Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Svilajnac - Zabari timetable

friday, 10.07.2020.
06:00 06:29 (00:29)
Bus stationRasadnik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:00
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 06:09
dep. 06:09
6 km
Vitezevo, Most
arr. 06:14
dep. 06:14
9 km
Porodin kod Zabara, I
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 06:18
dep. 06:18
11 km
Porodin kod Zabara, Ekonomija
arr. 06:20
dep. 06:20
12 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 06:22
dep. 06:22
14 km
Zabari, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
16 km
Zabari, Dom zdravlja
arr. 06:27
dep. 06:27
17 km
Zabari, Rasadnik
arr. 06:29
18 km
06:40 07:04 (00:24)
Bus stationRasadnik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:40
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 06:47
dep. 06:47
6 km
Vitezevo, Most
arr. 06:51
dep. 06:51
9 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 06:53
dep. 06:53
11 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 06:57
dep. 06:57
14 km
Zabari, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
16 km
Zabari, Dom zdravlja
arr. 07:02
dep. 07:02
17 km
Zabari, Rasadnik
arr. 07:04
18 km
08:00 08:20 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 08:00
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 08:09
dep. 08:09
6 km
Vitezevo, Most
arr. 08:13
dep. 08:13
9 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:15
dep. 08:15
11 km
Zabari, Center
arr. 08:20
16 km
08:10 08:18 (00:08)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 08:10
Kusiljevo
arr. 08:14
dep. 08:14
9 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
14 km
Zabari, Bus station
arr. 08:18
19 km
09:20 09:42 (00:22)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 09:20
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 09:28
dep. 09:28
6 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
10 km
Zabari, Center
arr. 09:42
16 km
14:45 15:07 (00:22)
Bus stationRasadnik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 14:45
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 14:53
dep. 14:53
6 km
Vitezevo, Most
arr. 14:56
dep. 14:56
9 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 14:58
dep. 14:58
11 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 15:02
dep. 15:02
14 km
Zabari, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
16 km
Zabari, Dom zdravlja
arr. 15:06
dep. 15:06
17 km
Zabari, Rasadnik
arr. 15:07
18 km
14:45 15:15 (00:30)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 14:45
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 14:56
dep. 14:56
6.3 km
Vitezevo, Most
arr. 15:05
dep. 15:05
11.7 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 15:10
dep. 15:10
16.1 km
Zabari, Center
arr. 15:15
17.1 km
16:55 17:15 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 16:55
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 17:03
dep. 17:03
6 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
11 km
Zabari, Center
arr. 17:15
16 km
18:53 19:16 (00:23)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 18:53
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 19:03
dep. 19:03
6.3 km
Porodin kod Zabara
arr. 19:09
dep. 19:09
11.7 km
Zabari, Center
arr. 19:16
16.6 km

Naselja Svilajnac i Zabari su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 08min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Svilajnac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 18:53 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.