Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trbosilje - Gornja Sipulja timetable

tuesday, 29.11.2022.
13:40 14:25 (00:45)
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trbosilje
dep. 13:40
Trbosilje, Skola
arr. 13:42
dep. 13:42
1 km
Tekeris
arr. 13:50
dep. 13:55
6 km
Pomijaca, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
14 km
Gornja Sipulja, Paulje
arr. 14:14
dep. 14:14
19 km
Gornja Sipulja, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
24 km
Gornja Sipulja
arr. 14:25
28 km
Trbosilje - Gornja Sipulja timetable
Departures on: wednesday, 30.11.2022.
13:40 14:25 (00:45)
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trbosilje
dep. 13:40
Trbosilje, Skola
arr. 13:42
dep. 13:42
1 km
Tekeris
arr. 13:50
dep. 13:55
6 km
Pomijaca, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
14 km
Gornja Sipulja, Paulje
arr. 14:14
dep. 14:14
19 km
Gornja Sipulja, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
24 km
Gornja Sipulja
arr. 14:25
28 km
Trbosilje - Gornja Sipulja timetable
Departures on: thursday, 01.12.2022.
13:40 14:25 (00:45)
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trbosilje
dep. 13:40
Trbosilje, Skola
arr. 13:42
dep. 13:42
1 km
Tekeris
arr. 13:50
dep. 13:55
6 km
Pomijaca, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
14 km
Gornja Sipulja, Paulje
arr. 14:14
dep. 14:14
19 km
Gornja Sipulja, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
24 km
Gornja Sipulja
arr. 14:25
28 km
Trbosilje - Gornja Sipulja timetable
Departures on: friday, 02.12.2022.
13:40 14:25 (00:45)
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trbosilje
dep. 13:40
Trbosilje, Skola
arr. 13:42
dep. 13:42
1 km
Tekeris
arr. 13:50
dep. 13:55
6 km
Pomijaca, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
14 km
Gornja Sipulja, Paulje
arr. 14:14
dep. 14:14
19 km
Gornja Sipulja, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
24 km
Gornja Sipulja
arr. 14:25
28 km
Trbosilje - Gornja Sipulja timetable
Departures on: monday, 05.12.2022.
13:40 14:25 (00:45)
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trbosilje
dep. 13:40
Trbosilje, Skola
arr. 13:42
dep. 13:42
1 km
Tekeris
arr. 13:50
dep. 13:55
6 km
Pomijaca, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
14 km
Gornja Sipulja, Paulje
arr. 14:14
dep. 14:14
19 km
Gornja Sipulja, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
24 km
Gornja Sipulja
arr. 14:25
28 km
Trbosilje - Gornja Sipulja timetable
Departures on: tuesday, 06.12.2022.
13:40 14:25 (00:45)
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trbosilje
dep. 13:40
Trbosilje, Skola
arr. 13:42
dep. 13:42
1 km
Tekeris
arr. 13:50
dep. 13:55
6 km
Pomijaca, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
14 km
Gornja Sipulja, Paulje
arr. 14:14
dep. 14:14
19 km
Gornja Sipulja, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
24 km
Gornja Sipulja
arr. 14:25
28 km
Trbosilje - Gornja Sipulja timetable
Departures on: wednesday, 07.12.2022.
13:40 14:25 (00:45)
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trbosilje
dep. 13:40
Trbosilje, Skola
arr. 13:42
dep. 13:42
1 km
Tekeris
arr. 13:50
dep. 13:55
6 km
Pomijaca, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
14 km
Gornja Sipulja, Paulje
arr. 14:14
dep. 14:14
19 km
Gornja Sipulja, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
24 km
Gornja Sipulja
arr. 14:25
28 km

Naselja Trbosilje i Gornja Sipulja su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trbosilje je u 13:40 h, dok je poslednji polazak u 13:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.