Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Tara (Mala Reka) - Belgrade (Beograd) timetable

tuesday, 14.07.2020.
14:00 18:45 (04:45)
Hotel OmorikaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
dep. 14:00
Tara (Mala Reka), Veliko Prisedo
arr. 14:15
dep. 14:15
6 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
12 km
Crvica, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
17 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
25 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 15:30
dep. 15:30
33 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 15:38
dep. 15:38
36 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 15:43
dep. 15:43
38 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 15:52
dep. 15:52
43 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 15:57
dep. 15:57
45 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 16:00
dep. 16:00
48 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 16:05
dep. 16:05
50 km
Vujinovaca, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
55 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 16:25
dep. 16:25
62 km
Stubo
arr. 16:33
dep. 16:33
67 km
Balinovic, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
69 km
Jovanja, Intersection
arr. 16:42
dep. 16:42
73 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
83 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
95 km
arr. 17:25
dep. 17:25
103 km
Lajkovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
111 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:35
dep. 17:35
118 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 18:30
dep. 18:30
173 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:45
179 km
16:15 20:45 (04:30)
Hotel OmorikaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
dep. 16:15
Raca kod Bajine Baste, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
18 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
22 km
Crvica, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
27 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
35 km
Rogacica kod Bajine Baste, Bare
arr. 17:21
dep. 17:21
38 km
Ovcinja, Rziste
arr. 17:25
dep. 17:25
40 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 17:28
dep. 17:28
42 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 17:35
dep. 17:35
46 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 17:39
dep. 17:39
48 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 17:43
dep. 17:43
50 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 17:47
dep. 17:47
52 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 17:50
dep. 17:50
54 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 17:55
dep. 17:55
57 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 18:04
dep. 18:04
60 km
Vujinovaca, Center
arr. 18:10
dep. 18:10
65 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 18:15
dep. 18:15
72 km
Rovni, Zmajevac
arr. 18:33
dep. 18:33
77 km
Balinovic, Intersection
arr. 18:41
dep. 18:41
79 km
Jovanja, Intersection
arr. 18:50
dep. 18:50
83 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
93 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:15
dep. 19:15
105 km
arr. 19:20
dep. 19:20
113 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
121 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:45
189 km
Tara (Mala Reka) - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
14:00 18:45 (04:45)
Hotel OmorikaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
dep. 14:00
Tara (Mala Reka), Veliko Prisedo
arr. 14:15
dep. 14:15
6 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
12 km
Crvica, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
17 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
25 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 15:30
dep. 15:30
33 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 15:38
dep. 15:38
36 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 15:43
dep. 15:43
38 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 15:52
dep. 15:52
43 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 15:57
dep. 15:57
45 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 16:00
dep. 16:00
48 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 16:05
dep. 16:05
50 km
Vujinovaca, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
55 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 16:25
dep. 16:25
62 km
Stubo
arr. 16:33
dep. 16:33
67 km
Balinovic, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
69 km
Jovanja, Intersection
arr. 16:42
dep. 16:42
73 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
83 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
95 km
arr. 17:25
dep. 17:25
103 km
Lajkovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
111 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:35
dep. 17:35
118 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 18:30
dep. 18:30
173 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:45
179 km
16:15 20:45 (04:30)
Hotel OmorikaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
dep. 16:15
Raca kod Bajine Baste, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
18 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
22 km
Crvica, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
27 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
35 km
Rogacica kod Bajine Baste, Bare
arr. 17:21
dep. 17:21
38 km
Ovcinja, Rziste
arr. 17:25
dep. 17:25
40 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 17:28
dep. 17:28
42 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 17:35
dep. 17:35
46 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 17:39
dep. 17:39
48 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 17:43
dep. 17:43
50 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 17:47
dep. 17:47
52 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 17:50
dep. 17:50
54 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 17:55
dep. 17:55
57 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 18:04
dep. 18:04
60 km
Vujinovaca, Center
arr. 18:10
dep. 18:10
65 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 18:15
dep. 18:15
72 km
Rovni, Zmajevac
arr. 18:33
dep. 18:33
77 km
Balinovic, Intersection
arr. 18:41
dep. 18:41
79 km
Jovanja, Intersection
arr. 18:50
dep. 18:50
83 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
93 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:15
dep. 19:15
105 km
arr. 19:20
dep. 19:20
113 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
121 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:45
189 km
Tara (Mala Reka) - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
14:00 18:45 (04:45)
Hotel OmorikaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
dep. 14:00
Tara (Mala Reka), Veliko Prisedo
arr. 14:15
dep. 14:15
6 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
12 km
Crvica, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
17 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
25 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 15:30
dep. 15:30
33 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 15:38
dep. 15:38
36 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 15:43
dep. 15:43
38 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 15:52
dep. 15:52
43 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 15:57
dep. 15:57
45 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 16:00
dep. 16:00
48 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 16:05
dep. 16:05
50 km
Vujinovaca, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
55 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 16:25
dep. 16:25
62 km
Stubo
arr. 16:33
dep. 16:33
67 km
Balinovic, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
69 km
Jovanja, Intersection
arr. 16:42
dep. 16:42
73 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
83 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
95 km
arr. 17:25
dep. 17:25
103 km
Lajkovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
111 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:35
dep. 17:35
118 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 18:30
dep. 18:30
173 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:45
179 km
16:15 20:45 (04:30)
Hotel OmorikaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
dep. 16:15
Raca kod Bajine Baste, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
18 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
22 km
Crvica, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
27 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
35 km
Rogacica kod Bajine Baste, Bare
arr. 17:21
dep. 17:21
38 km
Ovcinja, Rziste
arr. 17:25
dep. 17:25
40 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 17:28
dep. 17:28
42 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 17:35
dep. 17:35
46 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 17:39
dep. 17:39
48 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 17:43
dep. 17:43
50 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 17:47
dep. 17:47
52 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 17:50
dep. 17:50
54 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 17:55
dep. 17:55
57 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 18:04
dep. 18:04
60 km
Vujinovaca, Center
arr. 18:10
dep. 18:10
65 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 18:15
dep. 18:15
72 km
Rovni, Zmajevac
arr. 18:33
dep. 18:33
77 km
Balinovic, Intersection
arr. 18:41
dep. 18:41
79 km
Jovanja, Intersection
arr. 18:50
dep. 18:50
83 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
93 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:15
dep. 19:15
105 km
arr. 19:20
dep. 19:20
113 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
121 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:45
189 km
Tara (Mala Reka) - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: friday, 17.07.2020.
14:00 18:45 (04:45)
Hotel OmorikaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
dep. 14:00
Tara (Mala Reka), Veliko Prisedo
arr. 14:15
dep. 14:15
6 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
12 km
Crvica, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
17 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
25 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 15:30
dep. 15:30
33 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 15:38
dep. 15:38
36 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 15:43
dep. 15:43
38 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 15:52
dep. 15:52
43 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 15:57
dep. 15:57
45 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 16:00
dep. 16:00
48 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 16:05
dep. 16:05
50 km
Vujinovaca, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
55 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 16:25
dep. 16:25
62 km
Stubo
arr. 16:33
dep. 16:33
67 km
Balinovic, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
69 km
Jovanja, Intersection
arr. 16:42
dep. 16:42
73 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
83 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
95 km
arr. 17:25
dep. 17:25
103 km
Lajkovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
111 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:35
dep. 17:35
118 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 18:30
dep. 18:30
173 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:45
179 km
16:15 20:45 (04:30)
Hotel OmorikaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tara (Mala Reka), Hotel Omorika
dep. 16:15
Raca kod Bajine Baste, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
18 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
22 km
Crvica, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
27 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
35 km
Rogacica kod Bajine Baste, Bare
arr. 17:21
dep. 17:21
38 km
Ovcinja, Rziste
arr. 17:25
dep. 17:25
40 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 17:28
dep. 17:28
42 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 17:35
dep. 17:35
46 km
Ovcinja, Gnila Priseka
arr. 17:39
dep. 17:39
48 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 17:43
dep. 17:43
50 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 17:47
dep. 17:47
52 km
Pasina Ravan (Zarožje), Smiljevo polje
arr. 17:50
dep. 17:50
54 km
Pasina Ravan (Zarožje), Center
arr. 17:55
dep. 17:55
57 km
Vujinovaca, Debelo brdo
arr. 18:04
dep. 18:04
60 km
Vujinovaca, Center
arr. 18:10
dep. 18:10
65 km
Pocuta (Tubravic), Center
arr. 18:15
dep. 18:15
72 km
Rovni, Zmajevac
arr. 18:33
dep. 18:33
77 km
Balinovic, Intersection
arr. 18:41
dep. 18:41
79 km
Jovanja, Intersection
arr. 18:50
dep. 18:50
83 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
93 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:15
dep. 19:15
105 km
arr. 19:20
dep. 19:20
113 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
121 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:45
189 km

Naselja Tara (Mala Reka) i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~184 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 30min., a najduže 04h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Tara (Mala Reka) je u 14:00 h, dok je poslednji polazak u 16:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Tara (Mala Reka) - Belgrade (Beograd) iznosi od 10,50 EUR do 10,50 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.