Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Kraljevo timetable

tuesday, 09.08.2022.
06:40 07:30 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:40
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 06:55
dep. 07:00
10.4 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:30
37.4 km
07:40 08:30 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 07:40
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 07:50
dep. 07:50
10 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
14 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
18 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
21 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
25 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
33 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
34 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
35 km
09:35 10:20 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 09:35
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
12 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
39 km
09:55 10:45 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 09:55
Vrnjci
arr. 10:20
dep. 10:20
14 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
11 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:45
38 km
10:05 11:15 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 10:05
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:30
10.4 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 10:33
dep. 10:33
12.1 km
Vrnjci, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
13.1 km
Vrnjci, Stancici
arr. 10:38
dep. 10:38
14.5 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 10:41
dep. 10:41
16.7 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 10:42
dep. 10:42
17.4 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Tominac
arr. 10:45
dep. 10:45
19.4 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 10:46
dep. 10:46
20.4 km
Podunavci, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
22.2 km
Vranesi
arr. 10:50
dep. 10:50
24.2 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 10:52
dep. 10:52
25.5 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 10:53
dep. 10:53
26.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 10:55
dep. 10:55
27.8 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 10:56
dep. 10:56
28.7 km
Ratina, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
29.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 10:59
dep. 10:59
30.7 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 11:00
dep. 11:00
31.5 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 11:01
dep. 11:01
32.3 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:04
dep. 11:04
33.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:15
37.3 km
10:20 11:00 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 10:20
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
8 km
Podunavci, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
19 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:00
29 km
11:38 12:41 (01:03)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Railway station
dep. 11:38
Vrnjci, Railway station - Vrnjacka banja
arr. 11:51
dep. 11:52
8 km
Lipova, Railway station
arr. 12:00
dep. 12:01
12 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 12:06
dep. 12:07
14 km
Podunavci, Railway station
arr. 12:11
dep. 12:12
16 km
Vranesi, Railway station
arr. 12:16
dep. 12:17
19 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 12:20
dep. 12:21
22 km
Ratina, Railway station
arr. 12:28
dep. 12:29
25 km
Sirca, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:36
29 km
Kraljevo, Railway station
arr. 12:41
32 km
11:45 12:35 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 11:45
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 11:55
dep. 11:55
10 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
14 km
Vrnjci, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
18 km
Lipova
arr. 12:10
dep. 12:10
21 km
Podunavci, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
25 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
33 km
Kraljevo, SUP
arr. 12:33
dep. 12:33
40 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:35
41 km
12:38 13:15 (00:37)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:38
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
8 km
Podunavci, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
19 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
29 km
14:55 15:25 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 14:55
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
11 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:25
21 km
15:25 16:15 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:25
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 15:35
dep. 15:35
10 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
14 km
Vrnjci
arr. 15:45
dep. 15:45
18 km
Lipova
arr. 15:50
dep. 15:50
21 km
Podunavci, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
25 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
33 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:13
dep. 16:13
40 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:15
41 km
16:33 17:25 (00:52)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 16:33
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 16:45
dep. 16:45
9 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:55
12 km
Vrnjci, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
17 km
Podunavci, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
23 km
Ratina, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
33 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:25
39 km
17:45 18:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 17:45
Kraljevo, Bus station
arr. 18:30
37 km
18:15 19:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 18:15
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
12 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
19 km
Podunavci, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
24 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
26 km
Ratina, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
29 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:00
39 km
19:30 20:20 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 19:30
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
10 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
35 km
21:48 22:51 (01:03)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Railway station
dep. 21:48
Vrnjci, Railway station - Vrnjacka banja
arr. 22:01
dep. 22:02
8 km
Lipova, Railway station
arr. 22:10
dep. 22:11
12 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 22:16
dep. 22:17
14 km
Podunavci, Railway station
arr. 22:21
dep. 22:22
16 km
Vranesi, Railway station
arr. 22:26
dep. 22:27
19 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 22:30
dep. 22:31
22 km
Ratina, Railway station
arr. 22:38
dep. 22:39
25 km
Sirca, Railway station
arr. 22:45
dep. 22:46
29 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:51
32 km
22:10 23:07 (00:57)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 22:10
Trstenik, Popinski most
arr. 22:17
dep. 22:17
4.1 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 22:18
dep. 22:18
5.2 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 22:21
dep. 22:21
7.3 km
Vrnjci, Intersection
arr. 22:23
dep. 22:23
7.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 22:33
dep. 22:33
10.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:30
9.8 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 22:39
dep. 22:39
16.7 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 22:40
dep. 22:40
17.4 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Tominac
arr. 22:42
dep. 22:42
19.4 km
Podunavci, Center
arr. 22:45
dep. 22:45
22.2 km
Vranesi
arr. 22:47
dep. 22:47
23.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 22:49
dep. 22:49
25 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 22:50
dep. 22:50
26 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 22:52
dep. 22:52
27.3 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 22:53
dep. 22:53
28.2 km
Ratina, Center
arr. 22:54
dep. 22:54
29.4 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 22:55
dep. 22:55
30.2 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 22:56
dep. 22:56
31 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 22:57
dep. 22:57
31.8 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 22:59
dep. 22:59
33.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 23:07
36.8 km

Naselja Trstenik i Kraljevo su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 13 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Trstenik - Kraljevo iznosi od 4,14 EUR do 4,15 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.