Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Topola - Kragujevac timetable

friday, 16.11.2018.
06:11 07:10 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 06:11
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 06:24
dep. 06:24
11.5 km
Cumic, Svetinja
arr. 06:31
dep. 06:31
16.2 km
Cumic, Posta
arr. 06:36
dep. 06:36
20.1 km
Luznice, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
25.5 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 06:46
dep. 06:46
27.9 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 06:50
dep. 06:50
31.3 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:10
40.3 km
08:01 09:02 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 08:01
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 08:14
dep. 08:14
11.5 km
Cumic, Svetinja
arr. 08:21
dep. 08:21
16.2 km
Cumic, Posta
arr. 08:26
dep. 08:26
20.1 km
Luznice, Intersection
arr. 08:33
dep. 08:33
25.5 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
27.9 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 08:40
dep. 08:40
31.3 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:02
40.3 km
09:21 10:16 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 09:21
Cumic, Svetinja
arr. 09:39
dep. 09:39
16.2 km
Cumic, Posta
arr. 09:43
dep. 09:43
20.1 km
Luznice, Intersection
arr. 09:49
dep. 09:49
25.5 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 09:52
dep. 09:52
27.9 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:16
40.3 km
11:00 11:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 11:00
Kragujevac, Bus station
arr. 11:25
39 km
11:36 12:37 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 11:36
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 11:49
dep. 11:49
11.5 km
Cumic, Svetinja
arr. 11:56
dep. 11:56
16.2 km
Cumic, Posta
arr. 12:01
dep. 12:01
20.1 km
Luznice, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
25.5 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 12:11
dep. 12:11
27.9 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 12:15
dep. 12:15
31.3 km
Kragujevac, Bus station
arr. 12:37
40.3 km
12:45 13:46 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 12:45
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 12:58
dep. 12:58
11.5 km
Cumic, Svetinja
arr. 13:07
dep. 13:07
16.2 km
Cumic, Posta
arr. 13:12
dep. 13:12
20.1 km
Luznice, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
25.5 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 13:22
dep. 13:22
27.9 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 13:26
dep. 13:26
31.3 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:46
40.3 km
14:18 15:15 (00:57)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 14:18
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 14:38
dep. 14:38
6 km
Cumic, Svetinja
arr. 14:41
dep. 14:41
19 km
Cumic, Posta
arr. 14:42
dep. 14:42
20 km
Luznice, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
28 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 15:00
dep. 15:00
31 km
Kragujevac, Bus station
arr. 15:15
42 km
15:41 16:40 (00:59)
Bus station
The timetable is valid until: 21.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 15:41
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 15:54
dep. 15:54
11.5 km
Cumic, Svetinja
arr. 16:01
dep. 16:01
16.2 km
Cumic, Posta
arr. 16:06
dep. 16:06
20.1 km
Luznice, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
25.5 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 16:16
dep. 16:16
27.9 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 16:20
dep. 16:20
31.3 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:40
40.3 km
17:10 18:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 17:10
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 17:25
dep. 17:25
18 km
Cumic, Svetinja
arr. 17:30
dep. 17:30
21 km
Cumic, Posta
arr. 17:35
dep. 17:35
25 km
Luznice, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
28 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 17:45
dep. 17:45
31 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 17:50
dep. 17:50
35 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:10
42 km
17:50 18:40 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 17:50
Kragujevac, Bus station
arr. 18:40
42 km
19:48 20:45 (00:57)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 19:48
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 20:08
dep. 20:08
6 km
Cumic, Svetinja
arr. 20:11
dep. 20:11
19 km
Cumic, Posta
arr. 20:12
dep. 20:12
20 km
Luznice, Intersection
arr. 20:25
dep. 20:25
28 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 20:30
dep. 20:30
31 km
Kragujevac, Bus station
arr. 20:45
42 km
22:00 22:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 22:00
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 22:15
dep. 22:15
18 km
Cumic, Svetinja
arr. 22:20
dep. 22:20
21 km
Cumic, Posta
arr. 22:25
dep. 22:25
25 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 22:30
dep. 22:30
31 km
Desimirovac, Pumpa
arr. 22:35
dep. 22:35
35 km
Kragujevac, Bus station
arr. 22:50
42 km

Naselja Topola i Kragujevac su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 01h i 01min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Topola je u 06:11 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Topola - Kragujevac iznosi od 1,69 EUR do 1,95 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.