Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca - Gornji Milanovac timetable

monday, 15.07.2019.
04:45 05:17 (00:32)
1
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, 1
dep. 04:45
Reljinci, Magistrala
arr. 04:47
dep. 04:47
2 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 04:50
dep. 04:50
5 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 04:53
dep. 04:53
8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 04:56
dep. 04:56
11 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 04:59
dep. 04:59
14 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 05:00
dep. 05:00
15 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 05:01
dep. 05:01
16 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 05:02
dep. 05:02
16.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 05:03
dep. 05:03
17 km
Velerec
arr. 05:04
dep. 05:04
18 km
Nevade
arr. 05:06
dep. 05:06
19 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 05:07
dep. 05:07
20 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 05:08
dep. 05:08
20.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 05:09
dep. 05:09
21 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 05:12
dep. 05:12
22 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 05:13
dep. 05:13
22.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:17
23 km
04:45 05:18 (00:33)
Ilincic potok
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Ilincic potok
dep. 04:45
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, 1
arr. 04:46
dep. 04:46
1 km
Reljinci, Magistrala
arr. 04:48
dep. 04:48
2 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 04:51
dep. 04:51
5 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 04:54
dep. 04:54
8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 04:57
dep. 04:57
11 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 05:00
dep. 05:00
14 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 05:01
dep. 05:01
15 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 05:02
dep. 05:02
16 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 05:03
dep. 05:03
16.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 05:04
dep. 05:04
17 km
Velerec
arr. 05:05
dep. 05:05
18 km
Nevade
arr. 05:07
dep. 05:07
19 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
20 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 05:09
dep. 05:09
20.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 05:10
dep. 05:10
21 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 05:13
dep. 05:13
22 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
22.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:18
23 km
07:44 08:10 (00:26)
Magistrala
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
dep. 07:44
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:49
dep. 07:49
5 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:56
dep. 07:56
12 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:10
24 km
10:53 11:30 (00:37)
Magistrala
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
dep. 10:53
Reljinci, Magistrala
arr. 10:55
dep. 10:55
2 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 10:58
dep. 10:58
5 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 11:02
dep. 11:02
8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:07
dep. 11:07
11 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 11:12
dep. 11:12
15 km
Svrackovci, Škola
arr. 11:20
dep. 11:20
18 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 11:30
24 km
12:40 13:12 (00:32)
1
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, 1
dep. 12:40
Reljinci, Magistrala
arr. 12:42
dep. 12:42
2 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 12:45
dep. 12:45
5 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 12:48
dep. 12:48
8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:51
dep. 12:51
11 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:54
dep. 12:54
14 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 12:55
dep. 12:55
15 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 12:56
dep. 12:56
16 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 12:57
dep. 12:57
16.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 12:58
dep. 12:58
17 km
Velerec
arr. 12:59
dep. 12:59
18 km
Nevade
arr. 13:01
dep. 13:01
19 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 13:02
dep. 13:02
20 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 13:03
dep. 13:03
20.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 13:04
dep. 13:04
21 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 13:07
dep. 13:07
22 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 13:08
dep. 13:08
22.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:12
23 km
12:40 13:13 (00:33)
Ilincic potok
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Ilincic potok
dep. 12:40
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, 1
arr. 12:41
dep. 12:41
1 km
Reljinci, Magistrala
arr. 12:43
dep. 12:43
2 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 12:46
dep. 12:46
5 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 12:49
dep. 12:49
8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:52
dep. 12:52
11 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:55
dep. 12:55
14 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 12:56
dep. 12:56
15 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 12:57
dep. 12:57
16 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 12:58
dep. 12:58
16.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 12:59
dep. 12:59
17 km
Velerec
arr. 13:00
dep. 13:00
18 km
Nevade
arr. 13:02
dep. 13:02
19 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 13:03
dep. 13:03
20 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 13:04
dep. 13:04
20.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 13:05
dep. 13:05
21 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 13:08
dep. 13:08
22 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 13:09
dep. 13:09
22.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:13
23 km
14:53 15:30 (00:37)
Magistrala
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
dep. 14:53
Reljinci, Magistrala
arr. 14:55
dep. 14:55
2 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 14:58
dep. 14:58
5 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 15:02
dep. 15:02
8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 15:07
dep. 15:07
11 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 15:12
dep. 15:12
15 km
Svrackovci, Škola
arr. 15:20
dep. 15:20
18 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:30
24 km
16:20 16:50 (00:30)
Magistrala
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
dep. 16:20
Reljinci, Magistrala
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:27
dep. 16:27
5 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:30
dep. 16:30
8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 16:35
dep. 16:35
11 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 16:40
dep. 16:40
15 km
Svrackovci, Škola
arr. 16:44
dep. 16:44
18 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:50
24 km
16:33 16:54 (00:21)
Magistrala
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
dep. 16:33
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 16:41
dep. 16:41
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 16:45
dep. 16:45
16 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:54
24 km
17:09 17:35 (00:26)
Magistrala
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
dep. 17:09
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
12 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
24 km
18:00 18:25 (00:25)
Magistrala
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
dep. 18:00
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:05
dep. 18:05
2 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 18:15
dep. 18:15
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 18:20
dep. 18:20
16 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 18:25
24 km
18:40 19:12 (00:32)
1
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, 1
dep. 18:40
Reljinci, Magistrala
arr. 18:42
dep. 18:42
2 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:45
dep. 18:45
5 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:48
dep. 18:48
8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 18:51
dep. 18:51
11 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 18:54
dep. 18:54
14 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 18:55
dep. 18:55
15 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 18:56
dep. 18:56
16 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 18:57
dep. 18:57
16.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 18:58
dep. 18:58
17 km
Velerec
arr. 18:59
dep. 18:59
18 km
Nevade
arr. 19:01
dep. 19:01
19 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 19:02
dep. 19:02
20 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 19:03
dep. 19:03
20.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 19:04
dep. 19:04
21 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 19:07
dep. 19:07
22 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 19:08
dep. 19:08
22.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:12
23 km
18:40 19:13 (00:33)
Ilincic potok
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Ilincic potok
dep. 18:40
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, 1
arr. 18:41
dep. 18:41
1 km
Reljinci, Magistrala
arr. 18:43
dep. 18:43
2 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:46
dep. 18:46
5 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:49
dep. 18:49
8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 18:52
dep. 18:52
11 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 18:55
dep. 18:55
14 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 18:56
dep. 18:56
15 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 18:57
dep. 18:57
16 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 18:58
dep. 18:58
16.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 18:59
dep. 18:59
17 km
Velerec
arr. 19:00
dep. 19:00
18 km
Nevade
arr. 19:02
dep. 19:02
19 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 19:03
dep. 19:03
20 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 19:04
dep. 19:04
20.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 19:05
dep. 19:05
21 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 19:08
dep. 19:08
22 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
22.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:13
23 km
19:45 20:25 (00:40)
Magistrala
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
dep. 19:45
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 19:50
dep. 19:50
2 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 19:55
dep. 19:55
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 20:05
dep. 20:05
16 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 20:25
24 km
21:53 22:30 (00:37)
Magistrala
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
dep. 21:53
Reljinci, Magistrala
arr. 21:55
dep. 21:55
2 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 21:58
dep. 21:58
5 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 22:02
dep. 22:02
8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 22:07
dep. 22:07
11 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 22:12
dep. 22:12
15 km
Svrackovci, Škola
arr. 22:20
dep. 22:20
18 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 22:30
24 km
22:15 22:55 (00:40)
Magistrala
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
dep. 22:15
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 22:20
dep. 22:20
2 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 22:25
dep. 22:25
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 22:35
dep. 22:35
16 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 22:55
24 km

Naselja Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca i Gornji Milanovac su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 21min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.