Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Tesica - Nis timetable

wednesday, 08.07.2020.
05:34 06:20 (00:46)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Zeleznicka stanica
dep. 05:34
Tesica, Center
arr. 05:36
dep. 05:36
0.8 km
Tesica, Ulaz
arr. 05:39
dep. 05:39
2.4 km
Bankovac, Rampa
arr. 05:40
dep. 05:40
3 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
3.8 km
Grejac
arr. 05:43
dep. 05:43
4.5 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 05:45
dep. 05:45
5.4 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 05:47
dep. 05:47
6.2 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 05:48
dep. 05:48
6.9 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 05:50
dep. 05:50
7.6 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 05:52
dep. 05:52
8.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 05:54
dep. 05:54
9.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
10.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:59
dep. 05:59
12.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:00
dep. 06:00
12.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:04
dep. 06:04
14.5 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
15.2 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:07
dep. 06:07
15.7 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
18.1 km
Donji Komren
arr. 06:15
dep. 06:15
20.8 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:17
dep. 06:17
21.7 km
Nis, Bus station
arr. 06:20
23.7 km
06:09 06:55 (00:46)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Zeleznicka stanica
dep. 06:09
Tesica, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
0.8 km
Tesica, Ulaz
arr. 06:14
dep. 06:14
2.4 km
Bankovac, Rampa
arr. 06:15
dep. 06:15
3 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
3.8 km
Grejac
arr. 06:18
dep. 06:18
4.5 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 06:20
dep. 06:20
5.4 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 06:22
dep. 06:22
6.2 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 06:23
dep. 06:23
6.9 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 06:27
dep. 06:27
8.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 06:29
dep. 06:29
9.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:34
dep. 06:34
12.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:35
dep. 06:35
12.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:39
dep. 06:39
14.5 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
15.2 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
18.1 km
Donji Komren, Samousluga
arr. 06:50
dep. 06:50
20.8 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:52
dep. 06:52
21.7 km
Nis, Bus station
arr. 06:55
23.7 km
06:17 06:52 (00:35)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Railway station
dep. 06:17
Grejac, Railway station
arr. 06:21
dep. 06:22
3 km
arr. 06:26
dep. 06:26
6 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 06:28
dep. 06:28
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 06:31
dep. 06:31
13 km
Trupale, Railway station
arr. 06:34
dep. 06:35
15 km
arr. 06:43
dep. 06:44
21 km
arr. 06:52
24 km
09:03 09:38 (00:35)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Railway station
dep. 09:03
Grejac, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:08
3 km
arr. 09:12
dep. 09:12
6 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:14
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:17
13 km
Trupale, Railway station
arr. 09:20
dep. 09:21
15 km
arr. 09:29
dep. 09:30
21 km
arr. 09:38
24 km
11:39 12:25 (00:46)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Zeleznicka stanica
dep. 11:39
Tesica, Center
arr. 11:41
dep. 11:41
0.8 km
Tesica, Ulaz
arr. 11:44
dep. 11:44
2.4 km
Bankovac, Rampa
arr. 11:45
dep. 11:45
3 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
3.8 km
Grejac
arr. 11:48
dep. 11:48
4.5 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 11:50
dep. 11:50
5.4 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 11:52
dep. 11:52
6.2 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 11:53
dep. 11:53
6.9 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 11:55
dep. 11:55
7.6 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 11:57
dep. 11:57
8.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 11:59
dep. 11:59
9.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:01
dep. 12:01
10.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:04
dep. 12:04
12.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:05
dep. 12:05
12.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:09
dep. 12:09
14.5 km
Vrtiste, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
15.2 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 12:12
dep. 12:12
15.7 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
18.1 km
Donji Komren
arr. 12:20
dep. 12:20
20.8 km
Nis, Jastrebac
arr. 12:22
dep. 12:22
21.7 km
Nis, Bus station
arr. 12:25
23.7 km
12:27 13:06 (00:39)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Railway station
dep. 12:27
Grejac, Railway station
arr. 12:31
dep. 12:31
3 km
arr. 12:35
dep. 12:35
6 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:37
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:40
dep. 12:40
13 km
Trupale, Railway station
arr. 12:43
dep. 12:49
15 km
arr. 12:57
dep. 12:58
21 km
arr. 13:06
24 km
15:34 16:20 (00:46)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Zeleznicka stanica
dep. 15:34
Tesica, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
0.8 km
Tesica, Ulaz
arr. 15:39
dep. 15:39
2.4 km
Bankovac, Rampa
arr. 15:40
dep. 15:40
3 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
3.8 km
Grejac
arr. 15:43
dep. 15:43
4.5 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 15:45
dep. 15:45
5.4 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 15:47
dep. 15:47
6.2 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 15:48
dep. 15:48
6.9 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 15:50
dep. 15:50
7.6 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 15:52
dep. 15:52
8.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 15:54
dep. 15:54
9.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
10.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:59
dep. 15:59
12.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:00
dep. 16:00
12.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:04
dep. 16:04
14.5 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
15.2 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 16:07
dep. 16:07
15.7 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
18.1 km
Donji Komren
arr. 16:15
dep. 16:15
20.8 km
Nis, Jastrebac
arr. 16:17
dep. 16:17
21.7 km
Nis, Bus station
arr. 16:20
23.7 km
18:28 19:04 (00:36)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Railway station
dep. 18:28
Grejac, Railway station
arr. 18:32
dep. 18:33
3 km
arr. 18:37
dep. 18:37
6 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:40
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:43
13 km
Trupale, Railway station
arr. 18:46
dep. 18:47
15 km
arr. 18:55
dep. 18:56
21 km
arr. 19:04
24 km
20:04 20:50 (00:46)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Zeleznicka stanica
dep. 20:04
Tesica, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
0.8 km
Tesica, Ulaz
arr. 20:09
dep. 20:09
2.4 km
Bankovac, Rampa
arr. 20:10
dep. 20:10
3 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:12
dep. 20:12
3.8 km
Grejac
arr. 20:13
dep. 20:13
4.5 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 20:15
dep. 20:15
5.4 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 20:17
dep. 20:17
6.2 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 20:18
dep. 20:18
6.9 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 20:20
dep. 20:20
7.6 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 20:22
dep. 20:22
8.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 20:24
dep. 20:24
9.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
10.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:29
dep. 20:29
12.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:30
dep. 20:30
12.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:34
dep. 20:34
14.5 km
Vrtiste, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
15.2 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 20:37
dep. 20:37
15.7 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:41
dep. 20:41
18.1 km
Donji Komren
arr. 20:45
dep. 20:45
20.8 km
Nis, Jastrebac
arr. 20:47
dep. 20:47
21.7 km
Nis, Bus station
arr. 20:50
23.7 km
20:30 21:04 (00:34)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Railway station
dep. 20:30
Grejac, Railway station
arr. 20:34
dep. 20:34
3 km
arr. 20:38
dep. 20:38
6 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:40
dep. 20:40
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:43
dep. 20:43
13 km
Trupale, Railway station
arr. 20:46
dep. 20:47
15 km
arr. 20:55
dep. 20:56
21 km
arr. 21:04
24 km

Naselja Tesica i Nis su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 34min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Tesica je u 05:34 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.