Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Svilajnac - Zabari timetable

monday, 17.01.2022.
06:00 06:29 (00:29)
Bus stationRasadnik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:00
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 06:09
dep. 06:09
6 km
Vitezevo, Most
arr. 06:14
dep. 06:14
9 km
Porodin kod Zabara, I
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 06:18
dep. 06:18
11 km
Porodin kod Zabara, Ekonomija
arr. 06:20
dep. 06:20
12 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 06:22
dep. 06:22
14 km
Zabari, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
16 km
Zabari, Dom zdravlja
arr. 06:27
dep. 06:27
17 km
Zabari, Rasadnik
arr. 06:29
18 km
06:40 07:04 (00:24)
Bus stationRasadnik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:40
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 06:47
dep. 06:47
6 km
Vitezevo, Most
arr. 06:51
dep. 06:51
9 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 06:53
dep. 06:53
11 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 06:57
dep. 06:57
14 km
Zabari, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
16 km
Zabari, Dom zdravlja
arr. 07:02
dep. 07:02
17 km
Zabari, Rasadnik
arr. 07:04
18 km
06:45 07:05 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:45
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 06:53
dep. 06:53
-43.4 km
Vitezevo, Most
arr. 06:57
dep. 06:57
9 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 06:59
dep. 06:59
11 km
Zabari, Center
arr. 07:05
16 km
07:20 08:00 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 07:20
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 07:30
dep. 07:30
6 km
Vitezevo, Most
arr. 07:45
dep. 07:45
15 km
Vitezevo
arr. 07:40
dep. 07:40
12 km
Porodin kod Zabara, I
arr. 07:47
dep. 07:47
16 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 07:49
dep. 07:49
17 km
Porodin kod Zabara, Ekonomija
arr. 07:51
dep. 07:51
18 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 07:55
dep. 07:55
20 km
Zabari, Pijac
arr. 07:58
dep. 07:58
21 km
Zabari, Center
arr. 08:00
22 km
08:00 08:20 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 08:00
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 08:09
dep. 08:09
6 km
Vitezevo, Most
arr. 08:13
dep. 08:13
9 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:15
dep. 08:15
11 km
Zabari, Bus station
arr. 08:20
16 km
08:10 08:18 (00:08)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 08:10
Kusiljevo
arr. 08:14
dep. 08:14
9 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
14 km
Zabari, Bus station
arr. 08:18
19 km
11:30 11:59 (00:29)
Bus stationRasadnik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 11:30
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 11:39
dep. 11:39
6 km
Vitezevo, Most
arr. 11:44
dep. 11:44
9 km
Porodin kod Zabara, I
arr. 11:46
dep. 11:46
10 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 11:48
dep. 11:48
11 km
Porodin kod Zabara, Ekonomija
arr. 11:50
dep. 11:50
12 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 11:52
dep. 11:52
14 km
Zabari, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
16 km
Zabari, Dom zdravlja
arr. 11:57
dep. 11:57
17 km
Zabari, Rasadnik
arr. 11:59
18 km
14:45 15:07 (00:22)
Bus stationRasadnik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 14:45
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 14:53
dep. 14:53
6 km
Vitezevo, Most
arr. 14:56
dep. 14:56
9 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 14:58
dep. 14:58
11 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 15:02
dep. 15:02
14 km
Zabari, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
16 km
Zabari, Dom zdravlja
arr. 15:06
dep. 15:06
17 km
Zabari, Rasadnik
arr. 15:07
18 km
14:45 15:15 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 14:45
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 14:56
dep. 14:56
6.3 km
Vitezevo, Most
arr. 15:05
dep. 15:05
11.7 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 15:10
dep. 15:10
16.1 km
Zabari, Bus station
arr. 15:15
17.1 km
16:55 17:15 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 16:55
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 17:03
dep. 17:03
6 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
11 km
Zabari, Center
arr. 17:15
16 km
18:53 19:16 (00:23)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 18:53
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 19:03
dep. 19:03
6.3 km
Porodin kod Zabara
arr. 19:09
dep. 19:09
11.7 km
Zabari, Center
arr. 19:16
16.6 km
19:10 19:44 (00:34)
Bus stationRasadnik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 19:10
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 19:19
dep. 19:19
6 km
Vitezevo, Most
arr. 19:24
dep. 19:24
9 km
Porodin kod Zabara, I
arr. 19:26
dep. 19:26
10 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 19:28
dep. 19:28
11 km
Porodin kod Zabara, Ekonomija
arr. 19:30
dep. 19:30
12 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 19:32
dep. 19:32
14 km
Zabari, Center
arr. 19:35
dep. 19:40
16 km
Zabari, Dom zdravlja
arr. 19:42
dep. 19:42
17 km
Zabari, Rasadnik
arr. 19:44
18 km

Naselja Svilajnac i Zabari su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 08min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Svilajnac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:10 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Svilajnac - Zabari iznosi od 1,57 EUR do 1,57 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.