Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Aleksinac timetable

sunday, 23.02.2020.
07:45 09:30 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 07:45
Pocekovina
arr. 07:55
dep. 07:55
8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
14 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:30
31 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:40
dep. 08:40
37 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
47 km
Pojate
arr. 09:00
dep. 09:00
56 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:30
89 km
09:12 10:45 (01:33)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 09:12
Pocekovina, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
7 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
14 km
Globoder, R1
arr. 09:29
dep. 09:29
18 km
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
23 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
24 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
29 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:05
dep. 10:05
45 km
Cicevac, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
50 km
Pojate
arr. 10:15
dep. 10:15
54 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:45
88 km
10:15 11:40 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 10:15
Krusevac, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
30 km
Nis, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
136 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:40
90 km
10:32 12:10 (01:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 10:32
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
18 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:10
33 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
54 km
Razanj, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
70 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
93 km
13:25 15:15 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 13:25
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
29 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:30
dep. 14:30
43 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
48 km
Pojate
arr. 14:42
dep. 14:42
51 km
Razanj, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
64 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:15
90 km
14:35 16:15 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 14:35
Krusevac, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:15
29 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:30
dep. 15:30
45 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
50 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:15
89 km
17:50 19:45 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 17:50
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
8 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
14 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:45
29 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:00
dep. 19:00
43.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
48.5 km
Pojate
arr. 19:10
dep. 19:10
52.5 km
Razanj, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
66 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 19:25
dep. 19:25
70 km
Rutevac, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
77 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:45
89 km
18:30 20:20 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 18:30
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
29 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
35 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
54 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
89 km
20:55 22:30 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:55
Krusevac, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:30
33 km
Cicevac, Bus station
arr. 21:50
dep. 21:50
54 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:30
93 km

Naselja Trstenik i Aleksinac su međusobno udaljena ~90 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 25min., a najduže 01h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 07:45 h, dok je poslednji polazak u 20:55 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Trstenik - Aleksinac iznosi od 5,18 EUR do 5,18 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.