Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Tesica - Vukanja timetable

wednesday, 16.10.2019.
06:25 06:50 (00:25)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Center
dep. 06:25
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 06:26
dep. 06:26
0.9 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
2.7 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:29
dep. 06:29
9.3 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 06:31
dep. 06:31
10.5 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 06:33
dep. 06:33
18.1 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 06:34
dep. 06:34
18.8 km
Suric, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
20.1 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 06:37
dep. 06:37
21 km
Kulina, Ulaz
arr. 06:39
dep. 06:39
24 km
Kulina
arr. 06:40
dep. 06:40
24.9 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:44
dep. 06:44
36.4 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 06:45
dep. 06:45
37.1 km
Vukanja, Ulaz
arr. 06:46
dep. 06:46
38.1 km
Vukanja, Dom kulture
arr. 06:48
dep. 06:48
39.4 km
Vukanja, Okretnica
arr. 06:50
40.8 km
07:10 08:05 (00:55)
UlazOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 07:10
Tesica, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
0 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:14
dep. 07:14
0.9 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
8.7 km
Koprivnica kod Aleksinca, Selo
arr. 07:21
dep. 07:21
5.7 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 07:27
dep. 07:27
9.3 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 07:29
dep. 07:29
10.5 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 07:31
dep. 07:31
18.1 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 07:32
dep. 07:32
18.8 km
Suric, Intersection
arr. 07:34
dep. 07:34
20.1 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 07:38
dep. 07:38
21 km
Kulina, Ulaz
arr. 07:42
dep. 07:42
24 km
Kulina
arr. 07:56
dep. 07:56
32.9 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 07:50
dep. 07:50
28.9 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 08:00
dep. 08:00
36.4 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 08:01
dep. 08:01
37.1 km
Vukanja, Ulaz
arr. 08:02
dep. 08:02
38.1 km
Vukanja, Dom kulture
arr. 08:03
dep. 08:03
39.4 km
Vukanja, Okretnica
arr. 08:05
40.8 km
12:35 13:25 (00:50)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Center
dep. 12:35
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 12:37
dep. 12:37
0.9 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:39
dep. 12:39
2.7 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 12:40
dep. 12:40
9.3 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 12:42
dep. 12:42
10.5 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 12:44
dep. 12:44
18.1 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 12:45
dep. 12:45
18.8 km
Suric, Intersection
arr. 12:47
dep. 12:47
20.1 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 12:51
dep. 12:51
21 km
Kulina, Ulaz
arr. 12:55
dep. 12:55
24 km
Kulina
arr. 13:11
dep. 13:11
32.9 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 13:04
dep. 13:04
28.9 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:19
dep. 13:19
36.4 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 13:20
dep. 13:20
37.1 km
Vukanja, Ulaz
arr. 13:21
dep. 13:21
38.1 km
Vukanja, Dom kulture
arr. 13:23
dep. 13:23
39.4 km
Vukanja, Okretnica
arr. 13:25
40.8 km
16:34 17:10 (00:36)
UlazOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 16:34
Tesica, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
0 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 16:38
dep. 16:38
0.9 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
2.7 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:42
dep. 16:42
9.3 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 16:44
dep. 16:44
10.5 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 16:46
dep. 16:46
18.1 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 16:48
dep. 16:48
18.8 km
Suric, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
20.1 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 16:53
dep. 16:53
21 km
Kulina, Ulaz
arr. 16:57
dep. 16:57
24 km
Kulina
arr. 16:59
dep. 16:59
24.9 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:04
dep. 17:04
36.4 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 17:05
dep. 17:05
37.1 km
Vukanja, Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
38.1 km
Vukanja, Dom kulture
arr. 17:08
dep. 17:08
39.4 km
Vukanja, Okretnica
arr. 17:10
40.8 km
Tesica - Vukanja timetable
Departures on: thursday, 17.10.2019.
06:25 06:50 (00:25)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Center
dep. 06:25
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 06:26
dep. 06:26
0.9 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
2.7 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:29
dep. 06:29
9.3 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 06:31
dep. 06:31
10.5 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 06:33
dep. 06:33
18.1 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 06:34
dep. 06:34
18.8 km
Suric, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
20.1 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 06:37
dep. 06:37
21 km
Kulina, Ulaz
arr. 06:39
dep. 06:39
24 km
Kulina
arr. 06:40
dep. 06:40
24.9 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:44
dep. 06:44
36.4 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 06:45
dep. 06:45
37.1 km
Vukanja, Ulaz
arr. 06:46
dep. 06:46
38.1 km
Vukanja, Dom kulture
arr. 06:48
dep. 06:48
39.4 km
Vukanja, Okretnica
arr. 06:50
40.8 km
07:10 08:05 (00:55)
UlazOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 07:10
Tesica, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
0 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:14
dep. 07:14
0.9 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
8.7 km
Koprivnica kod Aleksinca, Selo
arr. 07:21
dep. 07:21
5.7 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 07:27
dep. 07:27
9.3 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 07:29
dep. 07:29
10.5 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 07:31
dep. 07:31
18.1 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 07:32
dep. 07:32
18.8 km
Suric, Intersection
arr. 07:34
dep. 07:34
20.1 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 07:38
dep. 07:38
21 km
Kulina, Ulaz
arr. 07:42
dep. 07:42
24 km
Kulina
arr. 07:56
dep. 07:56
32.9 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 07:50
dep. 07:50
28.9 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 08:00
dep. 08:00
36.4 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 08:01
dep. 08:01
37.1 km
Vukanja, Ulaz
arr. 08:02
dep. 08:02
38.1 km
Vukanja, Dom kulture
arr. 08:03
dep. 08:03
39.4 km
Vukanja, Okretnica
arr. 08:05
40.8 km
12:35 13:25 (00:50)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Center
dep. 12:35
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 12:37
dep. 12:37
0.9 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:39
dep. 12:39
2.7 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 12:40
dep. 12:40
9.3 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 12:42
dep. 12:42
10.5 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 12:44
dep. 12:44
18.1 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 12:45
dep. 12:45
18.8 km
Suric, Intersection
arr. 12:47
dep. 12:47
20.1 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 12:51
dep. 12:51
21 km
Kulina, Ulaz
arr. 12:55
dep. 12:55
24 km
Kulina
arr. 13:11
dep. 13:11
32.9 km
Ljupten, Dom kulture
arr. 13:04
dep. 13:04
28.9 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:19
dep. 13:19
36.4 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 13:20
dep. 13:20
37.1 km
Vukanja, Ulaz
arr. 13:21
dep. 13:21
38.1 km
Vukanja, Dom kulture
arr. 13:23
dep. 13:23
39.4 km
Vukanja, Okretnica
arr. 13:25
40.8 km
16:34 17:10 (00:36)
UlazOkretnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 16:34
Tesica, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
0 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 16:38
dep. 16:38
0.9 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
2.7 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:42
dep. 16:42
9.3 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 16:44
dep. 16:44
10.5 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 16:46
dep. 16:46
18.1 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 16:48
dep. 16:48
18.8 km
Suric, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
20.1 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 16:53
dep. 16:53
21 km
Kulina, Ulaz
arr. 16:57
dep. 16:57
24 km
Kulina
arr. 16:59
dep. 16:59
24.9 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:04
dep. 17:04
36.4 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 17:05
dep. 17:05
37.1 km
Vukanja, Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
38.1 km
Vukanja, Dom kulture
arr. 17:08
dep. 17:08
39.4 km
Vukanja, Okretnica
arr. 17:10
40.8 km

Naselja Tesica i Vukanja su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Tesica je u 06:25 h, dok je poslednji polazak u 16:34 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.