Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Teslic - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 18.02.2019.
07:50 14:00 (06:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Teslic, Bus station
dep. 07:50
Doboj, Bus station
arr. 08:32
dep. 08:32
27 km
Rudanka, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
34 km
Luzani
arr. 08:49
dep. 08:49
36 km
Kladari, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
38 km
Johovac, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
42 km
Bukovac, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
47 km
Majevac, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
52 km
Podnovlje, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
57 km
Dugo Polje, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
63 km
Botajica, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
66 km
Modrica, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
70 km
Milosevac, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
80 km
Crkvina, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
87 km
Obudovac, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
100 km
Loncari, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
110 km
Krepsic, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
115 km
Brcko, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
125 km
Trnjaci, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
145 km
Lukavica
arr. 11:00
dep. 11:00
148 km
Vasani
arr. 11:05
dep. 11:05
150 km
Cadavica Donja, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
154 km
Bijeljina, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
166 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 11:50
dep. 11:50
190.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 12:05
dep. 12:05
191 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 12:25
dep. 12:25
206 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:00
297 km
22:55 05:00 (06:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Teslic, Bus station
dep. 22:55
Doboj, Bus station
arr. 23:35
dep. 23:35
27 km
Rudanka, Center
arr. 23:45
dep. 23:45
34 km
Luzani
arr. 23:49
dep. 23:49
36 km
Kladari, Center
arr. 23:55
dep. 23:55
38 km
Johovac, Center
arr. 00:00
dep. 00:00
42 km
Bukovac, Center
arr. 00:05
dep. 00:05
47 km
Majevac, Center
arr. 00:10
dep. 00:10
52 km
Podnovlje, Center
arr. 00:15
dep. 00:15
57 km
Dugo Polje, Center
arr. 00:22
dep. 00:22
63 km
Botajica, Center
arr. 00:25
dep. 00:25
66 km
Modrica, Bus station
arr. 00:30
dep. 00:30
70 km
Milosevac, Center
arr. 00:42
dep. 00:42
80 km
Crkvina, Center
arr. 00:50
dep. 00:50
87 km
Obudovac, Center
arr. 01:05
dep. 01:05
100 km
Loncari, Center
arr. 01:15
dep. 01:15
110 km
Krepsic, Center
arr. 01:20
dep. 01:20
115 km
Brcko, Bus station
arr. 01:30
dep. 01:30
125 km
Trnjaci, Center
arr. 01:55
dep. 01:55
145 km
Lukavica
arr. 02:00
dep. 02:00
148 km
Vasani
arr. 02:05
dep. 02:05
150 km
Cadavica Donja, Center
arr. 02:15
dep. 02:15
154 km
Bijeljina, Bus station
arr. 02:30
dep. 02:30
166 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 02:50
dep. 02:50
190.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 03:05
dep. 03:05
191 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 03:25
dep. 03:25
206 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:00
297 km
 
Departures on: tuesday, 19.02.2019.
07:50 14:00 (06:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Teslic, Bus station
dep. 07:50
Doboj, Bus station
arr. 08:32
dep. 08:32
27 km
Rudanka, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
34 km
Luzani
arr. 08:49
dep. 08:49
36 km
Kladari, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
38 km
Johovac, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
42 km
Bukovac, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
47 km
Majevac, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
52 km
Podnovlje, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
57 km
Dugo Polje, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
63 km
Botajica, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
66 km
Modrica, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
70 km
Milosevac, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
80 km
Crkvina, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
87 km
Obudovac, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
100 km
Loncari, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
110 km
Krepsic, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
115 km
Brcko, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
125 km
Trnjaci, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
145 km
Lukavica
arr. 11:00
dep. 11:00
148 km
Vasani
arr. 11:05
dep. 11:05
150 km
Cadavica Donja, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
154 km
Bijeljina, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
166 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 11:50
dep. 11:50
190.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 12:05
dep. 12:05
191 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 12:25
dep. 12:25
206 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:00
297 km
22:55 05:00 (06:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Teslic, Bus station
dep. 22:55
Doboj, Bus station
arr. 23:35
dep. 23:35
27 km
Rudanka, Center
arr. 23:45
dep. 23:45
34 km
Luzani
arr. 23:49
dep. 23:49
36 km
Kladari, Center
arr. 23:55
dep. 23:55
38 km
Johovac, Center
arr. 00:00
dep. 00:00
42 km
Bukovac, Center
arr. 00:05
dep. 00:05
47 km
Majevac, Center
arr. 00:10
dep. 00:10
52 km
Podnovlje, Center
arr. 00:15
dep. 00:15
57 km
Dugo Polje, Center
arr. 00:22
dep. 00:22
63 km
Botajica, Center
arr. 00:25
dep. 00:25
66 km
Modrica, Bus station
arr. 00:30
dep. 00:30
70 km
Milosevac, Center
arr. 00:42
dep. 00:42
80 km
Crkvina, Center
arr. 00:50
dep. 00:50
87 km
Obudovac, Center
arr. 01:05
dep. 01:05
100 km
Loncari, Center
arr. 01:15
dep. 01:15
110 km
Krepsic, Center
arr. 01:20
dep. 01:20
115 km
Brcko, Bus station
arr. 01:30
dep. 01:30
125 km
Trnjaci, Center
arr. 01:55
dep. 01:55
145 km
Lukavica
arr. 02:00
dep. 02:00
148 km
Vasani
arr. 02:05
dep. 02:05
150 km
Cadavica Donja, Center
arr. 02:15
dep. 02:15
154 km
Bijeljina, Bus station
arr. 02:30
dep. 02:30
166 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 02:50
dep. 02:50
190.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 03:05
dep. 03:05
191 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 03:25
dep. 03:25
206 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:00
297 km
 
Departures on: wednesday, 20.02.2019.
07:50 14:00 (06:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Teslic, Bus station
dep. 07:50
Doboj, Bus station
arr. 08:32
dep. 08:32
27 km
Rudanka, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
34 km
Luzani
arr. 08:49
dep. 08:49
36 km
Kladari, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
38 km
Johovac, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
42 km
Bukovac, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
47 km
Majevac, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
52 km
Podnovlje, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
57 km
Dugo Polje, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
63 km
Botajica, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
66 km
Modrica, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
70 km
Milosevac, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
80 km
Crkvina, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
87 km
Obudovac, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
100 km
Loncari, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
110 km
Krepsic, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
115 km
Brcko, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
125 km
Trnjaci, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
145 km
Lukavica
arr. 11:00
dep. 11:00
148 km
Vasani
arr. 11:05
dep. 11:05
150 km
Cadavica Donja, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
154 km
Bijeljina, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
166 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 11:50
dep. 11:50
190.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 12:05
dep. 12:05
191 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 12:25
dep. 12:25
206 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:00
297 km
22:55 05:00 (06:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Teslic, Bus station
dep. 22:55
Doboj, Bus station
arr. 23:35
dep. 23:35
27 km
Rudanka, Center
arr. 23:45
dep. 23:45
34 km
Luzani
arr. 23:49
dep. 23:49
36 km
Kladari, Center
arr. 23:55
dep. 23:55
38 km
Johovac, Center
arr. 00:00
dep. 00:00
42 km
Bukovac, Center
arr. 00:05
dep. 00:05
47 km
Majevac, Center
arr. 00:10
dep. 00:10
52 km
Podnovlje, Center
arr. 00:15
dep. 00:15
57 km
Dugo Polje, Center
arr. 00:22
dep. 00:22
63 km
Botajica, Center
arr. 00:25
dep. 00:25
66 km
Modrica, Bus station
arr. 00:30
dep. 00:30
70 km
Milosevac, Center
arr. 00:42
dep. 00:42
80 km
Crkvina, Center
arr. 00:50
dep. 00:50
87 km
Obudovac, Center
arr. 01:05
dep. 01:05
100 km
Loncari, Center
arr. 01:15
dep. 01:15
110 km
Krepsic, Center
arr. 01:20
dep. 01:20
115 km
Brcko, Bus station
arr. 01:30
dep. 01:30
125 km
Trnjaci, Center
arr. 01:55
dep. 01:55
145 km
Lukavica
arr. 02:00
dep. 02:00
148 km
Vasani
arr. 02:05
dep. 02:05
150 km
Cadavica Donja, Center
arr. 02:15
dep. 02:15
154 km
Bijeljina, Bus station
arr. 02:30
dep. 02:30
166 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 02:50
dep. 02:50
190.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 03:05
dep. 03:05
191 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 03:25
dep. 03:25
206 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:00
297 km
 
Departures on: thursday, 21.02.2019.
07:50 14:00 (06:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Teslic, Bus station
dep. 07:50
Doboj, Bus station
arr. 08:32
dep. 08:32
27 km
Rudanka, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
34 km
Luzani
arr. 08:49
dep. 08:49
36 km
Kladari, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
38 km
Johovac, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
42 km
Bukovac, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
47 km
Majevac, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
52 km
Podnovlje, Center
arr. 09:15
dep. 09:15
57 km
Dugo Polje, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
63 km
Botajica, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
66 km
Modrica, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
70 km
Milosevac, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
80 km
Crkvina, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
87 km
Obudovac, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
100 km
Loncari, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
110 km
Krepsic, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
115 km
Brcko, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
125 km
Trnjaci, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
145 km
Lukavica
arr. 11:00
dep. 11:00
148 km
Vasani
arr. 11:05
dep. 11:05
150 km
Cadavica Donja, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
154 km
Bijeljina, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
166 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 11:50
dep. 11:50
190.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 12:05
dep. 12:05
191 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 12:25
dep. 12:25
206 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:00
297 km
22:55 05:00 (06:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Teslic, Bus station
dep. 22:55
Doboj, Bus station
arr. 23:35
dep. 23:35
27 km
Rudanka, Center
arr. 23:45
dep. 23:45
34 km
Luzani
arr. 23:49
dep. 23:49
36 km
Kladari, Center
arr. 23:55
dep. 23:55
38 km
Johovac, Center
arr. 00:00
dep. 00:00
42 km
Bukovac, Center
arr. 00:05
dep. 00:05
47 km
Majevac, Center
arr. 00:10
dep. 00:10
52 km
Podnovlje, Center
arr. 00:15
dep. 00:15
57 km
Dugo Polje, Center
arr. 00:22
dep. 00:22
63 km
Botajica, Center
arr. 00:25
dep. 00:25
66 km
Modrica, Bus station
arr. 00:30
dep. 00:30
70 km
Milosevac, Center
arr. 00:42
dep. 00:42
80 km
Crkvina, Center
arr. 00:50
dep. 00:50
87 km
Obudovac, Center
arr. 01:05
dep. 01:05
100 km
Loncari, Center
arr. 01:15
dep. 01:15
110 km
Krepsic, Center
arr. 01:20
dep. 01:20
115 km
Brcko, Bus station
arr. 01:30
dep. 01:30
125 km
Trnjaci, Center
arr. 01:55
dep. 01:55
145 km
Lukavica
arr. 02:00
dep. 02:00
148 km
Vasani
arr. 02:05
dep. 02:05
150 km
Cadavica Donja, Center
arr. 02:15
dep. 02:15
154 km
Bijeljina, Bus station
arr. 02:30
dep. 02:30
166 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 02:50
dep. 02:50
190.9 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 03:05
dep. 03:05
191 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 03:25
dep. 03:25
206 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:00
297 km

Naselja Teslic i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~297 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06h i 05min., a najduže 06h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Teslic je u 07:50 h, dok je poslednji polazak u 22:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.