Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Svrljig - Gusevac timetable

monday, 24.02.2020.
05:35 06:00 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 05:35
Svrljig, Pijaca
arr. 05:37
dep. 05:37
0.9 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 05:39
dep. 05:39
2.1 km
Svrljig, Cetkara
arr. 05:40
dep. 05:40
2.5 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
8.5 km
Beloinje, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
12.8 km
Crnoljevica, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
14.8 km
Okruglica kod Svrljiga, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
17.8 km
Gulijan, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
20.1 km
Lozan, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
21.2 km
Lozan, Tr. vodenica
arr. 05:57
dep. 05:57
21.6 km
Gusevac
arr. 06:00
23.5 km
Svrljig - Gusevac timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
05:35 06:00 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 05:35
Svrljig, Pijaca
arr. 05:37
dep. 05:37
0.9 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 05:39
dep. 05:39
2.1 km
Svrljig, Cetkara
arr. 05:40
dep. 05:40
2.5 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
8.5 km
Beloinje, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
12.8 km
Crnoljevica, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
14.8 km
Okruglica kod Svrljiga, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
17.8 km
Gulijan, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
20.1 km
Lozan, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
21.2 km
Lozan, Tr. vodenica
arr. 05:57
dep. 05:57
21.6 km
Gusevac
arr. 06:00
23.5 km
13:20 14:20 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji.
Run only when classes are held in the morning.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 13:20
Svrljig, Pijaca
arr. 13:22
dep. 13:22
0.9 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 13:24
dep. 13:24
2.1 km
Durinac kod Svrljiga, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
3.8 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 13:29
dep. 13:29
5.5 km
Svrljig, Cetkara
arr. 13:30
dep. 13:30
5.9 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
9.8 km
Ribare kod Svrljiga, Center
arr. 13:36
dep. 13:36
8.3 km
Beloinje, Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
23 km
Izvor kod Svrljiga, Intersection
arr. 13:58
dep. 13:58
18.5 km
Burdimo, 1
arr. 13:55
dep. 13:55
17.5 km
Burdimo
arr. 13:53
dep. 13:53
15.8 km
Crnoljevica, Center
arr. 14:09
dep. 14:09
25 km
Okruglica kod Svrljiga, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
28 km
Gulijan, Intersection
arr. 14:15
dep. 14:15
30.3 km
Lozan, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
31.4 km
Lozan, Tr. vodenica
arr. 14:18
dep. 14:18
31.8 km
Gusevac
arr. 14:20
33.7 km
Svrljig - Gusevac timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
05:35 06:00 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 05:35
Svrljig, Pijaca
arr. 05:37
dep. 05:37
0.9 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 05:39
dep. 05:39
2.1 km
Svrljig, Cetkara
arr. 05:40
dep. 05:40
2.5 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
8.5 km
Beloinje, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
12.8 km
Crnoljevica, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
14.8 km
Okruglica kod Svrljiga, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
17.8 km
Gulijan, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
20.1 km
Lozan, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
21.2 km
Lozan, Tr. vodenica
arr. 05:57
dep. 05:57
21.6 km
Gusevac
arr. 06:00
23.5 km
13:20 14:20 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji.
Run only when classes are held in the morning.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 13:20
Svrljig, Pijaca
arr. 13:22
dep. 13:22
0.9 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 13:24
dep. 13:24
2.1 km
Durinac kod Svrljiga, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
3.8 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 13:29
dep. 13:29
5.5 km
Svrljig, Cetkara
arr. 13:30
dep. 13:30
5.9 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
9.8 km
Ribare kod Svrljiga, Center
arr. 13:36
dep. 13:36
8.3 km
Beloinje, Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
23 km
Izvor kod Svrljiga, Intersection
arr. 13:58
dep. 13:58
18.5 km
Burdimo, 1
arr. 13:55
dep. 13:55
17.5 km
Burdimo
arr. 13:53
dep. 13:53
15.8 km
Crnoljevica, Center
arr. 14:09
dep. 14:09
25 km
Okruglica kod Svrljiga, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
28 km
Gulijan, Intersection
arr. 14:15
dep. 14:15
30.3 km
Lozan, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
31.4 km
Lozan, Tr. vodenica
arr. 14:18
dep. 14:18
31.8 km
Gusevac
arr. 14:20
33.7 km
Svrljig - Gusevac timetable
Departures on: thursday, 27.02.2020.
05:35 06:00 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 05:35
Svrljig, Pijaca
arr. 05:37
dep. 05:37
0.9 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 05:39
dep. 05:39
2.1 km
Svrljig, Cetkara
arr. 05:40
dep. 05:40
2.5 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
8.5 km
Beloinje, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
12.8 km
Crnoljevica, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
14.8 km
Okruglica kod Svrljiga, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
17.8 km
Gulijan, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
20.1 km
Lozan, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
21.2 km
Lozan, Tr. vodenica
arr. 05:57
dep. 05:57
21.6 km
Gusevac
arr. 06:00
23.5 km
Svrljig - Gusevac timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
05:35 06:00 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 05:35
Svrljig, Pijaca
arr. 05:37
dep. 05:37
0.9 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 05:39
dep. 05:39
2.1 km
Svrljig, Cetkara
arr. 05:40
dep. 05:40
2.5 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
8.5 km
Beloinje, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
12.8 km
Crnoljevica, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
14.8 km
Okruglica kod Svrljiga, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
17.8 km
Gulijan, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
20.1 km
Lozan, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
21.2 km
Lozan, Tr. vodenica
arr. 05:57
dep. 05:57
21.6 km
Gusevac
arr. 06:00
23.5 km
13:20 14:20 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji.
Run only when classes are held in the morning.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 13:20
Svrljig, Pijaca
arr. 13:22
dep. 13:22
0.9 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 13:24
dep. 13:24
2.1 km
Durinac kod Svrljiga, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
3.8 km
Svrljig, Tekstilni kombinat
arr. 13:29
dep. 13:29
5.5 km
Svrljig, Cetkara
arr. 13:30
dep. 13:30
5.9 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
9.8 km
Ribare kod Svrljiga, Center
arr. 13:36
dep. 13:36
8.3 km
Beloinje, Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
23 km
Izvor kod Svrljiga, Intersection
arr. 13:58
dep. 13:58
18.5 km
Burdimo, 1
arr. 13:55
dep. 13:55
17.5 km
Burdimo
arr. 13:53
dep. 13:53
15.8 km
Crnoljevica, Center
arr. 14:09
dep. 14:09
25 km
Okruglica kod Svrljiga, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
28 km
Gulijan, Intersection
arr. 14:15
dep. 14:15
30.3 km
Lozan, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
31.4 km
Lozan, Tr. vodenica
arr. 14:18
dep. 14:18
31.8 km
Gusevac
arr. 14:20
33.7 km

Naselja Svrljig i Gusevac su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Svrljig je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 13:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.