Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Tesica - Vukanja timetable

tuesday, 16.07.2019.
16:34 17:10 (00:36)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 16:34
Tesica, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
0 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 16:38
dep. 16:38
0.9 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
2.7 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:42
dep. 16:42
9.3 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 16:44
dep. 16:44
10.5 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 16:46
dep. 16:46
18.1 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 16:48
dep. 16:48
18.8 km
Suric, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
20.1 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 16:53
dep. 16:53
21 km
Kulina, Ulaz
arr. 16:57
dep. 16:57
24 km
Kulina
arr. 16:59
dep. 16:59
24.9 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:04
dep. 17:04
36.4 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 17:05
dep. 17:05
37.1 km
Vukanja, Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
38.1 km
Vukanja, Dom kulture
arr. 17:08
dep. 17:08
39.4 km
Vukanja, Okretnica
arr. 17:10
40.8 km
Tesica - Vukanja timetable
Departures on: wednesday, 17.07.2019.
16:34 17:10 (00:36)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 16:34
Tesica, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
0 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 16:38
dep. 16:38
0.9 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
2.7 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:42
dep. 16:42
9.3 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 16:44
dep. 16:44
10.5 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 16:46
dep. 16:46
18.1 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 16:48
dep. 16:48
18.8 km
Suric, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
20.1 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 16:53
dep. 16:53
21 km
Kulina, Ulaz
arr. 16:57
dep. 16:57
24 km
Kulina
arr. 16:59
dep. 16:59
24.9 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:04
dep. 17:04
36.4 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 17:05
dep. 17:05
37.1 km
Vukanja, Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
38.1 km
Vukanja, Dom kulture
arr. 17:08
dep. 17:08
39.4 km
Vukanja, Okretnica
arr. 17:10
40.8 km
Tesica - Vukanja timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
16:34 17:10 (00:36)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 16:34
Tesica, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
0 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 16:38
dep. 16:38
0.9 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
2.7 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:42
dep. 16:42
9.3 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 16:44
dep. 16:44
10.5 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 16:46
dep. 16:46
18.1 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 16:48
dep. 16:48
18.8 km
Suric, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
20.1 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 16:53
dep. 16:53
21 km
Kulina, Ulaz
arr. 16:57
dep. 16:57
24 km
Kulina
arr. 16:59
dep. 16:59
24.9 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:04
dep. 17:04
36.4 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 17:05
dep. 17:05
37.1 km
Vukanja, Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
38.1 km
Vukanja, Dom kulture
arr. 17:08
dep. 17:08
39.4 km
Vukanja, Okretnica
arr. 17:10
40.8 km
Tesica - Vukanja timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
16:34 17:10 (00:36)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 16:34
Tesica, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
0 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 16:38
dep. 16:38
0.9 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
2.7 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:42
dep. 16:42
9.3 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 16:44
dep. 16:44
10.5 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 16:46
dep. 16:46
18.1 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 16:48
dep. 16:48
18.8 km
Suric, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
20.1 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 16:53
dep. 16:53
21 km
Kulina, Ulaz
arr. 16:57
dep. 16:57
24 km
Kulina
arr. 16:59
dep. 16:59
24.9 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:04
dep. 17:04
36.4 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 17:05
dep. 17:05
37.1 km
Vukanja, Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
38.1 km
Vukanja, Dom kulture
arr. 17:08
dep. 17:08
39.4 km
Vukanja, Okretnica
arr. 17:10
40.8 km
Tesica - Vukanja timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
06:50 07:20 (00:30)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Center
dep. 06:50
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 06:52
dep. 06:52
0.9 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
2.7 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:56
dep. 06:56
9.3 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 06:58
dep. 06:58
10.5 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 07:00
dep. 07:00
18.1 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 07:02
dep. 07:02
18.8 km
Suric, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
20.1 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 07:05
dep. 07:05
21 km
Kulina, Ulaz
arr. 07:07
dep. 07:07
24 km
Kulina
arr. 07:08
dep. 07:08
24.9 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:12
dep. 07:12
36.4 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 07:14
dep. 07:14
37.1 km
Vukanja, Ulaz
arr. 07:15
dep. 07:15
38.1 km
Vukanja, Dom kulture
arr. 07:18
dep. 07:18
39.4 km
Vukanja, Okretnica
arr. 07:20
40.8 km
Tesica - Vukanja timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
16:34 17:10 (00:36)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 16:34
Tesica, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
0 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 16:38
dep. 16:38
0.9 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
2.7 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:42
dep. 16:42
9.3 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 16:44
dep. 16:44
10.5 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 16:46
dep. 16:46
18.1 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 16:48
dep. 16:48
18.8 km
Suric, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
20.1 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 16:53
dep. 16:53
21 km
Kulina, Ulaz
arr. 16:57
dep. 16:57
24 km
Kulina
arr. 16:59
dep. 16:59
24.9 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:04
dep. 17:04
36.4 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 17:05
dep. 17:05
37.1 km
Vukanja, Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
38.1 km
Vukanja, Dom kulture
arr. 17:08
dep. 17:08
39.4 km
Vukanja, Okretnica
arr. 17:10
40.8 km
Tesica - Vukanja timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
16:34 17:10 (00:36)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 16:34
Tesica, Center
arr. 16:36
dep. 16:36
0 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 16:38
dep. 16:38
0.9 km
Koprivnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
2.7 km
Locika kod Aleksinca, Ulaz
arr. 16:42
dep. 16:42
9.3 km
Locika kod Aleksinca, Škola
arr. 16:44
dep. 16:44
10.5 km
Vrcenovica, Ulaz
arr. 16:46
dep. 16:46
18.1 km
Vrcenovica, Dom kulture
arr. 16:48
dep. 16:48
18.8 km
Suric, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
20.1 km
Cukurovac, Dom kulture
arr. 16:53
dep. 16:53
21 km
Kulina, Ulaz
arr. 16:57
dep. 16:57
24 km
Kulina
arr. 16:59
dep. 16:59
24.9 km
Porodin kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:04
dep. 17:04
36.4 km
Porodin kod Aleksinca, Put
arr. 17:05
dep. 17:05
37.1 km
Vukanja, Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
38.1 km
Vukanja, Dom kulture
arr. 17:08
dep. 17:08
39.4 km
Vukanja, Okretnica
arr. 17:10
40.8 km

Naselja Tesica i Vukanja su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Tesica je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 16:34 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.