Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Svrljig - Nis timetable

friday, 23.11.2018.
04:40 05:25 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 04:40
Prekonoga, Intersection
arr. 04:43
dep. 04:43
1.5 km
Prekonoga, Herbogal
arr. 04:44
dep. 04:44
2.3 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 04:50
dep. 04:50
7.2 km
Vrelo kod Nisa
arr. 04:52
dep. 04:52
8.8 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 04:56
dep. 04:56
11.7 km
Malca, II - iza mosta
arr. 05:00
dep. 05:00
15 km
Malca, I - Podrum
arr. 05:01
dep. 05:01
15.9 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 05:06
dep. 05:06
19.7 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 05:11
dep. 05:11
23.5 km
Nis, Durlan
arr. 05:13
dep. 05:13
24.5 km
Nis, Niteks
arr. 05:17
dep. 05:17
26.4 km
Nis, Bus station
arr. 05:25
29.1 km
05:37 06:56 (01:19)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Railway station
dep. 05:37
arr. 05:49
dep. 05:50
7 km
Vrelo kod Nisa, Railway station - Gramada
arr. 05:56
dep. 05:57
10 km
Jasenovik kod Nisa, Railway station
arr. 06:02
dep. 06:03
13 km
Donji Matejevac, Railway station
arr. 06:27
dep. 06:28
30 km
arr. 06:37
dep. 06:38
35 km
arr. 06:47
dep. 06:48
41 km
arr. 06:56
44 km
05:40 06:25 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 05:40
Prekonoga, Intersection
arr. 05:43
dep. 05:43
1.5 km
Prekonoga, Krka
arr. 05:44
dep. 05:44
2.1 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 05:50
dep. 05:50
7.2 km
Vrelo kod Nisa
arr. 05:52
dep. 05:52
8.8 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
11.6 km
Malca, II - iza mosta
arr. 06:00
dep. 06:00
15 km
Malca, I - Podrum
arr. 06:01
dep. 06:01
15.8 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
19.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 06:11
dep. 06:11
23.3 km
Nis, Durlan
arr. 06:13
dep. 06:13
24.3 km
Nis, Niteks
arr. 06:17
dep. 06:17
26.2 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
29.1 km
06:00 06:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 06:00
Nis, Bus station
arr. 06:35
22 km
06:15 07:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 06:15
Prekonoga, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
1.5 km
Prekonoga, Krka
arr. 06:19
dep. 06:19
2.1 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 06:25
dep. 06:25
7.2 km
Vrelo kod Nisa
arr. 06:27
dep. 06:27
8.8 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
11.6 km
Malca, II - iza mosta
arr. 06:35
dep. 06:35
15 km
Malca, I - Podrum
arr. 06:36
dep. 06:36
15.8 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
19.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 06:46
dep. 06:46
23.3 km
Nis, Durlan
arr. 06:48
dep. 06:48
24.3 km
Nis, Niteks
arr. 06:52
dep. 06:52
26.2 km
Nis, Bus station
arr. 07:00
29.1 km
06:45 07:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 06:45
Prekonoga, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Grbavce
arr. 06:52
dep. 06:52
5 km
Vrelo kod Nisa
arr. 06:56
dep. 06:56
8 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
12 km
Malca, I - Podrum
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
19 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 07:17
dep. 07:17
23 km
Nis, Durlan
arr. 07:19
dep. 07:19
25 km
Nis, Niteks
arr. 07:21
dep. 07:21
27 km
Nis, Bus station
arr. 07:25
29 km
07:25 08:00 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 07:25
Prekonoga
arr. 07:30
dep. 07:30
3 km
Grbavce, Gramada
arr. 07:35
dep. 07:35
8 km
Malca
arr. 07:50
dep. 07:50
17 km
Nis, Bus station
arr. 08:00
29 km
07:30 08:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 07:30
Prekonoga, Intersection
arr. 07:33
dep. 07:33
1.5 km
Prekonoga, Krka
arr. 07:34
dep. 07:34
2.1 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 07:40
dep. 07:40
7.2 km
Vrelo kod Nisa
arr. 07:42
dep. 07:42
8.8 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
11.6 km
Malca, II - iza mosta
arr. 07:50
dep. 07:50
15 km
Malca, I - Podrum
arr. 07:51
dep. 07:51
15.8 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
19.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 08:01
dep. 08:01
23.3 km
Nis, Durlan
arr. 08:03
dep. 08:03
24.3 km
Nis, Niteks
arr. 08:07
dep. 08:07
26.2 km
Nis, Bus station
arr. 08:15
29.1 km
08:43 10:02 (01:19)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Railway station
dep. 08:43
arr. 08:55
dep. 08:56
7 km
Vrelo kod Nisa, Railway station - Gramada
arr. 09:02
dep. 09:03
10 km
Jasenovik kod Nisa, Railway station
arr. 09:08
dep. 09:09
13 km
Donji Matejevac, Railway station
arr. 09:33
dep. 09:34
30 km
arr. 09:43
dep. 09:44
35 km
arr. 09:53
dep. 09:54
41 km
arr. 10:02
44 km
08:52 09:35 (00:43)
Čuka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Čuka
dep. 08:52
Svrljig, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
1 km
Prekonoga, Intersection
arr. 08:57
dep. 08:57
2 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 09:02
dep. 09:02
6 km
Grbavce, Gramada
arr. 09:06
dep. 09:06
9 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
13 km
Malca
arr. 09:15
dep. 09:15
16 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
20 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:27
dep. 09:27
22 km
Nis, Niteks
arr. 09:30
dep. 09:30
26 km
Nis, Bus station
arr. 09:35
30 km
09:10 09:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 09:10
Prekonoga, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
1 km
Vrelo kod Nisa
arr. 09:21
dep. 09:21
8 km
Malca, II - iza mosta
arr. 09:30
dep. 09:30
15 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
19 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:41
dep. 09:41
23 km
Nis, Durlan
arr. 09:43
dep. 09:43
25 km
Nis, Niteks
arr. 09:45
dep. 09:45
27 km
arr. 09:47
dep. 09:47
28 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
29 km
11:05 11:50 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 11:05
Prekonoga, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
1.5 km
Prekonoga, Krka
arr. 11:09
dep. 11:09
2.1 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 11:15
dep. 11:15
7.2 km
Vrelo kod Nisa
arr. 11:17
dep. 11:17
8.8 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 11:21
dep. 11:21
11.6 km
Malca, II - iza mosta
arr. 11:25
dep. 11:25
15 km
Malca, I - Podrum
arr. 11:26
dep. 11:26
15.8 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 11:31
dep. 11:31
19.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 11:36
dep. 11:36
23.3 km
Nis, Durlan
arr. 11:38
dep. 11:38
24.3 km
Nis, Niteks
arr. 11:42
dep. 11:42
26.2 km
Nis, Bus station
arr. 11:50
29.1 km
11:42 12:30 (00:48)
Čuka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Čuka
dep. 11:42
Svrljig, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:50
6 km
Prekonoga, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
7 km
Prekonoga, Krka
arr. 11:53
dep. 11:53
8 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 11:54
dep. 11:54
9 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 11:57
dep. 11:57
11 km
Vrelo kod Nisa
arr. 12:01
dep. 12:01
14 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 12:04
dep. 12:04
16 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
18 km
arr. 12:08
dep. 12:08
19 km
Malca, I - Podrum
arr. 12:10
dep. 12:10
21 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
25 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 12:22
dep. 12:22
29 km
Nis, Durlan
arr. 12:24
dep. 12:24
31 km
Nis, Niteks
arr. 12:26
dep. 12:26
33 km
Nis, Bus station
arr. 12:30
35 km
12:30 13:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 12:30
Prekonoga, Intersection
arr. 12:33
dep. 12:33
1.5 km
Prekonoga, Krka
arr. 12:34
dep. 12:34
2.1 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 12:40
dep. 12:40
7.2 km
Vrelo kod Nisa
arr. 12:42
dep. 12:42
8.8 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
11.6 km
Malca, II - iza mosta
arr. 12:50
dep. 12:50
15 km
Malca, I - Podrum
arr. 12:51
dep. 12:51
15.8 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 12:56
dep. 12:56
19.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 13:01
dep. 13:01
23.3 km
Nis, Durlan
arr. 13:03
dep. 13:03
24.3 km
Nis, Niteks
arr. 13:07
dep. 13:07
26.2 km
Nis, Bus station
arr. 13:15
29.1 km
14:05 14:50 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 14:05
Prekonoga, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
1.5 km
Prekonoga, Krka
arr. 14:09
dep. 14:09
2.1 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 14:15
dep. 14:15
7.2 km
Vrelo kod Nisa
arr. 14:17
dep. 14:17
8.8 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
11.6 km
Malca, II - iza mosta
arr. 14:25
dep. 14:25
15 km
Malca, I - Podrum
arr. 14:26
dep. 14:26
15.8 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
19.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 14:36
dep. 14:36
23.3 km
Nis, Durlan
arr. 14:38
dep. 14:38
24.3 km
Nis, Niteks
arr. 14:42
dep. 14:42
26.2 km
Nis, Bus station
arr. 14:50
29.1 km
14:27 15:46 (01:19)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Railway station
dep. 14:27
arr. 14:39
dep. 14:40
7 km
Vrelo kod Nisa, Railway station - Gramada
arr. 14:46
dep. 14:47
10 km
Jasenovik kod Nisa, Railway station
arr. 14:52
dep. 14:53
13 km
Donji Matejevac, Railway station
arr. 15:17
dep. 15:18
30 km
arr. 15:27
dep. 15:28
35 km
arr. 15:37
dep. 15:38
41 km
arr. 15:46
44 km
15:15 16:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 15:15
Prekonoga, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Prekonoga, Krka
arr. 15:19
dep. 15:19
2.1 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 15:25
dep. 15:25
7.2 km
Vrelo kod Nisa
arr. 15:27
dep. 15:27
8.8 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
11.6 km
Malca, II - iza mosta
arr. 15:35
dep. 15:35
15 km
Malca, I - Podrum
arr. 15:36
dep. 15:36
15.8 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
19.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 15:46
dep. 15:46
23.3 km
Nis, Durlan
arr. 15:48
dep. 15:48
24.3 km
Nis, Niteks
arr. 15:52
dep. 15:52
26.2 km
Nis, Bus station
arr. 16:00
29.1 km
15:45 16:40 (00:55)
Čuka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Čuka
dep. 15:45
Svrljig, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:55
2 km
Prekonoga, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
3.5 km
Prekonoga, Krka
arr. 15:59
dep. 15:59
4.1 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 16:05
dep. 16:05
9.2 km
Vrelo kod Aleksinca
arr. 16:07
dep. 16:07
10.8 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
13.6 km
Malca, II - iza mosta
arr. 16:15
dep. 16:15
17 km
Malca, I - Podrum
arr. 16:16
dep. 16:16
17.8 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
21.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:26
dep. 16:26
25.3 km
Nis, Durlan
arr. 16:28
dep. 16:28
26.3 km
Nis, Niteks
arr. 16:32
dep. 16:32
28.2 km
Nis, Bus station
arr. 16:40
31.1 km
16:55 17:35 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 16:55
Grbavce, Hadzicevo
arr. 17:04
dep. 17:04
5 km
Malca
arr. 17:15
dep. 17:15
15 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
19 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 17:27
dep. 17:27
23 km
Nis, Durlan
arr. 17:29
dep. 17:29
25 km
Nis, Niteks
arr. 17:32
dep. 17:32
27 km
Nis, Bus station
arr. 17:35
29 km
17:35 18:54 (01:19)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Railway station
dep. 17:35
arr. 17:47
dep. 17:48
7 km
Vrelo kod Nisa, Railway station - Gramada
arr. 17:54
dep. 17:55
10 km
Jasenovik kod Nisa, Railway station
arr. 18:00
dep. 18:01
13 km
Donji Matejevac, Railway station
arr. 18:25
dep. 18:26
30 km
arr. 18:35
dep. 18:36
35 km
arr. 18:45
dep. 18:46
41 km
arr. 18:54
44 km
18:40 19:25 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia), bank holidays, nedeljom školskog danima u Srbiji.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 18:40
Prekonoga, Intersection
arr. 18:43
dep. 18:43
1.5 km
Prekonoga, Krka
arr. 18:44
dep. 18:44
2.1 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 18:50
dep. 18:50
7.2 km
Vrelo kod Nisa
arr. 18:52
dep. 18:52
8.8 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
11.6 km
Malca, II - iza mosta
arr. 19:00
dep. 19:00
15 km
Malca, I - Podrum
arr. 19:01
dep. 19:01
15.8 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
19.4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 19:11
dep. 19:11
23.3 km
Nis, Durlan
arr. 19:13
dep. 19:13
24.3 km
Nis, Niteks
arr. 19:17
dep. 19:17
26.2 km
Nis, Bus station
arr. 19:25
29.1 km
18:50 19:30 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 18:50
Malca
arr. 19:05
dep. 19:05
16 km
Nis, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:25
28 km
arr. 19:30
29 km
19:42 20:30 (00:48)
Čuka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Čuka
dep. 19:42
Svrljig, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
6 km
Prekonoga, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
7 km
Prekonoga, Krka
arr. 19:53
dep. 19:53
8 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 19:54
dep. 19:54
9 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 19:57
dep. 19:57
11 km
Vrelo kod Nisa
arr. 20:01
dep. 20:01
14 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 20:04
dep. 20:04
16 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
18 km
arr. 20:08
dep. 20:08
19 km
Malca, I - Podrum
arr. 20:10
dep. 20:10
21 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
25 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 20:22
dep. 20:22
29 km
Nis, Durlan
arr. 20:24
dep. 20:24
31 km
Nis, Niteks
arr. 20:26
dep. 20:26
33 km
Nis, Bus station
arr. 20:30
35 km

Naselja Svrljig i Nis su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 19min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Svrljig je u 04:40 h, dok je poslednji polazak u 19:42 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.