Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Svilajnac - Pozarevac timetable

monday, 17.01.2022.
06:00 07:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:00
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 06:09
dep. 06:09
6 km
Vitezevo, Most
arr. 06:14
dep. 06:14
9 km
Porodin kod Zabara, I
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 06:18
dep. 06:18
11 km
Porodin kod Zabara, Ekonomija
arr. 06:20
dep. 06:20
12 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 06:22
dep. 06:22
14 km
Zabari, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
16 km
Zabari, Dom zdravlja
arr. 06:27
dep. 06:27
17 km
Zabari, Rasadnik
arr. 06:29
dep. 06:29
18 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 06:31
dep. 06:31
19 km
Simicevo, Dom
arr. 06:33
dep. 06:33
20 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 06:35
dep. 06:35
21 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 06:39
dep. 06:39
23 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 06:41
dep. 06:41
24 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 06:44
dep. 06:44
26 km
Aleksandrovac kod Zabara, Agrokoka
arr. 06:45
dep. 06:45
27 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 06:46
dep. 06:46
28 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 06:50
dep. 06:50
30 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 06:52
dep. 06:52
31 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 06:55
dep. 06:55
32 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 06:59
dep. 06:59
34 km
Poljana, Center
arr. 07:01
dep. 07:01
35 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 07:03
dep. 07:03
36 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 07:05
dep. 07:05
37 km
Prugovo, I
arr. 07:08
dep. 07:08
39 km
Lucica, Skola
arr. 07:09
dep. 07:09
40 km
Lucica, centar
arr. 07:11
dep. 07:11
40.3 km
Lucica, Intersection
arr. 07:13
dep. 07:13
41 km
Pozarevac, Farma
arr. 07:15
dep. 07:15
42.2 km
Pozarevac, Kafana Dalas
arr. 07:16
dep. 07:16
42.6 km
Pozarevac, Rampa
arr. 07:17
dep. 07:17
43 km
Pozarevac, Улица Коста Абрашевић
arr. 07:19
dep. 07:19
43.6 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 07:20
dep. 07:20
44 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 07:22
dep. 07:22
45 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:25
46 km
06:40 07:55 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:40
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 06:47
dep. 06:47
6 km
Vitezevo, Most
arr. 06:51
dep. 06:51
9 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 06:53
dep. 06:53
11 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 06:57
dep. 06:57
14 km
Zabari, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
16 km
Zabari, Dom zdravlja
arr. 07:02
dep. 07:02
17 km
Zabari, Rasadnik
arr. 07:04
dep. 07:04
18 km
Simicevo, D. Zdravlja
arr. 07:06
dep. 07:06
19 km
Simicevo, Dom
arr. 07:08
dep. 07:08
20 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 07:10
dep. 07:10
21 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 07:13
dep. 07:13
23 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
24 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 07:18
dep. 07:18
26 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 07:24
dep. 07:24
30 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 07:26
dep. 07:26
31 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 07:31
dep. 07:31
34 km
Poljana, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
35 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 07:35
dep. 07:35
36 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 07:37
dep. 07:37
37 km
Prugovo
arr. 07:41
dep. 07:41
39 km
Lucica, Skola
arr. 07:43
dep. 07:43
40 km
Lucica, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
41 km
Pozarevac, Farma
arr. 07:47
dep. 07:47
42 km
Pozarevac, Rampa
arr. 07:50
dep. 07:50
43 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:55
46 km
08:10 09:08 (00:58)
Bus stationLjubicevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 08:10
Kusiljevo
arr. 08:14
dep. 08:14
9 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
14 km
Zabari, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:18
19 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 08:20
dep. 08:20
23 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
26 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 08:30
dep. 08:30
29 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
34 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:49
dep. 08:49
36 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
39 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 09:08
45 km
11:30 12:55 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 11:30
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 11:39
dep. 11:39
6 km
Vitezevo, Most
arr. 11:44
dep. 11:44
9 km
Porodin kod Zabara, I
arr. 11:46
dep. 11:46
10 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 11:48
dep. 11:48
11 km
Porodin kod Zabara, Ekonomija
arr. 11:50
dep. 11:50
12 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 11:52
dep. 11:52
14 km
Zabari, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
16 km
Zabari, Dom zdravlja
arr. 11:57
dep. 11:57
17 km
Zabari, Rasadnik
arr. 11:59
dep. 11:59
18 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 12:01
dep. 12:01
19 km
Simicevo, Dom
arr. 12:03
dep. 12:03
20 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 12:05
dep. 12:05
21 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 12:09
dep. 12:09
23 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 12:11
dep. 12:11
24 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 12:14
dep. 12:14
26 km
Aleksandrovac kod Zabara, Agrokoka
arr. 12:15
dep. 12:15
27 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 12:16
dep. 12:16
28 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 12:20
dep. 12:20
30 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 12:22
dep. 12:22
31 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 12:25
dep. 12:25
32 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 12:29
dep. 12:29
34 km
Poljana, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
35 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 12:33
dep. 12:33
36 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 12:35
dep. 12:35
37 km
Prugovo, I
arr. 12:38
dep. 12:38
39 km
Lucica, Skola
arr. 12:39
dep. 12:39
40 km
Lucica, centar
arr. 12:41
dep. 12:41
40.3 km
Lucica, Intersection
arr. 12:43
dep. 12:43
41 km
Pozarevac, Farma
arr. 12:45
dep. 12:45
42.2 km
Pozarevac, Kafana Dalas
arr. 12:46
dep. 12:46
42.6 km
Pozarevac, Rampa
arr. 12:47
dep. 12:47
43 km
Pozarevac, Улица Коста Абрашевић
arr. 12:49
dep. 12:49
43.6 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 12:50
dep. 12:50
44 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 12:52
dep. 12:52
45 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
46 km
14:45 15:50 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 14:45
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 14:53
dep. 14:53
6 km
Vitezevo, Most
arr. 14:56
dep. 14:56
9 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 14:58
dep. 14:58
11 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 15:02
dep. 15:02
14 km
Zabari, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
16 km
Zabari, Dom zdravlja
arr. 15:06
dep. 15:06
17 km
Zabari, Rasadnik
arr. 15:07
dep. 15:07
18 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 15:09
dep. 15:09
19 km
Simicevo, Dom
arr. 15:10
dep. 15:10
20 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 15:11
dep. 15:11
21 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 15:14
dep. 15:14
23 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 15:16
dep. 15:16
24 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 15:19
dep. 15:19
26 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 15:21
dep. 15:21
27 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 15:24
dep. 15:24
29 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 15:27
dep. 15:27
31 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 15:32
dep. 15:32
34 km
Poljana, Center
arr. 15:34
dep. 15:34
35 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 15:36
dep. 15:36
36 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 15:37
dep. 15:37
37 km
Prugovo, I
arr. 15:40
dep. 15:40
39 km
Lucica, Skola
arr. 15:41
dep. 15:41
40 km
Lucica, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
41 km
Pozarevac, Farma
arr. 15:45
dep. 15:45
43 km
Pozarevac, Rampa
arr. 15:46
dep. 15:46
43 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:50
46 km
16:55 17:55 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 16:55
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 17:03
dep. 17:03
6 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
11 km
Zabari, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
16 km
Simicevo, Dom
arr. 17:22
dep. 17:22
20 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 17:27
dep. 17:27
24 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 17:30
dep. 17:30
26 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 17:36
dep. 17:36
31 km
Poljana, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
36 km
Prugovo, I
arr. 17:46
dep. 17:46
39 km
Lucica, Skola
arr. 17:47
dep. 17:47
40 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:55
46 km
18:30 19:35 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 18:30
Pozarevac, Bus station
arr. 19:35
46.5 km
18:53 19:54 (01:01)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 18:53
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 19:03
dep. 19:03
6.3 km
Porodin kod Zabara
arr. 19:09
dep. 19:09
11.7 km
Zabari, Center
arr. 19:16
dep. 19:16
16.6 km
Simicevo
arr. 19:21
dep. 19:21
21 km
Oreovica kod Zabara
arr. 19:26
dep. 19:26
24.5 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 19:30
dep. 19:30
26.7 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 19:35
dep. 19:35
31.2 km
Poljana
arr. 19:41
dep. 19:41
36.3 km
Prugovo
arr. 19:45
dep. 19:45
40 km
Lucica
arr. 19:46
dep. 19:46
40.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:54
46.4 km
19:10 20:40 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 19:10
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 19:19
dep. 19:19
6 km
Vitezevo, Most
arr. 19:24
dep. 19:24
9 km
Porodin kod Zabara, I
arr. 19:26
dep. 19:26
10 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 19:28
dep. 19:28
11 km
Porodin kod Zabara, Ekonomija
arr. 19:30
dep. 19:30
12 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 19:32
dep. 19:32
14 km
Zabari, Center
arr. 19:35
dep. 19:40
16 km
Zabari, Dom zdravlja
arr. 19:42
dep. 19:42
17 km
Zabari, Rasadnik
arr. 19:44
dep. 19:44
18 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 19:46
dep. 19:46
19 km
Simicevo, Dom
arr. 19:48
dep. 19:48
20 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 19:50
dep. 19:50
21 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 19:54
dep. 19:54
23 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 19:56
dep. 19:56
24 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 19:59
dep. 19:59
26 km
Aleksandrovac kod Zabara, Agrokoka
arr. 20:00
dep. 20:00
27 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 20:01
dep. 20:01
28 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 20:05
dep. 20:05
30 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 20:07
dep. 20:07
31 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 20:10
dep. 20:10
32 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 20:14
dep. 20:14
34 km
Poljana, Center
arr. 20:16
dep. 20:16
35 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 20:18
dep. 20:18
36 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 20:20
dep. 20:20
37 km
Prugovo, I
arr. 20:23
dep. 20:23
39 km
Lucica, Skola
arr. 20:24
dep. 20:24
40 km
Lucica, centar
arr. 20:26
dep. 20:26
40.3 km
Lucica, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
41 km
Pozarevac, Farma
arr. 20:30
dep. 20:30
42.2 km
Pozarevac, Kafana Dalas
arr. 20:31
dep. 20:31
42.6 km
Pozarevac, Rampa
arr. 20:32
dep. 20:32
43 km
Pozarevac, Улица Коста Абрашевић
arr. 20:34
dep. 20:34
43.6 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 20:35
dep. 20:35
44 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 20:37
dep. 20:37
45 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:40
46 km

Naselja Svilajnac i Pozarevac su međusobno udaljena ~46 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 58min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Svilajnac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.