Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Tresije (Nemenikuće) - Sopot timetable

monday, 24.02.2020.
04:19 04:30 (00:11)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Intersection
dep. 04:19
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 04:20
dep. 04:20
0.8 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 04:21
dep. 04:21
1 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 04:23
dep. 04:23
2 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 04:25
dep. 04:25
3 km
Sopot, Izlaz
arr. 04:27
dep. 04:27
4 km
Sopot, Spomenik
arr. 04:29
dep. 04:29
4.4 km
Sopot, Bus station
arr. 04:30
5 km
04:59 05:30 (00:31)
Vikend naseljeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
dep. 04:59
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
1.5 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 05:02
dep. 05:02
2.5 km
Rogača kod Sopota, Jaranovici
arr. 05:03
dep. 05:03
3.5 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 05:12
dep. 05:12
7.5 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 05:08
dep. 05:08
5.5 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 05:10
dep. 05:10
6.5 km
Rogača kod Sopota, Misici
arr. 05:14
dep. 05:14
8.5 km
Rogača kod Sopota, Jaranovici
arr. 05:15
dep. 05:15
9.5 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 05:17
dep. 05:17
10.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
11.5 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 05:20
dep. 05:20
12 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 05:21
dep. 05:21
12.5 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 05:23
dep. 05:23
13.5 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 05:25
dep. 05:25
14.5 km
Sopot, Izlaz
arr. 05:27
dep. 05:27
15.5 km
Sopot, Spomenik
arr. 05:29
dep. 05:29
15.9 km
Sopot, Bus station
arr. 05:30
16.5 km
05:52 06:05 (00:13)
Vikend naseljeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
dep. 05:52
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
1.5 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 05:55
dep. 05:55
2 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 05:56
dep. 05:56
2.5 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 05:58
dep. 05:58
3.5 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 06:00
dep. 06:00
4.5 km
Sopot, Izlaz
arr. 06:02
dep. 06:02
5.5 km
Sopot, Spomenik
arr. 06:04
dep. 06:04
5.9 km
Sopot, Bus station
arr. 06:05
6.5 km
05:59 06:10 (00:11)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Intersection
dep. 05:59
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 06:00
dep. 06:00
0.5 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 06:01
dep. 06:01
1 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 06:03
dep. 06:03
2 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 06:05
dep. 06:05
3 km
Sopot, Izlaz
arr. 06:07
dep. 06:07
4 km
Sopot, Spomenik
arr. 06:09
dep. 06:09
4.5 km
Sopot, Bus station
arr. 06:10
5 km
06:59 07:10 (00:11)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Intersection
dep. 06:59
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 07:00
dep. 07:00
0.5 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 07:01
dep. 07:01
1 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 07:03
dep. 07:03
2 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Sopot, Izlaz
arr. 07:07
dep. 07:07
4 km
Sopot, Spomenik
arr. 07:09
dep. 07:09
4.5 km
Sopot, Bus station
arr. 07:10
5 km
07:07 07:20 (00:13)
Vikend naseljeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
dep. 07:07
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
1.5 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 07:10
dep. 07:10
2 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 07:11
dep. 07:11
2.5 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 07:13
dep. 07:13
3.5 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 07:15
dep. 07:15
4.5 km
Sopot, Izlaz
arr. 07:17
dep. 07:17
5.5 km
Sopot, Spomenik
arr. 07:19
dep. 07:19
6 km
Sopot, Bus station
arr. 07:20
6.5 km
07:10 07:41 (00:31)
Vikend naseljeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
dep. 07:10
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
1.5 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 07:14
dep. 07:14
2.5 km
Rogača kod Sopota, Mišići
arr. 07:17
dep. 07:17
4.5 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 07:19
dep. 07:19
5.5 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 07:21
dep. 07:21
6.5 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 07:23
dep. 07:23
7.5 km
Rogača kod Sopota, Misici
arr. 07:25
dep. 07:25
8.5 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 07:28
dep. 07:28
10.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 07:30
dep. 07:30
11.5 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 07:32
dep. 07:32
12.5 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 07:34
dep. 07:34
13.5 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 07:36
dep. 07:36
14.5 km
Sopot, Izlaz
arr. 07:38
dep. 07:38
15.5 km
Sopot, Spomenik
arr. 07:40
dep. 07:40
16.1 km
Sopot, Bus station
arr. 07:41
16.5 km
07:49 08:00 (00:11)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Intersection
dep. 07:49
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 07:50
dep. 07:50
0.6 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 07:51
dep. 07:51
1 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 07:53
dep. 07:53
2 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 07:55
dep. 07:55
3 km
Sopot, Izlaz
arr. 07:57
dep. 07:57
4 km
Sopot, Spomenik
arr. 07:59
dep. 07:59
4.6 km
Sopot, Bus station
arr. 08:00
5 km
08:25 08:38 (00:13)
Vikend naseljeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
dep. 08:25
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 08:27
dep. 08:27
1.5 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 08:28
dep. 08:28
2 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 08:29
dep. 08:29
2.5 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 08:31
dep. 08:31
3.5 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 08:33
dep. 08:33
4.5 km
Sopot, Izlaz
arr. 08:35
dep. 08:35
5.5 km
Sopot, Spomenik
arr. 08:37
dep. 08:37
5.9 km
Sopot, Bus station
arr. 08:38
6.5 km
08:39 09:02 (00:23)
IntersectionSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Intersection
dep. 08:39
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 08:40
dep. 08:40
0.5 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 08:41
dep. 08:41
1 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 08:43
dep. 08:43
2 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 08:45
dep. 08:45
3 km
Sopot, Izlaz
arr. 08:47
dep. 08:47
4 km
Sopot, Spomenik
arr. 08:48
dep. 08:48
4.5 km
Sopot, Bus station
arr. 08:49
dep. 09:00
5 km
Sopot, Izlaz
arr. 09:01
dep. 09:01
5.6 km
Sopot, Spomenik
arr. 09:02
6 km
10:03 10:16 (00:13)
Vikend naseljeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
dep. 10:03
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
1.5 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 10:06
dep. 10:06
2 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 10:07
dep. 10:07
2.5 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 10:09
dep. 10:09
3.5 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 10:11
dep. 10:11
4.5 km
Sopot, Izlaz
arr. 10:13
dep. 10:13
5.5 km
Sopot, Spomenik
arr. 10:15
dep. 10:15
6.1 km
Sopot, Bus station
arr. 10:16
6.5 km
10:24 10:35 (00:11)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Intersection
dep. 10:24
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 10:25
dep. 10:25
0.5 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 10:26
dep. 10:26
1 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 10:28
dep. 10:28
2 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 10:30
dep. 10:30
3 km
Sopot, Izlaz
arr. 10:32
dep. 10:32
4 km
Sopot, Spomenik
arr. 10:34
dep. 10:34
4.5 km
Sopot, Bus station
arr. 10:35
5 km
11:40 11:53 (00:13)
Vikend naseljeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
dep. 11:40
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 11:42
dep. 11:42
1.5 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 11:43
dep. 11:43
2 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 11:44
dep. 11:44
2.5 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 11:46
dep. 11:46
3.5 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 11:48
dep. 11:48
4.5 km
Sopot, Izlaz
arr. 11:50
dep. 11:50
5.5 km
Sopot, Spomenik
arr. 11:52
dep. 11:52
5.9 km
Sopot, Bus station
arr. 11:53
6.5 km
11:52 12:05 (00:13)
Vikend naseljeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
dep. 11:52
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 11:54
dep. 11:54
1.5 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 11:56
dep. 11:56
2.5 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 11:58
dep. 11:58
3.5 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 12:00
dep. 12:00
4.5 km
Sopot, Izlaz
arr. 12:02
dep. 12:02
5.5 km
Sopot, Bus station
arr. 12:05
6.5 km
12:56 13:08 (00:12)
Vikend naseljeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
dep. 12:56
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 12:58
dep. 12:58
1.5 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 12:59
dep. 12:59
2 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 13:00
dep. 13:00
2.5 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 13:02
dep. 13:02
3.5 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 13:04
dep. 13:04
4.5 km
Sopot, Izlaz
arr. 13:06
dep. 13:06
5.5 km
Sopot, Spomenik
arr. 13:07
dep. 13:07
6.1 km
Sopot, Bus station
arr. 13:08
6.5 km
12:57 13:28 (00:31)
Vikend naseljeBus station
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
dep. 12:57
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
1.5 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 13:00
dep. 13:00
2.5 km
Rogača kod Sopota, Jaranovici
arr. 13:01
dep. 13:01
3.5 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 13:10
dep. 13:10
7.5 km
Rogača kod Sopota, Most
arr. 13:06
dep. 13:06
5.5 km
Rogača kod Sopota, Okretnica
arr. 13:08
dep. 13:08
6.5 km
Rogača kod Sopota, Misici
arr. 13:12
dep. 13:12
8.5 km
Rogača kod Sopota, Jaranovici
arr. 13:13
dep. 13:13
9.5 km
Rogača kod Sopota, Sarici
arr. 13:15
dep. 13:15
10.5 km
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
11.5 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 13:18
dep. 13:18
12 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 13:19
dep. 13:19
12.5 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 13:21
dep. 13:21
13.5 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 13:23
dep. 13:23
14.5 km
Sopot, Izlaz
arr. 13:25
dep. 13:25
15.5 km
Sopot, Spomenik
arr. 13:27
dep. 13:27
15.9 km
Sopot, Bus station
arr. 13:28
16.5 km
13:59 14:10 (00:11)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Intersection
dep. 13:59
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 14:00
dep. 14:00
0.5 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 14:01
dep. 14:01
1 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 14:03
dep. 14:03
2 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 14:05
dep. 14:05
3 km
Sopot, Izlaz
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Sopot, Spomenik
arr. 14:09
dep. 14:09
4.5 km
Sopot, Bus station
arr. 14:10
5 km
14:37 14:50 (00:13)
Vikend naseljeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
dep. 14:37
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 14:39
dep. 14:39
1.5 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 14:40
dep. 14:40
2 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 14:41
dep. 14:41
2.5 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 14:43
dep. 14:43
3.5 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 14:45
dep. 14:45
4.5 km
Sopot, Izlaz
arr. 14:47
dep. 14:47
5.5 km
Sopot, Spomenik
arr. 14:49
dep. 14:49
6 km
Sopot, Bus station
arr. 14:50
6.5 km
14:40 14:53 (00:13)
Vikend naseljeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
dep. 14:40
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
1.5 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 14:43
dep. 14:43
2 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 14:44
dep. 14:44
2.5 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 14:46
dep. 14:46
3.5 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 14:48
dep. 14:48
4.5 km
Sopot, Izlaz
arr. 14:50
dep. 14:50
5.5 km
Sopot, Spomenik
arr. 14:52
dep. 14:52
5.9 km
Sopot, Bus station
arr. 14:53
6.5 km
14:56 15:08 (00:12)
Vikend naseljeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
dep. 14:56
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
1.5 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 14:59
dep. 14:59
2 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 15:00
dep. 15:00
2.5 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 15:02
dep. 15:02
3.5 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 15:04
dep. 15:04
4.5 km
Sopot, Izlaz
arr. 15:06
dep. 15:06
5.5 km
Sopot, Spomenik
arr. 15:07
dep. 15:07
6.1 km
Sopot, Bus station
arr. 15:08
6.5 km
15:54 16:05 (00:11)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Intersection
dep. 15:54
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 15:55
dep. 15:55
0.5 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 15:56
dep. 15:56
1 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 15:58
dep. 15:58
2 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 16:00
dep. 16:00
3 km
Sopot, Izlaz
arr. 16:02
dep. 16:02
4 km
Sopot, Spomenik
arr. 16:04
dep. 16:04
4.5 km
Sopot, Bus station
arr. 16:05
5 km
17:21 17:34 (00:13)
Vikend naseljeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
dep. 17:21
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 17:23
dep. 17:23
1.5 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 17:25
dep. 17:25
2.5 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 17:27
dep. 17:27
3.5 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 17:29
dep. 17:29
4.5 km
Sopot, Izlaz
arr. 17:31
dep. 17:31
5.5 km
Sopot, Spomenik
arr. 17:32
dep. 17:32
5.8 km
Sopot, Bus station
arr. 17:34
6.5 km
17:27 17:40 (00:13)
Vikend naseljeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
dep. 17:27
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 17:29
dep. 17:29
1.5 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 17:30
dep. 17:30
2.1 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 17:31
dep. 17:31
2.5 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 17:33
dep. 17:33
3.5 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 17:35
dep. 17:35
4.5 km
Sopot, Izlaz
arr. 17:37
dep. 17:37
5.5 km
Sopot, Spomenik
arr. 17:39
dep. 17:39
6.1 km
Sopot, Bus station
arr. 17:40
6.5 km
18:14 18:25 (00:11)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Intersection
dep. 18:14
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 18:15
dep. 18:15
0.5 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 18:16
dep. 18:16
1 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 18:18
dep. 18:18
2 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 18:20
dep. 18:20
3 km
Sopot, Izlaz
arr. 18:22
dep. 18:22
4 km
Sopot, Spomenik
arr. 18:24
dep. 18:24
4.5 km
Sopot, Bus station
arr. 18:25
5 km
18:51 19:04 (00:13)
Vikend naseljeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
dep. 18:51
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 18:53
dep. 18:53
1.5 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 18:54
dep. 18:54
2.1 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 18:55
dep. 18:55
2.5 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 18:57
dep. 18:57
3.5 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 18:59
dep. 18:59
4.5 km
Sopot, Izlaz
arr. 19:01
dep. 19:01
5.5 km
Sopot, Spomenik
arr. 19:03
dep. 19:03
6.1 km
Sopot, Bus station
arr. 19:04
6.5 km
19:44 19:55 (00:11)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Intersection
dep. 19:44
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 19:45
dep. 19:45
0.5 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 19:46
dep. 19:46
1 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 19:48
dep. 19:48
2 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 19:50
dep. 19:50
3 km
Sopot, Izlaz
arr. 19:52
dep. 19:52
4 km
Sopot, Spomenik
arr. 19:54
dep. 19:54
4.5 km
Sopot, Bus station
arr. 19:55
5 km
20:54 21:05 (00:11)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Intersection
dep. 20:54
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 20:55
dep. 20:55
0.5 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 20:56
dep. 20:56
1 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 20:58
dep. 20:58
2 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 21:00
dep. 21:00
3 km
Sopot, Izlaz
arr. 21:02
dep. 21:02
4 km
Sopot, Spomenik
arr. 21:04
dep. 21:04
4.5 km
Sopot, Bus station
arr. 21:05
5 km
22:43 22:56 (00:13)
Vikend naseljeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
dep. 22:43
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
1.5 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 22:46
dep. 22:46
2 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 22:47
dep. 22:47
2.5 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 22:49
dep. 22:49
3.5 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 22:51
dep. 22:51
4.5 km
Sopot, Izlaz
arr. 22:53
dep. 22:53
5.5 km
Sopot, Spomenik
arr. 22:55
dep. 22:55
6.1 km
Sopot, Bus station
arr. 22:56
6.5 km
23:47 00:00 (00:13)
Vikend naseljeBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tresije (Nemenikuće), Vikend naselje
dep. 23:47
Tresije (Nemenikuće), Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
1.5 km
Tresije (Nemenikuće), Prodavnica
arr. 23:50
dep. 23:50
2.1 km
Tresije (Nemenikuće), Skola
arr. 23:51
dep. 23:51
2.5 km
Tresije (Nemenikuće), Jekica kuce
arr. 23:53
dep. 23:53
3.5 km
Tresije (Nemenikuće), Naselje
arr. 23:55
dep. 23:55
4.5 km
Sopot, Izlaz
arr. 23:57
dep. 23:57
5.5 km
Sopot, Spomenik
arr. 23:59
dep. 23:59
6.1 km
Sopot, Bus station
arr. 00:00
6.5 km

Naselja Tresije (Nemenikuće) i Sopot su međusobno udaljena ~7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Tresije (Nemenikuće) je u 04:19 h, dok je poslednji polazak u 23:47 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.