Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Tresnja (Ripanj) - Ripanj timetable

monday, 14.10.2019.
05:00 05:26 (00:26)
OkretnicaBela reka
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresnja (Ripanj), Okretnica
dep. 05:00
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 05:01
dep. 05:01
0.7 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 05:02
dep. 05:02
1.4 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 05:05
dep. 05:05
3.2 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 05:06
dep. 05:06
3.5 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 05:07
dep. 05:07
3.9 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 05:08
dep. 05:08
4.9 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 05:10
dep. 05:10
6 km
Ripanj, Center
arr. 05:12
dep. 05:12
6.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 05:14
dep. 05:14
7.5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 05:16
dep. 05:16
8.5 km
arr. 05:16
dep. 05:16
9 km
arr. 05:17
dep. 05:17
9.5 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 05:19
dep. 05:19
10 km
Ripanj, Kolonija
arr. 05:20
dep. 05:20
11 km
arr. 05:21
dep. 05:21
11.5 km
Ripanj, Minel 3
arr. 05:22
dep. 05:22
12.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 05:23
dep. 05:23
12.4 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 05:24
dep. 05:24
12.8 km
Ripanj, Hajducki potok
arr. 05:25
dep. 05:25
13.4 km
Ripanj, Bela reka
arr. 05:26
14 km
06:10 06:36 (00:26)
OkretnicaBela reka
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresnja (Ripanj), Okretnica
dep. 06:10
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 06:11
dep. 06:11
0.7 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 06:12
dep. 06:12
1.4 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 06:15
dep. 06:15
3.2 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 06:16
dep. 06:16
3.5 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 06:17
dep. 06:17
3.9 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 06:18
dep. 06:18
4.9 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Ripanj, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
6.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 06:24
dep. 06:24
7.5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 06:26
dep. 06:26
8.5 km
arr. 06:26
dep. 06:26
9 km
arr. 06:27
dep. 06:27
9.5 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 06:29
dep. 06:29
10 km
Ripanj, Kolonija
arr. 06:30
dep. 06:30
11 km
arr. 06:31
dep. 06:31
11.5 km
Ripanj, Minel 3
arr. 06:32
dep. 06:32
12.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 06:33
dep. 06:33
12.4 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 06:34
dep. 06:34
12.8 km
Ripanj, Hajducki potok
arr. 06:35
dep. 06:35
13.4 km
Ripanj, Bela reka
arr. 06:36
14 km
07:20 07:46 (00:26)
OkretnicaBela reka
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresnja (Ripanj), Okretnica
dep. 07:20
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 07:21
dep. 07:21
0.7 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 07:22
dep. 07:22
1.4 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 07:25
dep. 07:25
3.2 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 07:26
dep. 07:26
3.5 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 07:27
dep. 07:27
3.9 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 07:28
dep. 07:28
4.9 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 07:30
dep. 07:30
6 km
Ripanj, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
6.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 07:34
dep. 07:34
7.5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 07:36
dep. 07:36
8.5 km
arr. 07:36
dep. 07:36
9 km
arr. 07:37
dep. 07:37
9.5 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 07:39
dep. 07:39
10 km
Ripanj, Kolonija
arr. 07:40
dep. 07:40
11 km
arr. 07:41
dep. 07:41
11.5 km
Ripanj, Minel 3
arr. 07:42
dep. 07:42
12.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 07:43
dep. 07:43
12.4 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 07:44
dep. 07:44
12.8 km
Ripanj, Hajducki potok
arr. 07:45
dep. 07:45
13.4 km
Ripanj, Bela reka
arr. 07:46
14 km
08:30 08:56 (00:26)
OkretnicaBela reka
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresnja (Ripanj), Okretnica
dep. 08:30
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 08:31
dep. 08:31
0.7 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 08:32
dep. 08:32
1.4 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 08:35
dep. 08:35
3.2 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 08:36
dep. 08:36
3.5 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 08:37
dep. 08:37
3.9 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 08:38
dep. 08:38
4.9 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 08:40
dep. 08:40
6 km
Ripanj, Center
arr. 08:42
dep. 08:42
6.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 08:44
dep. 08:44
7.5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 08:46
dep. 08:46
8.5 km
arr. 08:46
dep. 08:46
9 km
arr. 08:47
dep. 08:47
9.5 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
10 km
Ripanj, Kolonija
arr. 08:50
dep. 08:50
11 km
arr. 08:51
dep. 08:51
11.5 km
Ripanj, Minel 3
arr. 08:52
dep. 08:52
12.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 08:53
dep. 08:53
12.4 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 08:54
dep. 08:54
12.8 km
Ripanj, Hajducki potok
arr. 08:55
dep. 08:55
13.4 km
Ripanj, Bela reka
arr. 08:56
14 km
09:40 10:06 (00:26)
OkretnicaBela reka
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresnja (Ripanj), Okretnica
dep. 09:40
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 09:41
dep. 09:41
0.7 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 09:42
dep. 09:42
1.4 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 09:45
dep. 09:45
3.2 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 09:46
dep. 09:46
3.5 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 09:47
dep. 09:47
3.9 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 09:48
dep. 09:48
4.9 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 09:50
dep. 09:50
6 km
Ripanj, Center
arr. 09:52
dep. 09:52
6.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 09:54
dep. 09:54
7.5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 09:56
dep. 09:56
8.5 km
arr. 09:56
dep. 09:56
9 km
arr. 09:57
dep. 09:57
9.5 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 09:59
dep. 09:59
10 km
Ripanj, Kolonija
arr. 10:00
dep. 10:00
11 km
arr. 10:01
dep. 10:01
11.5 km
Ripanj, Minel 3
arr. 10:02
dep. 10:02
12.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 10:03
dep. 10:03
12.4 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 10:04
dep. 10:04
12.8 km
Ripanj, Hajducki potok
arr. 10:05
dep. 10:05
13.4 km
Ripanj, Bela reka
arr. 10:06
14 km
10:50 11:16 (00:26)
OkretnicaBela reka
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresnja (Ripanj), Okretnica
dep. 10:50
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 10:51
dep. 10:51
0.7 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 10:52
dep. 10:52
1.4 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 10:55
dep. 10:55
3.2 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 10:56
dep. 10:56
3.5 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 10:57
dep. 10:57
3.9 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 10:58
dep. 10:58
4.9 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 11:00
dep. 11:00
6 km
Ripanj, Center
arr. 11:02
dep. 11:02
6.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 11:04
dep. 11:04
7.5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 11:06
dep. 11:06
8.5 km
arr. 11:06
dep. 11:06
9 km
arr. 11:07
dep. 11:07
9.5 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 11:09
dep. 11:09
10 km
Ripanj, Kolonija
arr. 11:10
dep. 11:10
11 km
arr. 11:11
dep. 11:11
11.5 km
Ripanj, Minel 3
arr. 11:12
dep. 11:12
12.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 11:13
dep. 11:13
12.4 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 11:14
dep. 11:14
12.8 km
Ripanj, Hajducki potok
arr. 11:15
dep. 11:15
13.4 km
Ripanj, Bela reka
arr. 11:16
14 km
12:00 12:26 (00:26)
OkretnicaBela reka
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresnja (Ripanj), Okretnica
dep. 12:00
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 12:01
dep. 12:01
0.7 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 12:02
dep. 12:02
1.4 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 12:05
dep. 12:05
3.2 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 12:06
dep. 12:06
3.5 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 12:07
dep. 12:07
3.9 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 12:08
dep. 12:08
4.9 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 12:10
dep. 12:10
6 km
Ripanj, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
6.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 12:14
dep. 12:14
7.5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 12:16
dep. 12:16
8.5 km
arr. 12:16
dep. 12:16
9 km
arr. 12:17
dep. 12:17
9.5 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 12:19
dep. 12:19
10 km
Ripanj, Kolonija
arr. 12:20
dep. 12:20
11 km
arr. 12:21
dep. 12:21
11.5 km
Ripanj, Minel 3
arr. 12:22
dep. 12:22
12.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 12:23
dep. 12:23
12.4 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 12:24
dep. 12:24
12.8 km
Ripanj, Hajducki potok
arr. 12:25
dep. 12:25
13.4 km
Ripanj, Bela reka
arr. 12:26
14 km
13:10 13:36 (00:26)
OkretnicaBela reka
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresnja (Ripanj), Okretnica
dep. 13:10
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 13:11
dep. 13:11
0.7 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 13:12
dep. 13:12
1.4 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 13:15
dep. 13:15
3.2 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 13:16
dep. 13:16
3.5 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 13:17
dep. 13:17
3.9 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 13:18
dep. 13:18
4.9 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 13:20
dep. 13:20
6 km
Ripanj, Center
arr. 13:22
dep. 13:22
6.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 13:24
dep. 13:24
7.5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 13:26
dep. 13:26
8.5 km
arr. 13:26
dep. 13:26
9 km
arr. 13:27
dep. 13:27
9.5 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 13:29
dep. 13:29
10 km
Ripanj, Kolonija
arr. 13:30
dep. 13:30
11 km
arr. 13:31
dep. 13:31
11.5 km
Ripanj, Minel 3
arr. 13:32
dep. 13:32
12.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 13:33
dep. 13:33
12.4 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 13:34
dep. 13:34
12.8 km
Ripanj, Hajducki potok
arr. 13:35
dep. 13:35
13.4 km
Ripanj, Bela reka
arr. 13:36
14 km
14:20 14:46 (00:26)
OkretnicaBela reka
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresnja (Ripanj), Okretnica
dep. 14:20
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 14:21
dep. 14:21
0.7 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 14:22
dep. 14:22
1.4 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 14:25
dep. 14:25
3.2 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 14:26
dep. 14:26
3.5 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 14:27
dep. 14:27
3.9 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 14:28
dep. 14:28
4.9 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 14:30
dep. 14:30
6 km
Ripanj, Center
arr. 14:32
dep. 14:32
6.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 14:34
dep. 14:34
7.5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 14:36
dep. 14:36
8.5 km
arr. 14:36
dep. 14:36
9 km
arr. 14:37
dep. 14:37
9.5 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 14:39
dep. 14:39
10 km
Ripanj, Kolonija
arr. 14:40
dep. 14:40
11 km
arr. 14:41
dep. 14:41
11.5 km
Ripanj, Minel 3
arr. 14:42
dep. 14:42
12.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 14:43
dep. 14:43
12.4 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 14:44
dep. 14:44
12.8 km
Ripanj, Hajducki potok
arr. 14:45
dep. 14:45
13.4 km
Ripanj, Bela reka
arr. 14:46
14 km
15:30 15:56 (00:26)
OkretnicaBela reka
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresnja (Ripanj), Okretnica
dep. 15:30
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 15:31
dep. 15:31
0.7 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 15:32
dep. 15:32
1.4 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 15:35
dep. 15:35
3.2 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 15:36
dep. 15:36
3.5 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 15:37
dep. 15:37
3.9 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 15:38
dep. 15:38
4.9 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 15:40
dep. 15:40
6 km
Ripanj, Center
arr. 15:42
dep. 15:42
6.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 15:44
dep. 15:44
7.5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 15:46
dep. 15:46
8.5 km
arr. 15:46
dep. 15:46
9 km
arr. 15:47
dep. 15:47
9.5 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 15:49
dep. 15:49
10 km
Ripanj, Kolonija
arr. 15:50
dep. 15:50
11 km
arr. 15:51
dep. 15:51
11.5 km
Ripanj, Minel 3
arr. 15:52
dep. 15:52
12.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 15:53
dep. 15:53
12.4 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 15:54
dep. 15:54
12.8 km
Ripanj, Hajducki potok
arr. 15:55
dep. 15:55
13.4 km
Ripanj, Bela reka
arr. 15:56
14 km
16:40 17:06 (00:26)
OkretnicaBela reka
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresnja (Ripanj), Okretnica
dep. 16:40
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 16:41
dep. 16:41
0.7 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 16:42
dep. 16:42
1.4 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 16:45
dep. 16:45
3.2 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 16:46
dep. 16:46
3.5 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 16:47
dep. 16:47
3.9 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 16:48
dep. 16:48
4.9 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 16:50
dep. 16:50
6 km
Ripanj, Center
arr. 16:52
dep. 16:52
6.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 16:54
dep. 16:54
7.5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 16:56
dep. 16:56
8.5 km
arr. 16:56
dep. 16:56
9 km
arr. 16:57
dep. 16:57
9.5 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 16:59
dep. 16:59
10 km
Ripanj, Kolonija
arr. 17:00
dep. 17:00
11 km
arr. 17:01
dep. 17:01
11.5 km
Ripanj, Minel 3
arr. 17:02
dep. 17:02
12.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 17:03
dep. 17:03
12.4 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 17:04
dep. 17:04
12.8 km
Ripanj, Hajducki potok
arr. 17:05
dep. 17:05
13.4 km
Ripanj, Bela reka
arr. 17:06
14 km
17:50 18:16 (00:26)
OkretnicaBela reka
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresnja (Ripanj), Okretnica
dep. 17:50
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 17:51
dep. 17:51
0.7 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 17:52
dep. 17:52
1.4 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 17:55
dep. 17:55
3.2 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 17:56
dep. 17:56
3.5 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 17:57
dep. 17:57
3.9 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 17:58
dep. 17:58
4.9 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 18:00
dep. 18:00
6 km
Ripanj, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
6.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 18:04
dep. 18:04
7.5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 18:06
dep. 18:06
8.5 km
arr. 18:06
dep. 18:06
9 km
arr. 18:07
dep. 18:07
9.5 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 18:09
dep. 18:09
10 km
Ripanj, Kolonija
arr. 18:10
dep. 18:10
11 km
arr. 18:11
dep. 18:11
11.5 km
Ripanj, Minel 3
arr. 18:12
dep. 18:12
12.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 18:13
dep. 18:13
12.4 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 18:14
dep. 18:14
12.8 km
Ripanj, Hajducki potok
arr. 18:15
dep. 18:15
13.4 km
Ripanj, Bela reka
arr. 18:16
14 km
19:00 19:26 (00:26)
OkretnicaBela reka
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresnja (Ripanj), Okretnica
dep. 19:00
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 19:01
dep. 19:01
0.7 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 19:02
dep. 19:02
1.4 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 19:05
dep. 19:05
3.2 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 19:06
dep. 19:06
3.5 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 19:07
dep. 19:07
3.9 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 19:08
dep. 19:08
4.9 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 19:10
dep. 19:10
6 km
Ripanj, Center
arr. 19:12
dep. 19:12
6.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 19:14
dep. 19:14
7.5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 19:16
dep. 19:16
8.5 km
arr. 19:16
dep. 19:16
9 km
arr. 19:17
dep. 19:17
9.5 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 19:19
dep. 19:19
10 km
Ripanj, Kolonija
arr. 19:20
dep. 19:20
11 km
arr. 19:21
dep. 19:21
11.5 km
Ripanj, Minel 3
arr. 19:22
dep. 19:22
12.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 19:23
dep. 19:23
12.4 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 19:24
dep. 19:24
12.8 km
Ripanj, Hajducki potok
arr. 19:25
dep. 19:25
13.4 km
Ripanj, Bela reka
arr. 19:26
14 km
20:10 20:36 (00:26)
OkretnicaBela reka
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresnja (Ripanj), Okretnica
dep. 20:10
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 20:11
dep. 20:11
0.7 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 20:12
dep. 20:12
1.4 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 20:15
dep. 20:15
3.2 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 20:16
dep. 20:16
3.5 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 20:17
dep. 20:17
3.9 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 20:18
dep. 20:18
4.9 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 20:20
dep. 20:20
6 km
Ripanj, Center
arr. 20:22
dep. 20:22
6.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 20:24
dep. 20:24
7.5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 20:26
dep. 20:26
8.5 km
arr. 20:26
dep. 20:26
9 km
arr. 20:27
dep. 20:27
9.5 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 20:29
dep. 20:29
10 km
Ripanj, Kolonija
arr. 20:30
dep. 20:30
11 km
arr. 20:31
dep. 20:31
11.5 km
Ripanj, Minel 3
arr. 20:32
dep. 20:32
12.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 20:33
dep. 20:33
12.4 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 20:34
dep. 20:34
12.8 km
Ripanj, Hajducki potok
arr. 20:35
dep. 20:35
13.4 km
Ripanj, Bela reka
arr. 20:36
14 km
21:20 21:46 (00:26)
OkretnicaBela reka
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresnja (Ripanj), Okretnica
dep. 21:20
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 21:21
dep. 21:21
0.7 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 21:22
dep. 21:22
1.4 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 21:25
dep. 21:25
3.2 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 21:26
dep. 21:26
3.5 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 21:27
dep. 21:27
3.9 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 21:28
dep. 21:28
4.9 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 21:30
dep. 21:30
6 km
Ripanj, Center
arr. 21:32
dep. 21:32
6.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 21:34
dep. 21:34
7.5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 21:36
dep. 21:36
8.5 km
arr. 21:36
dep. 21:36
9 km
arr. 21:37
dep. 21:37
9.5 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 21:39
dep. 21:39
10 km
Ripanj, Kolonija
arr. 21:40
dep. 21:40
11 km
arr. 21:41
dep. 21:41
11.5 km
Ripanj, Minel 3
arr. 21:42
dep. 21:42
12.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 21:43
dep. 21:43
12.4 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 21:44
dep. 21:44
12.8 km
Ripanj, Hajducki potok
arr. 21:45
dep. 21:45
13.4 km
Ripanj, Bela reka
arr. 21:46
14 km
22:30 22:56 (00:26)
OkretnicaBela reka
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresnja (Ripanj), Okretnica
dep. 22:30
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 22:31
dep. 22:31
0.7 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 22:32
dep. 22:32
1.4 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 22:35
dep. 22:35
3.2 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 22:36
dep. 22:36
3.5 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 22:37
dep. 22:37
3.9 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 22:38
dep. 22:38
4.9 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 22:40
dep. 22:40
6 km
Ripanj, Center
arr. 22:42
dep. 22:42
6.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 22:44
dep. 22:44
7.5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 22:46
dep. 22:46
8.5 km
arr. 22:46
dep. 22:46
9 km
arr. 22:47
dep. 22:47
9.5 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 22:49
dep. 22:49
10 km
Ripanj, Kolonija
arr. 22:50
dep. 22:50
11 km
arr. 22:51
dep. 22:51
11.5 km
Ripanj, Minel 3
arr. 22:52
dep. 22:52
12.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 22:53
dep. 22:53
12.4 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 22:54
dep. 22:54
12.8 km
Ripanj, Hajducki potok
arr. 22:55
dep. 22:55
13.4 km
Ripanj, Bela reka
arr. 22:56
14 km
23:40 00:06 (00:26)
OkretnicaBela reka
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresnja (Ripanj), Okretnica
dep. 23:40
Tresnja (Ripanj), Avalski cvet
arr. 23:41
dep. 23:41
0.7 km
Tresnja (Ripanj), Tresnja
arr. 23:42
dep. 23:42
1.4 km
Prnjavor (Ripanj), Skola
arr. 23:45
dep. 23:45
3.2 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 3
arr. 23:46
dep. 23:46
3.5 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 2
arr. 23:47
dep. 23:47
3.9 km
Prnjavor (Ripanj), Pavicevac 1
arr. 23:48
dep. 23:48
4.9 km
Ripanj, Put za Aluge
arr. 23:50
dep. 23:50
6 km
Ripanj, Center
arr. 23:52
dep. 23:52
6.5 km
Ripanj, Brdo
arr. 23:54
dep. 23:54
7.5 km
Ripanj, Rasin majdan
arr. 23:56
dep. 23:56
8.5 km
arr. 23:56
dep. 23:56
9 km
arr. 23:57
dep. 23:57
9.5 km
Ripanj, Zel. stanica
arr. 23:59
dep. 23:59
10 km
Ripanj, Kolonija
arr. 00:00
dep. 00:00
11 km
arr. 00:01
dep. 00:01
11.5 km
Ripanj, Minel 3
arr. 00:02
dep. 00:02
12.1 km
Ripanj, Minel 2
arr. 00:03
dep. 00:03
12.4 km
Ripanj, Naselje Cesma
arr. 00:04
dep. 00:04
12.8 km
Ripanj, Hajducki potok
arr. 00:05
dep. 00:05
13.4 km
Ripanj, Bela reka
arr. 00:06
14 km

Naselja Tresnja (Ripanj) i Ripanj su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Tresnja (Ripanj) je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 23:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.