Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Svilajnac - Kusiljevo timetable

monday, 17.01.2022.
05:50 06:10 (00:20)
Bus stationPrekac
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 05:50
Svilajnac, Nova Breza
arr. 05:51
dep. 05:51
0.8 km
Svilajnac, Ul. Kralja Aleksandra Prvog
arr. 05:52
dep. 05:52
1.3 km
Svilajnac, Raskrsnica J.J. Zmaja i Kneza Lazara
arr. 05:54
dep. 05:54
1.9 km
Svilajnac, Raskrsnica Stevana Sindjelica i Kneza Lazara
arr. 05:55
dep. 05:55
2.3 km
Svilajnac, Industrijska zona - Veliko polje
arr. 05:59
dep. 05:59
4.3 km
Kusiljevo, Gornja kafana
arr. 06:01
dep. 06:01
6.3 km
Kusiljevo, Srednja prodavnica
arr. 06:04
dep. 06:04
7 km
Kusiljevo, Stajici
arr. 06:06
dep. 06:06
7.2 km
Kusiljevo, Centar Lipar
arr. 06:08
dep. 06:08
8 km
Kusiljevo, Prekac
arr. 06:10
8.7 km
06:00 06:09 (00:09)
Bus stationKafana Kocil, zadruga
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:00
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 06:09
6 km
06:40 06:47 (00:07)
Bus stationKafana Kocil, zadruga
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:40
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 06:47
6 km
06:45 06:53 (00:08)
Bus stationKafana Kocil, zadruga
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:45
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 06:53
6 km
07:10 07:30 (00:20)
Bus stationPrekac
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 07:10
Svilajnac, Nova Breza
arr. 07:11
dep. 07:11
0.8 km
Svilajnac, Ul. Kralja Aleksandra Prvog
arr. 07:12
dep. 07:12
1.3 km
Svilajnac, Raskrsnica J.J. Zmaja i Kneza Lazara
arr. 07:14
dep. 07:14
1.9 km
Svilajnac, Raskrsnica Stevana Sindjelica i Kneza Lazara
arr. 07:15
dep. 07:15
2.3 km
Svilajnac, Industrijska zona - Veliko polje
arr. 07:19
dep. 07:19
4.3 km
Kusiljevo, Gornja kafana
arr. 07:21
dep. 07:21
6.3 km
Kusiljevo, Srednja prodavnica
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Kusiljevo, Stajici
arr. 07:26
dep. 07:26
7.2 km
Kusiljevo, Centar Lipar
arr. 07:28
dep. 07:28
8 km
Kusiljevo, Prekac
arr. 07:30
8.7 km
07:20 07:30 (00:10)
Bus stationKafana Kocil, zadruga
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 07:20
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 07:30
6 km
08:00 08:09 (00:09)
Bus stationKafana Kocil, zadruga
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 08:00
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 08:09
6 km
08:10 08:14 (00:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 08:10
Kusiljevo
arr. 08:14
9 km
11:30 11:39 (00:09)
Bus stationKafana Kocil, zadruga
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 11:30
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 11:39
6 km
13:25 13:55 (00:30)
Bus station1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 13:25
Svilajnac, Auto Moto
arr. 13:26
dep. 13:26
0.8 km
Svilajnac, Prod. nova
arr. 13:28
dep. 13:28
1.3 km
Svilajnac, Dundina prodavnica
arr. 13:30
dep. 13:30
1.9 km
Svilajnac, Orač
arr. 13:32
dep. 13:32
2.3 km
Svilajnac, Panasonik
arr. 13:35
dep. 13:35
4.3 km
Kusiljevo, Gornja kafana
arr. 13:37
dep. 13:37
6.3 km
Kusiljevo, Srednja prodavnica
arr. 13:39
dep. 13:39
7 km
Kusiljevo, Stajici
arr. 13:41
dep. 13:41
7.2 km
Kusiljevo, Dom
arr. 13:45
dep. 13:45
9.3 km
Kusiljevo, Prekac
arr. 13:44
8.7 km
14:25 14:45 (00:20)
Bus stationPrekac
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 14:25
Svilajnac, Nova Breza
arr. 14:26
dep. 14:26
0.8 km
Svilajnac, Ul. Kralja Aleksandra Prvog
arr. 14:27
dep. 14:27
1.3 km
Svilajnac, Raskrsnica J.J. Zmaja i Kneza Lazara
arr. 14:29
dep. 14:29
1.9 km
Svilajnac, Raskrsnica Stevana Sindjelica i Kneza Lazara
arr. 14:30
dep. 14:30
2.3 km
Svilajnac, Industrijska zona - Veliko polje
arr. 14:34
dep. 14:34
4.3 km
Kusiljevo, Gornja kafana
arr. 14:36
dep. 14:36
6.3 km
Kusiljevo, Srednja prodavnica
arr. 14:39
dep. 14:39
7 km
Kusiljevo, Stajici
arr. 14:41
dep. 14:41
7.2 km
Kusiljevo, Centar Lipar
arr. 14:43
dep. 14:43
8 km
Kusiljevo, Prekac
arr. 14:45
8.7 km
14:45 14:53 (00:08)
Bus stationKafana Kocil, zadruga
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 14:45
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 14:53
6 km
14:45 14:56 (00:11)
Bus stationKafana Kocil, zadruga
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 14:45
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 14:56
6.3 km
15:30 15:50 (00:20)
Bus stationPrekac
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 15:30
Svilajnac, Nova Breza
arr. 15:31
dep. 15:31
0.8 km
Svilajnac, Ul. Kralja Aleksandra Prvog
arr. 15:32
dep. 15:32
1.3 km
Svilajnac, Raskrsnica J.J. Zmaja i Kneza Lazara
arr. 15:34
dep. 15:34
1.9 km
Svilajnac, Raskrsnica Stevana Sindjelica i Kneza Lazara
arr. 15:35
dep. 15:35
2.3 km
Svilajnac, Industrijska zona - Veliko polje
arr. 15:39
dep. 15:39
4.3 km
Kusiljevo, Gornja kafana
arr. 15:41
dep. 15:41
6.3 km
Kusiljevo, Srednja prodavnica
arr. 15:44
dep. 15:44
7 km
Kusiljevo, Stajici
arr. 15:46
dep. 15:46
7.2 km
Kusiljevo, Centar Lipar
arr. 15:48
dep. 15:48
8 km
Kusiljevo, Prekac
arr. 15:50
8.7 km
16:55 17:03 (00:08)
Bus stationKafana Kocil, zadruga
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 16:55
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 17:03
6 km
18:53 19:03 (00:10)
Bus stationKafana Kocil, zadruga
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 18:53
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 19:03
6.3 km
19:10 19:19 (00:09)
Bus stationKafana Kocil, zadruga
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 19:10
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 19:19
6 km

Naselja Svilajnac i Kusiljevo su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Svilajnac je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 19:10 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Svilajnac - Kusiljevo iznosi od 1,05 EUR do 1,05 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.