Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ub - Novi Sad timetable

thursday, 27.02.2020.
07:00 09:34 (02:34)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Debrc, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
25.7 km
arr. 09:27
dep. 09:27
115.5 km
arr. 09:34
118.4 km
08:45 11:30 (02:45)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:45
Takovo kod Uba
arr. 08:53
dep. 08:53
4 km
Vrelo kod Uba
arr. 08:56
dep. 08:56
7 km
Donji Banjani
arr. 09:05
dep. 09:05
12 km
Kozuar
arr. 09:10
dep. 09:10
16 km
Vukona
arr. 09:12
dep. 09:12
18 km
Suvo Selo, Center
arr. 09:14
dep. 09:14
20 km
Mesarci, II
arr. 09:17
dep. 09:17
23 km
Debrc, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
28 km
Skupljen, Baraka
arr. 09:28
dep. 09:28
34 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 09:29
dep. 09:29
35 km
Trbusac, Center
arr. 09:33
dep. 09:33
39 km
arr. 09:36
dep. 09:36
42 km
Misar, Dom
arr. 09:39
dep. 09:39
46 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 09:42
dep. 09:42
49 km
Sabac, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
54 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 10:05
dep. 10:05
67 km
arr. 10:12
dep. 10:12
74 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 10:18
dep. 10:18
78 km
Ruma, Bus station
arr. 10:31
dep. 10:31
90 km
arr. 10:34
dep. 10:34
92 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 10:42
dep. 10:42
104 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 11:15
dep. 11:15
117 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:20
dep. 11:20
121 km
arr. 11:30
131 km
Ub - Novi Sad timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
07:00 09:34 (02:34)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Debrc, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
25.7 km
arr. 09:27
dep. 09:27
115.5 km
arr. 09:34
118.4 km
08:45 11:30 (02:45)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:45
Takovo kod Uba
arr. 08:53
dep. 08:53
4 km
Vrelo kod Uba
arr. 08:56
dep. 08:56
7 km
Donji Banjani
arr. 09:05
dep. 09:05
12 km
Kozuar
arr. 09:10
dep. 09:10
16 km
Vukona
arr. 09:12
dep. 09:12
18 km
Suvo Selo, Center
arr. 09:14
dep. 09:14
20 km
Mesarci, II
arr. 09:17
dep. 09:17
23 km
Debrc, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
28 km
Skupljen, Baraka
arr. 09:28
dep. 09:28
34 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 09:29
dep. 09:29
35 km
Trbusac, Center
arr. 09:33
dep. 09:33
39 km
arr. 09:36
dep. 09:36
42 km
Misar, Dom
arr. 09:39
dep. 09:39
46 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 09:42
dep. 09:42
49 km
Sabac, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
54 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 10:05
dep. 10:05
67 km
arr. 10:12
dep. 10:12
74 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 10:18
dep. 10:18
78 km
Ruma, Bus station
arr. 10:31
dep. 10:31
90 km
arr. 10:34
dep. 10:34
92 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 10:42
dep. 10:42
104 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 11:15
dep. 11:15
117 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:20
dep. 11:20
121 km
arr. 11:30
131 km
Ub - Novi Sad timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
07:00 09:34 (02:34)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Debrc, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
25.7 km
arr. 09:27
dep. 09:27
115.5 km
arr. 09:34
118.4 km
08:45 11:30 (02:45)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:45
Takovo kod Uba
arr. 08:53
dep. 08:53
4 km
Vrelo kod Uba
arr. 08:56
dep. 08:56
7 km
Donji Banjani
arr. 09:05
dep. 09:05
12 km
Kozuar
arr. 09:10
dep. 09:10
16 km
Vukona
arr. 09:12
dep. 09:12
18 km
Suvo Selo, Center
arr. 09:14
dep. 09:14
20 km
Mesarci, II
arr. 09:17
dep. 09:17
23 km
Debrc, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
28 km
Skupljen, Baraka
arr. 09:28
dep. 09:28
34 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 09:29
dep. 09:29
35 km
Trbusac, Center
arr. 09:33
dep. 09:33
39 km
arr. 09:36
dep. 09:36
42 km
Misar, Dom
arr. 09:39
dep. 09:39
46 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 09:42
dep. 09:42
49 km
Sabac, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
54 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 10:05
dep. 10:05
67 km
arr. 10:12
dep. 10:12
74 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 10:18
dep. 10:18
78 km
Ruma, Bus station
arr. 10:31
dep. 10:31
90 km
arr. 10:34
dep. 10:34
92 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 10:42
dep. 10:42
104 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 11:15
dep. 11:15
117 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:20
dep. 11:20
121 km
arr. 11:30
131 km
Ub - Novi Sad timetable
Departures on: sunday, 01.03.2020.
07:00 09:34 (02:34)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Debrc, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
25.7 km
arr. 09:27
dep. 09:27
115.5 km
arr. 09:34
118.4 km
08:45 11:30 (02:45)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:45
Takovo kod Uba
arr. 08:53
dep. 08:53
4 km
Vrelo kod Uba
arr. 08:56
dep. 08:56
7 km
Donji Banjani
arr. 09:05
dep. 09:05
12 km
Kozuar
arr. 09:10
dep. 09:10
16 km
Vukona
arr. 09:12
dep. 09:12
18 km
Suvo Selo, Center
arr. 09:14
dep. 09:14
20 km
Mesarci, II
arr. 09:17
dep. 09:17
23 km
Debrc, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
28 km
Skupljen, Baraka
arr. 09:28
dep. 09:28
34 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 09:29
dep. 09:29
35 km
Trbusac, Center
arr. 09:33
dep. 09:33
39 km
arr. 09:36
dep. 09:36
42 km
Misar, Dom
arr. 09:39
dep. 09:39
46 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 09:42
dep. 09:42
49 km
Sabac, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
54 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 10:05
dep. 10:05
67 km
arr. 10:12
dep. 10:12
74 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 10:18
dep. 10:18
78 km
Ruma, Bus station
arr. 10:31
dep. 10:31
90 km
arr. 10:34
dep. 10:34
92 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 10:42
dep. 10:42
104 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 11:15
dep. 11:15
117 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:20
dep. 11:20
121 km
arr. 11:30
131 km

Naselja Ub i Novi Sad su međusobno udaljena ~125 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 34min., a najduže 02h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ub je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 08:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.