Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Tulovo - Leskovac timetable

monday, 17.02.2020.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Tulovo - Leskovac timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
05:40 06:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tulovo
dep. 05:40
Zoljevo
arr. 05:43
dep. 05:43
2 km
Zagruzane
arr. 05:46
dep. 05:46
3 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 05:48
dep. 05:48
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 06:02
dep. 06:02
11 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 06:04
dep. 06:04
11.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 06:06
dep. 06:06
12 km
Donji Bunibrod
arr. 06:08
dep. 06:08
13 km
Badince
arr. 06:10
dep. 06:10
14 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 06:16
dep. 06:16
18 km
Leskovac, Proleter
arr. 06:18
dep. 06:18
19 km
Leskovac, Gurman
arr. 06:20
dep. 06:20
19.5 km
Leskovac, Jugoplastika
arr. 06:23
dep. 06:23
20 km
Leskovac, Suva reka
arr. 06:25
dep. 06:25
20.3 km
Leskovac, Rakic
arr. 06:28
dep. 06:28
20.8 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:30
22 km
07:05 07:50 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tulovo
dep. 07:05
Zoljevo
arr. 07:08
dep. 07:08
2 km
Zagruzane
arr. 07:10
dep. 07:10
3 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 07:12
dep. 07:12
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 07:15
dep. 07:15
6 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 07:18
dep. 07:18
7 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 07:25
dep. 07:25
11 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 07:28
dep. 07:28
11.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 07:30
dep. 07:30
12 km
Donji Bunibrod
arr. 07:33
dep. 07:33
13 km
Badince
arr. 07:35
dep. 07:35
14 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 07:37
dep. 07:37
18 km
Leskovac, Proleter
arr. 07:40
dep. 07:40
19 km
Leskovac, Gurman
arr. 07:42
dep. 07:42
19.5 km
Leskovac, Jugoplastika
arr. 07:44
dep. 07:44
20 km
Leskovac, Bolnica
arr. 07:45
dep. 07:45
20.3 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:50
22 km
09:50 10:35 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tulovo
dep. 09:50
Zoljevo
arr. 09:53
dep. 09:53
2 km
Zagruzane
arr. 09:56
dep. 09:56
3 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 09:58
dep. 09:58
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 10:00
dep. 10:00
6 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 10:03
dep. 10:03
7 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 10:12
dep. 10:12
11 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 10:14
dep. 10:14
11.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 10:16
dep. 10:16
12 km
Donji Bunibrod
arr. 10:18
dep. 10:18
13 km
Badince
arr. 10:20
dep. 10:20
14 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 10:25
dep. 10:25
18 km
Leskovac, Proleter
arr. 10:27
dep. 10:27
19 km
Leskovac, Gurman
arr. 10:30
dep. 10:30
19.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 10:35
22 km
12:00 13:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tulovo
dep. 12:00
Zoljevo
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
Zagruzane
arr. 12:06
dep. 12:06
3 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 12:08
dep. 12:08
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 12:10
dep. 12:10
6 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
7 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 12:22
dep. 12:22
11 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 12:24
dep. 12:24
11.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 12:26
dep. 12:26
12 km
Donji Bunibrod
arr. 12:28
dep. 12:28
13 km
Badince
arr. 12:30
dep. 12:30
14 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 12:35
dep. 12:35
18 km
Leskovac, Proleter
arr. 12:37
dep. 12:37
19 km
Leskovac, Gurman
arr. 12:40
dep. 12:40
19.5 km
Leskovac, Jugoplastika
arr. 12:43
dep. 12:43
20 km
Leskovac, Suva reka
arr. 12:45
dep. 12:45
20.3 km
Leskovac, Rakic
arr. 12:47
dep. 12:47
20.8 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:00
22 km
12:45 13:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tulovo
dep. 12:45
Zoljevo
arr. 12:48
dep. 12:48
2 km
Zagruzane
arr. 12:51
dep. 12:51
3 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 12:53
dep. 12:53
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 12:55
dep. 12:55
6 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 13:03
dep. 13:03
7 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 13:12
dep. 13:12
11 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 13:14
dep. 13:14
11.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 13:16
dep. 13:16
12 km
Donji Bunibrod
arr. 13:18
dep. 13:18
13 km
Badince
arr. 13:20
dep. 13:20
14 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 13:25
dep. 13:25
18 km
Leskovac, Proleter
arr. 13:27
dep. 13:27
19 km
Leskovac, Gurman
arr. 13:30
dep. 13:30
19.5 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 13:35
dep. 13:35
21 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:40
22 km
15:05 15:50 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tulovo
dep. 15:05
Zoljevo
arr. 15:08
dep. 15:08
2 km
Zagruzane
arr. 15:11
dep. 15:11
3 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 15:13
dep. 15:13
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 15:15
dep. 15:15
6 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
7 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 15:27
dep. 15:27
11 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 15:29
dep. 15:29
11.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 15:31
dep. 15:31
12 km
Donji Bunibrod
arr. 15:33
dep. 15:33
13 km
Badince
arr. 15:35
dep. 15:35
14 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 15:40
dep. 15:40
18 km
Leskovac, Proleter
arr. 15:42
dep. 15:42
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:50
22 km
17:00 17:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tulovo
dep. 17:00
Zoljevo
arr. 17:03
dep. 17:03
2 km
Zagruzane
arr. 17:06
dep. 17:06
3 km
Mala Grabovnica kod Leskovca
arr. 17:08
dep. 17:08
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 17:10
dep. 17:10
6 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
7 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 17:22
dep. 17:22
11 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 17:24
dep. 17:24
11.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 17:26
dep. 17:26
12 km
Donji Bunibrod
arr. 17:28
dep. 17:28
13 km
Badince
arr. 17:30
dep. 17:30
14 km
Leskovac, Naselje Podrum 1
arr. 17:35
dep. 17:35
18 km
Leskovac, Proleter
arr. 17:37
dep. 17:37
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:45
22 km

Naselja Tulovo i Leskovac su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Tulovo je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.