Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trgoviste - Vranje timetable

monday, 24.02.2020.
04:15 05:28 (01:13)
TrafikaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trgoviste, Trafika
dep. 04:15
Trgoviste, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:17
0.7 km
Trgoviste, 2
arr. 04:18
dep. 04:18
1.1 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 04:20
dep. 04:20
2.1 km
Donja Trnica
arr. 04:22
dep. 04:22
3.5 km
Sajince
arr. 04:29
dep. 04:29
7.7 km
Saprance, 1
arr. 04:33
dep. 04:33
10.2 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 04:37
dep. 04:37
13.3 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 04:46
dep. 04:46
18.1 km
Brnjare
arr. 04:53
dep. 04:53
22.9 km
Sveta Petka
arr. 04:56
dep. 04:56
25.1 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 05:00
dep. 05:00
28.3 km
Klinovac, I
arr. 05:01
dep. 05:01
28.9 km
Krsevica, III
arr. 05:02
dep. 05:02
30 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 05:03
dep. 05:03
30.8 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 05:04
dep. 05:04
31.4 km
Zbevac, Intersection
arr. 05:06
dep. 05:06
32.8 km
Ristovac
arr. 05:08
dep. 05:08
34.7 km
Davidovac kod Vranja
arr. 05:11
dep. 05:11
36.1 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 05:15
dep. 05:15
39.4 km
Donji Neradovac
arr. 05:18
dep. 05:18
41.5 km
Vranje, Bus station
arr. 05:28
48.2 km
06:55 08:08 (01:13)
TrafikaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trgoviste, Trafika
dep. 06:55
Trgoviste, Bus station
arr. 06:57
dep. 06:57
0.7 km
Trgoviste, 2
arr. 06:58
dep. 06:58
1.1 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 07:00
dep. 07:00
2.1 km
Donja Trnica
arr. 07:02
dep. 07:02
3.5 km
Sajince
arr. 07:09
dep. 07:09
7.7 km
Saprance, 1
arr. 07:13
dep. 07:13
10.2 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 07:17
dep. 07:17
13.3 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 07:26
dep. 07:26
18.1 km
Brnjare
arr. 07:33
dep. 07:33
22.9 km
Sveta Petka
arr. 07:36
dep. 07:36
25.1 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 07:40
dep. 07:40
28.3 km
Klinovac, I
arr. 07:41
dep. 07:41
28.9 km
Krsevica, III
arr. 07:42
dep. 07:42
30 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 07:43
dep. 07:43
30.8 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 07:44
dep. 07:44
31.4 km
Zbevac, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
32.8 km
Ristovac
arr. 07:48
dep. 07:48
34.7 km
Davidovac kod Vranja
arr. 07:51
dep. 07:51
36.1 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 07:55
dep. 07:55
39.4 km
Donji Neradovac
arr. 07:58
dep. 07:58
41.5 km
Vranje, Bus station
arr. 08:08
48.2 km
08:55 10:08 (01:13)
TrafikaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trgoviste, Trafika
dep. 08:55
Trgoviste, Bus station
arr. 08:57
dep. 08:57
0.7 km
Trgoviste, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
1.1 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 09:00
dep. 09:00
2.1 km
Donja Trnica
arr. 09:02
dep. 09:02
3.5 km
Sajince
arr. 09:09
dep. 09:09
7.7 km
Saprance, 1
arr. 09:13
dep. 09:13
10.2 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 09:17
dep. 09:17
13.3 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 09:26
dep. 09:26
18.1 km
Brnjare
arr. 09:33
dep. 09:33
22.9 km
Sveta Petka
arr. 09:36
dep. 09:36
25.1 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 09:40
dep. 09:40
28.3 km
Klinovac, I
arr. 09:41
dep. 09:41
28.9 km
Krsevica, III
arr. 09:42
dep. 09:42
30 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 09:43
dep. 09:43
30.8 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 09:44
dep. 09:44
31.4 km
Zbevac, Intersection
arr. 09:46
dep. 09:46
32.8 km
Ristovac
arr. 09:48
dep. 09:48
34.7 km
Davidovac kod Vranja
arr. 09:51
dep. 09:51
36.1 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 09:55
dep. 09:55
39.4 km
Donji Neradovac
arr. 09:58
dep. 09:58
41.5 km
Vranje, Bus station
arr. 10:08
48.2 km
11:55 13:08 (01:13)
TrafikaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trgoviste, Trafika
dep. 11:55
Trgoviste, Bus station
arr. 11:57
dep. 11:57
0.7 km
Trgoviste, 2
arr. 11:58
dep. 11:58
1.1 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 12:00
dep. 12:00
2.1 km
Donja Trnica
arr. 12:02
dep. 12:02
3.5 km
Sajince
arr. 12:09
dep. 12:09
7.7 km
Saprance, 1
arr. 12:13
dep. 12:13
10.2 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 12:17
dep. 12:17
13.3 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 12:26
dep. 12:26
18.1 km
Brnjare
arr. 12:33
dep. 12:33
22.9 km
Sveta Petka
arr. 12:36
dep. 12:36
25.1 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 12:40
dep. 12:40
28.3 km
Klinovac, I
arr. 12:41
dep. 12:41
28.9 km
Krsevica, III
arr. 12:42
dep. 12:42
30 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 12:43
dep. 12:43
30.8 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 12:44
dep. 12:44
31.4 km
Zbevac, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
32.8 km
Ristovac
arr. 12:48
dep. 12:48
34.7 km
Davidovac kod Vranja
arr. 12:51
dep. 12:51
36.1 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 12:55
dep. 12:55
39.4 km
Donji Neradovac
arr. 12:58
dep. 12:58
41.5 km
Vranje, Bus station
arr. 13:08
48.2 km
14:40 15:53 (01:13)
TrafikaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trgoviste, Trafika
dep. 14:40
Trgoviste, Bus station
arr. 14:42
dep. 14:42
0.7 km
Trgoviste, 2
arr. 14:43
dep. 14:43
1.1 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 14:45
dep. 14:45
2.1 km
Donja Trnica
arr. 14:47
dep. 14:47
3.5 km
Sajince
arr. 14:54
dep. 14:54
7.7 km
Saprance, 1
arr. 14:58
dep. 14:58
10.2 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 15:02
dep. 15:02
13.3 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 15:11
dep. 15:11
18.1 km
Brnjare
arr. 15:18
dep. 15:18
22.9 km
Sveta Petka
arr. 15:21
dep. 15:21
25.1 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 15:25
dep. 15:25
28.3 km
Klinovac, I
arr. 15:26
dep. 15:26
28.9 km
Krsevica, III
arr. 15:27
dep. 15:27
30 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 15:28
dep. 15:28
30.8 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 15:29
dep. 15:29
31.4 km
Zbevac, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
32.8 km
Ristovac
arr. 15:33
dep. 15:33
34.7 km
Davidovac kod Vranja
arr. 15:36
dep. 15:36
36.1 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 15:40
dep. 15:40
39.4 km
Donji Neradovac
arr. 15:43
dep. 15:43
41.5 km
Vranje, Bus station
arr. 15:53
48.2 km
17:25 18:38 (01:13)
TrafikaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trgoviste, Trafika
dep. 17:25
Trgoviste, Bus station
arr. 17:27
dep. 17:27
0.7 km
Trgoviste, 2
arr. 17:28
dep. 17:28
1.1 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 17:30
dep. 17:30
2.1 km
Donja Trnica
arr. 17:32
dep. 17:32
3.5 km
Sajince
arr. 17:39
dep. 17:39
7.7 km
Saprance, 1
arr. 17:43
dep. 17:43
10.2 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 17:47
dep. 17:47
13.3 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 17:56
dep. 17:56
18.1 km
Brnjare
arr. 18:03
dep. 18:03
22.9 km
Sveta Petka
arr. 18:06
dep. 18:06
25.1 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 18:10
dep. 18:10
28.3 km
Klinovac, I
arr. 18:11
dep. 18:11
28.9 km
Krsevica, III
arr. 18:12
dep. 18:12
30 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 18:13
dep. 18:13
30.8 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 18:14
dep. 18:14
31.4 km
Zbevac, Intersection
arr. 18:16
dep. 18:16
32.8 km
Ristovac
arr. 18:18
dep. 18:18
34.7 km
Davidovac kod Vranja
arr. 18:21
dep. 18:21
36.1 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 18:25
dep. 18:25
39.4 km
Donji Neradovac
arr. 18:28
dep. 18:28
41.5 km
Vranje, Bus station
arr. 18:38
48.2 km
20:10 21:23 (01:13)
TrafikaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trgoviste, Trafika
dep. 20:10
Trgoviste, Bus station
arr. 20:12
dep. 20:12
0.7 km
Trgoviste, 2
arr. 20:13
dep. 20:13
1.1 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 20:15
dep. 20:15
2.1 km
Donja Trnica
arr. 20:17
dep. 20:17
3.5 km
Sajince
arr. 20:24
dep. 20:24
7.7 km
Saprance, 1
arr. 20:28
dep. 20:28
10.2 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 20:32
dep. 20:32
13.3 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 20:41
dep. 20:41
18.1 km
Brnjare
arr. 20:48
dep. 20:48
22.9 km
Sveta Petka
arr. 20:51
dep. 20:51
25.1 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 20:55
dep. 20:55
28.3 km
Klinovac, I
arr. 20:56
dep. 20:56
28.9 km
Krsevica, III
arr. 20:57
dep. 20:57
30 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 20:58
dep. 20:58
30.8 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 20:59
dep. 20:59
31.4 km
Zbevac, Intersection
arr. 21:01
dep. 21:01
32.8 km
Ristovac
arr. 21:03
dep. 21:03
34.7 km
Davidovac kod Vranja
arr. 21:06
dep. 21:06
36.1 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 21:10
dep. 21:10
39.4 km
Donji Neradovac
arr. 21:13
dep. 21:13
41.5 km
Vranje, Bus station
arr. 21:23
48.2 km
22:35 23:48 (01:13)
TrafikaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trgoviste, Trafika
dep. 22:35
Trgoviste, Bus station
arr. 22:37
dep. 22:37
0.7 km
Trgoviste, 2
arr. 22:38
dep. 22:38
1.1 km
Trgoviste, Naselje Vodeniciste
arr. 22:40
dep. 22:40
2.1 km
Donja Trnica
arr. 22:42
dep. 22:42
3.5 km
Sajince
arr. 22:49
dep. 22:49
7.7 km
Saprance, 1
arr. 22:53
dep. 22:53
10.2 km
Novo Selo kod Bujanovca
arr. 22:57
dep. 22:57
13.3 km
Rusce kod Bujanovca
arr. 23:06
dep. 23:06
18.1 km
Brnjare
arr. 23:13
dep. 23:13
22.9 km
Sveta Petka
arr. 23:16
dep. 23:16
25.1 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 23:20
dep. 23:20
28.3 km
Klinovac, I
arr. 23:21
dep. 23:21
28.9 km
Krsevica, III
arr. 23:22
dep. 23:22
30 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 23:23
dep. 23:23
30.8 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 23:24
dep. 23:24
31.4 km
Zbevac, Intersection
arr. 23:26
dep. 23:26
32.8 km
Ristovac
arr. 23:28
dep. 23:28
34.7 km
Davidovac kod Vranja
arr. 23:31
dep. 23:31
36.1 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 23:35
dep. 23:35
39.4 km
Donji Neradovac
arr. 23:38
dep. 23:38
41.5 km
Vranje, Bus station
arr. 23:48
48.2 km

Naselja Trgoviste i Vranje su međusobno udaljena ~49 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 13min., a najduže 01h i 13min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trgoviste je u 04:15 h, dok je poslednji polazak u 22:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.