Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Ub - Obrenovac timetable

tuesday, 21.05.2019.
04:30 05:08 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:30
Bogdanovica, Ulaz
arr. 04:33
dep. 04:33
2.9 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 04:35
dep. 04:35
5.2 km
Milorci, Valjevski put
arr. 04:39
dep. 04:39
8 km
Loncanik, Center
arr. 04:42
dep. 04:42
11 km
Piroman, Center
arr. 04:46
dep. 04:46
15 km
Stubline, Center
arr. 04:52
dep. 04:52
20 km
Zvecka, Rampa
arr. 04:59
dep. 04:59
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 05:05
dep. 05:05
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 05:08
34 km
05:15 05:53 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:15
Bogdanovica, Ulaz
arr. 05:18
dep. 05:18
2.9 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
5.2 km
Milorci, Valjevski put
arr. 05:24
dep. 05:24
8 km
Loncanik, Center
arr. 05:27
dep. 05:27
11 km
Piroman, Center
arr. 05:31
dep. 05:31
15 km
Stubline, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
20 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:44
dep. 05:44
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 05:53
34 km
05:23 06:08 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:23
Bogdanovica, Ulaz
arr. 05:28
dep. 05:28
3 km
Milorci, Valjevski put
arr. 05:34
dep. 05:34
8 km
Loncanik, Center
arr. 05:39
dep. 05:39
11 km
Piroman, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
15 km
Stubline, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
20 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:08
31 km
06:13 06:59 (00:46)
Vucijak
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ub, Vucijak
dep. 06:13
arr. 06:20
dep. 06:20
3.6 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 06:24
dep. 06:24
6.5 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
8.8 km
Milorci, Valjevski put
arr. 06:29
dep. 06:29
10.9 km
Loncanik, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
13 km
Stubline, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
18.4 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:43
dep. 06:43
21.9 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:48
dep. 06:48
25.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
29.5 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:59
31 km
06:20 06:49 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:20
Bogdanovica, Ulaz
arr. 06:24
dep. 06:24
2.9 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
5.2 km
Milorci, Valjevski put
arr. 06:28
dep. 06:28
7.3 km
Loncanik, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
9.4 km
Piroman, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
11.9 km
Stubline, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
14.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:39
dep. 06:39
18.3 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:43
dep. 06:43
22.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:49
25.9 km
07:00 07:37 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Bogdanovica, Ulaz
arr. 07:03
dep. 07:03
2.9 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
5.2 km
Milorci, Valjevski put
arr. 07:09
dep. 07:09
8 km
Loncanik, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
11 km
Piroman, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
15 km
Stubline, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
20 km
Stubline, Sremčevići
arr. 07:28
dep. 07:28
27 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:32
dep. 07:32
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 07:37
34 km
08:21 09:00 (00:39)
Vucijak
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ub, Vucijak
dep. 08:21
arr. 08:25
dep. 08:25
107 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 08:28
dep. 08:28
0 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
0 km
Milorci, Valjevski put
arr. 08:34
dep. 08:34
0 km
Loncanik, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
0 km
Piroman, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
122 km
Stubline, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
127 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:49
dep. 08:49
130 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:54
dep. 08:54
134 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:00
139 km
09:30 10:08 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:30
Bogdanovica, Ulaz
arr. 09:33
dep. 09:33
2.9 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
5.2 km
Milorci, Valjevski put
arr. 09:39
dep. 09:39
8 km
Loncanik, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
11 km
Piroman, Center
arr. 09:46
dep. 09:46
15 km
Stubline, Center
arr. 09:52
dep. 09:52
20 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:59
dep. 09:59
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:05
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 10:08
34 km
10:10 11:08 (00:58)
Vucijak
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ub, Vucijak
dep. 10:10
arr. 10:20
dep. 10:30
3 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 10:34
dep. 10:34
6 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
8 km
Milorci, Valjevski put
arr. 10:41
dep. 10:41
11 km
Loncanik, Center
arr. 10:44
dep. 10:44
14 km
Piroman, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
18 km
Stubline, Center
arr. 10:53
dep. 10:53
23 km
Stubline, Sremčevići
arr. 10:56
dep. 10:56
26 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:00
dep. 11:00
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:06
dep. 11:06
35 km
Obrenovac, Topolice
arr. 11:08
37 km
10:40 11:25 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:40
Bogdanovica, Ulaz
arr. 10:43
dep. 10:43
3 km
Milorci, Valjevski put
arr. 10:49
dep. 10:49
8 km
Piroman, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
15 km
Stubline, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
20 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:25
32 km
12:00 12:38 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Bogdanovica, Ulaz
arr. 12:03
dep. 12:03
2.9 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
5.2 km
Milorci, Valjevski put
arr. 12:09
dep. 12:09
8 km
Loncanik, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
11 km
Piroman, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
15 km
Stubline, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
20 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:29
dep. 12:29
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 12:38
34 km
13:12 13:55 (00:43)
Vucijak
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ub, Vucijak
dep. 13:12
arr. 13:20
dep. 13:20
3 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 13:24
dep. 13:24
6 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
8 km
Milorci, Valjevski put
arr. 13:30
dep. 13:30
11 km
Loncanik, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
14 km
Piroman, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
18 km
Stubline, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
23 km
Stubline, Sremčevići
arr. 13:46
dep. 13:46
26 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:50
dep. 13:50
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:55
35 km
14:00 14:38 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Bogdanovica, Ulaz
arr. 14:03
dep. 14:03
2.9 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
5.2 km
Milorci, Valjevski put
arr. 14:09
dep. 14:09
8 km
Loncanik, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
11 km
Piroman, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
15 km
Stubline, Center
arr. 14:22
dep. 14:22
20 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:29
dep. 14:29
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 14:38
34 km
14:12 14:50 (00:38)
Vucijak
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ub, Vucijak
dep. 14:12
arr. 14:15
dep. 14:15
3 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 14:18
dep. 14:18
6 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
8 km
Milorci, Valjevski put
arr. 14:23
dep. 14:23
11 km
Loncanik, Center
arr. 14:26
dep. 14:26
14 km
Piroman, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
18 km
Stubline, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
23 km
Stubline, Sremčevići
arr. 14:38
dep. 14:38
26 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:42
dep. 14:42
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:50
35 km
15:12 15:50 (00:38)
Vucijak
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ub, Vucijak
dep. 15:12
arr. 15:15
dep. 15:15
3 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 15:18
dep. 15:18
6 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
8 km
Milorci, Valjevski put
arr. 15:23
dep. 15:23
11 km
Loncanik, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
14 km
Piroman, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
18 km
Stubline, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
23 km
Stubline, Sremčevići
arr. 15:38
dep. 15:38
26 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:42
dep. 15:42
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:50
35 km
16:10 16:48 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:10
Bogdanovica, Ulaz
arr. 16:13
dep. 16:13
2.9 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
5.2 km
Milorci, Valjevski put
arr. 16:19
dep. 16:19
8 km
Loncanik, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
11 km
Piroman, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
15 km
Stubline, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
20 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:39
dep. 16:39
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 16:48
34 km
16:40 17:21 (00:41)
Vucijak
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ub, Vucijak
dep. 16:40
arr. 16:50
dep. 16:50
35 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 16:54
dep. 16:54
0 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 16:56
dep. 16:56
0 km
Milorci, Valjevski put
arr. 16:58
dep. 16:58
0 km
Loncanik, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
0 km
Piroman, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
46.9 km
Stubline, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
49.8 km
Stubline, Sremčevići
arr. 17:09
dep. 17:09
53.3 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:13
dep. 17:13
57.2 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:21
61.5 km
17:32 18:10 (00:38)
Vucijak
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ub, Vucijak
dep. 17:32
arr. 17:35
dep. 17:35
3 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 17:38
dep. 17:38
6 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
8 km
Milorci, Valjevski put
arr. 17:43
dep. 17:43
11 km
Loncanik, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
14 km
Piroman, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
18 km
Stubline, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
23 km
Stubline, Sremčevići
arr. 17:58
dep. 17:58
26 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:02
dep. 18:02
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:10
35 km
18:00 18:54 (00:54)
Vucijak
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ub, Vucijak
dep. 18:00
arr. 18:05
dep. 18:15
3 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 18:19
dep. 18:19
6 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 18:22
dep. 18:22
8 km
Milorci, Valjevski put
arr. 18:27
dep. 18:27
11 km
Loncanik, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
14 km
Piroman, Center
arr. 18:34
dep. 18:34
18 km
Stubline, Center
arr. 18:38
dep. 18:38
23 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:41
dep. 18:41
26 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:45
dep. 18:45
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:51
dep. 18:51
35 km
Obrenovac, Topolice
arr. 18:54
37 km
18:37 19:12 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:37
Bogdanovica, Ulaz
arr. 18:40
dep. 18:40
3 km
Milorci, Valjevski put
arr. 18:46
dep. 18:46
8 km
Piroman, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
15 km
Stubline, Center
arr. 18:59
dep. 18:59
20 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:12
32 km
20:36 21:15 (00:39)
Vucijak
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ub, Vucijak
dep. 20:36
arr. 20:40
dep. 20:40
3 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 20:43
dep. 20:43
6 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
8 km
Milorci, Valjevski put
arr. 20:49
dep. 20:49
11 km
Loncanik, Center
arr. 20:52
dep. 20:52
14 km
Piroman, Center
arr. 20:56
dep. 20:56
18 km
Stubline, Center
arr. 21:02
dep. 21:02
23 km
Stubline, Sremčevići
arr. 21:05
dep. 21:05
26 km
Zvecka, Rampa
arr. 21:10
dep. 21:10
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:15
35 km

Naselja Ub i Obrenovac su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 58min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ub je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 20:36 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.