Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Tesoviste - Vranje timetable

wednesday, 17.07.2019.
16:30 17:20 (00:50)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tesoviste
dep. 16:30
Oblicka Sena
arr. 16:35
dep. 16:35
2 km
Bojin Del
arr. 16:40
dep. 16:40
3 km
Struganica
arr. 16:45
dep. 16:45
6 km
Klasnice
arr. 16:52
dep. 16:52
8 km
Meckovac
arr. 17:00
dep. 17:00
11 km
Balinovac
arr. 17:05
dep. 17:05
12 km
Vranje, Rudina
arr. 17:08
dep. 17:08
13 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 17:10
dep. 17:10
14 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 17:15
dep. 17:15
15 km
Vranje, Bus station
arr. 17:20
16 km
Tesoviste - Vranje timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
15:45 16:35 (00:50)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Thursday, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Tesoviste
dep. 15:45
Oblicka Sena
arr. 15:50
dep. 15:50
2 km
Bojin Del
arr. 15:55
dep. 15:55
3 km
Struganica
arr. 16:00
dep. 16:00
6 km
Klasnice
arr. 16:07
dep. 16:07
8 km
Meckovac
arr. 16:15
dep. 16:15
11 km
Balinovac
arr. 16:20
dep. 16:20
12 km
Vranje, Rudina
arr. 16:23
dep. 16:23
13 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 16:25
dep. 16:25
14 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 16:30
dep. 16:30
15 km
Vranje, Bus station
arr. 16:35
16 km
16:30 17:20 (00:50)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tesoviste
dep. 16:30
Oblicka Sena
arr. 16:35
dep. 16:35
2 km
Bojin Del
arr. 16:40
dep. 16:40
3 km
Struganica
arr. 16:45
dep. 16:45
6 km
Klasnice
arr. 16:52
dep. 16:52
8 km
Meckovac
arr. 17:00
dep. 17:00
11 km
Balinovac
arr. 17:05
dep. 17:05
12 km
Vranje, Rudina
arr. 17:08
dep. 17:08
13 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 17:10
dep. 17:10
14 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 17:15
dep. 17:15
15 km
Vranje, Bus station
arr. 17:20
16 km
Tesoviste - Vranje timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
16:30 17:20 (00:50)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tesoviste
dep. 16:30
Oblicka Sena
arr. 16:35
dep. 16:35
2 km
Bojin Del
arr. 16:40
dep. 16:40
3 km
Struganica
arr. 16:45
dep. 16:45
6 km
Klasnice
arr. 16:52
dep. 16:52
8 km
Meckovac
arr. 17:00
dep. 17:00
11 km
Balinovac
arr. 17:05
dep. 17:05
12 km
Vranje, Rudina
arr. 17:08
dep. 17:08
13 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 17:10
dep. 17:10
14 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 17:15
dep. 17:15
15 km
Vranje, Bus station
arr. 17:20
16 km
Tesoviste - Vranje timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
07:15 08:05 (00:50)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Tesoviste
dep. 07:15
Oblicka Sena
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Bojin Del
arr. 07:25
dep. 07:25
3 km
Struganica
arr. 07:30
dep. 07:30
6 km
Klasnice
arr. 07:37
dep. 07:37
8 km
Meckovac
arr. 07:45
dep. 07:45
11 km
Balinovac
arr. 07:50
dep. 07:50
12 km
Vranje, Rudina
arr. 07:53
dep. 07:53
13 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 07:55
dep. 07:55
14 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 08:00
dep. 08:00
15 km
Vranje, Bus station
arr. 08:05
16 km
15:45 16:35 (00:50)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Thursday, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Tesoviste
dep. 15:45
Oblicka Sena
arr. 15:50
dep. 15:50
2 km
Bojin Del
arr. 15:55
dep. 15:55
3 km
Struganica
arr. 16:00
dep. 16:00
6 km
Klasnice
arr. 16:07
dep. 16:07
8 km
Meckovac
arr. 16:15
dep. 16:15
11 km
Balinovac
arr. 16:20
dep. 16:20
12 km
Vranje, Rudina
arr. 16:23
dep. 16:23
13 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 16:25
dep. 16:25
14 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 16:30
dep. 16:30
15 km
Vranje, Bus station
arr. 16:35
16 km
16:30 17:20 (00:50)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tesoviste
dep. 16:30
Oblicka Sena
arr. 16:35
dep. 16:35
2 km
Bojin Del
arr. 16:40
dep. 16:40
3 km
Struganica
arr. 16:45
dep. 16:45
6 km
Klasnice
arr. 16:52
dep. 16:52
8 km
Meckovac
arr. 17:00
dep. 17:00
11 km
Balinovac
arr. 17:05
dep. 17:05
12 km
Vranje, Rudina
arr. 17:08
dep. 17:08
13 km
Vranje, Gornja carsija
arr. 17:10
dep. 17:10
14 km
Vranje, Vatrogasni
arr. 17:15
dep. 17:15
15 km
Vranje, Bus station
arr. 17:20
16 km

Naselja Tesoviste i Vranje su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Tesoviste je u 07:15 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.