Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Tekeris - Obrenovac timetable

tuesday, 21.05.2019.
12:07 13:50 (01:43)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tekeris
dep. 12:07
Rumska, Ugljara
arr. 12:13
dep. 12:13
5 km
Rumska
arr. 12:14
dep. 12:14
6 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 12:18
dep. 12:18
9 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
12 km
Bojic, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
15 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
19 km
Varna, Center
arr. 12:34
dep. 12:34
22 km
Misar, Dom
arr. 12:56
dep. 12:56
41 km
arr. 13:00
dep. 13:00
44 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:50
86 km
12:17 14:07 (01:50)
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tekeris
dep. 12:17
Rumska, Ugljara
arr. 12:24
dep. 12:24
4.4 km
Rumska
arr. 12:28
dep. 12:28
7.4 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
12 km
Bojic, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
15.4 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
18.7 km
Varna, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
21.7 km
Jevremovac, Center
arr. 12:49
dep. 12:49
26.9 km
Sabac, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
32.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:07
84.2 km
 
Departures on: wednesday, 22.05.2019.
12:07 13:50 (01:43)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tekeris
dep. 12:07
Rumska, Ugljara
arr. 12:13
dep. 12:13
5 km
Rumska
arr. 12:14
dep. 12:14
6 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 12:18
dep. 12:18
9 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
12 km
Bojic, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
15 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
19 km
Varna, Center
arr. 12:34
dep. 12:34
22 km
Misar, Dom
arr. 12:56
dep. 12:56
41 km
arr. 13:00
dep. 13:00
44 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:50
86 km
12:17 14:07 (01:50)
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tekeris
dep. 12:17
Rumska, Ugljara
arr. 12:24
dep. 12:24
4.4 km
Rumska
arr. 12:28
dep. 12:28
7.4 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
12 km
Bojic, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
15.4 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
18.7 km
Varna, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
21.7 km
Jevremovac, Center
arr. 12:49
dep. 12:49
26.9 km
Sabac, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
32.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:07
84.2 km
 
Departures on: thursday, 23.05.2019.
12:07 13:50 (01:43)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tekeris
dep. 12:07
Rumska, Ugljara
arr. 12:13
dep. 12:13
5 km
Rumska
arr. 12:14
dep. 12:14
6 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 12:18
dep. 12:18
9 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
12 km
Bojic, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
15 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
19 km
Varna, Center
arr. 12:34
dep. 12:34
22 km
Misar, Dom
arr. 12:56
dep. 12:56
41 km
arr. 13:00
dep. 13:00
44 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:50
86 km
12:17 14:07 (01:50)
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tekeris
dep. 12:17
Rumska, Ugljara
arr. 12:24
dep. 12:24
4.4 km
Rumska
arr. 12:28
dep. 12:28
7.4 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
12 km
Bojic, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
15.4 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
18.7 km
Varna, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
21.7 km
Jevremovac, Center
arr. 12:49
dep. 12:49
26.9 km
Sabac, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
32.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:07
84.2 km
 
Departures on: friday, 24.05.2019.
12:07 13:50 (01:43)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tekeris
dep. 12:07
Rumska, Ugljara
arr. 12:13
dep. 12:13
5 km
Rumska
arr. 12:14
dep. 12:14
6 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 12:18
dep. 12:18
9 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
12 km
Bojic, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
15 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
19 km
Varna, Center
arr. 12:34
dep. 12:34
22 km
Misar, Dom
arr. 12:56
dep. 12:56
41 km
arr. 13:00
dep. 13:00
44 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:50
86 km
12:17 14:07 (01:50)
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tekeris
dep. 12:17
Rumska, Ugljara
arr. 12:24
dep. 12:24
4.4 km
Rumska
arr. 12:28
dep. 12:28
7.4 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
12 km
Bojic, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
15.4 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
18.7 km
Varna, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
21.7 km
Jevremovac, Center
arr. 12:49
dep. 12:49
26.9 km
Sabac, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
32.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:07
84.2 km

Naselja Tekeris i Obrenovac su međusobno udaljena ~86 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 43min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Tekeris je u 12:07 h, dok je poslednji polazak u 12:17 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.