Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Tesica - Nis timetable

monday, 17.02.2020.
06:04 06:50 (00:46)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Zeleznicka stanica
dep. 06:04
Tesica, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
0.8 km
Tesica, Ulaz
arr. 06:09
dep. 06:09
2.4 km
Bankovac, Rampa
arr. 06:10
dep. 06:10
3 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
3.8 km
Grejac
arr. 06:13
dep. 06:13
4.5 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 06:15
dep. 06:15
5.4 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 06:17
dep. 06:17
6.2 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 06:18
dep. 06:18
6.9 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 06:22
dep. 06:22
8.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 06:24
dep. 06:24
9.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:29
dep. 06:29
12.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:30
dep. 06:30
12.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:34
dep. 06:34
14.5 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
15.2 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
18.1 km
Donji Komren, Samousluga
arr. 06:45
dep. 06:45
20.8 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:47
dep. 06:47
21.7 km
Nis, Bus station
arr. 06:50
23.7 km
06:17 06:52 (00:35)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Railway station
dep. 06:17
Grejac, Railway station
arr. 06:21
dep. 06:22
3 km
arr. 06:26
dep. 06:26
6 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 06:28
dep. 06:28
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 06:31
dep. 06:31
13 km
Trupale, Railway station
arr. 06:34
dep. 06:35
15 km
arr. 06:43
dep. 06:44
21 km
arr. 06:52
24 km
09:03 09:38 (00:35)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Railway station
dep. 09:03
Grejac, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:08
3 km
arr. 09:12
dep. 09:12
6 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:14
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:17
13 km
Trupale, Railway station
arr. 09:20
dep. 09:21
15 km
arr. 09:29
dep. 09:30
21 km
arr. 09:38
24 km
10:49 11:35 (00:46)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Zeleznicka stanica
dep. 10:49
Tesica, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
0.8 km
Tesica, Ulaz
arr. 10:54
dep. 10:54
2.4 km
Bankovac, Rampa
arr. 10:55
dep. 10:55
3 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:57
dep. 10:57
3.8 km
Grejac
arr. 10:58
dep. 10:58
4.5 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 11:00
dep. 11:00
5.4 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 11:02
dep. 11:02
6.2 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 11:03
dep. 11:03
6.9 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 11:05
dep. 11:05
7.6 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 11:07
dep. 11:07
8.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 11:09
dep. 11:09
9.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
10.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 11:14
dep. 11:14
12.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 11:15
dep. 11:15
12.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 11:19
dep. 11:19
14.5 km
Vrtiste, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
15.2 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 11:22
dep. 11:22
15.7 km
Camurlija, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
18.1 km
Donji Komren
arr. 11:30
dep. 11:30
20.8 km
Nis, Jastrebac
arr. 11:32
dep. 11:32
21.7 km
Nis, Bus station
arr. 11:35
23.7 km
12:27 13:06 (00:39)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Railway station
dep. 12:27
Grejac, Railway station
arr. 12:31
dep. 12:31
3 km
arr. 12:35
dep. 12:35
6 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:37
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:40
dep. 12:40
13 km
Trupale, Railway station
arr. 12:43
dep. 12:49
15 km
arr. 12:57
dep. 12:58
21 km
arr. 13:06
24 km
15:34 16:20 (00:46)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Zeleznicka stanica
dep. 15:34
Tesica, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
0.8 km
Tesica, Ulaz
arr. 15:39
dep. 15:39
2.4 km
Bankovac, Rampa
arr. 15:40
dep. 15:40
3 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
3.8 km
Grejac
arr. 15:43
dep. 15:43
4.5 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 15:45
dep. 15:45
5.4 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 15:47
dep. 15:47
6.2 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 15:48
dep. 15:48
6.9 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 15:50
dep. 15:50
7.6 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 15:52
dep. 15:52
8.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 15:54
dep. 15:54
9.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
10.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:59
dep. 15:59
12.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:00
dep. 16:00
12.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:04
dep. 16:04
14.5 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
15.2 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 16:07
dep. 16:07
15.7 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
18.1 km
Donji Komren
arr. 16:15
dep. 16:15
20.8 km
Nis, Jastrebac
arr. 16:17
dep. 16:17
21.7 km
Nis, Bus station
arr. 16:20
23.7 km
18:24 19:10 (00:46)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Zeleznicka stanica
dep. 18:24
Tesica, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
1 km
Tesica, Ulaz
arr. 18:28
dep. 18:28
2 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 18:32
dep. 18:32
4 km
Grejac
arr. 18:34
dep. 18:34
5 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 18:38
dep. 18:38
6 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 18:39
dep. 18:39
6.5 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 18:41
dep. 18:41
9 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 18:43
dep. 18:43
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 18:46
dep. 18:46
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 18:47
dep. 18:47
13 km
Vrtiste, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
14 km
Camurlija, Intersection
arr. 18:57
dep. 18:57
17 km
Donji Komren
arr. 19:05
dep. 19:05
22 km
Nis, Bus station
arr. 19:10
24 km
18:28 19:04 (00:36)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Railway station
dep. 18:28
Grejac, Railway station
arr. 18:32
dep. 18:33
3 km
arr. 18:37
dep. 18:37
6 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:40
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 18:43
dep. 18:43
13 km
Trupale, Railway station
arr. 18:46
dep. 18:47
15 km
arr. 18:55
dep. 18:56
21 km
arr. 19:04
24 km
19:59 20:45 (00:46)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Zeleznicka stanica
dep. 19:59
Tesica, Center
arr. 20:01
dep. 20:01
0.8 km
Tesica, Ulaz
arr. 20:04
dep. 20:04
2.4 km
Bankovac, Rampa
arr. 20:05
dep. 20:05
3 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
3.8 km
Grejac
arr. 20:08
dep. 20:08
4.5 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 20:10
dep. 20:10
5.4 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 20:12
dep. 20:12
6.2 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 20:13
dep. 20:13
6.9 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 20:15
dep. 20:15
7.6 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 20:17
dep. 20:17
8.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 20:19
dep. 20:19
9.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:21
dep. 20:21
10.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:24
dep. 20:24
12.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:25
dep. 20:25
12.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:29
dep. 20:29
14.5 km
Vrtiste, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
15.2 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 20:32
dep. 20:32
15.7 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:36
dep. 20:36
18.1 km
Donji Komren
arr. 20:40
dep. 20:40
20.8 km
Nis, Jastrebac
arr. 20:42
dep. 20:42
21.7 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
23.7 km
20:30 21:04 (00:34)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Railway station
dep. 20:30
Grejac, Railway station
arr. 20:34
dep. 20:34
3 km
arr. 20:38
dep. 20:38
6 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:40
dep. 20:40
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:43
dep. 20:43
13 km
Trupale, Railway station
arr. 20:46
dep. 20:47
15 km
arr. 20:55
dep. 20:56
21 km
arr. 21:04
24 km

Naselja Tesica i Nis su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 34min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Tesica je u 06:04 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.