Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Topola - Smederevska Palanka timetable

tuesday, 07.07.2020.
05:30 06:20 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 05:30
Zabare kod Topole
arr. 05:37
dep. 05:37
4.3 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 05:39
dep. 05:39
5.6 km
Junkovac kod Topole, I
arr. 05:41
dep. 05:41
7.1 km
Junkovac kod Topole, II
arr. 05:43
dep. 05:43
8.4 km
Natalinci, Sepacki put
arr. 05:51
dep. 05:51
14.3 km
Kloka, Dom
arr. 05:56
dep. 05:56
17.7 km
Kloka, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
19.8 km
Basin, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
22.1 km
Mramorac, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
24.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 06:08
dep. 06:08
25.9 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
26.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 06:11
dep. 06:11
28 km
Pridvorice
arr. 06:12
dep. 06:12
28.8 km
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 06:14
dep. 06:14
29.9 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 06:20
33.9 km
11:37 12:40 (01:03)
Stara autobuska stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Stara autobuska stanica
dep. 11:37
Topola, Bus station
arr. 11:39
dep. 11:50
0.7 km
Zabare kod Topole
arr. 11:57
dep. 11:57
5 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 11:59
dep. 11:59
6.3 km
Junkovac kod Topole, I
arr. 12:01
dep. 12:01
7.8 km
Junkovac kod Topole, II
arr. 12:03
dep. 12:03
9.1 km
Natalinci, Sepacki put
arr. 12:11
dep. 12:11
15 km
Kloka, Dom
arr. 12:16
dep. 12:16
18.4 km
Kloka, Intersection
arr. 12:19
dep. 12:19
20.5 km
Basin, Center
arr. 12:23
dep. 12:23
22.8 km
Mramorac, Intersection
arr. 12:26
dep. 12:26
25.1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 12:28
dep. 12:28
26.6 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
27.2 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 12:31
dep. 12:31
-62.5 km
Pridvorice
arr. 12:32
dep. 12:32
29.5 km
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 12:34
dep. 12:34
-62.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 12:40
34.6 km
Topola - Smederevska Palanka timetable
Departures on: wednesday, 08.07.2020.
05:30 06:20 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 05:30
Zabare kod Topole
arr. 05:37
dep. 05:37
4.3 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 05:39
dep. 05:39
5.6 km
Junkovac kod Topole, I
arr. 05:41
dep. 05:41
7.1 km
Junkovac kod Topole, II
arr. 05:43
dep. 05:43
8.4 km
Natalinci, Sepacki put
arr. 05:51
dep. 05:51
14.3 km
Kloka, Dom
arr. 05:56
dep. 05:56
17.7 km
Kloka, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
19.8 km
Basin, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
22.1 km
Mramorac, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
24.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 06:08
dep. 06:08
25.9 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
26.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 06:11
dep. 06:11
28 km
Pridvorice
arr. 06:12
dep. 06:12
28.8 km
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 06:14
dep. 06:14
29.9 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 06:20
33.9 km
11:37 12:40 (01:03)
Stara autobuska stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Stara autobuska stanica
dep. 11:37
Topola, Bus station
arr. 11:39
dep. 11:50
0.7 km
Zabare kod Topole
arr. 11:57
dep. 11:57
5 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 11:59
dep. 11:59
6.3 km
Junkovac kod Topole, I
arr. 12:01
dep. 12:01
7.8 km
Junkovac kod Topole, II
arr. 12:03
dep. 12:03
9.1 km
Natalinci, Sepacki put
arr. 12:11
dep. 12:11
15 km
Kloka, Dom
arr. 12:16
dep. 12:16
18.4 km
Kloka, Intersection
arr. 12:19
dep. 12:19
20.5 km
Basin, Center
arr. 12:23
dep. 12:23
22.8 km
Mramorac, Intersection
arr. 12:26
dep. 12:26
25.1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 12:28
dep. 12:28
26.6 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
27.2 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 12:31
dep. 12:31
-62.5 km
Pridvorice
arr. 12:32
dep. 12:32
29.5 km
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 12:34
dep. 12:34
-62.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 12:40
34.6 km
Topola - Smederevska Palanka timetable
Departures on: thursday, 09.07.2020.
05:30 06:20 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 05:30
Zabare kod Topole
arr. 05:37
dep. 05:37
4.3 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 05:39
dep. 05:39
5.6 km
Junkovac kod Topole, I
arr. 05:41
dep. 05:41
7.1 km
Junkovac kod Topole, II
arr. 05:43
dep. 05:43
8.4 km
Natalinci, Sepacki put
arr. 05:51
dep. 05:51
14.3 km
Kloka, Dom
arr. 05:56
dep. 05:56
17.7 km
Kloka, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
19.8 km
Basin, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
22.1 km
Mramorac, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
24.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 06:08
dep. 06:08
25.9 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
26.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 06:11
dep. 06:11
28 km
Pridvorice
arr. 06:12
dep. 06:12
28.8 km
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 06:14
dep. 06:14
29.9 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 06:20
33.9 km
11:37 12:40 (01:03)
Stara autobuska stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Stara autobuska stanica
dep. 11:37
Topola, Bus station
arr. 11:39
dep. 11:50
0.7 km
Zabare kod Topole
arr. 11:57
dep. 11:57
5 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 11:59
dep. 11:59
6.3 km
Junkovac kod Topole, I
arr. 12:01
dep. 12:01
7.8 km
Junkovac kod Topole, II
arr. 12:03
dep. 12:03
9.1 km
Natalinci, Sepacki put
arr. 12:11
dep. 12:11
15 km
Kloka, Dom
arr. 12:16
dep. 12:16
18.4 km
Kloka, Intersection
arr. 12:19
dep. 12:19
20.5 km
Basin, Center
arr. 12:23
dep. 12:23
22.8 km
Mramorac, Intersection
arr. 12:26
dep. 12:26
25.1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 12:28
dep. 12:28
26.6 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
27.2 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 12:31
dep. 12:31
-62.5 km
Pridvorice
arr. 12:32
dep. 12:32
29.5 km
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 12:34
dep. 12:34
-62.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 12:40
34.6 km
Topola - Smederevska Palanka timetable
Departures on: friday, 10.07.2020.
05:30 06:20 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 05:30
Zabare kod Topole
arr. 05:37
dep. 05:37
4.3 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 05:39
dep. 05:39
5.6 km
Junkovac kod Topole, I
arr. 05:41
dep. 05:41
7.1 km
Junkovac kod Topole, II
arr. 05:43
dep. 05:43
8.4 km
Natalinci, Sepacki put
arr. 05:51
dep. 05:51
14.3 km
Kloka, Dom
arr. 05:56
dep. 05:56
17.7 km
Kloka, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
19.8 km
Basin, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
22.1 km
Mramorac, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
24.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 06:08
dep. 06:08
25.9 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
26.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 06:11
dep. 06:11
28 km
Pridvorice
arr. 06:12
dep. 06:12
28.8 km
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 06:14
dep. 06:14
29.9 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 06:20
33.9 km
11:37 12:40 (01:03)
Stara autobuska stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Stara autobuska stanica
dep. 11:37
Topola, Bus station
arr. 11:39
dep. 11:50
0.7 km
Zabare kod Topole
arr. 11:57
dep. 11:57
5 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 11:59
dep. 11:59
6.3 km
Junkovac kod Topole, I
arr. 12:01
dep. 12:01
7.8 km
Junkovac kod Topole, II
arr. 12:03
dep. 12:03
9.1 km
Natalinci, Sepacki put
arr. 12:11
dep. 12:11
15 km
Kloka, Dom
arr. 12:16
dep. 12:16
18.4 km
Kloka, Intersection
arr. 12:19
dep. 12:19
20.5 km
Basin, Center
arr. 12:23
dep. 12:23
22.8 km
Mramorac, Intersection
arr. 12:26
dep. 12:26
25.1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 12:28
dep. 12:28
26.6 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
27.2 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Stankovići
arr. 12:31
dep. 12:31
-62.5 km
Pridvorice
arr. 12:32
dep. 12:32
29.5 km
Pridvorice, Ratarski Put
arr. 12:34
dep. 12:34
-62.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 12:40
34.6 km

Naselja Topola i Smederevska Palanka su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 03min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Topola je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 11:37 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.