Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Topola - Jarmenovci timetable

sunday, 23.02.2020.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Topola - Jarmenovci timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
05:30 05:55 (00:25)
Bus stationII
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 05:30
Topola, Stara autobuska stanica
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Topola, Klanica
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Topola, Meterize
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Vinca kod Topole
arr. 05:37
dep. 05:37
4 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 05:38
dep. 05:38
5 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 05:40
dep. 05:40
7 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 05:41
dep. 05:41
8 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 05:43
dep. 05:43
9 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 05:44
dep. 05:44
10 km
Donja Satornja, Zadruga
arr. 05:45
dep. 05:45
11 km
Donja Satornja
arr. 05:47
dep. 05:47
12 km
Gornja Satornja, Pobrđe
arr. 05:50
dep. 05:50
14 km
Jarmenovci, I
arr. 05:54
dep. 05:54
17 km
Jarmenovci, II
arr. 05:55
18 km
06:30 06:55 (00:25)
Bus stationII
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 06:30
Topola, Stara autobuska stanica
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Topola, Klanica
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Topola, Meterize
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Vinca kod Topole
arr. 06:37
dep. 06:37
4 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 06:38
dep. 06:38
5 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 06:40
dep. 06:40
7 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 06:41
dep. 06:41
8 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 06:43
dep. 06:43
9 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 06:44
dep. 06:44
10 km
Donja Satornja, Zadruga
arr. 06:45
dep. 06:45
11 km
Donja Satornja
arr. 06:47
dep. 06:47
12 km
Gornja Satornja, Pobrđe
arr. 06:50
dep. 06:50
14 km
Jarmenovci, I
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Jarmenovci, II
arr. 06:55
18 km
07:15 07:37 (00:22)
Bus stationII
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 07:15
Topola, Stara autobuska stanica
arr. 07:16
dep. 07:16
0.7 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 07:26
dep. 07:26
8.7 km
Donja Satornja, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
12.1 km
Jarmenovci, II
arr. 07:37
17.2 km
08:20 08:50 (00:30)
Bus stationII
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 08:20
Topola, Stara autobuska stanica
arr. 08:22
dep. 08:22
1 km
Topola, Klanica
arr. 08:24
dep. 08:24
2 km
Topola, Meterize
arr. 08:26
dep. 08:26
3 km
Vinca kod Topole
arr. 08:28
dep. 08:28
4 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 08:29
dep. 08:29
5 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 08:32
dep. 08:32
7 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 08:33
dep. 08:33
8 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 08:35
dep. 08:35
9 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 08:37
dep. 08:37
10 km
Donja Satornja, Zadruga
arr. 08:38
dep. 08:38
11 km
Donja Satornja
arr. 08:40
dep. 08:40
12 km
Gornja Satornja, Pobrđe
arr. 08:42
dep. 08:42
14 km
Jarmenovci, I
arr. 08:47
dep. 08:47
17 km
Jarmenovci, II
arr. 08:50
18 km
11:20 11:50 (00:30)
Bus stationII
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 11:20
Topola, Stara autobuska stanica
arr. 11:22
dep. 11:22
1 km
Topola, Klanica
arr. 11:24
dep. 11:24
2 km
Topola, Meterize
arr. 11:26
dep. 11:26
3 km
Vinca kod Topole
arr. 11:28
dep. 11:28
4 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 11:29
dep. 11:29
5 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 11:32
dep. 11:32
7 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 11:33
dep. 11:33
8 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 11:35
dep. 11:35
9 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 11:37
dep. 11:37
10 km
Donja Satornja, Zadruga
arr. 11:38
dep. 11:38
11 km
Donja Satornja
arr. 11:40
dep. 11:40
12 km
Gornja Satornja, Pobrđe
arr. 11:42
dep. 11:42
14 km
Jarmenovci, I
arr. 11:47
dep. 11:47
17 km
Jarmenovci, II
arr. 11:50
18 km
13:40 14:10 (00:30)
Bus stationII
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 13:40
Topola, Stara autobuska stanica
arr. 13:42
dep. 13:42
1 km
Topola, Klanica
arr. 13:44
dep. 13:44
2 km
Topola, Meterize
arr. 13:46
dep. 13:46
3 km
Vinca kod Topole
arr. 13:48
dep. 13:48
4 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 13:49
dep. 13:49
5 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 13:52
dep. 13:52
7 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 13:53
dep. 13:53
8 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 13:55
dep. 13:55
9 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 13:57
dep. 13:57
10 km
Donja Satornja, Zadruga
arr. 13:58
dep. 13:58
11 km
Donja Satornja
arr. 14:00
dep. 14:00
12 km
Gornja Satornja, Pobrđe
arr. 14:02
dep. 14:02
14 km
Jarmenovci, I
arr. 14:07
dep. 14:07
17 km
Jarmenovci, II
arr. 14:10
18 km
15:15 15:40 (00:25)
Bus stationII
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 15:15
Topola, Stara autobuska stanica
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Topola, Klanica
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Topola, Meterize
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Vinca kod Topole
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 15:23
dep. 15:23
5 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 15:25
dep. 15:25
7 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 15:26
dep. 15:26
8 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 15:28
dep. 15:28
9 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 15:29
dep. 15:29
10 km
Donja Satornja, Zadruga
arr. 15:30
dep. 15:30
11 km
Donja Satornja
arr. 15:32
dep. 15:32
12 km
Gornja Satornja, Pobrđe
arr. 15:35
dep. 15:35
14 km
Jarmenovci, I
arr. 15:39
dep. 15:39
17 km
Jarmenovci, II
arr. 15:40
18 km
20:00 20:30 (00:30)
Bus stationII
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 20:00
Topola, Stara autobuska stanica
arr. 20:02
dep. 20:02
1 km
Topola, Klanica
arr. 20:04
dep. 20:04
2 km
Topola, Meterize
arr. 20:06
dep. 20:06
3 km
Vinca kod Topole
arr. 20:08
dep. 20:08
4 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 20:09
dep. 20:09
5 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 20:12
dep. 20:12
7 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 20:13
dep. 20:13
8 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 20:15
dep. 20:15
9 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 20:17
dep. 20:17
10 km
Donja Satornja, Zadruga
arr. 20:18
dep. 20:18
11 km
Donja Satornja
arr. 20:20
dep. 20:20
12 km
Gornja Satornja, Pobrđe
arr. 20:22
dep. 20:22
14 km
Jarmenovci, I
arr. 20:27
dep. 20:27
17 km
Jarmenovci, II
arr. 20:30
18 km

Naselja Topola i Jarmenovci su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Topola je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.