Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Ub - Beograd (Belgrade) timetable

saturday, 17.11.2018.
04:30 05:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:30
Bogdanovica
arr. 04:33
dep. 04:33
2.9 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 04:35
dep. 04:35
5.2 km
Milorci
arr. 04:39
dep. 04:39
8 km
Loncanik
arr. 04:42
dep. 04:42
11 km
Piroman, Center
arr. 04:46
dep. 04:46
15 km
Stubline, Center
arr. 04:52
dep. 04:52
20 km
Zvecka, Rampa
arr. 04:59
dep. 04:59
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 05:05
dep. 05:05
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 05:08
dep. 05:08
34 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 05:10
dep. 05:10
35 km
Umka, Center
arr. 05:16
dep. 05:16
41 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 05:33
dep. 05:33
58 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:40
63 km
05:15 06:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:15
Bogdanovica
arr. 05:18
dep. 05:18
2.9 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 05:20
dep. 05:20
5.2 km
Milorci
arr. 05:24
dep. 05:24
8 km
Loncanik
arr. 05:27
dep. 05:27
11 km
Piroman, Center
arr. 05:31
dep. 05:31
15 km
Stubline, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
20 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:44
dep. 05:44
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 05:53
dep. 05:53
34 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 05:55
dep. 05:55
35 km
Umka, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
41 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:18
dep. 06:18
58 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:25
63 km
05:23 06:45 (01:22)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:23
Bogdanovica
arr. 05:28
dep. 05:28
3 km
Milorci
arr. 05:34
dep. 05:34
8 km
Loncanik
arr. 05:39
dep. 05:39
11 km
Piroman, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
15 km
Stubline, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
20 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:08
dep. 06:10
31 km
Umka, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
41 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 06:38
dep. 06:38
58 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:45
63 km
06:13 07:40 (01:27)
Vučijak
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ub, Vučijak
dep. 06:13
arr. 06:20
dep. 06:20
3.6 km
Bogdanovica
arr. 06:24
dep. 06:24
6.5 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 06:26
dep. 06:26
8.8 km
Milorci
arr. 06:29
dep. 06:29
10.9 km
Loncanik
arr. 06:32
dep. 06:32
13 km
Stubline, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
18.4 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:43
dep. 06:43
21.9 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:48
dep. 06:48
25.8 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
29.5 km
Obrenovac, Topolice
arr. 06:59
dep. 06:59
31 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:05
dep. 07:05
35.1 km
Umka, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
40.8 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 07:27
dep. 07:27
57 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:40
62.2 km
07:00 08:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Bogdanovica
arr. 07:03
dep. 07:03
2.9 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 07:05
dep. 07:05
5.2 km
Milorci
arr. 07:09
dep. 07:09
8 km
Loncanik
arr. 07:12
dep. 07:12
11 km
Piroman, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
15 km
Stubline, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
20 km
Stubline, Sremčevići
arr. 07:28
dep. 07:28
27 km
Zvecka, Rampa
arr. 07:32
dep. 07:32
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 07:37
dep. 07:37
34 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 07:42
dep. 07:42
35 km
Umka, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
41 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:02
dep. 08:02
58 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:10
63 km
07:24 08:50 (01:26)
Vučijak
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ub, Vučijak
dep. 07:24
arr. 07:35
dep. 07:35
3.6 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 08:36
dep. 08:36
57 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:50
62.2 km
08:21 09:35 (01:14)
Vučijak
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ub, Vučijak
dep. 08:21
arr. 08:25
dep. 08:25
3 km
Bogdanovica
arr. 08:28
dep. 08:28
6 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 08:30
dep. 08:30
8 km
Milorci
arr. 08:34
dep. 08:34
11 km
Loncanik
arr. 08:37
dep. 08:37
14 km
Piroman, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
18 km
Stubline, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
23 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:49
dep. 08:49
26 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:54
dep. 08:54
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
35 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:05
dep. 09:05
38 km
Umka, Center
arr. 09:11
dep. 09:11
44 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:30
dep. 09:30
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:35
66 km
09:49 11:15 (01:26)
Vučijak
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ub, Vučijak
dep. 09:49
arr. 10:00
dep. 10:00
3.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:15
62.2 km
10:30 11:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 24.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:30
Bogdanovica
arr. 10:33
dep. 10:33
2.9 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 10:35
dep. 10:35
5.2 km
Milorci
arr. 10:39
dep. 10:39
8 km
Loncanik
arr. 10:42
dep. 10:42
11 km
Piroman, Center
arr. 10:46
dep. 10:46
15 km
Stubline, Center
arr. 10:52
dep. 10:52
20 km
Stubline, Sremčevići
arr. 10:58
dep. 10:58
27 km
Zvecka, Rampa
arr. 11:02
dep. 11:02
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 11:07
dep. 11:07
34 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 11:12
dep. 11:12
35 km
Umka, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
41 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:32
dep. 11:32
58 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:40
63 km
10:40 12:00 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:40
Bogdanovica
arr. 10:43
dep. 10:43
3 km
Milorci
arr. 10:49
dep. 10:49
8 km
Piroman, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
15 km
Stubline, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
20 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
32 km
Umka, Center
arr. 11:36
dep. 11:36
41 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:55
dep. 11:55
58 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:00
63 km
12:00 13:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Bogdanovica
arr. 12:03
dep. 12:03
2.9 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 12:05
dep. 12:05
5.2 km
Milorci
arr. 12:09
dep. 12:09
8 km
Loncanik
arr. 12:12
dep. 12:12
11 km
Piroman, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
15 km
Stubline, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
20 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:29
dep. 12:29
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 12:38
dep. 12:38
34 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 12:40
dep. 12:40
35 km
Umka, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
41 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 13:03
dep. 13:03
58 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:10
63 km
13:12 14:30 (01:18)
Vučijak
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ub, Vučijak
dep. 13:12
arr. 13:20
dep. 13:20
3 km
Bogdanovica
arr. 13:24
dep. 13:24
6 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 13:26
dep. 13:26
8 km
Milorci
arr. 13:30
dep. 13:30
11 km
Loncanik
arr. 13:33
dep. 13:33
14 km
Piroman, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
18 km
Stubline, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
23 km
Stubline, Sremčevići
arr. 13:46
dep. 13:46
26 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:50
dep. 13:50
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
35 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:00
dep. 14:00
38 km
Umka, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
44 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 14:25
dep. 14:25
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:30
66 km
14:00 15:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Bogdanovica
arr. 14:03
dep. 14:03
2.9 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 14:05
dep. 14:05
5.2 km
Milorci
arr. 14:09
dep. 14:09
8 km
Loncanik
arr. 14:12
dep. 14:12
11 km
Piroman, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
15 km
Stubline, Center
arr. 14:22
dep. 14:22
20 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:29
dep. 14:29
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 14:38
dep. 14:38
34 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:40
dep. 14:40
35 km
Umka, Center
arr. 14:46
dep. 14:46
41 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:03
dep. 15:03
58 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:10
63 km
14:12 15:30 (01:18)
Vučijak
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ub, Vučijak
dep. 14:12
arr. 14:15
dep. 14:15
3 km
Bogdanovica
arr. 14:18
dep. 14:18
6 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 14:20
dep. 14:20
8 km
Milorci
arr. 14:23
dep. 14:23
11 km
Loncanik
arr. 14:26
dep. 14:26
14 km
Piroman, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
18 km
Stubline, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
23 km
Stubline, Sremčevići
arr. 14:38
dep. 14:38
26 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:42
dep. 14:42
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
35 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:55
dep. 14:55
38 km
Umka, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
44 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 15:18
dep. 15:18
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:30
66 km
15:12 16:30 (01:18)
Vučijak
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ub, Vučijak
dep. 15:12
arr. 15:15
dep. 15:15
3 km
Bogdanovica
arr. 15:18
dep. 15:18
6 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 15:20
dep. 15:20
8 km
Milorci
arr. 15:23
dep. 15:23
11 km
Loncanik
arr. 15:26
dep. 15:26
14 km
Piroman, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
18 km
Stubline, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
23 km
Stubline, Sremčevići
arr. 15:38
dep. 15:38
26 km
Zvecka, Rampa
arr. 15:42
dep. 15:42
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
35 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 15:55
dep. 15:55
38 km
Umka, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
44 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 16:18
dep. 16:18
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:30
66 km
16:10 17:20 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:10
Bogdanovica
arr. 16:13
dep. 16:13
2.9 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 16:15
dep. 16:15
5.2 km
Milorci
arr. 16:19
dep. 16:19
8 km
Loncanik
arr. 16:22
dep. 16:22
11 km
Piroman, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
15 km
Stubline, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
20 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:39
dep. 16:39
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 16:48
dep. 16:48
34 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 16:50
dep. 16:50
35 km
Umka, Center
arr. 16:56
dep. 16:56
41 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 17:13
dep. 17:13
58 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:20
63 km
17:32 18:50 (01:18)
Vučijak
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ub, Vučijak
dep. 17:32
arr. 17:35
dep. 17:35
3 km
Bogdanovica
arr. 17:38
dep. 17:38
6 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 17:40
dep. 17:40
8 km
Milorci
arr. 17:43
dep. 17:43
11 km
Loncanik
arr. 17:46
dep. 17:46
14 km
Piroman, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
18 km
Stubline, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
23 km
Stubline, Sremčevići
arr. 17:58
dep. 17:58
26 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:02
dep. 18:02
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
35 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:15
dep. 18:15
38 km
Umka, Center
arr. 18:23
dep. 18:23
44 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 18:38
dep. 18:38
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:50
66 km
18:15 19:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 24.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:15
Bogdanovica
arr. 18:18
dep. 18:18
2.9 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 18:20
dep. 18:20
5.2 km
Milorci
arr. 18:24
dep. 18:24
8 km
Loncanik
arr. 18:27
dep. 18:27
11 km
Piroman, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
15 km
Stubline, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
20 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:43
dep. 18:43
27 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:47
dep. 18:47
31 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
32 km
Obrenovac, Topolice
arr. 18:52
dep. 18:52
34 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 18:57
dep. 18:57
35 km
Umka, Center
arr. 19:02
dep. 19:02
41 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:17
dep. 19:17
58 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:25
63 km
18:37 19:45 (01:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:37
Bogdanovica
arr. 18:40
dep. 18:40
3 km
Milorci
arr. 18:46
dep. 18:46
8 km
Piroman, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
15 km
Stubline, Center
arr. 18:59
dep. 18:59
20 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:12
dep. 19:12
32 km
Umka, Center
arr. 19:22
dep. 19:22
41 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:40
dep. 19:40
58 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:45
63 km
20:36 22:15 (01:39)
Vučijak
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ub, Vučijak
dep. 20:36
arr. 20:40
dep. 20:40
3 km
Bogdanovica
arr. 20:43
dep. 20:43
6 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 20:45
dep. 20:45
8 km
Milorci
arr. 20:49
dep. 20:49
11 km
Loncanik
arr. 20:52
dep. 20:52
14 km
Piroman, Center
arr. 20:56
dep. 20:56
18 km
Stubline, Center
arr. 21:02
dep. 21:02
23 km
Stubline, Sremčevići
arr. 21:05
dep. 21:05
26 km
Zvecka, Rampa
arr. 21:10
dep. 21:10
30 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:25
35 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 21:30
dep. 21:30
38 km
Umka, Center
arr. 21:36
dep. 21:36
44 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 22:05
dep. 22:05
61 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:15
66 km

Naselja Ub i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~64 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 08min., a najduže 01h i 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ub je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 20:36 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.