dep. 07:23
4.4 km
Polumir, Cerje
arr. 07:25
dep. 07:25
6.4 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 07:26
dep. 07:26
7.4 km
Polumir, Most
arr. 07:29
10.4 km
11:00 11:14 (00:14)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 11:00
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 11:03
dep. 11:03
1.4 km
Polumir, Pusto polje
arr. 11:05
dep. 11:05
4.4 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 11:08
dep. 11:08
4.4 km
Polumir, Cerje
arr. 11:10
dep. 11:10
6.4 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 11:11
dep. 11:11
7.4 km
Polumir, Most
arr. 11:14
10.4 km
13:25 13:39 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Railway station
dep. 13:25
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 13:30
dep. 13:31
4 km
Polumir, Railway station
arr. 13:39
10 km
14:10 14:24 (00:14)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 14:10
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 14:13
dep. 14:13
1.4 km
Polumir, Pusto polje
arr. 14:15
dep. 14:15
4.4 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 14:18
dep. 14:18
4.4 km
Polumir, Cerje
arr. 14:20
dep. 14:20
6.4 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 14:21
dep. 14:21
7.4 km
Polumir, Most
arr. 14:24
10.4 km
18:30 18:44 (00:14)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 18:30
Ušće kod Kraljeva, Ekonom
arr. 18:33
dep. 18:33
1.4 km
Polumir, Pusto polje
arr. 18:35
dep. 18:35
4.4 km
Polumir, Dolina jorgovana
arr. 18:38
dep. 18:38
4.4 km
Polumir, Cerje
arr. 18:40
dep. 18:40
6.4 km
Polumir, Kafana Prolece
arr. 18:41
dep. 18:41
7.4 km
Polumir, Most
arr. 18:44
10.4 km
21:16 21:30 (00:14)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Railway station
dep. 21:16
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 21:21
dep. 21:22
4 km
Polumir, Railway station
arr. 21:30
10 km

Naselja Ušće kod Kraljeva i Polumir su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 16min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ušće kod Kraljeva je u 05:14 h, dok je poslednji polazak u 21:16 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Ušće kod Kraljeva - Polumir iznosi od 1,21 EUR do 1,21 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.