Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Topola - Jarmenovci timetable

sunday, 02.10.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Topola - Jarmenovci timetable
Departures on: monday, 03.10.2022.
05:30 05:55 (00:25)
Bus stationII - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 05:30
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Topola, Klanica
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Bozurnja, Meterize
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 05:37
dep. 05:37
4 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 05:38
dep. 05:38
5 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 05:40
dep. 05:40
7 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 05:41
dep. 05:41
8 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 05:43
dep. 05:43
9 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 05:44
dep. 05:44
10 km
Donja Satornja, Zadruga
arr. 05:45
dep. 05:45
11 km
Donja Satornja, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
12 km
Gornja Satornja, Pobrđe
arr. 05:50
dep. 05:50
14 km
Jarmenovci, I
arr. 05:54
dep. 05:54
17 km
Jarmenovci, II - Centar
arr. 05:55
18 km
06:30 06:55 (00:25)
Bus stationII - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 06:30
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Topola, Klanica
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Bozurnja, Meterize
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 06:37
dep. 06:37
4 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 06:38
dep. 06:38
5 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 06:40
dep. 06:40
7 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 06:41
dep. 06:41
8 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 06:43
dep. 06:43
9 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 06:44
dep. 06:44
10 km
Donja Satornja, Zadruga
arr. 06:45
dep. 06:45
11 km
Donja Satornja, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
12 km
Gornja Satornja, Pobrđe
arr. 06:50
dep. 06:50
14 km
Jarmenovci, I
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Jarmenovci, II - Centar
arr. 06:55
18 km
07:15 07:37 (00:22)
Bus stationII - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 07:15
arr. 07:16
dep. 07:16
0.7 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 07:26
dep. 07:26
8.7 km
Donja Satornja, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
12.1 km
Jarmenovci, II - Centar
arr. 07:37
17.2 km
08:20 08:50 (00:30)
Bus stationII - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 08:20
arr. 08:22
dep. 08:22
1 km
Topola, Klanica
arr. 08:24
dep. 08:24
2 km
Bozurnja, Meterize
arr. 08:26
dep. 08:26
3 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 08:28
dep. 08:28
4 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 08:29
dep. 08:29
5 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 08:32
dep. 08:32
7 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 08:33
dep. 08:33
8 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 08:35
dep. 08:35
9 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 08:37
dep. 08:37
10 km
Donja Satornja, Zadruga
arr. 08:38
dep. 08:38
11 km
Donja Satornja, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
12 km
Gornja Satornja, Pobrđe
arr. 08:42
dep. 08:42
14 km
Jarmenovci, I
arr. 08:47
dep. 08:47
17 km
Jarmenovci, II - Centar
arr. 08:50
18 km
11:20 11:50 (00:30)
Bus stationII - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 11:20
arr. 11:22
dep. 11:22
1 km
Topola, Klanica
arr. 11:24
dep. 11:24
2 km
Bozurnja, Meterize
arr. 11:26
dep. 11:26
3 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 11:28
dep. 11:28
4 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 11:29
dep. 11:29
5 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 11:32
dep. 11:32
7 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 11:33
dep. 11:33
8 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 11:35
dep. 11:35
9 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 11:37
dep. 11:37
10 km
Donja Satornja, Zadruga
arr. 11:38
dep. 11:38
11 km
Donja Satornja, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
12 km
Gornja Satornja, Pobrđe
arr. 11:42
dep. 11:42
14 km
Jarmenovci, I
arr. 11:47
dep. 11:47
17 km
Jarmenovci, II - Centar
arr. 11:50
18 km
13:40 14:10 (00:30)
Bus stationII - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 13:40
arr. 13:42
dep. 13:42
1 km
Topola, Klanica
arr. 13:44
dep. 13:44
2 km
Bozurnja, Meterize
arr. 13:46
dep. 13:46
3 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 13:48
dep. 13:48
4 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 13:49
dep. 13:49
5 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 13:52
dep. 13:52
7 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 13:53
dep. 13:53
8 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 13:55
dep. 13:55
9 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 13:57
dep. 13:57
10 km
Donja Satornja, Zadruga
arr. 13:58
dep. 13:58
11 km
Donja Satornja, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
12 km
Gornja Satornja, Pobrđe
arr. 14:02
dep. 14:02
14 km
Jarmenovci, I
arr. 14:07
dep. 14:07
17 km
Jarmenovci, II - Centar
arr. 14:10
18 km
15:15 15:40 (00:25)
Bus stationII - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 15:15
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Topola, Klanica
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Bozurnja, Meterize
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 15:23
dep. 15:23
5 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 15:25
dep. 15:25
7 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 15:26
dep. 15:26
8 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 15:28
dep. 15:28
9 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 15:29
dep. 15:29
10 km
Donja Satornja, Zadruga
arr. 15:30
dep. 15:30
11 km
Donja Satornja, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
12 km
Gornja Satornja, Pobrđe
arr. 15:35
dep. 15:35
14 km
Jarmenovci, I
arr. 15:39
dep. 15:39
17 km
Jarmenovci, II - Centar
arr. 15:40
18 km
20:00 20:30 (00:30)
Bus stationII - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 20:00
arr. 20:02
dep. 20:02
1 km
Topola, Klanica
arr. 20:04
dep. 20:04
2 km
Bozurnja, Meterize
arr. 20:06
dep. 20:06
3 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 20:08
dep. 20:08
4 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 20:09
dep. 20:09
5 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 20:12
dep. 20:12
7 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 20:13
dep. 20:13
8 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 20:15
dep. 20:15
9 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 20:17
dep. 20:17
10 km
Donja Satornja, Zadruga
arr. 20:18
dep. 20:18
11 km
Donja Satornja, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
12 km
Gornja Satornja, Pobrđe
arr. 20:22
dep. 20:22
14 km
Jarmenovci, I
arr. 20:27
dep. 20:27
17 km
Jarmenovci, II - Centar
arr. 20:30
18 km

Naselja Topola i Jarmenovci su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Topola je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Topola - Jarmenovci iznosi od 1,20 EUR do 1,20 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.