Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Svilajnac - Velika Plana timetable

saturday, 17.11.2018.
05:00 05:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 05:00
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 05:10
dep. 05:10
10 km
Velika Plana, Bus station
arr. 05:25
25 km
05:55 06:30 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 05:55
Kusiljevo, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
6 km
Porodin kod Zabara, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
9 km
Zabari, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
12 km
Donja Livadica
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:30
23 km
08:15 09:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 08:15
Svilajnac, VIS
arr. 08:19
dep. 08:19
3 km
Svilajnac, Tabla Morava
arr. 08:21
dep. 08:21
4 km
Markovac kod Velike Plane, Most
arr. 08:23
dep. 08:23
5 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
10 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 08:32
dep. 08:32
11 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 08:34
dep. 08:34
12 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 08:35
dep. 08:35
12.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 08:36
dep. 08:36
13 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 08:38
dep. 08:38
14 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 08:42
dep. 08:42
16 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 08:44
dep. 08:44
17 km
Staro Selo kod Velike Plane, centar
arr. 08:46
dep. 08:46
18 km
Velika Plana, Pokajnički put
arr. 08:50
dep. 08:50
20 km
Velika Plana, Goša
arr. 08:52
dep. 08:52
21 km
Velika Plana, Mlekara
arr. 08:55
dep. 08:55
22 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 08:56
dep. 08:56
22.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 09:00
23 km
08:40 09:10 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 08:40
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
10 km
Velika Plana, Bus station
arr. 09:10
22 km
13:15 14:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 13:15
Svilajnac, VIS
arr. 13:19
dep. 13:19
3 km
Svilajnac, Tabla Morava
arr. 13:21
dep. 13:21
4 km
Markovac kod Velike Plane, Most
arr. 13:23
dep. 13:23
5 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
10 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 13:32
dep. 13:32
11 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 13:34
dep. 13:34
12 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 13:35
dep. 13:35
12.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 13:36
dep. 13:36
13 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 13:38
dep. 13:38
14 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 13:42
dep. 13:42
16 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 13:44
dep. 13:44
17 km
Staro Selo kod Velike Plane, centar
arr. 13:46
dep. 13:46
18 km
Velika Plana, Pokajnički put
arr. 13:50
dep. 13:50
20 km
Velika Plana, Goša
arr. 13:52
dep. 13:52
21 km
Velika Plana, Mlekara
arr. 13:55
dep. 13:55
22 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 13:56
dep. 13:56
22.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:00
23 km
14:00 14:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 14:00
Svilajnac, VIS
arr. 14:03
dep. 14:03
3 km
Svilajnac, Tabla Morava
arr. 14:04
dep. 14:04
4 km
Markovac kod Velike Plane, Most
arr. 14:05
dep. 14:05
5 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
10 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 14:12
dep. 14:12
11 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 14:14
dep. 14:14
12 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 14:15
dep. 14:15
12.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 14:16
dep. 14:16
13 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 14:18
dep. 14:18
14 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 14:22
dep. 14:22
16 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 14:24
dep. 14:24
17 km
Staro Selo kod Velike Plane, centar
arr. 14:26
dep. 14:26
18 km
Velika Plana, Pokajnički put
arr. 14:30
dep. 14:30
20 km
Velika Plana, Goša
arr. 14:32
dep. 14:32
21 km
Velika Plana, Mlekara
arr. 14:33
dep. 14:33
22 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 14:34
dep. 14:34
22.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:35
23 km
17:00 17:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 17:00
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
10 km
Velika Plana, Bus station
arr. 17:25
25 km
19:15 19:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 19:15
Svilajnac, VIS
arr. 19:18
dep. 19:18
3 km
Svilajnac, Tabla Morava
arr. 19:19
dep. 19:19
4 km
Markovac kod Velike Plane, Most
arr. 19:20
dep. 19:20
5 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
10 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 19:27
dep. 19:27
11 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 19:29
dep. 19:29
12 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 19:30
dep. 19:30
12.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 19:31
dep. 19:31
13 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 19:33
dep. 19:33
14 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 19:37
dep. 19:37
16 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 19:39
dep. 19:39
17 km
Staro Selo kod Velike Plane, centar
arr. 19:41
dep. 19:41
18 km
Velika Plana, Pokajnički put
arr. 19:45
dep. 19:45
20 km
Velika Plana, Goša
arr. 19:47
dep. 19:47
21 km
Velika Plana, Mlekara
arr. 19:48
dep. 19:48
22 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 19:49
dep. 19:49
22.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 19:50
23 km

Naselja Svilajnac i Velika Plana su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Svilajnac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 19:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.