Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Svilajnac - Kragujevac timetable

wednesday, 21.11.2018.
06:35 07:35 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:35
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
10 km
Lapovo, Bus station
arr. 06:57
dep. 06:57
20 km
Batocina, Bus station
arr. 07:03
dep. 07:03
24 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:35
50 km
07:45 08:50 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 07:45
Kragujevac, Bus station
arr. 08:50
43.7 km
08:15 09:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 08:15
Kragujevac, Bus station
arr. 09:15
50 km
09:00 10:07 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 09:00
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
7.4 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 09:12
dep. 09:12
8.6 km
Lapovo, Solunska ulica
arr. 09:18
dep. 09:18
13.6 km
Lapovo, Ugao Vuka Karadzica i 1. maja
arr. 09:20
dep. 09:20
14.4 km
Lapovo, Bus station
arr. 09:24
dep. 09:24
15.8 km
Lapovo, Škola
arr. 09:27
dep. 09:27
17.4 km
Lapovo, Pumpa
arr. 09:28
dep. 09:28
17.6 km
Lapovo, Ugao Karadorde - M. Lapova
arr. 09:29
dep. 09:29
18.3 km
Lapovo, Ugao Karadorde - Gavrila Principa
arr. 09:31
dep. 09:31
20 km
Batocina, Rampa
arr. 09:32
dep. 09:32
20.9 km
Batocina, Bus station
arr. 09:36
dep. 09:36
24.4 km
Batocina, Turčin
arr. 09:41
dep. 09:41
27.2 km
Gradac kod Batocine
arr. 09:43
dep. 09:43
28.8 km
Zirovnica
arr. 09:47
dep. 09:47
32.1 km
Niksic kod Batocine
arr. 09:51
dep. 09:51
34.7 km
Botunje, Novi Put
arr. 09:53
dep. 09:53
36 km
Botunje
arr. 09:54
dep. 09:54
37 km
Botunje, Kapovac
arr. 09:55
dep. 09:55
38.1 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:07
47.5 km
10:34 11:38 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 10:34
Lapovo, Bus station
arr. 10:58
dep. 10:58
16.1 km
Batocina, Bus station
arr. 11:07
dep. 11:07
24 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:38
47.1 km
11:30 12:37 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 11:30
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
7.4 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 11:42
dep. 11:42
8.6 km
Lapovo, Solunska ulica
arr. 11:48
dep. 11:48
13.6 km
Lapovo, Ugao Vuka Karadzica i 1. maja
arr. 11:50
dep. 11:50
14.4 km
Lapovo, Bus station
arr. 11:54
dep. 11:54
15.8 km
Lapovo, Škola
arr. 11:57
dep. 11:57
17.4 km
Lapovo, Pumpa
arr. 11:58
dep. 11:58
17.6 km
Lapovo, Ugao Karadorde - M. Lapova
arr. 11:59
dep. 11:59
18.3 km
Lapovo, Ugao Karadorde - Gavrila Principa
arr. 12:01
dep. 12:01
20 km
Batocina, Rampa
arr. 12:02
dep. 12:02
20.9 km
Batocina, Bus station
arr. 12:06
dep. 12:06
24.4 km
Batocina, Turčin
arr. 12:11
dep. 12:11
27.2 km
Gradac kod Batocine
arr. 12:13
dep. 12:13
28.8 km
Zirovnica
arr. 12:17
dep. 12:17
32.1 km
Niksic kod Batocine
arr. 12:21
dep. 12:21
34.7 km
Botunje, Novi Put
arr. 12:23
dep. 12:23
36 km
Botunje
arr. 12:24
dep. 12:24
37 km
Botunje, Kapovac
arr. 12:25
dep. 12:25
38.1 km
Kragujevac, Bus station
arr. 12:37
47.5 km
13:00 13:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 13:00
Kragujevac, Bus station
arr. 13:50
50 km
14:00 14:58 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 14:00
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
10 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
42 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
48 km
15:10 16:15 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 15:10
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
10 km
Lapovo, Varoš
arr. 15:30
dep. 15:30
15 km
Lapovo, Bus station
arr. 15:38
dep. 15:38
21 km
Batocina
arr. 15:42
dep. 15:42
24 km
Gradac kod Batocine
arr. 15:50
dep. 15:50
29 km
Zirovnica
arr. 15:55
dep. 15:55
33 km
Botunje
arr. 16:05
dep. 16:05
38 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:15
49 km
16:30 17:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 16:30
Kragujevac, Bus station
arr. 17:45
43.4 km
17:35 18:35 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 17:35
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
10 km
Batocina, Bus station
arr. 18:03
dep. 18:03
24 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:35
50 km
18:30 19:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 18:30
Svilajnac, TE Morava
arr. 18:37
dep. 18:37
4 km
Markovac kod Velike Plane, Most
arr. 18:39
dep. 18:39
5 km
Markovac kod Velike Plane, Motel Stari Hrast - parking
arr. 18:45
dep. 18:45
9 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
10 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 18:49
dep. 18:49
11 km
Markovac kod Velike Plane, Silos
arr. 18:50
dep. 18:50
12 km
Lapovo, Prodavnica II
arr. 18:52
dep. 18:52
13 km
Lapovo, Prodavnica I
arr. 18:54
dep. 18:54
14 km
Lapovo, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
15 km
Lapovo, Škola
arr. 18:57
dep. 18:57
16 km
Lapovo, Intersection
arr. 18:59
dep. 18:59
18 km
Lapovo, Trafo
arr. 19:00
dep. 19:00
19 km
Lapovo, Zel. stanica
arr. 19:02
dep. 19:02
21 km
Batocina, Rampa
arr. 19:05
dep. 19:05
23 km
Batocina, Bus station
arr. 19:07
dep. 19:07
24 km
Batocina, Turčin
arr. 19:11
dep. 19:11
27 km
Gradac kod Batocine
arr. 19:14
dep. 19:14
29 km
Zirovnica
arr. 19:20
dep. 19:20
33 km
Niksic kod Batocine
arr. 19:23
dep. 19:23
35 km
Botunje, Novi Put
arr. 19:26
dep. 19:26
37 km
Botunje
arr. 19:28
dep. 19:28
38 km
Botunje, Kapovac
arr. 19:31
dep. 19:31
40 km
Kragujevac, Bus station
arr. 19:45
50 km

Naselja Svilajnac i Kragujevac su međusobno udaljena ~49 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Svilajnac je u 06:35 h, dok je poslednji polazak u 18:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.