Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ušće kod Kraljeva - Mlanca timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:00 06:00 (01:00)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 05:00
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 05:01
dep. 05:01
1 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 05:05
dep. 05:05
5 km
Kamenjani
arr. 05:07
dep. 05:07
6 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 05:10
dep. 05:10
7 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 05:15
dep. 05:15
10 km
Brezova kod Kraljeva, Rakita
arr. 05:20
dep. 05:20
12 km
Dakovo, Zivicka
arr. 05:25
dep. 05:25
14 km
Dakovo, Bob. luka
arr. 05:30
dep. 05:30
16 km
Dakovo, Savosnica
arr. 05:35
dep. 05:35
17 km
Milice, Ralicki put
arr. 05:40
dep. 05:40
19 km
Milice, Dubocica
arr. 05:45
dep. 05:45
21 km
Milice, Mostiste
arr. 05:50
dep. 05:50
22 km
Mlanca, Tribrod
arr. 05:55
dep. 05:55
23 km
Mlanca, Centar
arr. 06:00
25.1 km
07:00 08:00 (01:00)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 07:00
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 07:01
dep. 07:01
1 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 07:05
dep. 07:05
5 km
Kamenjani
arr. 07:07
dep. 07:07
6 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 07:15
dep. 07:15
10 km
Brezova kod Kraljeva, Rakita
arr. 07:20
dep. 07:20
12 km
Dakovo, Zivicka
arr. 07:25
dep. 07:25
14 km
Dakovo, Bob. luka
arr. 07:30
dep. 07:30
16 km
Dakovo, Savosnica
arr. 07:35
dep. 07:35
17 km
Milice, Ralicki put
arr. 07:40
dep. 07:40
19 km
Milice, Dubocica
arr. 07:45
dep. 07:45
21 km
Milice, Mostiste
arr. 07:50
dep. 07:50
22 km
Mlanca, Tribrod
arr. 07:55
dep. 07:55
23 km
Mlanca, Centar
arr. 08:00
25.1 km
11:45 12:30 (00:45)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 11:45
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 11:46
dep. 11:46
1 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 12:00
dep. 12:00
5 km
Kamenjani
arr. 12:02
dep. 12:02
6 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 12:04
dep. 12:04
7 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 12:06
dep. 12:06
10 km
Brezova kod Kraljeva, Rakita
arr. 12:10
dep. 12:10
12 km
Dakovo, Zivicka
arr. 12:12
dep. 12:12
14 km
Dakovo, Bob. luka
arr. 12:14
dep. 12:14
16 km
Dakovo, Savosnica
arr. 12:16
dep. 12:16
17 km
Milice, Ralicki put
arr. 12:18
dep. 12:18
19 km
Milice, Dubocica
arr. 12:20
dep. 12:20
21 km
Milice, Mostiste
arr. 12:22
dep. 12:22
22 km
Mlanca, Tribrod
arr. 12:25
dep. 12:25
23 km
Mlanca, Centar
arr. 12:30
25.1 km
14:30 15:30 (01:00)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 14:30
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 14:31
dep. 14:31
1 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 14:35
dep. 14:35
5 km
Kamenjani
arr. 14:37
dep. 14:37
6 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 14:40
dep. 14:40
7 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Brezova kod Kraljeva, Rakita
arr. 14:50
dep. 14:50
12 km
Dakovo, Zivicka
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Dakovo, Bob. luka
arr. 15:00
dep. 15:00
16 km
Dakovo, Savosnica
arr. 15:05
dep. 15:05
17 km
Milice, Ralicki put
arr. 15:10
dep. 15:10
19 km
Milice, Dubocica
arr. 15:15
dep. 15:15
21 km
Milice, Mostiste
arr. 15:20
dep. 15:20
22 km
Mlanca, Tribrod
arr. 15:25
dep. 15:25
23 km
Mlanca, Centar
arr. 15:30
25.1 km
22:30 23:30 (01:00)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 22:30
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 22:31
dep. 22:31
1 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 22:35
dep. 22:35
5 km
Kamenjani
arr. 22:37
dep. 22:37
6 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 22:40
dep. 22:40
7 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 22:45
dep. 22:45
10 km
Brezova kod Kraljeva, Rakita
arr. 22:50
dep. 22:50
12 km
Dakovo, Zivicka
arr. 22:55
dep. 22:55
14 km
Dakovo, Bob. luka
arr. 23:00
dep. 23:00
16 km
Dakovo, Savosnica
arr. 23:05
dep. 23:05
17 km
Milice, Ralicki put
arr. 23:10
dep. 23:10
19 km
Milice, Dubocica
arr. 23:15
dep. 23:15
21 km
Milice, Mostiste
arr. 23:20
dep. 23:20
22 km
Mlanca, Tribrod
arr. 23:25
dep. 23:25
23 km
Mlanca, Centar
arr. 23:30
25.1 km
Ušće kod Kraljeva - Mlanca timetable
Departures on: thursday, 18.08.2022.
05:00 06:00 (01:00)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 05:00
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 05:01
dep. 05:01
1 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 05:05
dep. 05:05
5 km
Kamenjani
arr. 05:07
dep. 05:07
6 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 05:10
dep. 05:10
7 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 05:15
dep. 05:15
10 km
Brezova kod Kraljeva, Rakita
arr. 05:20
dep. 05:20
12 km
Dakovo, Zivicka
arr. 05:25
dep. 05:25
14 km
Dakovo, Bob. luka
arr. 05:30
dep. 05:30
16 km
Dakovo, Savosnica
arr. 05:35
dep. 05:35
17 km
Milice, Ralicki put
arr. 05:40
dep. 05:40
19 km
Milice, Dubocica
arr. 05:45
dep. 05:45
21 km
Milice, Mostiste
arr. 05:50
dep. 05:50
22 km
Mlanca, Tribrod
arr. 05:55
dep. 05:55
23 km
Mlanca, Centar
arr. 06:00
25.1 km
07:00 08:00 (01:00)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 07:00
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 07:01
dep. 07:01
1 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 07:05
dep. 07:05
5 km
Kamenjani
arr. 07:07
dep. 07:07
6 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 07:15
dep. 07:15
10 km
Brezova kod Kraljeva, Rakita
arr. 07:20
dep. 07:20
12 km
Dakovo, Zivicka
arr. 07:25
dep. 07:25
14 km
Dakovo, Bob. luka
arr. 07:30
dep. 07:30
16 km
Dakovo, Savosnica
arr. 07:35
dep. 07:35
17 km
Milice, Ralicki put
arr. 07:40
dep. 07:40
19 km
Milice, Dubocica
arr. 07:45
dep. 07:45
21 km
Milice, Mostiste
arr. 07:50
dep. 07:50
22 km
Mlanca, Tribrod
arr. 07:55
dep. 07:55
23 km
Mlanca, Centar
arr. 08:00
25.1 km
11:45 12:30 (00:45)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 11:45
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 11:46
dep. 11:46
1 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 12:00
dep. 12:00
5 km
Kamenjani
arr. 12:02
dep. 12:02
6 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 12:04
dep. 12:04
7 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 12:06
dep. 12:06
10 km
Brezova kod Kraljeva, Rakita
arr. 12:10
dep. 12:10
12 km
Dakovo, Zivicka
arr. 12:12
dep. 12:12
14 km
Dakovo, Bob. luka
arr. 12:14
dep. 12:14
16 km
Dakovo, Savosnica
arr. 12:16
dep. 12:16
17 km
Milice, Ralicki put
arr. 12:18
dep. 12:18
19 km
Milice, Dubocica
arr. 12:20
dep. 12:20
21 km
Milice, Mostiste
arr. 12:22
dep. 12:22
22 km
Mlanca, Tribrod
arr. 12:25
dep. 12:25
23 km
Mlanca, Centar
arr. 12:30
25.1 km
14:30 15:30 (01:00)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 14:30
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 14:31
dep. 14:31
1 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 14:35
dep. 14:35
5 km
Kamenjani
arr. 14:37
dep. 14:37
6 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 14:40
dep. 14:40
7 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Brezova kod Kraljeva, Rakita
arr. 14:50
dep. 14:50
12 km
Dakovo, Zivicka
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Dakovo, Bob. luka
arr. 15:00
dep. 15:00
16 km
Dakovo, Savosnica
arr. 15:05
dep. 15:05
17 km
Milice, Ralicki put
arr. 15:10
dep. 15:10
19 km
Milice, Dubocica
arr. 15:15
dep. 15:15
21 km
Milice, Mostiste
arr. 15:20
dep. 15:20
22 km
Mlanca, Tribrod
arr. 15:25
dep. 15:25
23 km
Mlanca, Centar
arr. 15:30
25.1 km
22:30 23:30 (01:00)
Bus stationCentar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ušće kod Kraljeva, Bus station
dep. 22:30
Ušće kod Kraljeva, Rudnik
arr. 22:31
dep. 22:31
1 km
Kamenjani, Jabuk. polje
arr. 22:35
dep. 22:35
5 km
Kamenjani
arr. 22:37
dep. 22:37
6 km
Kamenjani, Nikoljaca
arr. 22:40
dep. 22:40
7 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 22:45
dep. 22:45
10 km
Brezova kod Kraljeva, Rakita
arr. 22:50
dep. 22:50
12 km
Dakovo, Zivicka
arr. 22:55
dep. 22:55
14 km
Dakovo, Bob. luka
arr. 23:00
dep. 23:00
16 km
Dakovo, Savosnica
arr. 23:05
dep. 23:05
17 km
Milice, Ralicki put
arr. 23:10
dep. 23:10
19 km
Milice, Dubocica
arr. 23:15
dep. 23:15
21 km
Milice, Mostiste
arr. 23:20
dep. 23:20
22 km
Mlanca, Tribrod
arr. 23:25
dep. 23:25
23 km
Mlanca, Centar
arr. 23:30
25.1 km

Naselja Ušće kod Kraljeva i Mlanca su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ušće kod Kraljeva je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.