Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Zlatibor timetable

monday, 17.02.2020.
07:40 11:00 (03:20)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 07:40
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
10 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
14 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
18 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
21 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
25 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
33 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
34 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
35 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
54 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
57 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
63 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
69 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
73 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
82 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
91 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
dep. 09:40
99 km
Jelen Do
arr. 09:50
dep. 09:50
108 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:55
dep. 09:55
112 km
Pozega, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
118 km
Uzici, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
130 km
Sevojno
arr. 10:20
dep. 10:20
135 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
142 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 10:40
dep. 10:40
152 km
Cajetina, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
159 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 11:00
167 km
09:35 13:15 (03:40)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 09:35
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
12 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
39 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
80 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
97 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
116 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
140 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 13:15
166 km
12:38 16:00 (03:22)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:38
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
29 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
69 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
86 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
105 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
129 km
Cajetina, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
149 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:00
155 km
19:30 23:10 (03:40)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 19:30
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
10 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
35 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
57 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
69 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
77 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
111.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
129.2 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
135.4 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 23:10
160.5 km
Trstenik - Zlatibor timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
07:40 11:00 (03:20)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 07:40
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
10 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
14 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
18 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
21 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
25 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
33 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
34 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
35 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
54 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
57 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
63 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
69 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
73 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
82 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
91 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
dep. 09:40
99 km
Jelen Do
arr. 09:50
dep. 09:50
108 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:55
dep. 09:55
112 km
Pozega, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
118 km
Uzici, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
130 km
Sevojno
arr. 10:20
dep. 10:20
135 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
142 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 10:40
dep. 10:40
152 km
Cajetina, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
159 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 11:00
167 km
09:35 13:15 (03:40)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 09:35
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
12 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
39 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
80 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
97 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
116 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
140 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 13:15
166 km
12:38 16:00 (03:22)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:38
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
29 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
69 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
86 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
105 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
129 km
Cajetina, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
149 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:00
155 km
19:30 23:10 (03:40)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 19:30
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
10 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
35 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
57 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
69 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
77 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
111.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
129.2 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
135.4 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 23:10
160.5 km

Naselja Trstenik i Zlatibor su međusobno udaljena ~163 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 20min., a najduže 03h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 07:40 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Trstenik - Zlatibor iznosi od 7,77 EUR do 7,77 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.