Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ub - Valjevo timetable

wednesday, 15.07.2020.
06:45 07:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:45
Gunjevac
arr. 06:50
dep. 06:50
3 km
Sovljak kod Uba
arr. 06:54
dep. 06:54
5 km
Zvizdar
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Trvdojevac
arr. 07:00
dep. 07:00
9 km
Cucuge
arr. 07:05
dep. 07:05
12 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 07:13
dep. 07:13
20 km
Brankovina, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
25 km
Kozlicic
arr. 07:19
dep. 07:19
27 km
Gornja Grabovica
arr. 07:22
dep. 07:22
30 km
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 07:25
dep. 07:25
33 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:30
36 km
08:23 09:00 (00:37)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:23
Murgas, Magacin
arr. 08:29
dep. 08:29
5 km
arr. 08:38
dep. 08:38
13 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
21 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:54
dep. 08:54
27 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:00
33 km
10:10 11:09 (00:59)
Bus stationRaskrsnica Beleg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:10
Ub, Vucijak
arr. 10:17
dep. 10:17
3 km
Murgas, Magacin
arr. 10:20
dep. 10:20
5 km
Bajevac, Groblje
arr. 10:22
dep. 10:22
7 km
Bajevac, Skola
arr. 10:24
dep. 10:24
9 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 10:26
dep. 10:26
11 km
arr. 10:28
dep. 10:28
13 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 10:33
dep. 10:33
17 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
21 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:44
dep. 10:44
27 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:50
dep. 11:00
33 km
arr. 11:07
dep. 11:07
36 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 11:09
37 km
11:45 12:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:45
Ub, Vucijak
arr. 11:48
dep. 11:48
3 km
Murgas, Magacin
arr. 11:50
dep. 11:50
5 km
Bajevac, II
arr. 11:53
dep. 11:53
7 km
Bajevac, I
arr. 11:56
dep. 11:56
9 km
Stepanje
arr. 11:59
dep. 11:59
11 km
arr. 12:04
dep. 12:04
13 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 12:09
dep. 12:09
18 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
21 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 12:15
dep. 12:15
23 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 12:18
dep. 12:18
25 km
Popucke, Iverak 1
arr. 12:19
dep. 12:19
26 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:20
dep. 12:20
27 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 12:21
dep. 12:21
28 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:24
dep. 12:24
30 km
arr. 12:26
dep. 12:26
31 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:28
dep. 12:28
32 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:30
33 km
13:10 14:00 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:10
Ub, Vucijak
arr. 13:18
dep. 13:18
3 km
Murgas, Magacin
arr. 13:22
dep. 13:22
5 km
Bajevac, Groblje
arr. 13:24
dep. 13:24
7 km
Bajevac, Skola
arr. 13:27
dep. 13:27
9 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 13:30
dep. 13:30
11 km
arr. 13:40
dep. 13:40
13 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 13:44
dep. 13:44
18 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
21 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 13:49
dep. 13:49
23 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 13:51
dep. 13:51
25 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:52
dep. 13:52
26 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:53
dep. 13:53
27 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:54
dep. 13:54
28 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:55
dep. 13:55
29 km
arr. 13:57
dep. 13:57
31 km
Valjevo, Krušik
arr. 13:58
dep. 13:58
32 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:00
33 km
14:08 14:45 (00:37)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:08
Murgas, Magacin
arr. 14:14
dep. 14:14
5 km
arr. 14:23
dep. 14:23
13 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 14:32
dep. 14:32
21 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:39
dep. 14:39
27 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:45
33 km
18:45 19:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:45
Ub, Vucijak
arr. 18:48
dep. 18:48
3 km
Murgas, Magacin
arr. 18:50
dep. 18:50
5 km
Bajevac, II
arr. 18:53
dep. 18:53
7 km
Bajevac, I
arr. 18:56
dep. 18:56
9 km
Stepanje
arr. 18:59
dep. 18:59
11 km
arr. 19:04
dep. 19:04
13 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
18 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:13
dep. 19:13
21 km
Lukavac kod Valjeva, 2 - Centar
arr. 19:15
dep. 19:15
23 km
Popucke, Antonijevica rampa
arr. 19:18
dep. 19:18
25 km
Popucke, Iverak 1
arr. 19:19
dep. 19:19
26 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:20
dep. 19:20
27 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 19:21
dep. 19:21
28 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:24
dep. 19:24
30 km
arr. 19:26
dep. 19:26
31 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:28
dep. 19:28
32 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:30
33 km

Naselja Ub i Valjevo su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ub je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.