Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trnava kod Novog Pazara - Novi Pazar timetable

monday, 17.02.2020.
07:05 07:30 (00:25)
NetvrdeBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnava kod Novog Pazara, Netvrde
dep. 07:05
Trnava kod Novog Pazara
arr. 07:10
dep. 07:10
2 km
Izbice, C kuce - Pljevljani
arr. 07:12
dep. 07:12
2.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Jalija
arr. 07:14
dep. 07:14
3.3 km
Osoje kod Novog Pazara, Mulici
arr. 07:15
dep. 07:15
3.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Garaze
arr. 07:17
dep. 07:17
4.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Ras FO
arr. 07:19
dep. 07:19
4.7 km
Novi Pazar, Ceremedinica
arr. 07:21
dep. 07:21
5.1 km
Novi Pazar, Ukras
arr. 07:23
dep. 07:23
5.6 km
Novi Pazar, Prvi maj I
arr. 07:24
dep. 07:24
5.9 km
Novi Pazar, Prvi maj II
arr. 07:25
dep. 07:25
6.1 km
Novi Pazar, Granata
arr. 07:26
dep. 07:26
6.4 km
Novi Pazar, Muzej
arr. 07:28
dep. 07:28
6.9 km
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 07:29
dep. 07:29
7.1 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 07:30
7.4 km
10:05 10:30 (00:25)
NetvrdeBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnava kod Novog Pazara, Netvrde
dep. 10:05
Trnava kod Novog Pazara
arr. 10:10
dep. 10:10
2 km
Izbice, C kuce - Pljevljani
arr. 10:12
dep. 10:12
2.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Jalija
arr. 10:14
dep. 10:14
3.3 km
Osoje kod Novog Pazara, Mulici
arr. 10:15
dep. 10:15
3.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Garaze
arr. 10:17
dep. 10:17
4.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Ras FO
arr. 10:19
dep. 10:19
4.7 km
Novi Pazar, Ceremedinica
arr. 10:21
dep. 10:21
5.1 km
Novi Pazar, Ukras
arr. 10:23
dep. 10:23
5.6 km
Novi Pazar, Prvi maj I
arr. 10:24
dep. 10:24
5.9 km
Novi Pazar, Prvi maj II
arr. 10:25
dep. 10:25
6.1 km
Novi Pazar, Granata
arr. 10:26
dep. 10:26
6.4 km
Novi Pazar, Muzej
arr. 10:28
dep. 10:28
6.9 km
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 10:29
dep. 10:29
7.1 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 10:30
7.4 km
15:05 15:30 (00:25)
NetvrdeBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnava kod Novog Pazara, Netvrde
dep. 15:05
Trnava kod Novog Pazara
arr. 15:10
dep. 15:10
2 km
Izbice, C kuce - Pljevljani
arr. 15:12
dep. 15:12
2.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Jalija
arr. 15:14
dep. 15:14
3.3 km
Osoje kod Novog Pazara, Mulici
arr. 15:15
dep. 15:15
3.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Garaze
arr. 15:17
dep. 15:17
4.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Ras FO
arr. 15:19
dep. 15:19
4.7 km
Novi Pazar, Ceremedinica
arr. 15:21
dep. 15:21
5.1 km
Novi Pazar, Ukras
arr. 15:23
dep. 15:23
5.6 km
Novi Pazar, Prvi maj I
arr. 15:24
dep. 15:24
5.9 km
Novi Pazar, Prvi maj II
arr. 15:25
dep. 15:25
6.1 km
Novi Pazar, Granata
arr. 15:26
dep. 15:26
6.4 km
Novi Pazar, Muzej
arr. 15:28
dep. 15:28
6.9 km
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 15:29
dep. 15:29
7.1 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 15:30
7.4 km
17:05 17:30 (00:25)
NetvrdeBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnava kod Novog Pazara, Netvrde
dep. 17:05
Trnava kod Novog Pazara
arr. 17:10
dep. 17:10
2 km
Izbice, C kuce - Pljevljani
arr. 17:12
dep. 17:12
2.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Jalija
arr. 17:14
dep. 17:14
3.3 km
Osoje kod Novog Pazara, Mulici
arr. 17:15
dep. 17:15
3.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Garaze
arr. 17:17
dep. 17:17
4.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Ras FO
arr. 17:19
dep. 17:19
4.7 km
Novi Pazar, Ceremedinica
arr. 17:21
dep. 17:21
5.1 km
Novi Pazar, Ukras
arr. 17:23
dep. 17:23
5.6 km
Novi Pazar, Prvi maj I
arr. 17:24
dep. 17:24
5.9 km
Novi Pazar, Prvi maj II
arr. 17:25
dep. 17:25
6.1 km
Novi Pazar, Granata
arr. 17:26
dep. 17:26
6.4 km
Novi Pazar, Muzej
arr. 17:28
dep. 17:28
6.9 km
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 17:29
dep. 17:29
7.1 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 17:30
7.4 km
Trnava kod Novog Pazara - Novi Pazar timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
06:05 06:30 (00:25)
NetvrdeBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnava kod Novog Pazara, Netvrde
dep. 06:05
Trnava kod Novog Pazara
arr. 06:10
dep. 06:10
2 km
Izbice, C kuce - Pljevljani
arr. 06:12
dep. 06:12
2.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Jalija
arr. 06:14
dep. 06:14
3.3 km
Osoje kod Novog Pazara, Mulici
arr. 06:15
dep. 06:15
3.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Garaze
arr. 06:17
dep. 06:17
4.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Ras FO
arr. 06:19
dep. 06:19
4.7 km
Novi Pazar, Ceremedinica
arr. 06:21
dep. 06:21
5.1 km
Novi Pazar, Ukras
arr. 06:23
dep. 06:23
5.6 km
Novi Pazar, Prvi maj I
arr. 06:24
dep. 06:24
5.9 km
Novi Pazar, Prvi maj II
arr. 06:25
dep. 06:25
6.1 km
Novi Pazar, Granata
arr. 06:26
dep. 06:26
6.4 km
Novi Pazar, Muzej
arr. 06:28
dep. 06:28
6.9 km
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 06:29
dep. 06:29
7.1 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 06:30
7.4 km
07:05 07:30 (00:25)
NetvrdeBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnava kod Novog Pazara, Netvrde
dep. 07:05
Trnava kod Novog Pazara
arr. 07:10
dep. 07:10
2 km
Izbice, C kuce - Pljevljani
arr. 07:12
dep. 07:12
2.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Jalija
arr. 07:14
dep. 07:14
3.3 km
Osoje kod Novog Pazara, Mulici
arr. 07:15
dep. 07:15
3.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Garaze
arr. 07:17
dep. 07:17
4.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Ras FO
arr. 07:19
dep. 07:19
4.7 km
Novi Pazar, Ceremedinica
arr. 07:21
dep. 07:21
5.1 km
Novi Pazar, Ukras
arr. 07:23
dep. 07:23
5.6 km
Novi Pazar, Prvi maj I
arr. 07:24
dep. 07:24
5.9 km
Novi Pazar, Prvi maj II
arr. 07:25
dep. 07:25
6.1 km
Novi Pazar, Granata
arr. 07:26
dep. 07:26
6.4 km
Novi Pazar, Muzej
arr. 07:28
dep. 07:28
6.9 km
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 07:29
dep. 07:29
7.1 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 07:30
7.4 km
07:25 07:56 (00:31)
CadoristeBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnava kod Novog Pazara, Cadoriste
dep. 07:25
Trnava kod Novog Pazara, Nokici
arr. 07:30
dep. 07:30
1 km
Trnava kod Novog Pazara, Netvrde
arr. 07:35
dep. 07:35
2 km
Trnava kod Novog Pazara
arr. 07:38
dep. 07:38
4 km
Izbice, C kuce - Pljevljani
arr. 07:40
dep. 07:40
4.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Jalija
arr. 07:42
dep. 07:42
5.3 km
Osoje kod Novog Pazara, Mulici
arr. 07:43
dep. 07:43
5.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Garaze
arr. 07:44
dep. 07:44
6.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Ras FO
arr. 07:45
dep. 07:45
6.7 km
Novi Pazar, Ceremedinica
arr. 07:47
dep. 07:47
7.1 km
Novi Pazar, Ukras
arr. 07:49
dep. 07:49
7.6 km
Novi Pazar, Prvi maj I
arr. 07:50
dep. 07:50
7.9 km
Novi Pazar, Prvi maj II
arr. 07:51
dep. 07:51
8.1 km
Novi Pazar, Granata
arr. 07:52
dep. 07:52
8.4 km
Novi Pazar, Muzej
arr. 07:54
dep. 07:54
8.9 km
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 07:55
dep. 07:55
9.1 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 07:56
9.4 km
10:05 10:30 (00:25)
NetvrdeBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnava kod Novog Pazara, Netvrde
dep. 10:05
Trnava kod Novog Pazara
arr. 10:10
dep. 10:10
2 km
Izbice, C kuce - Pljevljani
arr. 10:12
dep. 10:12
2.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Jalija
arr. 10:14
dep. 10:14
3.3 km
Osoje kod Novog Pazara, Mulici
arr. 10:15
dep. 10:15
3.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Garaze
arr. 10:17
dep. 10:17
4.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Ras FO
arr. 10:19
dep. 10:19
4.7 km
Novi Pazar, Ceremedinica
arr. 10:21
dep. 10:21
5.1 km
Novi Pazar, Ukras
arr. 10:23
dep. 10:23
5.6 km
Novi Pazar, Prvi maj I
arr. 10:24
dep. 10:24
5.9 km
Novi Pazar, Prvi maj II
arr. 10:25
dep. 10:25
6.1 km
Novi Pazar, Granata
arr. 10:26
dep. 10:26
6.4 km
Novi Pazar, Muzej
arr. 10:28
dep. 10:28
6.9 km
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 10:29
dep. 10:29
7.1 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 10:30
7.4 km
12:25 12:56 (00:31)
CadoristeBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnava kod Novog Pazara, Cadoriste
dep. 12:25
Trnava kod Novog Pazara, Nokici
arr. 12:30
dep. 12:30
1 km
Trnava kod Novog Pazara, Netvrde
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Trnava kod Novog Pazara
arr. 12:38
dep. 12:38
4 km
Izbice, C kuce - Pljevljani
arr. 12:40
dep. 12:40
4.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Jalija
arr. 12:42
dep. 12:42
5.3 km
Osoje kod Novog Pazara, Mulici
arr. 12:43
dep. 12:43
5.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Garaze
arr. 12:44
dep. 12:44
6.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Ras FO
arr. 12:45
dep. 12:45
6.7 km
Novi Pazar, Ceremedinica
arr. 12:47
dep. 12:47
7.1 km
Novi Pazar, Ukras
arr. 12:49
dep. 12:49
7.6 km
Novi Pazar, Prvi maj I
arr. 12:50
dep. 12:50
7.9 km
Novi Pazar, Prvi maj II
arr. 12:51
dep. 12:51
8.1 km
Novi Pazar, Granata
arr. 12:52
dep. 12:52
8.4 km
Novi Pazar, Muzej
arr. 12:54
dep. 12:54
8.9 km
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 12:55
dep. 12:55
9.1 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 12:56
9.4 km
13:05 13:30 (00:25)
NetvrdeBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnava kod Novog Pazara, Netvrde
dep. 13:05
Trnava kod Novog Pazara
arr. 13:10
dep. 13:10
2 km
Izbice, C kuce - Pljevljani
arr. 13:12
dep. 13:12
2.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Jalija
arr. 13:14
dep. 13:14
3.3 km
Osoje kod Novog Pazara, Mulici
arr. 13:15
dep. 13:15
3.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Garaze
arr. 13:17
dep. 13:17
4.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Ras FO
arr. 13:19
dep. 13:19
4.7 km
Novi Pazar, Ceremedinica
arr. 13:21
dep. 13:21
5.1 km
Novi Pazar, Ukras
arr. 13:23
dep. 13:23
5.6 km
Novi Pazar, Prvi maj I
arr. 13:24
dep. 13:24
5.9 km
Novi Pazar, Prvi maj II
arr. 13:25
dep. 13:25
6.1 km
Novi Pazar, Granata
arr. 13:26
dep. 13:26
6.4 km
Novi Pazar, Muzej
arr. 13:28
dep. 13:28
6.9 km
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 13:29
dep. 13:29
7.1 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:30
7.4 km
15:05 15:30 (00:25)
NetvrdeBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnava kod Novog Pazara, Netvrde
dep. 15:05
Trnava kod Novog Pazara
arr. 15:10
dep. 15:10
2 km
Izbice, C kuce - Pljevljani
arr. 15:12
dep. 15:12
2.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Jalija
arr. 15:14
dep. 15:14
3.3 km
Osoje kod Novog Pazara, Mulici
arr. 15:15
dep. 15:15
3.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Garaze
arr. 15:17
dep. 15:17
4.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Ras FO
arr. 15:19
dep. 15:19
4.7 km
Novi Pazar, Ceremedinica
arr. 15:21
dep. 15:21
5.1 km
Novi Pazar, Ukras
arr. 15:23
dep. 15:23
5.6 km
Novi Pazar, Prvi maj I
arr. 15:24
dep. 15:24
5.9 km
Novi Pazar, Prvi maj II
arr. 15:25
dep. 15:25
6.1 km
Novi Pazar, Granata
arr. 15:26
dep. 15:26
6.4 km
Novi Pazar, Muzej
arr. 15:28
dep. 15:28
6.9 km
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 15:29
dep. 15:29
7.1 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 15:30
7.4 km
16:25 16:56 (00:31)
CadoristeBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnava kod Novog Pazara, Cadoriste
dep. 16:25
Trnava kod Novog Pazara, Nokici
arr. 16:30
dep. 16:30
1 km
Trnava kod Novog Pazara, Netvrde
arr. 16:35
dep. 16:35
2 km
Trnava kod Novog Pazara
arr. 16:38
dep. 16:38
4 km
Izbice, C kuce - Pljevljani
arr. 16:40
dep. 16:40
4.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Jalija
arr. 16:42
dep. 16:42
5.3 km
Osoje kod Novog Pazara, Mulici
arr. 16:43
dep. 16:43
5.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Garaze
arr. 16:44
dep. 16:44
6.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Ras FO
arr. 16:45
dep. 16:45
6.7 km
Novi Pazar, Ceremedinica
arr. 16:47
dep. 16:47
7.1 km
Novi Pazar, Ukras
arr. 16:49
dep. 16:49
7.6 km
Novi Pazar, Prvi maj I
arr. 16:50
dep. 16:50
7.9 km
Novi Pazar, Prvi maj II
arr. 16:51
dep. 16:51
8.1 km
Novi Pazar, Granata
arr. 16:52
dep. 16:52
8.4 km
Novi Pazar, Muzej
arr. 16:54
dep. 16:54
8.9 km
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 16:55
dep. 16:55
9.1 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 16:56
9.4 km
17:05 17:30 (00:25)
NetvrdeBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnava kod Novog Pazara, Netvrde
dep. 17:05
Trnava kod Novog Pazara
arr. 17:10
dep. 17:10
2 km
Izbice, C kuce - Pljevljani
arr. 17:12
dep. 17:12
2.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Jalija
arr. 17:14
dep. 17:14
3.3 km
Osoje kod Novog Pazara, Mulici
arr. 17:15
dep. 17:15
3.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Garaze
arr. 17:17
dep. 17:17
4.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Ras FO
arr. 17:19
dep. 17:19
4.7 km
Novi Pazar, Ceremedinica
arr. 17:21
dep. 17:21
5.1 km
Novi Pazar, Ukras
arr. 17:23
dep. 17:23
5.6 km
Novi Pazar, Prvi maj I
arr. 17:24
dep. 17:24
5.9 km
Novi Pazar, Prvi maj II
arr. 17:25
dep. 17:25
6.1 km
Novi Pazar, Granata
arr. 17:26
dep. 17:26
6.4 km
Novi Pazar, Muzej
arr. 17:28
dep. 17:28
6.9 km
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 17:29
dep. 17:29
7.1 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 17:30
7.4 km
20:05 20:30 (00:25)
NetvrdeBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnava kod Novog Pazara, Netvrde
dep. 20:05
Trnava kod Novog Pazara
arr. 20:10
dep. 20:10
2 km
Izbice, C kuce - Pljevljani
arr. 20:12
dep. 20:12
2.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Jalija
arr. 20:14
dep. 20:14
3.3 km
Osoje kod Novog Pazara, Mulici
arr. 20:15
dep. 20:15
3.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Garaze
arr. 20:17
dep. 20:17
4.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Ras FO
arr. 20:19
dep. 20:19
4.7 km
Novi Pazar, Ceremedinica
arr. 20:21
dep. 20:21
5.1 km
Novi Pazar, Ukras
arr. 20:23
dep. 20:23
5.6 km
Novi Pazar, Prvi maj I
arr. 20:24
dep. 20:24
5.9 km
Novi Pazar, Prvi maj II
arr. 20:25
dep. 20:25
6.1 km
Novi Pazar, Granata
arr. 20:26
dep. 20:26
6.4 km
Novi Pazar, Muzej
arr. 20:28
dep. 20:28
6.9 km
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 20:29
dep. 20:29
7.1 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 20:30
7.4 km

Naselja Trnava kod Novog Pazara i Novi Pazar su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trnava kod Novog Pazara je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 20:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.