Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Topolovnik - Pozarevac timetable

thursday, 20.02.2020.
03:35 04:27 (00:52)
IIMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topolovnik, II
dep. 03:35
Topolovnik, I - Centar
arr. 03:37
dep. 03:37
1 km
Djurakovo, Center
arr. 03:43
dep. 03:43
5.1 km
Majilovac, I - Centar
arr. 03:49
dep. 03:49
9.2 km
Majilovac, II
arr. 03:50
dep. 03:50
9.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 03:53
dep. 03:53
12 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 03:54
dep. 03:54
12.7 km
Beranje, Intersection
arr. 03:56
dep. 03:56
13.7 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 03:59
dep. 03:59
16 km
Bratinac, Mlin
arr. 04:04
dep. 04:04
20.4 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 04:09
dep. 04:09
24.5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 04:17
dep. 04:20
27.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 04:24
dep. 04:24
28.4 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 04:26
dep. 04:26
29.1 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 04:27
29.8 km
06:10 06:40 (00:30)
I - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topolovnik, I - Centar
dep. 06:10
Djurakovo, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
5 km
Majilovac, I - Centar
arr. 06:19
dep. 06:19
8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 06:21
dep. 06:21
10 km
Beranje, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
12 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 06:28
dep. 06:28
16 km
Bratinac, Mlin
arr. 06:31
dep. 06:31
19 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:40
26 km
06:56 07:35 (00:39)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topolovnik, II
dep. 06:56
Topolovnik, I - Centar
arr. 06:58
dep. 06:58
1 km
Djurakovo, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
5 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:06
dep. 07:06
7 km
Majilovac, II
arr. 07:08
dep. 07:08
8 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:13
dep. 07:13
11 km
Beranje, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
12 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 07:19
dep. 07:19
16 km
Bratinac, Mlin
arr. 07:24
dep. 07:24
19 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 07:26
dep. 07:26
20 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 07:27
dep. 07:27
21 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 07:29
dep. 07:29
23 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 07:31
dep. 07:31
24 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:35
26 km
07:36 08:27 (00:51)
IIMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topolovnik, II
dep. 07:36
Topolovnik, I - Centar
arr. 07:38
dep. 07:38
1 km
Djurakovo, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
5.1 km
Majilovac, I - Centar
arr. 07:50
dep. 07:50
9.2 km
Majilovac, II
arr. 07:51
dep. 07:51
9.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 07:54
dep. 07:54
12 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 07:55
dep. 07:55
12.7 km
Beranje, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
13.7 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 08:00
dep. 08:00
16 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:05
dep. 08:05
20.4 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 08:10
dep. 08:10
24.5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:20
27.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 08:24
dep. 08:24
28.4 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 08:26
dep. 08:26
29.1 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 08:27
29.8 km
09:15 09:50 (00:35)
I - CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Closed sales
Stations
Arrival
Departure
Topolovnik, I - Centar
dep. 09:15
Djurakovo, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
5 km
Majilovac, I - Centar
arr. 09:24
dep. 09:24
8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 09:26
dep. 09:26
10 km
Bratinac, Mlin
arr. 09:36
dep. 09:36
19 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:50
26 km
09:56 10:35 (00:39)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topolovnik, II
dep. 09:56
Topolovnik, I - Centar
arr. 09:58
dep. 09:58
1 km
Djurakovo, Center
arr. 10:02
dep. 10:02
5 km
Majilovac, I - Centar
arr. 10:06
dep. 10:06
7 km
Majilovac, II
arr. 10:08
dep. 10:08
8 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 10:11
dep. 10:11
10 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 10:13
dep. 10:13
11 km
Beranje, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
12 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 10:19
dep. 10:19
16 km
Bratinac, Mlin
arr. 10:24
dep. 10:24
19 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 10:26
dep. 10:26
20 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 10:27
dep. 10:27
21 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 10:29
dep. 10:29
23 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 10:31
dep. 10:31
24 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:35
26 km
11:08 11:50 (00:42)
I - CentarFarma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topolovnik, I - Centar
dep. 11:08
Djurakovo, Raskrsnica za Popovac
arr. 11:15
dep. 11:15
5 km
Majilovac, I - Centar
arr. 11:19
dep. 11:19
8 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 11:22
dep. 11:22
10 km
Beranje, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
12 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 11:31
dep. 11:31
16 km
Bratinac, Mlin
arr. 11:35
dep. 11:35
19 km
Pozarevac, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
26 km
Pozarevac, Rampa
arr. 11:49
dep. 11:49
29 km
Pozarevac, Farma
arr. 11:50
30 km
12:56 13:47 (00:51)
IIMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topolovnik, II
dep. 12:56
Topolovnik, I - Centar
arr. 12:58
dep. 12:58
1 km
Djurakovo, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
5.1 km
Majilovac, I - Centar
arr. 13:10
dep. 13:10
9.2 km
Majilovac, II
arr. 13:11
dep. 13:11
9.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
12 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
12.7 km
Beranje, Intersection
arr. 13:17
dep. 13:17
13.7 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 13:20
dep. 13:20
16 km
Bratinac, Mlin
arr. 13:25
dep. 13:25
20.4 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 13:30
dep. 13:30
24.5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:38
dep. 13:40
27.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 13:44
dep. 13:44
28.4 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 13:46
dep. 13:46
29.1 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 13:47
29.8 km
14:09 15:05 (00:56)
IIBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topolovnik, II
dep. 14:09
Topolovnik, I - Centar
arr. 14:10
dep. 14:10
1 km
Djurakovo, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
5.1 km
Majilovac, I - Centar
arr. 14:21
dep. 14:21
9.3 km
Majilovac, II
arr. 14:22
dep. 14:22
9.8 km
Kurjace
arr. 14:29
dep. 14:29
13.8 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 14:39
dep. 14:39
19.7 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 14:40
dep. 14:40
20.4 km
Beranje, Intersection
arr. 14:43
dep. 14:43
21.5 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 14:48
dep. 14:48
23.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:53
dep. 14:53
28.2 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 14:54
dep. 14:54
29 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 14:55
dep. 14:55
29.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:58
dep. 14:58
32.1 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 14:59
dep. 14:59
32.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:05
35.4 km
15:51 16:42 (00:51)
IIMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topolovnik, II
dep. 15:51
Topolovnik, I - Centar
arr. 15:53
dep. 15:53
1 km
Djurakovo, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
5.1 km
Majilovac, I - Centar
arr. 16:05
dep. 16:05
9.2 km
Majilovac, II
arr. 16:06
dep. 16:06
9.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 16:09
dep. 16:09
12 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 16:10
dep. 16:10
12.7 km
Beranje, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
13.7 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 16:15
dep. 16:15
16 km
Bratinac, Mlin
arr. 16:20
dep. 16:20
20.4 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 16:25
dep. 16:25
24.5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:35
27.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 16:39
dep. 16:39
28.4 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 16:41
dep. 16:41
29.1 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 16:42
29.8 km
19:11 20:02 (00:51)
IIMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topolovnik, II
dep. 19:11
Topolovnik, I - Centar
arr. 19:13
dep. 19:13
1 km
Djurakovo, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
5.1 km
Majilovac, I - Centar
arr. 19:25
dep. 19:25
9.2 km
Majilovac, II
arr. 19:26
dep. 19:26
9.7 km
Sirakovo, II - Zeleznicka stanica
arr. 19:29
dep. 19:29
12 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 19:30
dep. 19:30
12.7 km
Beranje, Intersection
arr. 19:32
dep. 19:32
13.7 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 19:35
dep. 19:35
16 km
Bratinac, Mlin
arr. 19:40
dep. 19:40
20.4 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 19:45
dep. 19:45
24.5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:55
27.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 19:59
dep. 19:59
28.4 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:01
dep. 20:01
29.1 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 20:02
29.8 km

Naselja Topolovnik i Pozarevac su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 56min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Topolovnik je u 03:35 h, dok je poslednji polazak u 19:11 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Topolovnik - Pozarevac iznosi od 2,45 EUR do 2,45 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.