Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca - Gornji Milanovac timetable

wednesday, 17.08.2022.
04:45 05:17 (00:32)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, 1
dep. 04:45
Reljinci, Magistrala
arr. 04:47
dep. 04:47
2 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 04:50
dep. 04:50
5 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 04:53
dep. 04:53
8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 04:56
dep. 04:56
11 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 04:59
dep. 04:59
14 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 05:00
dep. 05:00
15 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 05:01
dep. 05:01
16 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 05:02
dep. 05:02
16.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 05:03
dep. 05:03
17 km
Velerec
arr. 05:04
dep. 05:04
18 km
Nevade
arr. 05:06
dep. 05:06
19 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 05:07
dep. 05:07
20 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 05:08
dep. 05:08
20.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 05:09
dep. 05:09
21 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 05:12
dep. 05:12
22 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 05:13
dep. 05:13
22.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:17
23 km
04:45 05:18 (00:33)
Ilincic potokBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Ilincic potok
dep. 04:45
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, 1
arr. 04:46
dep. 04:46
1 km
Reljinci, Magistrala
arr. 04:48
dep. 04:48
2 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 04:51
dep. 04:51
5 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 04:54
dep. 04:54
8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 04:57
dep. 04:57
11 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 05:00
dep. 05:00
14 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 05:01
dep. 05:01
15 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 05:02
dep. 05:02
16 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 05:03
dep. 05:03
16.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 05:04
dep. 05:04
17 km
Velerec
arr. 05:05
dep. 05:05
18 km
Nevade
arr. 05:07
dep. 05:07
19 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 05:08
dep. 05:08
20 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 05:09
dep. 05:09
20.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 05:10
dep. 05:10
21 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 05:13
dep. 05:13
22 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
22.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:18
23 km
07:44 08:10 (00:26)
MotelBus station
The timetable is valid until: 22.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Motel
dep. 07:44
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:49
dep. 07:49
5 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:56
dep. 07:56
12 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:10
24 km
10:53 11:30 (00:37)
MagistralaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
dep. 10:53
Reljinci, Magistrala
arr. 10:55
dep. 10:55
2 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 10:58
dep. 10:58
5 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 11:02
dep. 11:02
8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:07
dep. 11:07
11 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 11:12
dep. 11:12
15 km
Svrackovci, Škola
arr. 11:20
dep. 11:20
18 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 11:30
24 km
12:40 13:12 (00:32)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, 1
dep. 12:40
Reljinci, Magistrala
arr. 12:42
dep. 12:42
2 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 12:45
dep. 12:45
5 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 12:48
dep. 12:48
8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:51
dep. 12:51
11 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:54
dep. 12:54
14 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 12:55
dep. 12:55
15 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 12:56
dep. 12:56
16 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 12:57
dep. 12:57
16.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 12:58
dep. 12:58
17 km
Velerec
arr. 12:59
dep. 12:59
18 km
Nevade
arr. 13:01
dep. 13:01
19 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 13:02
dep. 13:02
20 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 13:03
dep. 13:03
20.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 13:04
dep. 13:04
21 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 13:07
dep. 13:07
22 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 13:08
dep. 13:08
22.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:12
23 km
12:40 13:13 (00:33)
Ilincic potokBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Ilincic potok
dep. 12:40
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, 1
arr. 12:41
dep. 12:41
1 km
Reljinci, Magistrala
arr. 12:43
dep. 12:43
2 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 12:46
dep. 12:46
5 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 12:49
dep. 12:49
8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:52
dep. 12:52
11 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:55
dep. 12:55
14 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 12:56
dep. 12:56
15 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 12:57
dep. 12:57
16 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 12:58
dep. 12:58
16.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 12:59
dep. 12:59
17 km
Velerec
arr. 13:00
dep. 13:00
18 km
Nevade
arr. 13:02
dep. 13:02
19 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 13:03
dep. 13:03
20 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 13:04
dep. 13:04
20.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 13:05
dep. 13:05
21 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 13:08
dep. 13:08
22 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 13:09
dep. 13:09
22.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:13
23 km
14:53 15:30 (00:37)
MagistralaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
dep. 14:53
Reljinci, Magistrala
arr. 14:55
dep. 14:55
2 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 14:58
dep. 14:58
5 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 15:02
dep. 15:02
8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 15:07
dep. 15:07
11 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 15:12
dep. 15:12
15 km
Svrackovci, Škola
arr. 15:20
dep. 15:20
18 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:30
24 km
16:20 16:50 (00:30)
MotelBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Motel
dep. 16:20
Reljinci, Magistrala
arr. 16:23
dep. 16:23
2 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:27
dep. 16:27
5 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:30
dep. 16:30
8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 16:35
dep. 16:35
11 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 16:40
dep. 16:40
15 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 16:44
dep. 16:44
18 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:50
24 km
17:09 17:35 (00:26)
MagistralaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
dep. 17:09
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
12 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
24 km
18:00 18:25 (00:25)
MagistralaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
dep. 18:00
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:05
dep. 18:05
2 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 18:15
dep. 18:15
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 18:20
dep. 18:20
16 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 18:25
24 km
18:40 19:00 (00:20)
MotelBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Motel
dep. 18:40
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:45
dep. 18:45
5 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 18:50
dep. 18:50
10 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:00
23 km
18:40 19:12 (00:32)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, 1
dep. 18:40
Reljinci, Magistrala
arr. 18:42
dep. 18:42
2 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:45
dep. 18:45
5 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:48
dep. 18:48
8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 18:51
dep. 18:51
11 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 18:54
dep. 18:54
14 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 18:55
dep. 18:55
15 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 18:56
dep. 18:56
16 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 18:57
dep. 18:57
16.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 18:58
dep. 18:58
17 km
Velerec
arr. 18:59
dep. 18:59
18 km
Nevade
arr. 19:01
dep. 19:01
19 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 19:02
dep. 19:02
20 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 19:03
dep. 19:03
20.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 19:04
dep. 19:04
21 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 19:07
dep. 19:07
22 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 19:08
dep. 19:08
22.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:12
23 km
18:40 19:13 (00:33)
Ilincic potokBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Ilincic potok
dep. 18:40
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, 1
arr. 18:41
dep. 18:41
1 km
Reljinci, Magistrala
arr. 18:43
dep. 18:43
2 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:46
dep. 18:46
5 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:49
dep. 18:49
8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 18:52
dep. 18:52
11 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 18:55
dep. 18:55
14 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 18:56
dep. 18:56
15 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 18:57
dep. 18:57
16 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 18:58
dep. 18:58
16.5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 18:59
dep. 18:59
17 km
Velerec
arr. 19:00
dep. 19:00
18 km
Nevade
arr. 19:02
dep. 19:02
19 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 19:03
dep. 19:03
20 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 19:04
dep. 19:04
20.5 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 19:05
dep. 19:05
21 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 19:08
dep. 19:08
22 km
Gornji Milanovac, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
22.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:13
23 km
19:45 20:25 (00:40)
MagistralaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
dep. 19:45
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 19:50
dep. 19:50
2 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 19:55
dep. 19:55
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 20:05
dep. 20:05
16 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 20:25
24 km
21:53 22:30 (00:37)
MagistralaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
dep. 21:53
Reljinci, Magistrala
arr. 21:55
dep. 21:55
2 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 21:58
dep. 21:58
5 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 22:02
dep. 22:02
8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 22:07
dep. 22:07
11 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 22:12
dep. 22:12
15 km
Svrackovci, Škola
arr. 22:20
dep. 22:20
18 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 22:30
24 km
22:15 22:55 (00:40)
MagistralaBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
dep. 22:15
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 22:20
dep. 22:20
2 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 22:25
dep. 22:25
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 22:35
dep. 22:35
16 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 22:55
24 km

Naselja Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca i Gornji Milanovac su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca - Gornji Milanovac iznosi od 1,47 EUR do 1,96 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.