Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Ub - Valjevo timetable

tuesday, 14.08.2018.
06:15 07:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:15
Ub, Vučijak
arr. 06:18
dep. 06:18
3 km
Murgas
arr. 06:20
dep. 06:20
5 km
Bajevac, II
arr. 06:23
dep. 06:23
7 km
Bajevac, I
arr. 06:26
dep. 06:26
9 km
Stepanje
arr. 06:29
dep. 06:29
11 km
Slovac
arr. 06:34
dep. 06:34
13 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
18 km
Divci kod Valjeva
arr. 06:43
dep. 06:43
21 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 06:45
dep. 06:45
23 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 06:48
dep. 06:48
25 km
Popucke, Iverak
arr. 06:49
dep. 06:49
26 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 06:50
dep. 06:50
27 km
Goric kod Valjeva
arr. 06:51
dep. 06:51
28 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:54
dep. 06:54
30 km
Valjevo, Most
arr. 06:56
dep. 06:56
31 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:58
dep. 06:58
32 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:00
33 km
06:45 07:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:45
Gunjevac
arr. 06:50
dep. 06:50
3 km
Sovljak kod Uba
arr. 06:54
dep. 06:54
5 km
Zvizdar
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Trvdojevac
arr. 07:00
dep. 07:00
9 km
Cucuge
arr. 07:05
dep. 07:05
12 km
Slatina kod Uba, B. pumpa
arr. 07:13
dep. 07:13
20 km
Brankovina
arr. 07:17
dep. 07:17
25 km
Kozlicic
arr. 07:19
dep. 07:19
27 km
Gornja Grabovica
arr. 07:22
dep. 07:22
30 km
Valjevo, Restoran Tri Lipe
arr. 07:25
dep. 07:25
33 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:30
36 km
07:15 08:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:15
Valjevo, Bus station
arr. 08:00
35.1 km
08:15 09:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:15
Valjevo, Bus station
arr. 09:00
35.1 km
08:23 09:00 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:23
Murgas
arr. 08:29
dep. 08:29
5 km
Slovac
arr. 08:38
dep. 08:38
13 km
Divci kod Valjeva
arr. 08:47
dep. 08:47
21 km
Popucke, Iverak 1
arr. 08:54
dep. 08:54
27 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:00
33 km
09:10 09:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:10
Valjevo, Bus station
arr. 09:55
35.1 km
09:40 10:25 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:40
Ub, Vučijak
arr. 09:45
dep. 09:45
2.3 km
Murgas
arr. 09:48
dep. 09:48
5.1 km
Bajevac, Groblje
arr. 09:50
dep. 09:50
7.4 km
Bajevac, Skola
arr. 09:52
dep. 09:52
9.4 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 09:54
dep. 09:54
11.1 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 10:10
dep. 10:10
25.2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:13
dep. 10:13
27.5 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 10:14
dep. 10:14
28.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 10:15
dep. 10:15
29.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 10:18
dep. 10:18
31.2 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:25
33.1 km
10:10 11:09 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:10
Ub, Vučijak
arr. 10:17
dep. 10:17
3 km
Murgas
arr. 10:20
dep. 10:20
5 km
Bajevac, Groblje
arr. 10:22
dep. 10:22
7 km
Bajevac, Skola
arr. 10:24
dep. 10:24
9 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 10:26
dep. 10:26
11 km
Slovac, Raskrsnica - centar
arr. 10:28
dep. 10:28
13 km
Loznica kod Valjeva
arr. 10:33
dep. 10:33
17 km
Divci kod Valjeva
arr. 10:37
dep. 10:37
21 km
Popucke
arr. 10:44
dep. 10:44
27 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:50
dep. 11:00
33 km
Valjevo, Novo valjevsko groblje
arr. 11:07
dep. 11:07
36 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 11:09
37 km
11:00 11:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:00
Valjevo, Bus station
arr. 11:45
35.1 km
11:45 12:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:45
Ub, Vučijak
arr. 11:48
dep. 11:48
3 km
Murgas
arr. 11:50
dep. 11:50
5 km
Bajevac, II
arr. 11:53
dep. 11:53
7 km
Bajevac, I
arr. 11:56
dep. 11:56
9 km
Stepanje
arr. 11:59
dep. 11:59
11 km
Slovac
arr. 12:04
dep. 12:04
13 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 12:09
dep. 12:09
18 km
Divci kod Valjeva
arr. 12:13
dep. 12:13
21 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 12:15
dep. 12:15
23 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 12:18
dep. 12:18
25 km
Popucke, Iverak
arr. 12:19
dep. 12:19
26 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 12:20
dep. 12:20
27 km
Goric kod Valjeva
arr. 12:21
dep. 12:21
28 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:24
dep. 12:24
30 km
Valjevo, Most
arr. 12:26
dep. 12:26
31 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:28
dep. 12:28
32 km
Valjevo, Bus station
arr. 12:30
33 km
12:15 13:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:15
Valjevo, Bus station
arr. 13:00
35.1 km
13:10 14:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:10
Ub, Vučijak
arr. 13:18
dep. 13:18
3 km
Murgas
arr. 13:22
dep. 13:22
5 km
Bajevac, Groblje
arr. 13:24
dep. 13:24
7 km
Bajevac, Skola
arr. 13:27
dep. 13:27
9 km
Stepanje, Prodavnica
arr. 13:30
dep. 13:30
11 km
Slovac
arr. 13:40
dep. 13:40
13 km
Loznica kod Valjeva
arr. 13:44
dep. 13:44
18 km
Divci kod Valjeva
arr. 13:47
dep. 13:47
21 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 13:49
dep. 13:49
23 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 13:51
dep. 13:51
25 km
Popucke, Iverak 1
arr. 13:52
dep. 13:52
26 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 13:53
dep. 13:53
27 km
Goric kod Valjeva, II
arr. 13:54
dep. 13:54
28 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:55
dep. 13:55
29 km
Valjevo, Most
arr. 13:57
dep. 13:57
31 km
Valjevo, Krušik
arr. 13:58
dep. 13:58
32 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:00
33 km
13:40 14:25 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:40
Valjevo, Bus station
arr. 14:25
35.1 km
14:08 14:45 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:08
Murgas
arr. 14:14
dep. 14:14
5 km
Slovac
arr. 14:23
dep. 14:23
13 km
Divci kod Valjeva
arr. 14:32
dep. 14:32
21 km
Popucke, Iverak 1
arr. 14:39
dep. 14:39
27 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:45
33 km
15:00 15:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
Ub, Vučijak
arr. 15:03
dep. 15:03
3 km
Murgas
arr. 15:05
dep. 15:05
5 km
Bajevac, II
arr. 15:08
dep. 15:08
7 km
Bajevac, I
arr. 15:11
dep. 15:11
9 km
Stepanje
arr. 15:14
dep. 15:14
11 km
Slovac
arr. 15:19
dep. 15:19
13 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
18 km
Divci kod Valjeva
arr. 15:28
dep. 15:28
21 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 15:30
dep. 15:30
23 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 15:33
dep. 15:33
25 km
Popucke, Iverak
arr. 15:34
dep. 15:34
26 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 15:35
dep. 15:35
27 km
Goric kod Valjeva
arr. 15:36
dep. 15:36
28 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:39
dep. 15:39
30 km
Valjevo, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
31 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:43
dep. 15:43
32 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:45
33 km
17:10 17:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:10
Valjevo, Bus station
arr. 17:55
35.1 km
17:30 18:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Murgas
arr. 17:36
dep. 17:36
5 km
Bajevac, Skola
arr. 17:39
dep. 17:39
7 km
Stepanje
arr. 17:43
dep. 17:43
11 km
Slovac
arr. 17:46
dep. 17:46
13 km
Loznica kod Valjeva
arr. 17:51
dep. 17:51
17 km
Divci kod Valjeva
arr. 17:55
dep. 17:55
21 km
Popucke, Iverak
arr. 18:02
dep. 18:02
27 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:10
33 km
17:50 18:30 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:50
Ub, Vučijak
arr. 17:54
dep. 17:54
3 km
Murgas
arr. 17:57
dep. 17:57
5 km
Bajevac, II
arr. 18:00
dep. 18:00
7 km
Bajevac, I
arr. 18:02
dep. 18:02
9 km
Stepanje
arr. 18:04
dep. 18:04
11 km
Slovac, Raskrsnica - centar
arr. 18:07
dep. 18:07
13 km
Loznica kod Valjeva
arr. 18:12
dep. 18:12
18 km
Divci kod Valjeva
arr. 18:16
dep. 18:16
21 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:29
dep. 18:29
27 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:30
33 km
18:45 19:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:45
Ub, Vučijak
arr. 18:48
dep. 18:48
3 km
Murgas
arr. 18:50
dep. 18:50
5 km
Bajevac, II
arr. 18:53
dep. 18:53
7 km
Bajevac, I
arr. 18:56
dep. 18:56
9 km
Stepanje
arr. 18:59
dep. 18:59
11 km
Slovac
arr. 19:04
dep. 19:04
13 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
18 km
Divci kod Valjeva
arr. 19:13
dep. 19:13
21 km
Lukavac kod Valjeva
arr. 19:15
dep. 19:15
23 km
Popucke, Antonića rampa
arr. 19:18
dep. 19:18
25 km
Popucke, Iverak
arr. 19:19
dep. 19:19
26 km
Goric kod Valjeva, Catin put
arr. 19:20
dep. 19:20
27 km
Goric kod Valjeva
arr. 19:21
dep. 19:21
28 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:24
dep. 19:24
30 km
Valjevo, Most
arr. 19:26
dep. 19:26
31 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:28
dep. 19:28
32 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:30
33 km
19:15 20:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:15
Valjevo, Bus station
arr. 20:00
35.1 km
20:10 20:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:10
Valjevo, Bus station
arr. 20:55
35.1 km
22:10 22:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:10
Valjevo, Bus station
arr. 22:55
35.1 km

Naselja Ub i Valjevo su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ub je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.