Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Topola - Kloka timetable

sunday, 02.10.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Topola - Kloka timetable
Departures on: monday, 03.10.2022.
05:30 05:59 (00:29)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 05:30
Zabare kod Topole, Center
arr. 05:37
dep. 05:37
4.3 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 05:39
dep. 05:39
5.6 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 05:41
dep. 05:41
7.1 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 05:43
dep. 05:43
8.4 km
arr. 05:51
dep. 05:51
14.3 km
Kloka, Centar - Dom
arr. 05:56
dep. 05:56
17.7 km
Kloka, Intersection
arr. 05:59
19.8 km
06:20 06:45 (00:25)
Bus stationCentar - Dom
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 06:20
Topola, Sud
arr. 06:22
dep. 06:22
0.5 km
Topola, P. grob
arr. 06:24
dep. 06:24
1.5 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
6 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 06:28
dep. 06:28
7 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 06:31
dep. 06:31
8 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 06:33
dep. 06:33
10 km
Natalinci, Bus station
arr. 06:37
dep. 06:37
11 km
Kloka, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
15 km
Kloka, Centar - Dom
arr. 06:45
18 km
06:30 06:59 (00:29)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 06:30
Zabare kod Topole, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
4.3 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 06:39
dep. 06:39
5.6 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 06:41
dep. 06:41
7.1 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 06:43
dep. 06:43
8.4 km
arr. 06:51
dep. 06:51
14.3 km
Kloka, Centar - Dom
arr. 06:56
dep. 06:56
17.7 km
Kloka, Intersection
arr. 06:59
19.8 km
09:50 10:19 (00:29)
Bus stationCentar - Dom
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 09:50
Topola, Sud
arr. 09:52
dep. 09:52
0.5 km
Topola, P. grob
arr. 09:54
dep. 09:54
1.5 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 09:56
dep. 09:56
6 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 09:58
dep. 09:58
7 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 10:04
dep. 10:04
8 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 10:06
dep. 10:06
10 km
Natalinci, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
11 km
Kloka, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
15 km
Kloka, Centar - Dom
arr. 10:19
18 km
11:37 12:19 (00:42)
Stara autobuska stanicaIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:37
Topola, Bus station
arr. 11:39
dep. 11:50
0.7 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 11:57
dep. 11:57
5 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 11:59
dep. 11:59
6.3 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 12:01
dep. 12:01
7.8 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 12:03
dep. 12:03
9.1 km
arr. 12:11
dep. 12:11
15 km
Kloka, Centar - Dom
arr. 12:16
dep. 12:16
18.4 km
Kloka, Intersection
arr. 12:19
20.5 km
13:40 14:13 (00:33)
Bus stationCentar - Dom
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 13:40
Topola, Sud
arr. 13:45
dep. 13:45
0.5 km
Topola, P. grob
arr. 13:47
dep. 13:47
1.5 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
6 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 13:51
dep. 13:51
7 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 13:57
dep. 13:57
8 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 13:59
dep. 13:59
10 km
Natalinci, Bus station
arr. 14:03
dep. 14:03
11 km
Kloka, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
15 km
Kloka, Centar - Dom
arr. 14:13
18 km
14:10 14:39 (00:29)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 14:10
Zabare kod Topole, Center
arr. 14:17
dep. 14:17
4.3 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 14:19
dep. 14:19
5.6 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 14:21
dep. 14:21
7.1 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 14:23
dep. 14:23
8.4 km
arr. 14:31
dep. 14:31
14.3 km
Kloka, Centar - Dom
arr. 14:36
dep. 14:36
17.7 km
Kloka, Intersection
arr. 14:39
19.8 km
15:15 15:45 (00:30)
Bus stationCentar - Dom
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 15:15
Topola, Sud
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Topola, P. grob
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
6 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 15:25
dep. 15:25
7 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 15:29
dep. 15:29
8 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 15:32
dep. 15:32
10 km
Natalinci, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
11 km
Kloka, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Kloka, Centar - Dom
arr. 15:45
18 km

Naselja Topola i Kloka su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Topola je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 15:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Topola - Kloka iznosi od 1,20 EUR do 1,20 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.