Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Pozega timetable

sunday, 23.02.2020.
07:40 10:00 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 07:40
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
10 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
14 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
18 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
21 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
25 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
33 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
34 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
35 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
54 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
57 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
63 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
69 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
73 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
82 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
91 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
dep. 09:40
99 km
Jelen Do
arr. 09:50
dep. 09:50
108 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:55
dep. 09:55
112 km
Pozega, Bus station
arr. 10:00
118 km
09:35 11:35 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 09:35
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
12 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
39 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
80 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
97 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
116 km
12:38 14:55 (02:17)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:38
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
29 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
69 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
86 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
105 km
19:30 21:51 (02:21)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 19:30
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
10 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
35 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
57 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
69 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
77 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
111.7 km
Trstenik - Pozega timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
07:40 10:00 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 07:40
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
10 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
14 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
18 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
21 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
25 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
33 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
34 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
35 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
54 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
57 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
63 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
69 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
73 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
82 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
91 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
dep. 09:40
99 km
Jelen Do
arr. 09:50
dep. 09:50
108 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:55
dep. 09:55
112 km
Pozega, Bus station
arr. 10:00
118 km
09:35 11:35 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 09:35
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
12 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
39 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
80 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
97 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
116 km
12:38 14:55 (02:17)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:38
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
29 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
69 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
86 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
105 km
19:30 21:51 (02:21)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 19:30
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
10 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
35 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
57 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
69 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
77 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
111.7 km

Naselja Trstenik i Pozega su međusobno udaljena ~113 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 00min., a najduže 02h i 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 07:40 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Trstenik - Pozega iznosi od 6,04 EUR do 6,04 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.