Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Tesica - Aleksinac timetable

monday, 18.11.2019.
05:03 05:31 (00:28)
Ulaz22. decembar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 05:03
Tesica, Center
arr. 05:10
dep. 05:10
0.9 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 05:14
dep. 05:14
4.4 km
Nozrina, II
arr. 05:16
dep. 05:16
4.9 km
Nozrina, I
arr. 05:17
dep. 05:17
5.4 km
Moravac, II
arr. 05:20
dep. 05:20
8.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:23
dep. 05:23
11.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:27
dep. 05:27
13.5 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 05:31
15.6 km
05:10 05:43 (00:33)
CenterEI Pak
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Center
dep. 05:10
Tesica, Ulaz
arr. 05:11
dep. 05:11
0.7 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 05:13
dep. 05:13
2.6 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 05:14
dep. 05:14
3.2 km
Nozrina, II
arr. 05:16
dep. 05:16
4.2 km
Nozrina, I
arr. 05:17
dep. 05:17
4.7 km
Moravac, II
arr. 05:18
dep. 05:18
5.5 km
Moravac, I
arr. 05:20
dep. 05:20
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:23
dep. 05:23
7.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:25
dep. 05:25
8.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:27
dep. 05:27
9.4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:29
dep. 05:29
10.1 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 05:31
dep. 05:31
10.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:33
dep. 05:33
11.4 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 05:35
dep. 05:35
11.9 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 05:37
dep. 05:37
12.5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:40
dep. 05:40
13.3 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:43
14.5 km
05:55 06:33 (00:38)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica
dep. 05:55
Tesica, I
arr. 05:56
dep. 05:56
0.4 km
Tesica, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
0.8 km
Tesica, Ulaz
arr. 05:58
dep. 05:58
1.5 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:00
dep. 06:00
3.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:01
dep. 06:01
4 km
Nozrina, II
arr. 06:03
dep. 06:03
5 km
Nozrina, I
arr. 06:04
dep. 06:04
5.5 km
Moravac, II
arr. 06:05
dep. 06:05
6.3 km
Moravac, I
arr. 06:07
dep. 06:07
7.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
8.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:14
dep. 06:14
9.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:17
dep. 06:17
10.2 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:19
dep. 06:19
10.9 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 06:21
dep. 06:21
11.6 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:23
dep. 06:23
12.2 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 06:25
dep. 06:25
12.7 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 06:27
dep. 06:27
13.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:30
dep. 06:30
14.1 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:33
15.3 km
06:26 06:50 (00:24)
UlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 06:26
Tesica, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
1.6 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 06:31
dep. 06:31
2.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:35
dep. 06:35
5 km
Nozrina, I
arr. 06:37
dep. 06:37
5.9 km
Moravac, I
arr. 06:39
dep. 06:39
7.2 km
Moravac, II
arr. 06:41
dep. 06:41
8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:44
dep. 06:44
9.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:47
dep. 06:47
11.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:50
12.7 km
06:45 07:20 (00:35)
Okretnica22. decembar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Okretnica
dep. 06:45
Tesica
arr. 06:47
dep. 06:47
0.8 km
Tesica, Izlaz
arr. 06:48
dep. 06:48
1.5 km
Luzane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 06:50
dep. 06:50
3.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 07:01
dep. 07:01
8 km
Moravski Bujmir
arr. 06:56
dep. 06:56
6 km
Luzane kod Aleksinca, Trafo
arr. 07:02
dep. 07:02
8.5 km
Nozrina
arr. 07:03
dep. 07:03
9 km
Nozrina, Izlaz
arr. 07:04
dep. 07:04
9.5 km
Moravac, Ulaz
arr. 07:05
dep. 07:05
10.3 km
Moravac, Arsic
arr. 07:06
dep. 07:06
10.7 km
Moravac
arr. 07:07
dep. 07:07
11.2 km
Moravac, Izlaz
arr. 07:08
dep. 07:08
11.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Skola
arr. 07:09
dep. 07:09
12.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:10
dep. 07:10
12.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:13
dep. 07:13
13.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:15
dep. 07:15
14.2 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 07:17
dep. 07:17
14.9 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 07:20
15.6 km
06:52 07:10 (00:18)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Center
dep. 06:52
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 06:54
dep. 06:54
0.8 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:57
dep. 06:57
3.4 km
Nozrina, I
arr. 06:59
dep. 06:59
4.3 km
Moravac, I
arr. 07:01
dep. 07:01
5.6 km
Moravac, II
arr. 07:02
dep. 07:02
6.4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:10
11.1 km
07:16 07:40 (00:24)
UlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 07:16
Tesica, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
1.6 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:21
dep. 07:21
2.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 07:25
dep. 07:25
5 km
Nozrina, I
arr. 07:27
dep. 07:27
5.9 km
Moravac, I
arr. 07:29
dep. 07:29
7.2 km
Moravac, II
arr. 07:31
dep. 07:31
8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:34
dep. 07:34
9.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:37
dep. 07:37
11.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:40
12.7 km
07:56 08:20 (00:24)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Zeleznicka stanica
dep. 07:56
Tesica, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
0.9 km
Tesica, Ulaz
arr. 08:01
dep. 08:01
0.9 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 08:03
dep. 08:03
3.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 08:04
dep. 08:04
4.3 km
Nozrina, II
arr. 08:06
dep. 08:06
5.2 km
Moravac, II
arr. 08:08
dep. 08:08
6.6 km
Moravac, I
arr. 08:10
dep. 08:10
7.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:13
dep. 08:13
8.6 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:17
dep. 08:17
10.4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:20
12 km
07:56 08:20 (00:24)
UlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 07:56
Tesica, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
1.6 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 08:01
dep. 08:01
2.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 08:05
dep. 08:05
5 km
Nozrina, I
arr. 08:07
dep. 08:07
5.9 km
Moravac, I
arr. 08:09
dep. 08:09
7.2 km
Moravac, II
arr. 08:11
dep. 08:11
8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:14
dep. 08:14
9.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:17
dep. 08:17
11.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:20
12.7 km
11:01 11:25 (00:24)
UlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 11:01
Tesica, Center
arr. 11:04
dep. 11:04
1.6 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 11:06
dep. 11:06
2.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 11:10
dep. 11:10
5 km
Nozrina, I
arr. 11:12
dep. 11:12
5.9 km
Moravac, I
arr. 11:14
dep. 11:14
7.2 km
Moravac, II
arr. 11:16
dep. 11:16
8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:19
dep. 11:19
9.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:22
dep. 11:22
11.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:25
12.7 km
12:32 12:55 (00:23)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 12:32
Tesica, Center
arr. 12:34
dep. 12:34
1 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 12:36
dep. 12:36
2 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 12:40
dep. 12:40
4 km
Nozrina, I
arr. 12:42
dep. 12:42
5 km
Moravac, I
arr. 12:45
dep. 12:45
7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:49
dep. 12:49
9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:51
dep. 12:51
10 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:55
12 km
13:16 13:40 (00:24)
UlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 13:16
Tesica, Center
arr. 13:19
dep. 13:19
1.6 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 13:21
dep. 13:21
2.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 13:25
dep. 13:25
5 km
Nozrina, I
arr. 13:27
dep. 13:27
5.9 km
Moravac, I
arr. 13:29
dep. 13:29
7.2 km
Moravac, II
arr. 13:31
dep. 13:31
8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:34
dep. 13:34
9.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 13:37
dep. 13:37
11.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:40
12.7 km
14:02 14:25 (00:23)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 14:02
Tesica, Center
arr. 14:04
dep. 14:04
1 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 14:06
dep. 14:06
2 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 14:10
dep. 14:10
4 km
Nozrina, I
arr. 14:12
dep. 14:12
5 km
Moravac, I
arr. 14:15
dep. 14:15
7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:19
dep. 14:19
9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:21
dep. 14:21
10 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:25
12 km
14:51 15:15 (00:24)
UlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 14:51
Tesica, Center
arr. 14:54
dep. 14:54
1.6 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 14:56
dep. 14:56
2.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 15:00
dep. 15:00
5 km
Nozrina, I
arr. 15:02
dep. 15:02
5.9 km
Moravac, I
arr. 15:04
dep. 15:04
7.2 km
Moravac, II
arr. 15:06
dep. 15:06
8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:09
dep. 15:09
9.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:12
dep. 15:12
11.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:15
12.7 km
15:10 15:35 (00:25)
22. decembar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica
dep. 15:10
Tesica, I
arr. 15:11
dep. 15:11
0.4 km
Tesica, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
0.8 km
Tesica, Ulaz
arr. 15:13
dep. 15:13
1.5 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 15:15
dep. 15:15
3.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 15:16
dep. 15:16
4 km
Nozrina, II
arr. 15:18
dep. 15:18
5 km
Nozrina, I
arr. 15:19
dep. 15:19
5.5 km
Moravac, II
arr. 15:20
dep. 15:20
6.3 km
Moravac, I
arr. 15:22
dep. 15:22
7.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 15:25
dep. 15:25
8.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 15:28
dep. 15:28
9.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 15:31
dep. 15:31
10.2 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 15:33
dep. 15:33
10.9 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 15:35
11.6 km
15:47 16:10 (00:23)
UlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 15:47
Tesica, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
1 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 15:51
dep. 15:51
2 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 15:55
dep. 15:55
4 km
Nozrina, I
arr. 15:58
dep. 15:58
5 km
Moravac, I
arr. 16:00
dep. 16:00
7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:04
dep. 16:04
9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:06
dep. 16:06
10 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:10
12 km
16:31 16:55 (00:24)
UlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 16:31
Tesica, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
1.6 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 16:36
dep. 16:36
2.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Nozrina, I
arr. 16:42
dep. 16:42
5.9 km
Moravac, I
arr. 16:44
dep. 16:44
7.2 km
Moravac, II
arr. 16:46
dep. 16:46
8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:49
dep. 16:49
9.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:52
dep. 16:52
11.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:55
12.7 km
17:42 18:05 (00:23)
UlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 17:42
Tesica, Center
arr. 17:44
dep. 17:44
1 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 17:46
dep. 17:46
2 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 17:50
dep. 17:50
4 km
Nozrina, I
arr. 17:52
dep. 17:52
5 km
Moravac, I
arr. 17:55
dep. 17:55
7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 17:59
dep. 17:59
9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 18:01
dep. 18:01
10 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:05
12 km
19:07 19:30 (00:23)
UlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 19:07
Tesica, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
1 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 19:11
dep. 19:11
2 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 19:15
dep. 19:15
4 km
Nozrina, I
arr. 19:17
dep. 19:17
5 km
Moravac, I
arr. 19:20
dep. 19:20
7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 19:24
dep. 19:24
9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 19:26
dep. 19:26
10 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:30
12 km
19:57 20:20 (00:23)
UlazBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 19:57
Tesica, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
1 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 20:01
dep. 20:01
2 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 20:05
dep. 20:05
4 km
Nozrina, I
arr. 20:07
dep. 20:07
5 km
Moravac, I
arr. 20:10
dep. 20:10
7 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 20:14
dep. 20:14
9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 20:16
dep. 20:16
10 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
12 km
20:41 21:05 (00:24)
UlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 20:41
Tesica, Center
arr. 20:44
dep. 20:44
1.6 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 20:46
dep. 20:46
2.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 20:50
dep. 20:50
5 km
Nozrina, I
arr. 20:52
dep. 20:52
5.9 km
Moravac, I
arr. 20:54
dep. 20:54
7.2 km
Moravac, II
arr. 20:56
dep. 20:56
8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 20:59
dep. 20:59
9.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 21:02
dep. 21:02
11.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:05
12.7 km
21:56 22:20 (00:24)
UlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 21:56
Tesica, Center
arr. 21:59
dep. 21:59
1.6 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 22:01
dep. 22:01
2.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 22:05
dep. 22:05
5 km
Nozrina, I
arr. 22:07
dep. 22:07
5.9 km
Moravac, I
arr. 22:09
dep. 22:09
7.2 km
Moravac, II
arr. 22:11
dep. 22:11
8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:14
dep. 22:14
9.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 22:17
dep. 22:17
11.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:20
12.7 km
22:54 23:15 (00:21)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Center
dep. 22:54
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 22:56
dep. 22:56
0.8 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 23:00
dep. 23:00
3.4 km
Nozrina, I
arr. 23:02
dep. 23:02
4.3 km
Moravac, I
arr. 23:05
dep. 23:05
5.6 km
Moravac, II
arr. 23:07
dep. 23:07
6.4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 23:15
11.1 km
Tesica - Aleksinac timetable
Departures on: tuesday, 19.11.2019.
00:11 00:35 (00:24)
UlazBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 00:11
Tesica, Center
arr. 00:14
dep. 00:14
1.6 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 00:16
dep. 00:16
2.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 00:20
dep. 00:20
5 km
Nozrina, I
arr. 00:22
dep. 00:22
5.9 km
Moravac, I
arr. 00:24
dep. 00:24
7.2 km
Moravac, II
arr. 00:26
dep. 00:26
8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 00:29
dep. 00:29
9.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 00:32
dep. 00:32
11.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 00:35
12.7 km

Naselja Tesica i Aleksinac su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Tesica je u 00:11 h, dok je poslednji polazak u 22:54 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.