Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Stopanja kod Trstenika timetable

tuesday, 18.02.2020.
05:45 06:02 (00:17)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 05:45
Trstenik, Beljići
arr. 05:49
dep. 05:49
2.3 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 05:50
dep. 05:50
3.6 km
Gornji Ribnik
arr. 05:52
dep. 05:52
5.3 km
Pocekovina, 1
arr. 05:54
dep. 05:54
6.9 km
Pocekovina, 2
arr. 05:56
dep. 05:56
8.7 km
Stari Trstenik
arr. 05:58
dep. 05:58
11 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:02
13.8 km
05:59 06:27 (00:28)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Railway station
dep. 05:59
Pocekovina, Railway station
arr. 06:12
dep. 06:13
8 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 06:27
15 km
06:04 06:18 (00:14)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:04
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:06
dep. 06:06
1.2 km
Gornji Ribnik
arr. 06:08
dep. 06:08
2.9 km
Pocekovina, 1
arr. 06:10
dep. 06:10
4.7 km
Pocekovina, 2
arr. 06:12
dep. 06:12
6.5 km
Stari Trstenik
arr. 06:14
dep. 06:14
8.8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:18
11.3 km
06:20 06:45 (00:25)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:20
Trstenik, Beljići
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:27
dep. 06:27
4 km
Gornji Ribnik
arr. 06:30
dep. 06:30
6 km
Pocekovina, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
8 km
Pocekovina, 2
arr. 06:35
dep. 06:35
10 km
Stari Trstenik
arr. 06:40
dep. 06:40
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:45
14 km
06:40 07:06 (00:26)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:40
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:43
dep. 06:43
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:46
dep. 06:46
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:48
dep. 06:48
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 06:50
dep. 06:50
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 06:54
dep. 06:54
7 km
Pocekovina, 2
arr. 06:56
dep. 06:56
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:58
dep. 06:58
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 07:02
dep. 07:02
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:06
14 km
07:00 07:28 (00:28)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 07:00
Trstenik, Nova sloga
arr. 07:05
dep. 07:05
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 07:06
dep. 07:06
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 07:08
dep. 07:08
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 07:12
dep. 07:12
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 07:16
dep. 07:16
7 km
Pocekovina, 2
arr. 07:18
dep. 07:18
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 07:21
dep. 07:21
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 07:24
dep. 07:24
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:28
14 km
07:09 07:23 (00:14)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 07:09
Odzaci kod Trstenika
arr. 07:11
dep. 07:11
1.2 km
Gornji Ribnik
arr. 07:13
dep. 07:13
2.9 km
Pocekovina, 1
arr. 07:15
dep. 07:15
4.7 km
Pocekovina, 2
arr. 07:17
dep. 07:17
6.5 km
Stari Trstenik
arr. 07:19
dep. 07:19
8.8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:23
11.3 km
07:15 07:35 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 07:15
Pocekovina
arr. 07:25
dep. 07:25
8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:35
14 km
07:45 08:00 (00:15)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 07:45
Pocekovina
arr. 07:55
dep. 07:55
8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:00
14 km
08:16 08:35 (00:19)
Popinski MostCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Popinski Most
dep. 08:16
Trstenik, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
2 km
Trstenik, Beljići
arr. 08:23
dep. 08:23
5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 08:25
dep. 08:25
6 km
Gornji Ribnik
arr. 08:27
dep. 08:27
8 km
Pocekovina, 1
arr. 08:29
dep. 08:29
10 km
Pocekovina, 2
arr. 08:30
dep. 08:30
11 km
Stari Trstenik
arr. 08:33
dep. 08:33
14 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:35
16 km
08:54 09:08 (00:14)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 08:54
Odzaci kod Trstenika
arr. 08:56
dep. 08:56
1.2 km
Gornji Ribnik
arr. 08:58
dep. 08:58
2.9 km
Pocekovina, 1
arr. 09:00
dep. 09:00
4.7 km
Pocekovina, 2
arr. 09:02
dep. 09:02
6.5 km
Stari Trstenik
arr. 09:04
dep. 09:04
8.8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:08
11.3 km
09:12 09:25 (00:13)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 09:12
Pocekovina, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
7 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:25
14 km
09:30 09:47 (00:17)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 09:30
Trstenik, Beljići
arr. 09:34
dep. 09:34
2.3 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 09:35
dep. 09:35
3.6 km
Gornji Ribnik
arr. 09:37
dep. 09:37
5.3 km
Pocekovina, 1
arr. 09:39
dep. 09:39
6.9 km
Pocekovina, 2
arr. 09:41
dep. 09:41
8.7 km
Stari Trstenik
arr. 09:43
dep. 09:43
11 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:47
13.8 km
09:54 10:08 (00:14)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 09:54
Odzaci kod Trstenika
arr. 09:56
dep. 09:56
1.2 km
Gornji Ribnik
arr. 09:58
dep. 09:58
2.9 km
Pocekovina, 1
arr. 10:00
dep. 10:00
4.7 km
Pocekovina, 2
arr. 10:02
dep. 10:02
6.5 km
Stari Trstenik
arr. 10:04
dep. 10:04
8.8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 10:08
11.3 km
10:32 10:50 (00:18)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 10:32
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 10:50
18 km
11:00 11:17 (00:17)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 11:00
Trstenik, Beljići
arr. 11:04
dep. 11:04
2.3 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 11:05
dep. 11:05
3.6 km
Gornji Ribnik
arr. 11:07
dep. 11:07
5.3 km
Pocekovina, 1
arr. 11:09
dep. 11:09
6.9 km
Pocekovina, 2
arr. 11:11
dep. 11:11
8.7 km
Stari Trstenik
arr. 11:13
dep. 11:13
11 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 11:17
13.8 km
11:30 11:47 (00:17)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 11:30
Trstenik, Beljići
arr. 11:34
dep. 11:34
2.3 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 11:35
dep. 11:35
3.6 km
Gornji Ribnik
arr. 11:37
dep. 11:37
5.3 km
Pocekovina, 1
arr. 11:39
dep. 11:39
6.9 km
Pocekovina, 2
arr. 11:41
dep. 11:41
8.7 km
Stari Trstenik
arr. 11:43
dep. 11:43
11 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 11:47
13.8 km
11:50 12:18 (00:28)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 11:50
Trstenik, Nova sloga
arr. 11:55
dep. 11:55
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 11:56
dep. 11:56
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 11:58
dep. 11:58
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 12:02
dep. 12:02
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 12:06
dep. 12:06
7 km
Pocekovina, 2
arr. 12:08
dep. 12:08
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 12:11
dep. 12:11
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 12:14
dep. 12:14
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:18
14 km
11:54 12:08 (00:14)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 11:54
Odzaci kod Trstenika
arr. 11:56
dep. 11:56
1.2 km
Gornji Ribnik
arr. 11:58
dep. 11:58
2.9 km
Pocekovina, 1
arr. 12:00
dep. 12:00
4.7 km
Pocekovina, 2
arr. 12:02
dep. 12:02
6.5 km
Stari Trstenik
arr. 12:04
dep. 12:04
8.8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:08
11.3 km
12:25 12:45 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:25
Gornji Ribnik
arr. 12:33
dep. 12:33
6 km
Pocekovina, 2
arr. 12:38
dep. 12:38
11 km
Pocekovina, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:45
18 km
12:40 13:06 (00:26)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, subotom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:40
Trstenik, Nova sloga
arr. 12:43
dep. 12:43
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 12:45
dep. 12:45
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 12:47
dep. 12:47
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 12:51
dep. 12:51
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 12:54
dep. 12:54
7 km
Pocekovina, 2
arr. 12:56
dep. 12:56
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 12:58
dep. 12:58
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 13:01
dep. 13:01
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:06
16 km
12:55 13:30 (00:35)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:55
Trstenik, Beljići
arr. 13:00
dep. 13:00
3 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 13:05
dep. 13:05
4 km
Gornji Ribnik
arr. 13:10
dep. 13:10
6 km
Pocekovina, 1
arr. 13:15
dep. 13:15
8 km
Pocekovina, 2
arr. 13:20
dep. 13:20
10 km
Stari Trstenik
arr. 13:25
dep. 13:25
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:30
14 km
13:05 13:33 (00:28)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:05
Trstenik, Nova sloga
arr. 13:10
dep. 13:10
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:11
dep. 13:11
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 13:13
dep. 13:13
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 13:17
dep. 13:17
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 13:21
dep. 13:21
7 km
Pocekovina, 2
arr. 13:23
dep. 13:23
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 13:26
dep. 13:26
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 13:29
dep. 13:29
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:33
14 km
13:10 13:35 (00:25)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:10
Trstenik, Nova sloga
arr. 13:13
dep. 13:13
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:15
dep. 13:15
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 13:16
dep. 13:16
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 13:20
dep. 13:20
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 13:23
dep. 13:23
7 km
Pocekovina, 2
arr. 13:24
dep. 13:24
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 13:27
dep. 13:27
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 13:30
dep. 13:30
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:35
17 km
13:16 13:35 (00:19)
Popinski MostCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Popinski Most
dep. 13:16
Trstenik, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
2 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:23
dep. 13:23
5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 13:25
dep. 13:25
6 km
Gornji Ribnik
arr. 13:27
dep. 13:27
8 km
Pocekovina, 1
arr. 13:29
dep. 13:29
10 km
Pocekovina, 2
arr. 13:30
dep. 13:30
11 km
Stari Trstenik
arr. 13:33
dep. 13:33
14 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:35
16 km
13:20 13:46 (00:26)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 13:23
dep. 13:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:26
dep. 13:26
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 13:28
dep. 13:28
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 13:30
dep. 13:30
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 13:34
dep. 13:34
7 km
Pocekovina, 2
arr. 13:36
dep. 13:36
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 13:38
dep. 13:38
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 13:42
dep. 13:42
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:46
14 km
14:04 14:18 (00:14)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 14:04
Odzaci kod Trstenika
arr. 14:06
dep. 14:06
1.2 km
Gornji Ribnik
arr. 14:08
dep. 14:08
2.9 km
Pocekovina, 1
arr. 14:10
dep. 14:10
4.7 km
Pocekovina, 2
arr. 14:12
dep. 14:12
6.5 km
Stari Trstenik
arr. 14:14
dep. 14:14
8.8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 14:18
11.3 km
14:39 14:57 (00:18)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 14:39
Trstenik, Beljići
arr. 14:42
dep. 14:42
3 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 14:43
dep. 14:43
4 km
Gornji Ribnik
arr. 14:45
dep. 14:45
6 km
Pocekovina, 1
arr. 14:47
dep. 14:47
8 km
Pocekovina, 2
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Stari Trstenik
arr. 14:52
dep. 14:52
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 14:57
14 km
15:20 15:46 (00:26)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:26
dep. 15:26
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:28
dep. 15:28
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 15:30
dep. 15:30
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 15:34
dep. 15:34
7 km
Pocekovina, 2
arr. 15:36
dep. 15:36
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 15:38
dep. 15:38
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 15:42
dep. 15:42
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 15:46
14 km
15:20 15:50 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:26
dep. 15:26
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 15:30
dep. 15:30
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
7 km
Pocekovina, 2
arr. 15:34
dep. 15:34
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 15:37
dep. 15:37
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 15:40
dep. 15:40
12 km
Stari Trstenik, Selo
arr. 15:44
dep. 15:44
14 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 15:50
17 km
15:59 16:27 (00:28)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Railway station
dep. 15:59
Pocekovina, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:13
8 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 16:27
15 km
16:14 16:28 (00:14)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 16:14
Odzaci kod Trstenika
arr. 16:16
dep. 16:16
1.2 km
Gornji Ribnik
arr. 16:18
dep. 16:18
2.9 km
Pocekovina, 1
arr. 16:20
dep. 16:20
4.7 km
Pocekovina, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
6.5 km
Stari Trstenik
arr. 16:24
dep. 16:24
8.8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:28
11.3 km
16:16 16:35 (00:19)
Popinski MostCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Popinski Most
dep. 16:16
Trstenik, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
2 km
Trstenik, Beljići
arr. 16:23
dep. 16:23
5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 16:25
dep. 16:25
6 km
Gornji Ribnik
arr. 16:27
dep. 16:27
8 km
Pocekovina, 1
arr. 16:29
dep. 16:29
10 km
Pocekovina, 2
arr. 16:30
dep. 16:30
11 km
Stari Trstenik
arr. 16:33
dep. 16:33
14 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:35
16 km
16:35 17:00 (00:25)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 16:35
Pocekovina
arr. 16:50
dep. 16:50
8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 17:00
14 km
17:00 17:17 (00:17)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 17:00
Trstenik, Beljići
arr. 17:04
dep. 17:04
2.3 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 17:05
dep. 17:05
3.6 km
Gornji Ribnik
arr. 17:07
dep. 17:07
5.3 km
Pocekovina, 1
arr. 17:09
dep. 17:09
6.9 km
Pocekovina, 2
arr. 17:11
dep. 17:11
8.7 km
Stari Trstenik
arr. 17:13
dep. 17:13
11 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 17:17
13.8 km
17:15 17:30 (00:15)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 17:15
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 17:30
13.7 km
17:45 18:02 (00:17)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 17:45
Trstenik, Beljići
arr. 17:49
dep. 17:49
2.3 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 17:50
dep. 17:50
3.6 km
Gornji Ribnik
arr. 17:52
dep. 17:52
5.3 km
Pocekovina, 1
arr. 17:54
dep. 17:54
6.9 km
Pocekovina, 2
arr. 17:56
dep. 17:56
8.7 km
Stari Trstenik
arr. 17:58
dep. 17:58
11 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:02
13.8 km
17:50 18:05 (00:15)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 17:50
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
14 km
18:00 18:28 (00:28)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 18:00
Trstenik, Nova sloga
arr. 18:05
dep. 18:05
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 18:06
dep. 18:06
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 18:08
dep. 18:08
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 18:12
dep. 18:12
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 18:16
dep. 18:16
7 km
Pocekovina, 2
arr. 18:18
dep. 18:18
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 18:21
dep. 18:21
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 18:24
dep. 18:24
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:28
14 km
18:04 18:18 (00:14)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 18:04
Odzaci kod Trstenika
arr. 18:06
dep. 18:06
1.2 km
Gornji Ribnik
arr. 18:08
dep. 18:08
2.9 km
Pocekovina, 1
arr. 18:10
dep. 18:10
4.7 km
Pocekovina, 2
arr. 18:12
dep. 18:12
6.5 km
Stari Trstenik
arr. 18:14
dep. 18:14
8.8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:18
11.3 km
18:30 18:47 (00:17)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 18:30
Trstenik, Beljići
arr. 18:34
dep. 18:34
2.3 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 18:35
dep. 18:35
3.6 km
Gornji Ribnik
arr. 18:37
dep. 18:37
5.3 km
Pocekovina, 1
arr. 18:39
dep. 18:39
6.9 km
Pocekovina, 2
arr. 18:41
dep. 18:41
8.7 km
Stari Trstenik
arr. 18:43
dep. 18:43
11 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:47
13.8 km
19:14 19:28 (00:14)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 19:14
Odzaci kod Trstenika
arr. 19:16
dep. 19:16
1.2 km
Gornji Ribnik
arr. 19:18
dep. 19:18
2.9 km
Pocekovina, 1
arr. 19:20
dep. 19:20
4.7 km
Pocekovina, 2
arr. 19:22
dep. 19:22
6.5 km
Stari Trstenik
arr. 19:24
dep. 19:24
8.8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 19:28
11.3 km
20:00 20:28 (00:28)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:00
Trstenik, Nova sloga
arr. 20:05
dep. 20:05
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 20:06
dep. 20:06
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 20:08
dep. 20:08
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 20:12
dep. 20:12
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 20:16
dep. 20:16
7 km
Pocekovina, 2
arr. 20:18
dep. 20:18
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 20:21
dep. 20:21
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 20:24
dep. 20:24
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 20:28
14 km
20:04 20:18 (00:14)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:04
Odzaci kod Trstenika
arr. 20:06
dep. 20:06
1.2 km
Gornji Ribnik
arr. 20:08
dep. 20:08
2.9 km
Pocekovina, 1
arr. 20:10
dep. 20:10
4.7 km
Pocekovina, 2
arr. 20:12
dep. 20:12
6.5 km
Stari Trstenik
arr. 20:14
dep. 20:14
8.8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 20:18
11.3 km
20:10 20:32 (00:22)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:10
Trstenik, Nova sloga
arr. 20:13
dep. 20:13
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 20:15
dep. 20:15
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 20:16
dep. 20:16
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 20:20
dep. 20:20
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 20:23
dep. 20:23
7 km
Pocekovina, 2
arr. 20:24
dep. 20:24
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 20:27
dep. 20:27
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 20:30
dep. 20:30
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 20:32
17 km
20:10 20:36 (00:26)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:10
Trstenik, Nova sloga
arr. 20:13
dep. 20:13
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 20:16
dep. 20:16
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 20:18
dep. 20:18
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 20:20
dep. 20:20
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 20:24
dep. 20:24
7 km
Pocekovina, 2
arr. 20:26
dep. 20:26
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 20:28
dep. 20:28
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 20:32
dep. 20:32
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 20:36
14 km
22:20 22:42 (00:22)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 22:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 22:23
dep. 22:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 22:25
dep. 22:25
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 22:26
dep. 22:26
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 22:30
dep. 22:30
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 22:33
dep. 22:33
7 km
Pocekovina, 2
arr. 22:34
dep. 22:34
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 22:37
dep. 22:37
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 22:40
dep. 22:40
12 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 22:42
17 km
22:20 22:46 (00:26)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 22:20
Trstenik, Nova sloga
arr. 22:23
dep. 22:23
1.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 22:26
dep. 22:26
2.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 22:28
dep. 22:28
3.5 km
Donji Ribnik
arr. 22:30
dep. 22:30
5.5 km
Pocekovina, 1
arr. 22:34
dep. 22:34
7 km
Pocekovina, 2
arr. 22:36
dep. 22:36
9 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 22:38
dep. 22:38
10.5 km
Stari Trstenik
arr. 22:42
dep. 22:42
11.5 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 22:46
14 km

Naselja Trstenik i Stopanja kod Trstenika su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.