Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Svrljig - Okruglica kod Svrljiga timetable

thursday, 14.11.2019.
05:35 05:50 (00:15)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 05:35
Svrljig, Pijaca
arr. 05:37
dep. 05:37
0.9 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 05:39
dep. 05:39
2.1 km
Svrljig, Cetkara
arr. 05:40
dep. 05:40
2.5 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
8.5 km
Beloinje, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
12.8 km
Crnoljevica, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
14.8 km
Okruglica kod Svrljiga, Center
arr. 05:50
17.8 km
07:25 07:46 (00:21)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 07:25
Svrljig, Pijaca
arr. 07:27
dep. 07:27
0.9 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 07:31
dep. 07:31
2.1 km
Svrljig, Cetkara
arr. 07:33
dep. 07:33
2.5 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
3.4 km
Beloinje, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
4.7 km
Crnoljevica, Center
arr. 07:42
dep. 07:42
6.7 km
Okruglica kod Svrljiga, Center
arr. 07:46
9.7 km
11:20 11:55 (00:35)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 11:20
Svrljig, Pijaca
arr. 11:21
dep. 11:21
0.9 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 11:30
dep. 11:30
5.5 km
Durinac kod Svrljiga
arr. 11:25
dep. 11:25
3.8 km
Svrljig, Cetkara
arr. 11:31
dep. 11:31
5.9 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 11:32
dep. 11:32
6.8 km
Beloinje, Intersection
arr. 11:49
dep. 11:49
23.4 km
Izvor kod Svrljiga
arr. 11:42
dep. 11:42
17.1 km
Izvor kod Svrljiga, Izlaz
arr. 11:44
dep. 11:44
19.1 km
Crnoljevica, Center
arr. 11:52
dep. 11:52
25.4 km
Okruglica kod Svrljiga, Center
arr. 11:55
28.4 km
13:20 14:05 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 13:20
Svrljig, Pijaca
arr. 13:22
dep. 13:22
0.9 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 13:24
dep. 13:24
2.1 km
Svrljig, Cetkara
arr. 13:25
dep. 13:25
2.5 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 13:31
dep. 13:31
6.1 km
Ribare kod Svrljiga
arr. 13:30
dep. 13:30
4.9 km
Beloinje, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
22.1 km
Izvor kod Svrljiga, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
17.6 km
Burdimo, 1
arr. 13:48
dep. 13:48
16.6 km
Burdimo
arr. 13:46
dep. 13:46
14.9 km
Crnoljevica, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
24.1 km
Okruglica kod Svrljiga, Center
arr. 14:05
27.1 km
15:30 16:18 (00:48)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: Monday, Thursday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 15:30
Svrljig, Pijaca
arr. 15:32
dep. 15:32
0.9 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 15:34
dep. 15:34
2.1 km
Svrljig, Cetkara
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
3.4 km
Beloinje, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
19.1 km
Izvor kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
9.2 km
Burdimo, 1
arr. 15:57
dep. 15:57
13.6 km
Burdimo
arr. 15:55
dep. 15:55
11.9 km
Crnoljevica, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
21.1 km
Okruglica kod Svrljiga, Center
arr. 16:18
24.1 km
18:30 18:59 (00:29)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run only when classes are held in the afternoon.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 18:30
Svrljig, Pijaca
arr. 18:31
dep. 18:31
0.9 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 18:40
dep. 18:40
5.5 km
Durinac kod Svrljiga
arr. 18:35
dep. 18:35
3.8 km
Svrljig, Cetkara
arr. 18:41
dep. 18:41
5.9 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 18:51
dep. 18:51
9.8 km
Ribare kod Svrljiga
arr. 18:46
dep. 18:46
8.3 km
Beloinje, Intersection
arr. 19:05
dep. 19:05
21.1 km
Crnoljevica, Center
arr. 19:03
dep. 19:03
19.1 km
Okruglica kod Svrljiga, Center
arr. 18:59
16.1 km
18:40 18:59 (00:19)
Tekstilni kombinatCenter
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run only when classes are held in the afternoon.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Tekstilni kombinat
dep. 18:40
Svrljig, Cetkara
arr. 19:24
dep. 19:24
30.1 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
29.2 km
Ribare kod Svrljiga
arr. 18:46
dep. 18:46
2.8 km
Beloinje, Intersection
arr. 19:20
dep. 19:20
27.9 km
Crnoljevica, Center
arr. 19:03
dep. 19:03
13.6 km
Okruglica kod Svrljiga, Center
arr. 18:59
10.6 km

Naselja Svrljig i Okruglica kod Svrljiga su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Svrljig je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 18:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.