Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trbusnica kod Lazarevca - Beograd (Belgrade) timetable

sunday, 21.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Trbusnica kod Lazarevca - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:05 06:55 (01:50)
Žuto brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trbusnica kod Lazarevca, Žuto brdo
dep. 05:05
Trbusnica kod Lazarevca, Dom
arr. 05:09
dep. 05:09
1.5 km
Krusevica kod Lazarevca, Lipar
arr. 05:12
dep. 05:12
2.5 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
4 km
Rudovci, 1
arr. 05:20
dep. 05:20
8 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 05:23
dep. 05:23
10 km
Barosevac, Barosevac
arr. 05:26
dep. 05:26
12 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 05:30
dep. 05:30
15 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 05:33
dep. 05:33
17 km
Vreoci, Zavod
arr. 05:37
dep. 05:37
20 km
Vreoci, Dom
arr. 05:40
dep. 05:40
22 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 05:45
dep. 05:45
25 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 05:47
dep. 05:47
27 km
Stepojevac, ZS
arr. 05:49
dep. 05:49
28 km
Stepojevac, Dom
arr. 05:51
dep. 05:51
30 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 05:55
dep. 05:55
33 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 05:57
dep. 05:57
34 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 05:59
dep. 05:59
35 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 06:00
dep. 06:00
36 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 06:01
dep. 06:01
37 km
Siljakovac, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
39 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 06:07
dep. 06:07
41 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
43 km
Meljak, Meljak
arr. 06:13
dep. 06:13
45 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:19
dep. 06:19
50 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 06:33
dep. 06:33
61 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:35
dep. 06:35
62 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:39
dep. 06:39
65 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:43
dep. 06:43
70 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:55
73 km
06:50 08:40 (01:50)
Žuto brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trbusnica kod Lazarevca, Žuto brdo
dep. 06:50
Trbusnica kod Lazarevca, Dom
arr. 06:54
dep. 06:54
1.5 km
Krusevica kod Lazarevca, Lipar
arr. 06:57
dep. 06:57
2.5 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Rudovci, 1
arr. 07:05
dep. 07:05
8 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 07:08
dep. 07:08
10 km
Barosevac, Barosevac
arr. 07:11
dep. 07:11
12 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 07:15
dep. 07:15
15 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 07:18
dep. 07:18
17 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:22
dep. 07:22
20 km
Vreoci, Dom
arr. 07:25
dep. 07:25
22 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:30
dep. 07:30
25 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:32
dep. 07:32
27 km
Stepojevac, ZS
arr. 07:34
dep. 07:34
28 km
Stepojevac, Dom
arr. 07:36
dep. 07:36
30 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 07:40
dep. 07:40
33 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 07:42
dep. 07:42
34 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 07:44
dep. 07:44
35 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 07:45
dep. 07:45
36 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 07:46
dep. 07:46
37 km
Siljakovac, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
39 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 07:52
dep. 07:52
41 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
43 km
Meljak, Meljak
arr. 07:58
dep. 07:58
45 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 08:04
dep. 08:04
50 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 08:18
dep. 08:18
61 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:20
dep. 08:20
62 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:24
dep. 08:24
65 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 08:28
dep. 08:28
70 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:40
73 km
Trbusnica kod Lazarevca - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
05:05 06:55 (01:50)
Žuto brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trbusnica kod Lazarevca, Žuto brdo
dep. 05:05
Trbusnica kod Lazarevca, Dom
arr. 05:09
dep. 05:09
1.5 km
Krusevica kod Lazarevca, Lipar
arr. 05:12
dep. 05:12
2.5 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
4 km
Rudovci, 1
arr. 05:20
dep. 05:20
8 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 05:23
dep. 05:23
10 km
Barosevac, Barosevac
arr. 05:26
dep. 05:26
12 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 05:30
dep. 05:30
15 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 05:33
dep. 05:33
17 km
Vreoci, Zavod
arr. 05:37
dep. 05:37
20 km
Vreoci, Dom
arr. 05:40
dep. 05:40
22 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 05:45
dep. 05:45
25 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 05:47
dep. 05:47
27 km
Stepojevac, ZS
arr. 05:49
dep. 05:49
28 km
Stepojevac, Dom
arr. 05:51
dep. 05:51
30 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 05:55
dep. 05:55
33 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 05:57
dep. 05:57
34 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 05:59
dep. 05:59
35 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 06:00
dep. 06:00
36 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 06:01
dep. 06:01
37 km
Siljakovac, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
39 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 06:07
dep. 06:07
41 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
43 km
Meljak, Meljak
arr. 06:13
dep. 06:13
45 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:19
dep. 06:19
50 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 06:33
dep. 06:33
61 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:35
dep. 06:35
62 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:39
dep. 06:39
65 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:43
dep. 06:43
70 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:55
73 km
06:50 08:40 (01:50)
Žuto brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trbusnica kod Lazarevca, Žuto brdo
dep. 06:50
Trbusnica kod Lazarevca, Dom
arr. 06:54
dep. 06:54
1.5 km
Krusevica kod Lazarevca, Lipar
arr. 06:57
dep. 06:57
2.5 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Rudovci, 1
arr. 07:05
dep. 07:05
8 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 07:08
dep. 07:08
10 km
Barosevac, Barosevac
arr. 07:11
dep. 07:11
12 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 07:15
dep. 07:15
15 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 07:18
dep. 07:18
17 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:22
dep. 07:22
20 km
Vreoci, Dom
arr. 07:25
dep. 07:25
22 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:30
dep. 07:30
25 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:32
dep. 07:32
27 km
Stepojevac, ZS
arr. 07:34
dep. 07:34
28 km
Stepojevac, Dom
arr. 07:36
dep. 07:36
30 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 07:40
dep. 07:40
33 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 07:42
dep. 07:42
34 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 07:44
dep. 07:44
35 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 07:45
dep. 07:45
36 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 07:46
dep. 07:46
37 km
Siljakovac, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
39 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 07:52
dep. 07:52
41 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
43 km
Meljak, Meljak
arr. 07:58
dep. 07:58
45 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 08:04
dep. 08:04
50 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 08:18
dep. 08:18
61 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:20
dep. 08:20
62 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:24
dep. 08:24
65 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 08:28
dep. 08:28
70 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:40
73 km
Trbusnica kod Lazarevca - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
05:05 06:55 (01:50)
Žuto brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trbusnica kod Lazarevca, Žuto brdo
dep. 05:05
Trbusnica kod Lazarevca, Dom
arr. 05:09
dep. 05:09
1.5 km
Krusevica kod Lazarevca, Lipar
arr. 05:12
dep. 05:12
2.5 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
4 km
Rudovci, 1
arr. 05:20
dep. 05:20
8 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 05:23
dep. 05:23
10 km
Barosevac, Barosevac
arr. 05:26
dep. 05:26
12 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 05:30
dep. 05:30
15 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 05:33
dep. 05:33
17 km
Vreoci, Zavod
arr. 05:37
dep. 05:37
20 km
Vreoci, Dom
arr. 05:40
dep. 05:40
22 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 05:45
dep. 05:45
25 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 05:47
dep. 05:47
27 km
Stepojevac, ZS
arr. 05:49
dep. 05:49
28 km
Stepojevac, Dom
arr. 05:51
dep. 05:51
30 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 05:55
dep. 05:55
33 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 05:57
dep. 05:57
34 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 05:59
dep. 05:59
35 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 06:00
dep. 06:00
36 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 06:01
dep. 06:01
37 km
Siljakovac, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
39 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 06:07
dep. 06:07
41 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
43 km
Meljak, Meljak
arr. 06:13
dep. 06:13
45 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:19
dep. 06:19
50 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 06:33
dep. 06:33
61 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:35
dep. 06:35
62 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:39
dep. 06:39
65 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:43
dep. 06:43
70 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:55
73 km
06:50 08:40 (01:50)
Žuto brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trbusnica kod Lazarevca, Žuto brdo
dep. 06:50
Trbusnica kod Lazarevca, Dom
arr. 06:54
dep. 06:54
1.5 km
Krusevica kod Lazarevca, Lipar
arr. 06:57
dep. 06:57
2.5 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Rudovci, 1
arr. 07:05
dep. 07:05
8 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 07:08
dep. 07:08
10 km
Barosevac, Barosevac
arr. 07:11
dep. 07:11
12 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 07:15
dep. 07:15
15 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 07:18
dep. 07:18
17 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:22
dep. 07:22
20 km
Vreoci, Dom
arr. 07:25
dep. 07:25
22 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:30
dep. 07:30
25 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:32
dep. 07:32
27 km
Stepojevac, ZS
arr. 07:34
dep. 07:34
28 km
Stepojevac, Dom
arr. 07:36
dep. 07:36
30 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 07:40
dep. 07:40
33 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 07:42
dep. 07:42
34 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 07:44
dep. 07:44
35 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 07:45
dep. 07:45
36 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 07:46
dep. 07:46
37 km
Siljakovac, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
39 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 07:52
dep. 07:52
41 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
43 km
Meljak, Meljak
arr. 07:58
dep. 07:58
45 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 08:04
dep. 08:04
50 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 08:18
dep. 08:18
61 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:20
dep. 08:20
62 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:24
dep. 08:24
65 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 08:28
dep. 08:28
70 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:40
73 km
Trbusnica kod Lazarevca - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
05:05 06:55 (01:50)
Žuto brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trbusnica kod Lazarevca, Žuto brdo
dep. 05:05
Trbusnica kod Lazarevca, Dom
arr. 05:09
dep. 05:09
1.5 km
Krusevica kod Lazarevca, Lipar
arr. 05:12
dep. 05:12
2.5 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
4 km
Rudovci, 1
arr. 05:20
dep. 05:20
8 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 05:23
dep. 05:23
10 km
Barosevac, Barosevac
arr. 05:26
dep. 05:26
12 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 05:30
dep. 05:30
15 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 05:33
dep. 05:33
17 km
Vreoci, Zavod
arr. 05:37
dep. 05:37
20 km
Vreoci, Dom
arr. 05:40
dep. 05:40
22 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 05:45
dep. 05:45
25 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 05:47
dep. 05:47
27 km
Stepojevac, ZS
arr. 05:49
dep. 05:49
28 km
Stepojevac, Dom
arr. 05:51
dep. 05:51
30 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 05:55
dep. 05:55
33 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 05:57
dep. 05:57
34 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 05:59
dep. 05:59
35 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 06:00
dep. 06:00
36 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 06:01
dep. 06:01
37 km
Siljakovac, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
39 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 06:07
dep. 06:07
41 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
43 km
Meljak, Meljak
arr. 06:13
dep. 06:13
45 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:19
dep. 06:19
50 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 06:33
dep. 06:33
61 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:35
dep. 06:35
62 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:39
dep. 06:39
65 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 06:43
dep. 06:43
70 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:55
73 km
06:50 08:40 (01:50)
Žuto brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trbusnica kod Lazarevca, Žuto brdo
dep. 06:50
Trbusnica kod Lazarevca, Dom
arr. 06:54
dep. 06:54
1.5 km
Krusevica kod Lazarevca, Lipar
arr. 06:57
dep. 06:57
2.5 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Rudovci, 1
arr. 07:05
dep. 07:05
8 km
Mali Crljeni, Mali Crljeni
arr. 07:08
dep. 07:08
10 km
Barosevac, Barosevac
arr. 07:11
dep. 07:11
12 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 07:15
dep. 07:15
15 km
Medoševac kod Lazarevca, Vodovod
arr. 07:18
dep. 07:18
17 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:22
dep. 07:22
20 km
Vreoci, Dom
arr. 07:25
dep. 07:25
22 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:30
dep. 07:30
25 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:32
dep. 07:32
27 km
Stepojevac, ZS
arr. 07:34
dep. 07:34
28 km
Stepojevac, Dom
arr. 07:36
dep. 07:36
30 km
Vrbovno, 4. vojvodanske
arr. 07:40
dep. 07:40
33 km
Vrbovno, Ulaz
arr. 07:42
dep. 07:42
34 km
Vrbovno, Ibarski cvet
arr. 07:44
dep. 07:44
35 km
Baljevac kod Obrenovca, Baljevac - Ibarska
arr. 07:45
dep. 07:45
36 km
Vranić kod Barajeva, Velike Dubrave
arr. 07:46
dep. 07:46
37 km
Siljakovac, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
39 km
Vranić kod Barajeva, Sumadinka
arr. 07:52
dep. 07:52
41 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
43 km
Meljak, Meljak
arr. 07:58
dep. 07:58
45 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 08:04
dep. 08:04
50 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 08:18
dep. 08:18
61 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:20
dep. 08:20
62 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:24
dep. 08:24
65 km
Beograd (Belgrade), Palata pravde
arr. 08:28
dep. 08:28
70 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:40
73 km

Naselja Trbusnica kod Lazarevca i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~73 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 50min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trbusnica kod Lazarevca je u 05:05 h, dok je poslednji polazak u 06:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.